Мотиваційний лист на спеціальність «Право»

Зразок написання мотиваційного листа для вступу на бакалаврську програму зі спеціальності «Право»

Мотиваційний лист на спеціальність «Право»

Шановний Петре Васильовичу!

Звертаюся до Вас з приводу вступу на бакалаврську програму зі спеціальності «Право», у якій я дуже зацікавлений. Отримання ступеня бакалавра права одного з найпрестижніших університеті України, є моїм шансом збагатити свої знання, зрости особисто і професійно та зробити свій внесок у розвиток людства, захищаючи фундаментальні права і свободи людини і громадянина як в Україні, так і закордоном.

Батьки мого близького друга є адвокатами. Розмовляючи з ними про їхню професію, я багато довідався про непросту і самовіддану роботу адвоката, труднощі з якими зустрічають прості люди, коли їхні права порушуються і про важливість ролі адвоката у захисті їхніх прав. Це стало для мене тим стимулом, який надихнув мене обрати професію юриста. Останні роки навчання у школі я посилено вивчав предмети, які будуть важливими для мене, як для майбутнього юриста. Я маю високі бали з правознавства, історії, математики, української та англійської мов, фізкультури. Я активно займаюся спортом, оскільки вважаю, що хороше здоров’я є надзвичайно важливим для непростої юридичної роботи. На мою думку, професія юриста є надзвичайно важливою для суспільства, адже вона не лише дозволяє якісно захищати права людей, але й знаходити нові шляхи вирішення соціальних та глобальних проблем за допомогою юридичної діяльності та правотворчості.

Я знаю, що юридичний факультет «назва університету» університету є одним з лідерів серед правничих шкіл України, де значну увагу приділяють захисту прав людини та розробленням механізмів вирішення соціальних та правових проблем. Його випускники очолюють підприємства та адвокатські бюро, працюють на керівних посадах в органах державної влади, є суддями Верховного та Конституційного судів України. Активні молоді студенти Вашого університету отримують можливість проходити практику в органах державної влади та у найкращих юридичних фірмах і правозахисних організаціях, допомагаючи правозахисникам рішуче відстоювати права громадян Для мене дуже важливо навчатися в університеті та мати можливість поєднувати навчання з юридичною практикою. Тому я прагну брати участь у заходах вашого навчального закладу разом із іншими представниками прогресивної молоді. Я маю на меті долучитися до дослідження та розробки правозахисних проектів разом з кращими українськими науковцями та практиками, що викладають в університеті.

Особливо цікавим для мене є вивчення кримінального та кримінального процесуального права, адже у майбутньому я бачу себе, насамперед, адвокатом, який захищатиме людей від несправедливого кримінального переслідування. Як мені відомо, на юридичному факультеті вашого університету діє Кафедра кримінального права, викладачами якої є відомі в Україні та світі науковці і практики, такі як проф. «ім’я та прізвище», доц. «ім’я та прізвище», доц. «ім’я та прізвище».

Навчаючись в університеті, я хотів би також брати участь у студентському житті, допомагати студентам молодших курсів розвинути власний потенціал, подолати перешкоди та досягти своїх цілей у навчанні та професійному розвитку.

Я впевнений, що знання, які я отримаю навчаючись у Вашому університеті можна буде застосовувати в майбутньому для того, щоб стати  справжнім фахівцем у галузі права.

На завершення хочу сказати, що я щиро прагну навчатися на юридичному факультеті «назва факультету» університету, і я переконаний у тому, що навчання на бакалаврській програмі зі спеціальності «право» найкращим чином сприятиме моєму розвитку як адвоката високого рівня.

Дуже дякую, що розглянули мою заяву і сподіваюсь на Вашу позитивну відповідь.

З повагою, ________________

Цей приклад наведений для ознайомлення із загальними принципами написання мотиваційного листа. Не копіюйте текст цього листа і не використовуйте його при вступі до закладу вищої освіти. Пам’ятайте, що успішний мотиваційний лист це завжди ваша особиста історія, що розповідає саме про вас та відображає вашу зацікавленість у вступі на ту чи іншу спеціальність закладу вищої освіти. Також вам необхідо буде з’ясувати у навчальному закладі формальні вимоги до оформлення листа, вимоги щодо обсягу тексту листа, інформації, яку повинен містити лист і, можливо, стосовно його структури.

Освіта.ua
02.06.2020