Мотиваційний лист на спеціальність «Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії»

Зразок мотиваційного листа для вступу на бакалаврську програму зі спеціальності «Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії»

Шановний Вікторе Петровичу!

Цим листом я хотів би звернутися до Вас щодо вступу на бакалаврську програму зі спеціальності «Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії», яка забезпечується «Назва університету» на факультеті «назва факультету». Цього року я завершую навчання у «Назва школи» і посилено готуюсь до вступу в університет.

Вивчаючи в школі історію, я звернув увагу на важливість дипломатичної служби для розвитку держави. Адже саме завдяки роботі дипломатів забезпечується її політична та економічна безпека. Останні три роки я мрію про те, щоб стати дипломатом і серйозно цікавлюсь цією професією. За цей час я прочитав багато книжок про українських та зарубіжних дипломатів, серед них такі книги як «назва та автори книг».

Визначившись із тим, ким я хочу стати в майбутньому, я почав значно краще вчитися і суттєво підвищив свій середній бал. Я розумію, що хороший дипломат повинен бути не лише розумною та освіченою людиною, але й володіти іноземними мовами, знати історію як своєї, так і зарубіжних країн. Тож за останні три роки я посилено вивчав предмети, які можуть мені знадобитися під час навчання в університеті. В мене високі оцінки з української мови та літератури, історії, англійської мови. Окрім цього, я вільно розмовляю польською, російською та німецькою мовами. З англійської та німецької мови я закінчив спеціальні підготовчі курси та маю про це сертифікати. Я також практикував розмовну англійську та німецьку мову в спілкуванні з носіями мови.

Міжнародні відносини є для мене природним вибором через мій глибокий інтерес до інших культур та сильні навички з іноземних мов. Мене також дуже цікавлять питання міжнародного розвитку, управління міжнародними організаціями, робота дипломатичної служби.

Я впевнений, що академічна освіта в галузі міжнародних відносин є необхідним фундаментом для дипломатичної кар’єри. Тому я прагну навчатися у вашому університеті на спеціалізації «Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії» і вважаю, що це навчання стане важливим кроком для моєї майбутньої кар’єри. З впевненістю можу охарактеризувати себе вмотивованою і цілеспрямованою людиною, яка готова багато працювати для того, щоб досягнути мети.

Обираючи університет, я багато цікавився можливостями для міжнародного стажування та практики в дипломатичних та консульських установах або міжнародних організаціях. На сайті вашого університету я прочитав інформацію про те, що Ваш університет дає студентам широкі можливості для такого стажування і здобуття практичних навичок. Також, прочитавши біографію таких викладачів як «імена викладачів», я довідався, що вони раніше працювали у посольствах та консульства у різних державах і можуть не лише навчати теорії, а й розповісти про практичні аспекти роботи дипломата. Саме тому я щиро прагну навчатися саме у «Назва університету», оскільки вважаю, що він надасть мені найкращі можливості для втілення моїх мрій.

Дуже дякую за те, що розглянули мій мотиваційний лист. З нетерпінням чекаю від Вас позитивну відповідь.

З повагою, ______________

Цей приклад наведений для ознайомлення із загальними принципами написання мотиваційного листа. Не копіюйте текст цього листа і не використовуйте його при вступі до закладу вищої освіти. Пам’ятайте, що успішний мотиваційний лист це завжди ваша особиста історія, що розповідає саме про вас та відображає вашу зацікавленість у вступі на ту чи іншу спеціальність закладу вищої освіти. Також вам необхідо буде з’ясувати у навчальному закладі формальні вимоги до оформлення листа, вимоги щодо обсягу тексту листа, інформації, яку повинен містити лист і, можливо, стосовно його структури.

Освіта.ua
06.07.2020