Культурологія. Український католицький університет

Соня Чабан, студентка 4 курсу спеціальності «Культурологія», розповідає про навчання в УКУ

Культурологія. Український католицький університет

Новий гість проекту The School — студентка 4 курсу спеціальності «Культурологія» в Українському католицькому університеті Соня Чабан. Вона розповість, чим навчання в УКУ відрізняється від інших ЗВО країни, наскільки важко вчитись та ким може працювати культуролог.

The School — проект, що допомагає абітурієнтам визначитись із майбутньою спеціальністю та закладом вищої освіти. На YouTube каналі проекту публікуються інтерв’ю зі студентами різних вишів, які розповідають про умови та специфіку навчання в університеті та допомагають майбутнім вступникам уникнути помилок при виборі спеціальності та місця навчання.

Інформаційний партнер проекту - Освіта.ua.

ПІДПИСАТИСЬ НА КАНАЛ THE SCHOOL

Освіта.ua
31.07.2020

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Противник
Для Оllessia: отличный сарказм!!! А серьёзно скажу- в соседней стране коронавирус лечат БЕСПЛАТНО, взятки врачи не берут и в фонд больницы не сдают. Я только за одно это уважаю такие власти! А у нас что творится при лечении?( не дай бог заболеть). Я к тому,что насаждаемый у нас сверху патриотизм( типа пение гимна)- это ж идиотизм! Олигархат рушит,народ сдыхает.( извините)
Еще один культуролог
Да ну нафиг! Пошёл я на эту культурологию, и теперь сижу без работы, девушка бросила со словами "нахрен мне такой лох нужен", друзья перестали уважать, родители с дома выгнали, люди смотрят презренно, собаки лают, коты шипят, даже гопники стороной обходят. Уж лучше на дворника бы пошёл, хоть мир бы чище делал. Вот ребята, не идите на эту гуманитарную лабуду, найдите себе профессию получше!
Галина
Для Еще один культуролог: а де Ви збирались працювати, коли обирали цю спеціальність? Обираючи таку "стрьомну" спеціальність треба чітко знати своє місце в ній.
Мед
Для Еще один культоролог:ви так цікаво описали ситуацію з гумором і по-філософськи!,не знати чи сміятисячи чи плакати з вашої освіти?Але вам професію потрібно було іншу:"філозоф"-це ваше на мою думку.
Коментувати
Левко
Носяться із католицьким університетом, як дурень з торбою! Гриневич навіть йому держзамовлення продавила. А в нас у Львові і у Франка, і у політехі всі спеціальності вже давно є! Це гроші Риму та західних спецслужб для підсилення впливу на Украіну.
Культуролог
з таким предметом тільки на базарі торгувати, там і познайомишся з культурою народу))