Коли цього року будуть вступні іспити (замість ЗНО) та творчі конкурси?

Запитання: Коли цього року відбудуться вступні іспити та творчі конкурси для вступу на бакалавра?

Відповідь: Цього року вступні іспити та творчі конкурси для вступників, які бажають вступати на бюджетні місця, проводитимуться з 1 до 13 липня. Кожен виш проводитиме такі конкурси у два та більше потоків, щоб вступники мали більше можливостей для вступу в разі збігу дат проведення цих випробувань. Для тих, хто вступатиме на контракт, виші можуть проводити додаткові сесії вступних іспитів та творчих конкурсів з 14 до 23 липня.

Строки реєстрації для участі у вступних іспитах та творчому конкурсі на бюджет починається не пізніше ніж 24 червня, триває не менше десяти днів і завершується до початку останнього потоку. Точні строки подання заяв на творчий конкурс визначаються правилами прийому до відповідного закладу вищої освіти. Інформація про строки прийому заяв та документів для участі у вступних іспитах та творчому конкурсі оприлюднюється на сайті закладів вищої освіти.

Для отримання оперативної інформації про перебіг вступної кампанії приєднуйтесь до сторінок Вступна кампанія в Telegram або Абітурієнт і Освіта.ua у Facebook. 

Освіта.ua
08.06.2021

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів