Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Марія
Добрий день, підкажіть, будь ласка, чи є обставина, що мої батьки пенсійного віку, які отримують мінімальну пенсію, підставою приналежності мене як вступника до якоїсь із квот чи коефіцієнтів? Тобто, чи дає факт об’єктивної неспроможності оплати моїми батьками контракту, переваги мені при вступі до університету?
989
Для Марія: те, що Ваші батьки пенсіонери заважало Вам готуватись до вступу? Якщо так, то висловлюцте претензію батькам. Це ж вони завели дитину в пізньому віці і не хочуть працювати, аби її утримувати. Звісно ніяких пільг у Вас не має. Слід або вчитись так, щоб вступити на бюджет, або йти працювати аби заррбити собі на навчання, ну або відправити працювати баттків, які навряд чи є такими старими аби не могти хоча б на 0.5 ставки підпрацьовувати
7
989, cтримайте свій пил! Чи вихованню вас не вчили ваші молоді батьки?
989
Для 7: ні не вчили. Бо мене теж виховували старі батьки. Моєму татові на момент мого народження було 50. Але він працював років до 75.
Коментувати
Дарина
Добрий день) Що мені робити якщо пише що подача електронних заяв можлива не раніше 14.07.2021?
Chevalier
Для Дарина: Елементарно, Ватсон! Чекати 14 липня, як і всім абітурієнтам.
Коментувати
Никита
Здравствуйте,у меня возникла такая проблема после регистрации личного кабинета,нужно ввести номер телефона а он по не сохраняется! Что делать?
Chevalier
Для Никита: Технічні консультації з питань реєстрації електронних кабінетів та подання електронних заяв здійснює ДП «Інфоресурс» (з понеділка до пятниці з 09:00 до 18:00; у суботу і неділю з 09:00 до 15:00) за телефонами: +38 (044) 290-18-13; +38 (095) 281-13-54; +38 (067) 551-24-74; +38 (093) 342-38-63. Також з питаннями щодо електронних кабінетів та подачі електронних заяв можна звертатись на електронну пошту vstup@inforesurs.gov.ua.
Коментувати
Наталія
Після реєстрації електронного кабінету підвантажилися всі результати ЗНО. Чи підтверджувати результати ЗНО, якщо ми подали апеляцію на один предмет? Чи результат після повторної перевірки (апеляції) завантажиться автоматично у електронний кабінет ? Поясніть, будь ласка. Дякую.
Ліна
як змінити дані в електронному кабінеті? Наприклад, серію свідоцтва, просто я ввела дві літери українською, а не англіською( чи можна українською?)
Павлович
Для Ліна: Не хвилюйтеся. Серія свідоцтва про загальну середню освіту,як і серії всіх внутрішніх документів в Україні і пишуться ЛИШЕ українською.
Коментувати
Олександр
Підкажіть, якщо для вступу у коледж потрібно здавати вступні іспити( не вистачає одного сертифікату ЗНО), то коли подавати заяви через електронний кабінет( теж тільки з 14 липня?)
Елена
Для Олександр: идите в колледж или звоните в приемную комиссию.Вам же нужно экзамен сдавать в колледже.Не опоздайте
Коментувати
Остап
Добрий день, могли б Ви пояснити мені, що означає прийом заяв? Це виставлення пріоритетів чи потрібно везти документи у Виші а пріоритети ставити від1 до 14 липня?
Chevalier
Для Остап: Заяви в електронному кабінеті з виставленням пріоритетів (для заяв, що подаються на бюджет) подаються з 14 липня.
Chevalier
Для Остап: Розділ 4 тут: https://vstup.edbo.gov.ua/files/Instrukciya_EK_PZSO_2021.pdf
Коментувати
Ольга
Скан додатка о свідоцтва у форматі PDF не підійде? Треба обов’язково конвертувати в JPG?
Chevalier
Для Ольга: Так, JPG або PNG.
Chevalier
Для Ольга: https://vstup.edbo.gov.ua/files/Instrukciya_EK_PZSO_2021.pdf
Коментувати
Наталья
Объясните фразу 5 заявлений без ограничения количества специальностей. Это получается 5 вузов и любое количество специальностей в каждом, или все же всего 5 заявлений на бюджет и 30 на контракт?
Chevalier
Для Наталья: 5 заяв на бюджет
Chevalier
Розділ 4 тут: https://vstup.edbo.gov.ua/files/Instrukciya_EK_PZSO_2021.pdf
Коментувати
Ярослав
Чи потрібно при створенні електронного кабінету паспорт, або iD картку з формою 13?
TaniaZh
Для Ярослав: ні, уважніше читайте статтю вище
Коментувати
TaniaZh
Які дати для подачі оригіналів документів у сам вуз вже?Фізично коли потрібно документи в приймайльну комісію нести?
Chevalier
Для TaniaZh: Коли з’являться рекомендації (для більшості - орієнтовно до 28 липня). Вступники, які отримали рекомендації, мають виконати вимоги до зарахування на місця державного або регіонального замовлення до 18:00 02 серпня;
Коментувати
ANGIE
Доброго дня. Якщо я складаю додаткову сесію, коли мені створювати електронний кабінет?
Тарас
Для ANGIE: Електронний кабінет потрібно створити, як і всім іншим, з 1 липня по 23 липня. Після оголошення результатів додаткової сесії ЗНО потрібно встигнути до 18:00 23 липня подати електронні заяви.
Коментувати
Емма
Добрий день!Скажіть будь ласка,я зареєструвала свій електронний кабінет сьогодні,але за ось цим посиланням. (https://ez.osvitavsim.org.ua/),нема нічо страшного в цьому?
Иванна
Для Емма: це сайт за 2020 рік https://vstup.edbo.gov.ua/ ось сайт за 2021
Тарас
Обидва посилання ведуть на одну сторінку. Тому немає різниці, за яким переходити – Ви в будь якому випадку потрапляєте на правильну сторінку для реєстрації електронного кабінету.
Emma Emiliya
Дякую за відповідь!
Коментувати
Вадим
Таке питання подаом апеляцію на результати зно. Чи потрібно зараз створювати кабінет абітурієнта , чи почекати результати апеляції?
Chevalier
Для Вадим: Кабінет можна створювати вже зараз.
Коментувати
Марина
Добрий день. Чи можна самостійно зробити фото в електронний кабінет? Чи обов’язково звертатися до професіоналів? Дякую
Тарас
Для Марина: якщо немає готового фото, то можна зісканувати те, що вклеєно у сертифікат ЗНО. Але Вам все одно потрібно буде зробити 4 фото 3х4 для подачі разом з оригіналами документів. Тому можна зробити їх зараз і завантажити в кабінет ще до подачі заяв.
Коментувати
Арина
"фотокопію додатка до свідоцтва / атестата про повну загальну середню освіту" - что-то одно надо или и то и то???
Тарас
Для Арина: У Вас не може бути і свідоцтво, і атестат про повну загальну середню освіту. Потрібно завантажити додаток з оцінками за 11 клас. Колись цей документ мав назву додаток до атестату про повну загальну середню освіту, а зараз - додаток до свідоцтва про повну загальну середню освіту.
Аня
Добрий вечір, чи підходить для подачі документів фото додатка до атестату зі сфотканими оцінками на телефон чи потрібно завантажити скановані копії документів?
Тарас
Для Аня: додаток (сторінка з оцінками) може бути сфотографований. Вимоги: файл у форматі JPG, розмір не має бути більшим за 1 мегабайт. Ну і звичайно, на завантаженому фото текст з предметами та оцінками має бути чітко видно.
Коментувати
Арина
Добрый день. Скажите, пожалуйста, до какого числа нужно создать электронный кабинет?
Тарас
Для Арина: Електронний кабінет можна створити з 1 липня по 23 липня. Подати заяви потрібно з 14 липня по 23 липня.
Коментувати
Дарина
Добрий день, до якого числа можна зареєструвати електронний кабінет? Це можна зробити з 1 серпня по 14 чи по 23 серпня? Наперед дякую)
АБІТУРІЕНТ
Для Дарина: З 1 ЛИПНЯ. Потрібно до 14 ЛИПНЯ. НЕ серпня. Тому що з 14 липня потрібно подавати заявки до вищих навчальних закладів...
Павлович
Для Дарина: У серпні подавали минулого,2020 року. У 2021 році- всі дії в кабінеті вступника потрібно проводити з 1 липня. Електронний кабінет можна створити з 1 липня по 23 липня. Подати заяви потрібно з 14 липня по 23 липня. Так що,починайте зараз.
Коментувати
Карина
Доброго дня, підскажіть будь ласка який перелік документів якщо я вступаю по диплому окр молодший спеціаліст? І замість середнього балу пзсо ставити середній бал додатку до диплому?
Екатерина
А де брати серію та номер атестату,на додатку? Я не можу зрозуміти,а пояснення не можу відшукати.
Анатолий
Для Екатерина: на свідоцтві є
Анатолий
Для Екатерина: дві букви та 8 цифр
Коментувати