Маркетинг. Києво-Могилянська академія

Марта Мохнач, студентка Києво-Могилянської академії, розповідає про навчання на спеціальності «Маркетинг»

Маркетинг. Києво-Могилянська академія

У цьому випуску гість проекту The School — студентка 4 курсу Києво-Могилянської академії спеціальності «Маркетинг» Марта Мохнач.

Вона розповість абітурієнтам, яким має бути маркетолог, як поєднувати роботу і навчання та як поїхати вчитись за кордон.

The School — проект, що допомагає абітурієнтам визначитись із майбутньою спеціальністю та закладом вищої освіти. На YouTube каналі проекту публікуються інтерв’ю зі студентами різних вишів, які розповідають про умови та специфіку навчання в університеті та допомагають майбутнім вступникам уникнути помилок при виборі спеціальності та місця навчання.

Інформаційний партнер проекту - Освіта.ua.

ПІДПИСАТИСЬ НА КАНАЛ THE SCHOOL

Освіта.ua
22.04.2020

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Уманський
Колектив могилянки наскрізь гнилий, в студентів завищена самооцінка, викладачі озлоблені,слабенькі, наукові теми мізерні, фінансуються , в осовному, фондом сороса, всі зорієнтовані на Сша, Украіна для них - пусте слово. В колективі гризня і бардак.
Docent
Для Уманський: гризня і бардак в інших вузах я доцент кафедри за навантаження глотки перегризають понаднормова робота документи папери на науку часу не лтшається..багато викладачів або дуже старі та відсталі або просто вигудюють плаття...студентів навчають одиниці...гниль шантаж що не продлять контракт якщо не зробиш що керівництво вимагає...!!!
Коментувати