Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Лена
Добрий день .При подачі заяви пише "Подача електронних заяв можлива не раніше 14.07.2021 09:00".Чому?
Анатолий
Для Лена: кабінет створюється від сьогодні, а подавати заяви можливо лише пімля 14 липня
Коментувати
руслан
Доброго дня . При завантажені виникли проблеми.Скан атестата 1,10 а потрібно 1 мб, підкажіть як завантажити
Йобик
Для руслан: найди сайт по сжатию фото без потери качества
Наталія
Скажіть, будь ласка, треба фото 3/4, чи можна фотокопію такого фото?
Коментувати
Катя
Здравствуйте почему не работает сайт, пишет подключение не защищено? Не могу зайти
Анатолий
Скажите пожалуйста, фотографии в электронном кабинете, в сертификате ЗНО и при поступлении(в приймальній комісії) должны быть все одинаковые?
Виталий
А это в любое учебное заведение нужно подавать электронные заявы, или только в университеты? И вообще можно без электронных заяв? Подскажите пожалуйста.
Людмила
Доброго ранку,кого потрібно повідомляти про участь заяви в контракті ,якщо пройшов по бюджету в іншому вузі?
Зоряна
Для Людмила: якщо Ви виявите бажання помимо бюджету навчатись ще на кониракті, тоді в приймальній комісії при подачі оригіналів документів пишете заяву
Коментувати
Тетяна
Доброго ранку!Чому не відкривається вікно реєстрації в кабінет вступника?Відкривається тільки роз’яснення.
Ольга
До якого числа можна відкрити електронний кабінет? Подали на апеляцію. Краще чекати на результати зно після розгляду апеляції чи відкрити ел.кабінет раніше а дані по зно підтягнуться?
Галина
Для Ольга: до 23
Коментувати
Катя
Якщо я подаю заяву на бюджет і на контракт, я один раз вписую даний вуз, чи окремо і на бюджет, і на контракт. Дякую
Анонімус
Для Катя: В цьому випадку треба подати тільки заяву на бюджет. Якщо ж ти не пройдеш на бюджет, то тебе автоматично зарекомендують на контракт.
Коментувати
Анна
Когда будет активно зарегистрироваться . Нет кнопки зарегистрироваться уже 1 число!!!!
Богдан
Уже 1 липня. Хтось зміг зареєструватися? Бо в мене немає навіть кнопки, щоб створити кабінет, лише роз’яснення.
Абитуриент
Для Богдан: у меня тоже ничего нет, может утром будет
Коментувати
Максим
Реєстрація електронного кабінету з 1 по 14 липня? Чи до 23? Поясніть будь ласка бо ніде не сказано скільки часу дається на конкретно електроннтй кабінет
Тарас
Для Максим: електронний кабінет можна зареєструвати з 1 по 23 липня, а заяви подавати - з 14 по 23 липня.
Коментувати
Давідова
Добрий день, скажіть будь ласка яи можна подати документи до серпня, чи обов‘язково до 23 липня?
Тарас
Для Давідова: Електронні заяви необхідно подати з 14 по 23 липня; оригінали документів на бюджет – з 28 липня по 2 серпня; на контракт - термін довший (орієнтовно до 15 серпня, але залежить від ЗВО; крім того додаткове зарахування на вільні місця ліцензованого обсягу буде проводитись до 31 серпня).
Коментувати
Оксана
Чи можу я поступити в коледж якщо я здала лише два придмети біологію та історію
Влад
Для Оксана: можна по внутрішнім екзаменам
Тетяна
Правильно пишеться ПРЕДМЕТИ !!!
Коментувати
Andriy
Доброго вечора, чи можна в електронному кабінеті одночасно використовувати результати зно з минулого року та цьогорічні, наприклад (Українська мова та Англійська 2020 та Математика 2021)?
Якось так
Для Andriy: ТАК.
Коментувати
Вадим
Доброго вечора. Підкажіть, будь-ласка, якщо цього року ДПА відмінили, то в додатку до атестата де стоять оцінки потрібен запис, що від дпа "звільнено" чи ні? Просто в школі там нічого не написали.
Якось так
Для Вадим: такий запис необхідний. Роздрукуйте цей лист МОН https://mon.gov.ua/storage/app/uploads/public/608/942/ab7/608942ab75250245681829.pdf та покажіть його директору школи. Зверніть увагу на 5 сторінку.
Вадим
Без цього запису додаток до атестата не буде вважатись дійсним?
Коментувати
Наташа
Чи можу я поступити як що я здала лише два придмети біологію та історію і чи можу я поступити вищий навчальний заклад
Якось так
Для Наташа: з двома предметами можна вступати на творчі та військово-спортивні спеціальності. Проте дуже сумніваюся, що Ваші предмети туди підходять. Можете перевірити тут: https://osvita.ua/consultations/bachelor/10025/ . А, стоп, у Вас НЕМАЄ першого обов’язкового предмету - української мови чи української мови та літератури. Вступ неможливий.
Оксана
без української мови або мови/літератури ви нікуди не вступите..
Коментувати
nanimonai@ukr.net
5 заяв на бюджетну форму навчання в будь-який заклад вищої освіти без обмеження щодо кількості спеціальностей - не зрозуміло - 5 заяв, але без обмеження спеціальностей, можна пояснити? Дякую.
Якось так
Для nanimonai@ukr.net: можна подати 5 заяв на одну спеціальність в 5 або 1 або 2 або 3 або 4 ЗВО, можна по одній заяві на 5 спеціальностей в 1 чи 2 чи ... 5 ЗВО. Зможете подати 5 бюджетних заяв на 10/20/30 спеціальностей - з мене пляшка коньяку )
Тарас
Для nanimonai@ukr.net: можна подати кожну з цих 5 заяв на різні спеціальності, а можна всі на одну. Це формулювання залишилося з попередніх вступних кампаній, коли правила були інші: два роки тому можна було подавати 7 заяв, але лише на 4 спеціальності. Тепер кількість заяв з пріоритетами менша, але обмежень за кількістю спеціальностей немає.
Коментувати
Марія Глива
Чи обов,язково потрібно створювати електронний кабінет? Чи можна документи подати особисто?
Тарас
Для Марія Глива: обов’язково потрібно створювати електронний кабінет. Навіть якщо Ви поїдете з документами до обраного ЗВО, то там Вам все одно доведеться створити собі електронний кабінет й подати електронну заяву. Працівники приймальної комісії з цим можуть допомогти, але чи варто їхати до ЗВО й робити те ж, що можна зробити вдома. Подавати особисто треба буде оригінали документів вже після того, як будуть результати конкурсу на бюджет.
Якось так
Для Марія Глива: 1. ТАК. 2. НІ. Якщо Ви пільговик по квоті 1 чи 2, їдете з підтверджуючими документами в приймальню комісію і вони Вам створять електронний кабінет.
Коментувати
Олена
Добрий день! Здавала ЗНО минулого року, хочу за ним вступати знову. Чи потрібна копія саме Сертифіката ЗНО для реєстрації кабінета?
Тарас
Для Олена: для реєстрації кабінету потрібен номер сертифікату ЗНО. А оригінал сертифікату Ви будете подавати разом з іншими оригіналами документів до обраного закладу вищої освіти.
Коментувати