Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Іра
Доброго дня .Здала ЗНО в 2020 році . Чи можу поступати в 2021 році , без здачі ЗНО?
Ирина
Здравствуйте, мне 30 лет,хочу поступить высшее,кто выдает документ , что я здала ЗНО, если я не где не учусь?
Мирослава
Доброго дня! У 2017 році я закінчила Комунальний вищий навчальний заклад, і здобула рівень молодший спеціаліст. А тепер 2021 хочу здобути бакалавра заочно, чи потрібно мені здавати ЗНО?
Влад
Для Мирослава: 2 ЗНО + фаховий іспит, але вже знаступного року. Реєстрація на ЗНО вже закінчилася
Коментувати
Аааа
Скажіть чи потрібно здавати зно на 2 вищу освіту якщо перша освіта бакалавр? Скажіть будь ласка дуже треба
Ольга
Доброго дня! Закінчила школу за кордоном,чи зможу вступити у вищий заклад в Україні без ЗНО?
Олена
Доброго дня! Підкажіть, будь ласка, які є варіанти вступу на навчання, якщо людина закінчила школу у 1991 році і більше ніколи ніде не навчалась? Працювала на підприємстві на роботі, яка не потребує спеціальної освіти.
Влад
Для Олена: варіант один. Скласти ЗНО. В цьому році реєстрація на ЗНО закінчилася 5 березня.
Влад
Закінчила 9 класів чи 11?
Попова Тетяна
Доброго вечора,скажіть будь ласка,якщо я маю диплом молодшого спеціаліста,а атестат втрачено,чи можу я скласти зно за дипломом,в ньому вказаний номер атестату?
Коментувати
Наталія
Доброго дня. Закінчила 9 класів школи,а потім технікум у 1993 році.Які потрібно надсилати документи для проходження ЗНО у 2021 році :атестат за 9 класів чи диплом технікума,бо атестат в’у технікумі в ті роки не видавали.? Дякую.
Галина
Для Наталія: звісно ж диплом. Має бути повна середня освіта
Коментувати
Вікторія
Доброго дня. По роботі потрібно отримати вищу освіту. Закінчила заочно технікум в 1996 році, зараз в 2021 хочу поступити заочно на бухгалтерський облік, та отримати диплом. Скільки ЗНО потрібно здавати? Чи потрібно уточювати це в конкретному вузі? Чи після технікуму можна здати українську мову тільки?
Влад
Для Вікторія: на сайтах університетів є перелік зно, які потрібно здати на основі молодшого спеціаліста і фаховий іспит. Якщо ж хочете вступати на перший курс, то три ЗНО. Інформація вже є на сайтах вишів
Коментувати
Олександр
Доброго вечора, я закінчив коледж, середньо спеціальна освіта, чи потрібно мені здавати ЗНО?
яна
Чи потрібно здавати ЗНО, якщо це друга вища освіта, але коли вступала ЗНО ще не було. І сертифікатів не маю
Наталія
Писала ЗНО в 11 класі(2019р), того ж року по ньому вступила до НМУ ім.О.О.Богомольця на бюджет на спеціальність 222; зараз 2 курс- хочу його закінчити;але потім забрати документи і перепоступити на спеціальність 221;чи можу я вступити за результатами зно 2019 року в 2021р?
Галина
Для Наталія: можете. Але фрахуйте, що Вам доведеться сплатити 2 роки навчання, якщо знову вступатимете на бюджет. Може краще перевестись на спеціальність з доздачею академрізниці?
Коментувати
діана
чи можу я здавати ЗНО з англійської якщо у дипломі її нема? дуже потрібна відповідь.
Марина
В цьому році я закінчу бакалаврат і буду поступати на заочку на ще один бакалавр в тому ж вузі,чи потрібно мені перездавати зно?
Наталка
Чи потрібно створювати електронний кабінет, якщо вступник закінчив ОКР «Спеціаліст» в 1997 р.,а сьогодні хоче здобути другу вищу освіту на ОС «Магістр»?
989
Для Наталка: спеціаліст прирівнюється до рівня магістр. Ви вступаєт на іншу спеціальність? Ви здавали ЄВІ? дзвоніть у приймальну комісію. Тим більше у Вас мабуть вже прізвище змінювалось.
Коментувати
Валерія
Доброго дня, я закінчила коледж 2 роки тому, планую вступати до університету, чи потрібно здавати ЗНО знову чи ні?
Галина
Для Валерія: А за який рік маєте ЗНО? дійсні з 2017 року (іноземна з 2018)
Коментувати
Вадим
Згідно прийнятих законів випускники шкіл звільняються від проходження ДПА. Чи потрібно ДПА для вступу до ВУЗу у 2020році?
Наталка
Наталка Чи потрібно створювати електронний кабінет, якщо вступник закінчив ОКР «Спеціаліст» в 1997 р.,а сьогодні хоче здобути другу вищу освіту на ОС «Магістр»?
Коментувати
Людочка
Я зацінчила школу в 2000 році. В 2008 отримала диплом бакалавра економіка підпр., в 2009 диплом спеціаліста з фінансів. Хочу отримати другу вищу освіту з міжнародних відносин. Чи потрібно мені здавати ЗНО? ( ще я виробила сертифікат про вільне володіння укр.мовою)
Богдан
Я закінчив 11 класів... Чи обов’язково здавати мені ЗНО, для чого? Вступати нікуди не планую
Олена
Добрий день, я два роки тому закінчила коледж і тепер хочу йти поступати далі по своїй спеціальності. Мені треба здавати зно з усіх придметів чи тільки з укр.мови як було першого року після закінчення коледжу?
Оксана
Техникум окончила в 2001 году, университет по специальности Экономист закончила в 2004 году. Могу ли я сейчас поступать в медакадемию? Надо ли сдавать ЗНО?
Галина
Для Оксана: вступати можете. Людина має право вчитись хоч і все життя, але на бюджеті лише 1 раз. А ось ЗНО здавати доведеться. на медицину відсутні програми в рамках ІІ вищої освіти, куди приймають на базі "бакалавра"
Коментувати