Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Влад
Якщо я складав ЗНО, один предмет не склав. І хочу сдати заново. Мені потрібно складати всі предмети, чи тільки той який я не склав?
Ася
Моя дитина вибрала третє ЗНО Англ.мову і як ДПА , якщо вона не пройде поріг з цього ЗНО , вона отримає свідоцтво зі школи?
Галина
Для Ася: свідоцтво отримають абсолютно всі. Просто в додатку зх предмету буде стосяти оцінка від 1 до 3
Коментувати
НАТАЛІЯ
ЗАКІНЧИЛА БАКАЛАВРА У 2015 РОЦІ. ХОЧУ ТЕПЕР ПОСТУПИТИ НА МАГІСТРА по своїй спеціальності але в інший інтитут ЧИ ПОТРІБНО ЗДАВАТИ ЗНО.?
ivanka1601
Добрий вечір закінчила школу в 2000 році 9 клас,училище 2003р..хочу поступити у вищий чи потрібно ЗНО???
Олег
Доброго вечора, під час навчання в коледжі я здавав ЗНО з укр мови 2018р., результати були зараховані як ДПА. Скажіть будь ласка, для вступу у ВНЗ на рівень бакалавра на таку ж спеціальність, ланий результат ЗНО можна використовувати, чи необхідно перездавати?
Володимир
Доброго дня. Школу (8 кл.) закінчив у 1989р. Училище в 1992р. Хочу поступати в ВНЗ. Тепер мені що, вчити всі предмети і здавати ЗНО по усім новим програмам .???
Галина
Для Володимир: Так. Ну або можете спробувати по пам’яті. Пройдіть он-лайн ЗНО аби зрозуміти що знаєте.
Коментувати
ForCatEat.at.ua
Працюю в дидячому будинку, виховую дітей сиріт - я маю право не складати ЗНО, а поступити по вступним іспитам в університеті?? Працюю -- ForCatEat.at.ua
Галина
Для ForCatEat.at.ua: звісно ж ні не маєте права. Де Ви знайшли таку категорію. Здаєте ЗНО як і всі. Діти-сироти мають право, але пільгових місць за квотою лине 10% і багато хто не потрапляє в цю кількість а йдуть за загальним конкурсом.
Коментувати
Тимофій
Підкажіть будь ласка чи потрібно здавати ЗНО для вступу у ВНЗ на рівень бакалавра на другу спеціальність, якщо цього року отримую диплом бакалавра за іншою спеціалізацією.
Павло
навачаюсь на першому курсі на платному, чи можу перездати зно щоб поступити на державний і якщо так то як?
Юлия
Маю диплом магістра, хочу отримати 2 вищу (також магістерську), школу закінчила, ще в 2003 році, чи потрібно мені здавати ЗНО?
Анна Орфаний
Подскажите пожалуйста Сдавала зно в 2008г. Закончила институт "специалист ", сейчас хочу поступать в другой вуз га Магистратуру, нужно ли мне сдавать в этом году ЗНО?
Галина
Для Анна Орфаний: Ви хочете ступати на іншу спеціальність? (рівень спеціаліста прирівнений до рівня магістра). Якщо так, то взнавайте у виші. Там треба буде здвати вступні випробування для тих, хто отримав бакалавра за іншою спеціальністю. А вже окремо ЗНО для магістрів.
Коментувати
Бутенко Юлия
Доброго дня,в цьому році закінчую коледж з дипломом молодшого спеціаліста,чи можна вступити на заочне по одному предмету із сертифіката ЗНО???
Галина
Для Бутенко Юлия: якщо вступаєте на ту ж саму спеціальність і вона не відноситься до тих на які потрібна саме 2предмети (наприклад економіка), то звісно можете. Читайте умови вступу.
Коментувати
Катя Поливода
Я закінчую коледж в цьому році. Вчилась на бюджеті і отримувала стипендію всі 4 роки. Чи можу я вступити до вищого навчального закладу на бюджет склавши ЗНО на базі 11 класів та атестату про повну освіту з коледжа?
Галина
Для Катя Поливода: якщо на бакалавра, то можете і ка бюджет і на контракт. Якщо знову в коледж на малодшого спеціаліста (молодшого бакалавра), то лише на контракт
Коментувати
Євген
Доброго дня! Чи потрібно здавати зно для поступлення в коледж після університету.
Галина
Для Євген: якщо на ту ж спеціальність, то має вистачили ЗНО з укр.мови. якщо на іншу спеціальність, то вступ як після 11класу (за ЗНО). Читайте умови вступу.
Коментувати
Олена
Доброго дня! Я хочу перездати зно,поясніть будь ласка які зміни будуть при реєстрації і чи є якісь зміни при самому проходженні тесту(тобто якщо мені наприклад не потрібно оцінки ДПА, то чи потрібно проходити всі завдання)Дякую!
123
Для Олена: це якщо здаєш лише для ДПА, то можна робити не всі завдання, а лише ті, які зараховуються в атестат, а для вступу потрідно всі завдання.
Олена
Щиро дякую!
Коментувати
оля
на ектернатній формі навчання обов язково складати дпа у формі зно для того ,щоб отримати свідоцтво про повну загальну освіту у 2020 році
Hala
Для оля: так. для свіх форм і закладів
Коментувати
Катя
Добрий день.я закінчила школу у 2004 році.мені потрібно здавати зон щоб поступати
Катерина
Добрий день! Я навчаюсь в коледжі на третьому курсі. ЗНО повинна складати в наступному році. Але розумію,що буде важко підготуватись і до ЗНО і до фахових іспитів. Чи можу я в цьому році здати ЗНО,наприклад,з історії, а в наступному українську?
123
Для Катерина: Якщо Ви студентка ІІІ курсу, то мали здавати ЗНО у цьому (2019 році). Ви що ще не отримали свідоцтв про повну середню освіту? Жодних ЗНО при випуску не складають (лише за власного бажання, якщо хочуть вступити на іншу спеціальність).
Коментувати
Конвалія
Закінчила школу в 2019, поступила на бюджетну форму навчання, але хочу змінити спеціальність і ще раз поступити в 2020, чи можливо ще раз попасти на бюджет?
Галина
Для Конвалія: можливо, але доведеться відшкодувати витрачені на Ваше навчання кошти (якщо напишете заяву провідрахування зараз, то за 2 міс., якщо закінчите 1-й курс і відрахуєтесь за умови вступу на іншу спецвальність, то за 1рік.)
Коментувати
Людмила
Закінчила школу у 1991 році, потім коледж металлургійний, хочу поступати на фармацевтичний факультет чи потрібно мені здавати зно?
Галина
Для Людмила: так.
Коментувати