Чи встановлюється цього року мінімальний прохідний бал на якісь спеціальності?

Запитання: Чи встановлюється цього року мінімальний прохідний бал на якісь спеціальності?

Відповідь: Кожен заклад вищої освіти може у своїх Правилах прийому встановлювати мінімальний прохідний бал на ту чи іншу конкурсну пропозицію.

Однак для всіх вступників, що вступають для здобуття ступеня бакалавра (магістра на базі повної загальної середньої освіти) встановлено мінімальне значення конкурсного бала для допуску до конкурсного відбору на бюджетні місця – він має становити не менше 125 балів.

Для всіх вступників на спеціальності “Стоматологія”, “Медицина” та “Педіатрія” в Умовах прийому для здобуття вищої освіти в 2021 році встановлено мінімальний бал 150 з другого та третього конкурсних предметів (за винятком вступників з конкурсним балом більше 175 балів).

Також для:

  • вступників на спеціальності галузей знань “Право”, “Публічне управління”, “Міжнародні відносини” на основі повної загальної середньої освіти встановлено мінімальний конкурсний бал 140;
  • вступників у магістратуру спеціальності “Фармація, промислова фармація” встановлено мінімальний конкурсний бал 130.

Для того, щоб дізнатися мінімальний прохідний бал на обрану вами спеціальність до відповідного закладу вищої освіти можете скористатися сервісом Вступ.ОСВІТА.UA.  

Для отримання оперативної інформації про перебіг вступної кампанії приєднуйтесь до сторінок Вступна кампанія в Telegram або Абітурієнт і Освіта.ua у Facebook. 

Освіта.ua
08.06.2021

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів