Пожежна безпека та цивільний захист. ЛДУ БЖД

Олександр Шумик, студент 4 курсу спеціальності «Пожежна безпека та цивільний захист», розповідає про навчання у Львівському держуніверситеті безпеки життєдіяльності

Пожежна безпека та цивільний захист. ЛДУ БЖД

Новий гість проекту The School — студент 4 курсу спеціальності «Пожежна безпека та цивільний захист» у Львівському державному університеті безпеки життєдіяльності Олександр Шумик. Він розповість про те, наскільки необхідна фізична підготовка для навчання на цій спеціальності, які є складнощі та як він з ними справляється.

The School — проект, що допомагає абітурієнтам визначитись із майбутньою спеціальністю та закладом вищої освіти. На YouTube каналі проекту публікуються інтерв’ю зі студентами різних вишів, які розповідають про умови та специфіку навчання в університеті та допомагають майбутнім вступникам уникнути помилок при виборі спеціальності та місця навчання.

Інформаційний партнер проекту - Освіта.ua.

ПІДПИСАТИСЬ НА КАНАЛ THE SCHOOL

Освіта.ua
26.02.2021

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Світлана
Напевно комусь правда очі ріже, що удаляють коментарі. Крокоментувала дане відео до обіду 15.07.2021
Світлана
Слухаю і чую стільки неточностей... якщо студент, то поступати треба по трьом результатам ЗНО, а ніякого творчого конкурсу не потрібно. Творчий конкурс здають тільки на курсанта, тоді не коректно говорити про вартість навчання, бо вони навчаються і утримуються за державні кошти (загальний фонд). Зі слів студента "Йти в пожежні управління", цікаво, а що таке "пожежні управління"? В описі написано " студент 4 курсу спеціальності «Пожежна безпека та цивільний захист»", такої спеціальності взагалі немає, є 261 "Пожежна безпека" і 263 "Цивільний захист"