Журналістика і нові медіа. Київський університет ім. Грінченка

Студентка спеціальності «Журналістика та нові медіа» розповідає про навчання у Київському університеті ім. Грінченка

Журналістика і нові медіа. Київський університет ім. Грінченка

Новий гість проекту The School — студентка 4 курсу спеціальності «Журналістика та нові медіа» у Київському університеті імені Бориса Грінченка Анастасія Шапоренко. Вона розповість, чому обрала саме цей університет, яким повинен бути справжній журналіст та де можна працювати після навчання.

The School — проект, що допомагає абітурієнтам визначитись із майбутньою спеціальністю та закладом вищої освіти. На YouTube каналі проекту публікуються інтерв’ю зі студентами різних вишів, які розповідають про умови та специфіку навчання в університеті та допомагають майбутнім вступникам уникнути помилок при виборі спеціальності та місця навчання.

Інформаційний партнер проекту - Освіта.ua.

ПІДПИСАТИСЬ НА КАНАЛ THE SCHOOL

Освіта.ua
23.03.2021

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Неполіткоректний
Журналісток, як собак не різаних. Куда не зайди, вже стоїть якась хвойда з камерою та диктофоном. Сиділи би краще на кухні.
Неполіткоректний
Давай, напиши, що "нерізаних" треба писати разом. Ти же в нас така розумниця, нумо, скажи це! Всі такі розумні, на одні одинацятки вчились, маму продасте за оцінку в атестат, але комп’ютер налаштувати самі не можуть та ацетон від етанолу не відрізнять.
Коментувати