Osvita.ua Вступна кампанія ЗНО в магістратуру Опубліковані відповіді на тест ЄВІ з іноземних мов
Опубліковані відповіді на тест ЄВІ з іноземних мов

Опубліковані відповіді на завдання тесту єдиного вступного іспиту з іноземних мов для магістрів

Опубліковані відповіді на тест ЄВІ з іноземних мов

Опубліковані правильні відповіді на завдання тестів ЄВІ з іноземних мов, що були проведені у вівторок.

Використовуючи правильні відповіді на завдання тестів ЄВІ з іноземних мов, учасники тестування мають можливість визначити власний тестовий бал за всіма завданнями тесту.

Максимальна кількість тестових балів, яку може отримати учасник ЗНО з тесту ЄВІ з іноземних мов, правильно виконавши всі завдання, дорівнює 42 балам.

Всі завдання тестів оцінюються в 0 або 1 бал: 1 бал – за правильну відповідь; 0 балів, якщо правильної відповіді не надано, або вказано більше однієї відповіді.

Офіційне оголошення результатів єдиного вступного іспиту з іноземних мов відбудеться не пізніше ніж через 14 днів після проведення тестування.

При оголошенні офіційних результатів єдиного вступного іспиту з іноземних мов буде оприлюднена таблиця переведення тестових балів у шакалу 100 до 200 балів.

Результати за рейтинговою шкалою від 100 до 200 балів використовуватимуться під час вступу в магістратуру до вишів.

Нагадаємо, участь в єдиному вступному іспиті з іноземних мов (ЄВІ) взяли 55 186 осіб, що становить 84,4% від загальної кількості зареєстрованих учасників тестування.

ПРАВИЛЬНІ ВІДПОВІДІ

Освіта.ua
03.07.2019

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
13
Потрібно об’єднати зусилля вступникам, які не здали і писати апеляції та колективні позови, щоб ситуацію вирішили. на скільки я знаю, то величезна кількість студентів не набрали необхідний прохідний бал, хоча по своїй спеціальності мають найкращі бали. У даному випадку, міністерство повинно зреагувати на несправедливу зміну умов вступу, про яку дізнаються під час самого вступу.
Надя
Підкажіть, будь ласка, чи можна відскановану апеляційну заяву на електронну пошту надіслати?
12
https://petition.president.gov.ua/petition/65934?fbclid=IwAR3noI8TBDAnOSdqNTXnusZtZvhsgaiMKtziQBIqvMeHMZfQxcpPTRicORA Кто согласен
Даша
Із 5 вступників яких знаю не здало 4!!! В університеті фахові екзамени на відмінно. А от англійська в нас було тільки перший курс. І що ми там робили? Читали і перекладали. На цьому все. І мін. освіти хоче щоб здали зно? Часу мало на випробування! Звичайно можна вчити і вдома, і з репетиторами, але бувають різні життєві ситуації! Щоб здавати єві то ми маємо вчити його в університеті!
Вася
Для Даша: так вы его и учили в университете!!!Кто виноват, что лично вы его не учили? Миносвиты? Есть масса ресурсов для самообразования, бесплатных! Было бы желание! Я знаю 30 вступников и все сдали)))
Нейм
Вася, а зачем тогда учебные заведения? По такой логике можно все самому учить и зчем вообще в магистратуру тогда идти)
Коментувати
555
Підняти пороговий бал - це жорстоко) Чим вступники 2019 відрізняються від 2018 і 2017???
Галина
Для 555: Грубе порушення ст.24 Конституції України. Громадяни є рівними перед законом.
Коментувати
Ігорь
Нехай спочатку президент вивчить англійську, а потім нас заставляють це ЗНО здавати.Я бачив як він виступає.
z
Без знания английского хоошую работу не найдешь. Навыпускали бы министром в нулевым знаниями,они потом ныть начнут -Мы магистры.мы с дипломами.платят копейки... Отсеялись сразу-ну и ладушки
Марія
Для z: А як у вас з українською мовою?
Zzz
Це моя рідна мова. Я володію нею на відмінно.
Марія
Здавали ЗНО? Чи звідки знаєте?
Коментувати
777
МОН України, перш ніж організовувати ЄВІ, потрібно було 2015 році розробити стандарти, так щоб ВНЗ затвердити програми робочі, де закласти години на викладання іноземних мов впродовж чотирьох років і попередити вступників 2015 року про те, якщо ви обираєте ту чи іншу спеціальність, для прикладу, облік і аудит чи економіку підприємства, Вам для вступу на другий рівень освіти "магістр" потрібно буде складати незалежне тестування з іноземних мов, бо в іншому випадку, без знання англійської чи іспанської, ви не зможете мати повноцінний диплом бухгалтера чи економіста. Краще б дбали би про знання державної мови, для тих хто одержує диплом українського ВНЗ
z
Для 777странно слышать такое возмущение.На магистра всегда сдавали английский. Какая разница устно или в виде зно? Или Вы хотите сказать,что вам бы нарисовали пятерку при отсутствии знаний? Ну а с ЗНО "дурь каждого видна" стала)))
777
Для z: Усний іспит - це викладач бачить чи знаєш.чи орієнтуєшся в мові хоча б на три. ЄВІ це знав, не знав, вгадав, чи повезло. Бути хорошим бухгалтером можна і без знання іноземної мови, головне добре рахувати і вчасно платити податки. А не виставляти на ЄВІ рівень В1. Чому, щоб вступити у 2017 році достатньо було знати чи вгадати 7 питань і продовжити навчатись , а у 2019 році для цього потрібно 12 питань. Чим вони кращі чи їхні дипломи будуть кращими. А може за два роки почали викладати у ВНЗ мову іноземну на третьому чи четвертому курсі. Питання потрібно ставити, що хорошої роботи не знайдеш без знання державної мови , а не іноземної.
Вася
То сиди в своём колхозе и считай Гарно! Курсы бухгалтерские пройди и ок! На фига тебе магистром быть?
Коментувати
2019
,Дайте українській молоді шанс розвиватися тут в своїй країні, здобувати освіту, працювати. Любіть їх, підтримуйте! Вам повернеться сторицею і країна буде розвиватися! Бо складається враження, що заганяєте їх, внушаєте, що які тупі не змогли пройти поріг, о є що змогли? Ми вам ще піднімемо! Чому б не зробити навпаки- зменшити поріг, скільки молодих людей би повірили в себе?
1905
Іноземна це чудово, але хіба це основа для правника? Скільки хороших юристів взагалі не знають мови? Добре , без цього ніяк, але навіщо бар’єр піднімати? Якщо ЄФВВ здав добре а ЄВІ не зміг поріг подолати цьогорічний, хіба не обідно? Чи може це означати що ти будеш поганий правник?
222
Мне кажется что пороговый балл мдишком завышен.. при чем на ЄВІ. Хотя бы 9 поставили. Дали бы всем уже поступить! Тем более английский язык не особо нужен некоторым специальностям
Антон, Одесса
Для 222: Уважаемый 222, у вас позади 15 лет учёбы и Вы боитесь порога в 9 баллов. Видимо, поступить дадут только самым смелым!
Коментувати
123
Порог ЄВІ - 12 http://testportal.gov.ua/2019/07/12/rezultaty-yefvv-yevi-vstanovlenogo-porogovi-baly-sklav-ne-sklav/#more-14090
Катя
Чому так довго немає результатів зно?
Дмитрий Александрович
У меня 36 из 42 правильных. Тест был не сложный, но времени маловато. В конце спешил уже. Ps. Специально к экзамену не готовился совсем.
Андрей
Завалил английский. Сам из сельской школы где был преподаватель не очень, потому и не учил английский. Для поступления выбрал математику и физику, эти предметы сдал отлично. В вузе английский был только в одном семестре, и вот ввели этот экзамен для поступления в магистратуру по нашей специальности )) Как и где я должен был его выучить?
Witalina
Для Андрей: Ключове слово "потому и не учил английский"- ПОТРІБНО було вчити! МОЖНА було вивчити самостійно їє купа онлайн-уроків. курсів.
АСТАНАВИТЕСЬ
Для Андрей: Вам просто не пощастило, на жаль. Шкода.
АСТАНАВИТЕСЬ
Для Witalina: Не у всіх селах і Інтернет є. І не всі діти можуть самостійно, на жаль. Особисто мені шкода дітей із сел, де не надається належна освіта. Зараз, на щастя,в обласних центрах відкривають ліцеї для обдарованої молоді( 9-11 класи). Надають гуртожиток, харчування. Тільки вчись.
Коментувати
Карпенко Оксана
Ідея Зно у вузі- це неймовірна дуристика! Як можна специфіку професії передати ? Тести неграмотні, суб’єктивні . Розігнали дітей і все!
викладач
Читаю це все і думаю: бідна Україна. Вчитися не хотять. Розуму не вистачає на елементарне. В магістрри лізуть всі, кому не лінь. Нецензурну лексику добре вивчили. Для вас, напевно, потрібно тести складати сами з неї. Соромно!!! І це люди з вищою освітою?!!!! Можете вже писати і про мене: грантопредатель, падла, пи...бол... На більше ви не здатні, як видно.
Кент
Для викладач: це. Підлий комент з соросівськоі банди Громового
Просвіта
Для викладач: «не хотять» неграмотно, потрібно писати « не хочуть»
викладач
Дякую за зауваження, Ви маєте рацію.
Коментувати
Берислав
Такої дурні, як ці тести світ не бачив!! Мета зрозуміла ~ задавити вихідців з бідних сімей, сільську молодь , в кого немає бабок на репетиторів, вигнати нас за кордон!
Миша
Для Берислав: очевидно, что цель экзамена - завалить именно тебя!!!
Коментувати
Харьков- салтановка
Дураки в Мон! У нас английский в университетах профессиональной направленности: для айтишника, юриста, экономиста.... А они , идиоты, дали нам тесты для филологов!! Нахрена?? Где такое видано? В Европе едут на 6 месяцев на языковую стажировку , а тогда тофл сдают. А у нас только давят, давят.
АСТАНАВИТЕСЬ
Для Харьков- салтановка: Мало давят , видно. Тест - элементарный. Сколько можно скулить, учили б лучше. Его школьник-выпускник пройдет. Тошно читать эти комментарии. Магистры , блин...
ЕС
Для Харьков- салтановка: Вот и вали в свою Европу. Тебя там уже ждут -не дождуться!
Окно
Коллеги ! Сайт то Соросовский, поэтому грантопредатели и комментируют на свою руку, блин!!!
Коментувати
АСТАНАВИТЕСЬ
ІІ смена.прошел тест за 20 минут 1 ошибка. Просто знаю язык./
Україна
Для АСТАНАВИТЕСЬ: Моновський захребетник, падла!!
АСТАНАВИТЕСЬ
Для Україна: Само такое!!!! Я обычный студент - айтишник. Ты, хоть , падла, Украиной не подписывайся!!!! Урод! Слава УкраЇні. Сором, що є такі недолугі!!!
ЕС
Для Україна: Можливо, Вам краще зібрати валізки і поїхати до ПольщІ? Там на таких дуже чекають. Аби пеньонзи платили. А розум - то не головне.
Коментувати

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!