Застосування регіонального коефіцієнта під час вступу

Для розрахунку конкурсного бала може бути застосований регіональний коефіцієнт

Застосування регіонального коефіцієнта під час вступу

Для розрахунку конкурсного бала вступника буде застосований регіональний коефіцієнт, якщо вступник подає заяву про вступ у регіоні, що визначений державою таким, який потребує підтримки.

Регіональний коефіцієнт застосовується з метою заохочення вступників вступати до університетів різних регіонів країни шляхом застосування спеціально визначених коефіцієнтів.

Зокрема, найбільш безпечні регіони України мають коефіцієнт 1,0, а в регіонах, навчання у яких потенційно не матиме такого комформу, застосовується відповідний коефіцієнт при розрахунку конкурсного бала.

Іншими словами, вступникам в окремих регіонах буде автоматично підвищений конкурсний бал шляхом застосування регіонального коефіцієнта.

Регіональний коефіцієнт для конкурсних пропозицій за місцем фактичного знаходження закладів вищої освіти буде дорівнювати: 

  • 1,07 – у Запорізькій, Миколаївській, Сумській, Харківській, Чернігівській областях;
  • 1,04 – у Дніпропетровській, Одеській, Полтавській областях, а також Бучанському районі Київської області; 
  • 1,00 – в інших регіонах і столиці.

Регіональний коефіцієнт буде застосовуватись шляхом остаточного множення конкурсного бала за іспити на показник регіонального коефіцієнта.

Для отримання оперативної інформації про проведення вступної кампанії приєднуйтесь до каналу Вступ.ОСВІТА.UA в Telegram.

Освіта.ua
26.07.2023

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів