Сертифікати ЗНО яких років можна подавати у 2022 році

Абітурієнти можуть подавати для вступу результати тестів зовнішнього незалежного оцінювання 2019-2021 років

Сертифікати ЗНО яких років можна подавати у 2022 році

У 2022 році випускники шкіл минулих років можуть подати для вступу результати тестів зовнішнього незалежного оцінювання 2019-2021 років з трьох конкурсних предметів.

Сертифікати ЗНО мають бути з предметів, що були передбачені правилами прийому закладу освіти в один з цих років для відповідної спеціальності (спеціалізації, предметної спеціальності, конкурсної пропозиції) та джерела фінансування.

Перелік конкурсних предметів, з яких вступники можуть подавати сертифікати зовнішнього незалежного оцінювання 2019-2021 років зазначається у правилах прийому закладу освіти.

Результати зовнішнього незалежного оцінювання 2019-2021 року з української мови та літератури (або української мови), математики чи та/або історії України за бажанням вступника можуть бути зараховані замість відповідних предметів національного мультипредметного тесту, якщо різниця балів національного мультипредметного тесту та зовнішнього незалежного оцінювання з відповідного предмету не перевищує 15 балів.

Для отримання оперативної інформації про проведення вступної кампанії приєднуйтесь до каналу Вступ.ОСВІТА.UA в Telegram або сторінок Абітурієнт і Освіта.ua у Facebook.

Освіта.ua
11.05.2022

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Інга
якщо у цьому році вступник рекомендований на вступ на бюджет, однак відмовиться від такого права-він не втрачає право вступу на бюджет на настуний рік? в наступному році заново потрібно реєструвати для складння тесту або зно - новий робити елетронний кабінет вступника, якщо так , в які строки? і підкажіть будь-ласка коли та як повернуться кошти, сплачені за пробне ЗНО , якого в цьому році не було?
Ілона
Де взяти сертифікат з НМТ? Будь ласка відпишіть, це дуже дуже терміново!
Сергій
Чи можна у 2022 році вступити зі сертифікатами зно 2021, без складання нмт? Одразу дякую тим, хто відгукнеться
Романія
УЦОЯО дивує щоразу! Я спеціально готувалася того року до усіх 4 зно, а цього року йди ше раз здавай по новій! І якщо не здаси на цих умовах, то не приймуть. Ви щось там говорили про рівність між вступниками? Яка це рівність? Кожного року здавай по новій, бо ваша організація нульова!
Юрій
Для Романія: не все так просто в нашому житті !!!
Коментувати