Osvita.ua Вступна кампанія ЗНО в магістратуру Визначено результати ЄВІ в магістратуру з іноземних мов
Визначено результати ЄВІ в магістратуру з іноземних мов

Завершено обробку відповідей та визначено результати тесту ЄВІ для вступу в магістратуру

Визначено результати ЄВІ в магістратуру з іноземних мов

Українським центром оцінювання якості освіти оголошені результати тестів єдиного вступного іспиту з іноземних мов, що відбувся 2 липня.

Результати тестів визначені для більше ніж 55 тисяч учасників та розміщені на сайті Українського центру оцінювання якості освіти у кабінетах учасників ЄФВВ/ЄВІ.

Пороговий бал «склав/не склав» для тестів єдиного вступного іспиту з усіх іноземних мов склав 12 балів.

Усі учасники, які подолали визначений експертами бар’єр, отримали рейтингову оцінку, що визначена за шкалою від 100 до 200 балів. Отриманий результат тестування учасники тестів зможуть використовувати під час вступу до магістратури.

Також, у випадку сумнівів щодо об’єктивності визначених результатів, учасник тестування має право подати апеляційну заяву, надіславши її поштою на адресу Українського центру оцінювання якості освіти протягом 3-х календарних днів з моменту оголошення результатів тестування.

Таблиці переведення тестових балів:

Освіта.ua
16.07.2019

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Оксана
Алексей Поляков Понизити порогові бали ЗНО 2019 для вступу до магістратури, до балів, які були у 2018 році. Електронні петиції — Офіційне інтернет-представництво https://petition.president.gov.ua/petition/65934 Будь-ласка підпишить петицію. Разом - ми сила!
Ivan
https://zib.com.ua/ua/138565-slon_viprominyue_teplo_vuhami_schob_oholonuti_v_speku_abo_te.html
Алексей Поляков
Понизити порогові бали ЗНО 2019 для вступу до магістратури, до балів, які були у 2018 році. Електронні петиції — Офіційне інтернет-представництво https://petition.president.gov.ua/petition/65934 Будь-ласка підпишить петицію. Разом - ми сила!
Алексей Поляков
РЕАЛІЗАЦІЯ ПРАВА НА ВИЩУ ОСВІТУ Просимо переглянути та вимагаємо від членів фахових комісій з питань оцінювання виконання завдань з блоків ЄФВВ та ЄВІ перерахування мінімальної кількості тестових балів (порогових), які за виконання завдань відповідного блоку може отримати вступник https://petition.president.gov.ua/petition/66014... Будь-ласка підпишить петицію. Разом - ми сила!
Леся
Пропоную спочатку ЗНО здавати викладачам, міністрам та депутатам, а потім студентам. Вимагати від студента який останніх два роки до закінчення навчання не вивчає іноземну мову вимагати здати іспит це знущання. А для студентів які закінчили на бакалавра 5-10 років назад це взагалі неможливо. Роблять із освіти посміховище.
Лэйла
Емоції, просто, зашкалюють від нововведень( ЗНО в магістратуру). Якщо студент не склав ЗНО з англійської мови, то чому, маючи бажання, він не може навчатися за власний рахунок!!! Що це за система така "ідіоцька" !!! В якій іншій країні здають ЗНО з української мови. Правильно, ніде не здають, то чому ми повинні це робити? Наприклад, хто претендує на бюджет, ті нехай і здають. Скоро доексперементуєтеся, що вся молодь "повтікає".
Андрей
Для Лэйла: если студент в универе не может давать зачеты и экзамены, почему это он не может заплатить?! Желание то есть!!! Дайте право платить за сессии! Хотя, вы и так платите...
той хто склав
Для Андрей: ЗНО и сессия в универе это разные вещи, которые не имеют ничего общего.
Коментувати
Бакалавр
Коли буде статистика у відсотках по балам? І де її подивитись? .
Andrii Nochkin
Для Бакалавр: http://testportal.gov.ua/statystychni-dani-yevi-yefvv-2019-roku/
Бакалавр
Для Andrii Nochkin: дякую
Коментувати
Алла
Хтось знає, чи можна апеляцію надіслати електронно? Чи обов’язково на поштову адресу? Побачила на сайті zakon.rada.gov.ua таку інформацію "Якщо апеляційну заяву щодо результатів вступних випробувань надіслано у відсканованому вигляді електронною поштою, датою її подання вважають дату відправлення вхідного листа, що зафіксована в електронній скриньці Українського центру." А на http://testportal.gov.ua немає уточнень
Andrii Nochkin
Для Алла: читайте уважніше: http://testportal.gov.ua/apelyatsiyi-2/
Коментувати
Студент
Печально.
Никита
Для Студент: обращаться в суд по правам человека подавать Подавать Апеляции за ущемление прав человека на Образование
Андрей
Правильно, и вообще отменить зно, и чтоб при рождении всем автоматически присваивалось звание магистра!
Andrii Nochkin
крім права на освіту є ще обов’язок вчитися
Коментувати

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!