Автоматизація та комп’ютерні технології. КПІ ім. Сікорського

Валерій Тюрін, випускник бакалаврату спеціальності «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології», розповідає про навчання в КПІ ім. Сікорського

Автоматизація та комп’ютерні технології. КПІ ім. Сікорського

Новий гість проекту The School — випускник бакалаврату спеціальності «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології» у КПІ ім. Сікорського Валерій Тюрін. Він розповість, що вони вивчають, наскільки ці знання актуальні та які є перспективи у таких спеціалістів.

The School — проект, що допомагає абітурієнтам визначитись із майбутньою спеціальністю та закладом вищої освіти. На YouTube каналі проекту публікуються інтерв’ю зі студентами різних вишів, які розповідають про умови та специфіку навчання в університеті та допомагають майбутнім вступникам уникнути помилок при виборі спеціальності та місця навчання.

Інформаційний партнер проекту - Освіта.ua.

ПІДПИСАТИСЬ НА КАНАЛ THE SCHOOL

Освіта.ua
21.08.2020

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
БубльГам
Сначала вы потеряете как минимум 4 года за которые не будет ни страхового стажа ни зп, может только стипендия за облизывание задниц педогогам. А потом сначала никто без опыта работы не берет. А когда возьмут будут платить 4 к и говорить скажи спасибо, что мы тебя взяли.
ДепартаментДюсолей
Прикольна спеціальність!)