Для самостійного редагування інформації зареєструйтесь на сайті.
Після цього подайте заявку на редагування.

  

Надіслати запитання до навчального закладу:

Введіть ваше ім’я, e-mail та(або) телефон, щоб отримати відповідь.


  

  

  Ваш запит буде надісланий на електронну пошту навчального закладу.
Освіта.ua не несе відповідальності за оперативність та якість відповіді на ваше запитання.


3DMaya - курси 3D графіки (095) 314-13-13
м. Харків, вул. Отакра Яроша, 18
https://bit.ly/3hDtK5c

інформація підтверджена

3DMaya - курси 3D графіки

Школа 3DMaya проводить курси зі створення 3D графіки та анімації.

В програму курсу включені блоки по всіх етапах створення персонажа та оточення:
- 3D-моделінг в Maya
- скульптинг в Zbrush
- створення якісних текстур в Substance Painter / Designer і 3D-Coat
- візуалізація і рендеринг в Arnold
- персонажна анімація та ріггінг.

Підсумком навчання на курсі стануть: сертифікат Autodesk, всебічний фундамент в комп’ютерній графіці та анімаційний ролик, який стане початком гідного портфоліо.

Завдяки багаторічному досвіду нашої школи і правильній організації процесу навчання, ви з успіхом пройдете курс незалежно від місця проживання. Відвідування лекцій можливо в форматах: аудиторно (Харків) і / або онлайн. Практика для всіх студентів проходить в дистанційному режимі з онлайн підтримкою.

Напрями підготовки

  • Дизайн

Карта


За матеріалами: Освіта.ua
Оновлено: 15.09.2021

Рейтинг
10
Рейтинг: 5 з 5 на основі 2 оцінок.

Відгуки про 3DMaya - курси 3D графіки

keisy
Проходила бесплатный недельный курс по моделингу в Maya, очень уж завлекла реклама. Не скажу, что изначально хотела научиться 3д графике, но после курса стало оооооочень интересно. После этого мини курса записалась на их большой годовой курс. Понравился формат обучения, думала, что будет сложно совмещать с учебой в универе, но все лекции были в записи, смотрела их в любой время. У некоторых преподавателей интересная манера рассказа, завлекают в лекцию, хочется слушать их всегда))) Конечно не без сложностей, практики очень много, и нельзя её откладывать на потом, иначе все как снежный ком, накатит и не заметишь. Хочу пройти курс в школе, интересно поработать в стилизации и полностью уйти в эту темку.
Kirill
Прошел годовой курс 3DMAYA еще 3 года назад. Хотел сменить профессию, раньше занимался разработкой сайтов, но стало скучновато, поэтому решил уйти в 3Д. Посоветовал курс один знакомый, он уже работает в небольшой игровой студии. Очень рад, что пошел к ним, хотя выбор курсов большой. Понравился их подход к студентам, всегда рады помочь, поддержка постоянно на связи, любой вопрос решаем. Еще нравится, что уже прошло несколько лет, но доступ к лекциям остался, и если нужно что-то вспомнить, то могу пересмотреть запись.