Osvita.ua Вступна кампанія ЗНО в магістратуру Визначено результати ЗНО в магістратуру з права
Визначено результати ЗНО в магістратуру з права

Завершено обробку відповідей та визначено результати тестів ЄФВВ для вступу в магістратуру з права

Визначено результати ЗНО в магістратуру з права

Українським центром оцінювання якості освіти оголошені результати тестів єдиного фахового вступного випробування з права та загальних начальних правничих компетентностей, які відбулись 4 липня.

Результати тестів визначені для більше ніж 14 тисяч учасників та розміщені на сайті Українського центру оцінювання якості освіти у кабінетах учасників ЄФВВ/ЄВІ.

Пороговий бал «склав/не склав» тесту ЄФВВ з права склав 36 балів, пороговий бал для тесту ЄФВВ із загальних начальних правничих компетентностей склав 8 балів.

Усі учасники, які подолали визначений експертами бар’єр, отримали рейтингову оцінку, що визначена за шкалою від 100 до 200 балів. Отриманий результат тестування учасники тестів зможуть використовувати під час вступу до магістратури.

Також, у випадку сумнівів щодо об’єктивності визначених результатів, учасник тестування має право подати апеляційну заяву, надіславши її поштою на адресу Українського центру оцінювання якості освіти протягом 3-х календарних днів з моменту оголошення результатів тестування.

Освіта.ua
16.07.2019

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Ivan
https://zib.com.ua/ua/138565-slon_viprominyue_teplo_vuhami_schob_oholonuti_v_speku_abo_te.html
Сюрприз
Давно пора этот маразм отменить,а его только больше внедряют!А деньги то с бюджета идут а можно ими более разумно распорядиться. А не тратить на ненужные бумажки
Алексей Поляков
РЕАЛІЗАЦІЯ ПРАВА НА ВИЩУ ОСВІТУ Просимо переглянути та вимагаємо від членів фахових комісій з питань оцінювання виконання завдань з блоків ЄФВВ та ЄВІ перерахування мінімальної кількості тестових балів (порогових), які за виконання завдань відповідного блоку може отримати вступник https://petition.president.gov.ua/petition/66014... Будь-ласка підпишить петицію. Разом - ми сила!
Алексей Поляков
Понизити порогові бали ЗНО 2019 для вступу до магістратури, до балів, які були у 2018 році. Електронні петиції — Офіційне інтернет-представництво https://petition.president.gov.ua/petition/65934 Будь-ласка підпишить петицію. Разом - ми сила!
Алла Костенко
Для Алексей Поляков: Підтримую вашу пропозицію. Вже написала петицію. По-перше: Якщо ж в один день людина здає ЄФВП із загальних навчальних правничих компетентностей та з права, то НЕОБХІДНО разом все оцінювати і ставити загальну оцінку. В друге: В 2019 році підвищили пороговий бал з минулорічним не на 1 і не на 2 бали. А це суттєво.
Коментувати
Алексей Поляков
Понизити порогові бали ЗНО 2019 для вступу до магістратури, до балів, які були у 2018 році. Електронні петиції — Офіційне інтернет-представництво https://petition.president.gov.ua/petition/65934 Будь-ласка підпишить петицію. Разом - ми сила!
Oleg
Треба скасувати ЄВІ/ЄФВВ як такі, що обмежують право громадян на освіту. Підтримуй відповідну петицію: https://petition.president.gov.ua/petition/65992

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!