Для самостійного редагування інформації зареєструйтесь на сайті.
Після цього подайте заявку на редагування.

  

Надіслати запитання до навчального закладу:

Введіть ваше ім’я, e-mail та(або) телефон, щоб отримати відповідь.


  

  

  Ваш запит буде надісланий на електронну пошту навчального закладу.
Освіта.ua не несе відповідальності за оперативність та якість відповіді на ваше запитання.


OktenWeb UniversIty (068) 260-46-46
(073) 260-46-46
м. Львів, пл. Князя Святослава 5-В
http://owu.com.ua

інформація підтверджена

OktenWeb UniversIty

Приватний університет на базі ІТ-компанії OktenWeb, присвячений вивченню мов програмування. На курсах програмування викладають досвідчені викладачі-практики. До Вашої уваги пропонуються популярні та найактуальніші предмети: курси JavaScript, Java, C#, HTML5, CSS3, QA, QC, MySQL, PHP, Wordpress.

Навчання проводиться на базі реальних проектів із детальним розглядом «проблемних моментів».

Зручне геолокаційне місце майже у центрі Львова та сучасні методи навчання з повноцінним новітнім обладнанням в невеликих групах до 9 чоловік залишать не тільки приємні спогади, а й хороші знання!

Напрями підготовки

  • Програмування
  • SEO

Філії


За матеріалами: Освіта.ua
Оновлено: 16.09.2019

Рейтинг
6
Рейтинг: 3 з 5 на основі 2 оцінок.

Відгуки про OktenWeb UniversIty

bogban
Обслуговуваня на рівні дно і навіть його вони пробили, викладачі не підходять пояснювати матеріал, а ганяють пізд*на з іншими більш досвідченішими учнями, одного разу урок проводив 16-ти річний др*чун, який не міг вимовити складносурядне речення. Без озброєного ока видно, що головний гАн*он так званий жУравель просто колотить касу з наївних людей, хоч і сам він виходець з дніщенської компанії лОгос кишкова маса відкишковоїмаси пішла абсолютно недалеко. Ціна невиправданна за ці гроші можна купити рік джава Раш, тай на ноудбук залишиться. Вердикт самі гірші курси в Україні гроші не повертають все що вони кажуть це повна брехня не ведіться на дурню що за 6-ть місяців ви станете програмістом! https://20.ua/lviv/dozvillya-rozvagi/kompyuterni-klubi/oktenweb-university-profesiyni-kursi-programuvannya.html#leave-review
Максим Гончаров
Очень даже достойные курсы! Пошел на курсы по акции «Приведи друга». И не пожалел, что согласился. Ребята профессионалы и дают очень много реальных примеров и практики.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!