Філологія. Київський національний лінгвістичний університет

Ірина Чалапчій, студентка 2 курсу спеціальності «Філологія», розповідає про навчання в Київському національному лінгвістичному університеті

Філологія. Київський національний лінгвістичний університет

Новий гість проекту The School — студентка 2 курсу спеціальності «Філологія» у Київському національному лінгвістичному університеті Ірина Чалапчій. Вона розповість, чи складно філологу знайти роботу, як отримати подвійний диплом та поділиться своїми думками про переваги та недоліки лінгвістичного університету.

The School — проект, що допомагає абітурієнтам визначитись із майбутньою спеціальністю та закладом вищої освіти. На YouTube каналі проекту публікуються інтерв’ю зі студентами різних вишів, які розповідають про умови та специфіку навчання в університеті та допомагають майбутнім вступникам уникнути помилок при виборі спеціальності та місця навчання.

Інформаційний партнер проекту - Освіта.ua.

ПІДПИСАТИСЬ НА КАНАЛ THE SCHOOL

Освіта.ua
03.07.2020

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
випускниця
КНЛУ - лайно і совок. Адекватних викладачів виживають. Викладачі та керівництво самостверджуються за рахунок приниження студентів. За останні декілька років звільнилася велика кількість крутих викладачів. Лишаються неадеквати типу Ніконової, які про сучасну зарубіжну лінгвістику та переклад зеленого поняття не мають. Деякі викладачі між парами підбухують.
Батько абітурієнта
Подивився на Ютубі передачу: «Все краще - дітям сєпарів. Українські діти - в прольоті: Дроздов позиція», з приводу того, що діти сєпарів тепер будуть вступати до українських університетів без ЗНО. Хто ще не бачив - погугліть! Все правильно Дроздов каже, що українські діти – це діти низької якості, а діти сєпарів – це нова еліта.