Прикладна математика. Києво-Могилянська академія

Сергій Федусов, студент Києво-Могилянської академії, розповідає про навчання на спеціальності «Прикладна математика»

Прикладна математика. Києво-Могилянська академія

Новий гість проекту The School — студент спеціальності «Прикладна математика» у Києво-Могилянській академії, Сергій Федусов. Він розповість, чим його спеціальність відрізняється від комп‘ютерних наук та інженерії програмного забезпечення. Розкаже, чи обов’язково знати математику програмісту та як швидко розвиватись в айті-сфері.

The School — проект, що допомагає абітурієнтам визначитись із майбутньою спеціальністю та закладом вищої освіти. На YouTube каналі проекту публікуються інтерв’ю зі студентами різних вишів, які розповідають про умови та специфіку навчання в університеті та допомагають майбутнім вступникам уникнути помилок при виборі спеціальності та місця навчання.

Інформаційний партнер проекту - Освіта.ua.

ПІДПИСАТИСЬ НА КАНАЛ THE SCHOOL

Освіта.ua
20.05.2020

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Наталія
А що студент Державну мову досі не вивчив? Неочікувано від Києво-Могилянки, я думала там таких вже не лишилось(
Вася Сонях
Для Наталія: Шкода взагалі, що він словами спілкується. Справжній математик спілкується тільки на мові предикатів. Я думав там таких вже не залишилось(
Serhiy Krjuchkov
Добре відчувається знання англійської мови. За знання української не хвилюйтесь, там обов’язково добре! А рідна мова у кожного різна, з цим потрібно миритись)
Коментувати
Serhiy Krjuchkov
Якось опущений момент, що в Могилянці, на відміну від інших ВНЗ України, три семестри щороку, а не, як зазвичай, два!
Serhiy Krjuchkov
Як батько студентки, доповню. На спеціальності "Прикладна математика" суттєво більше часу приділяється математичній базі, на інших спеціальностях факультету інформатики - програмуванню. В довгостроковій перспективі це, вірогідно, краще, але для швидкого входження в ІТ сферу - потрібно більше часу на самостійне навчання. Дійсно, досить нескладно отримати за семестр мінімальні 61 бал, але це для студентів з вступним конкурсним балом 190+! Вступники ще з школи мають навички навчатись, швидко опановувати новий матеріал, здібності врешті-решт. На факультеті інформатики не поодинокі випадки, коли студенти-відмінники не отримують стипендію! Кількість студентів з середнім балом 90+ перевищує іноді 45%. Сесії дісно не так складно здавати, тому що ті ж 60 балів із ста набираються протягом семестру, а екзамени привносять максимум 40 балів. Від сесії до сесії жити весело і не навчатись - не вийде!