Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Анастасія
Доброго дня, підкажіть будь ласка, якщо подаєш документи для вступу на 2 курс на базі молодшого спеціаліста, то потрібно вказувати дані атестата чи диплом молодшого спеціаліста?
Галина
Для Анастасія: потрідно не створювати кабінет, а нести документи до закладу.
Коментувати
Оксана
Доброго дня. Підкажіть будь ласка, якщо я не пройду на бюджет до бажаного ВУЗу, то мені запропонують піти на контрак чи потрібно одразу подавати дві окремі заяви - одну на бюджет, а другу на контракт?
Влад
Для Оксана: заява на бюджет дійсна і на контракт. Якщо Ви не пройшли на бюджет, везете документи туди, де хочете навчатися не чекаючи ніяких запрошень Їх може і не бути
Коментувати
Ірина
Доброго дня! Підкажіть будь ласка, якщо для вступу потрібно математика, анг, укрмова. Чи можно не здавати четвертий екзамен? Але він є в сертифікаті? Дякую.
Влад
Для Ірина: можна не здавати, якщо ти не писала заяву на внесення оцінок ДПА в свідоцтво
Коментувати
Світлана
Коледж має право не видавати свідоцтво поки учень, який планує перервати навчання, не відрахується з закладу? Без атестату неможливо створити кабінет.
Галина
Для Світлана: атестат Вам забирати для створення кабінету не потрібно. Вам достатньо його сфотографувати. Коледж дійсно не може віддавати документи студентів, які в них вчаться. Але можна підійти попросити сфотографувати, або взяти під розписку на 2 дні. Так само візьмете під розписку, коли знатимете що Вас рекомендовано на бюджет, а потім напишете заяву на відрахування (бо відрахування займе певний час, а Вам треба встигнути подати документи за 5 днів.
Ірина
Доброго дня!чи потрібно завантажувати довідку форми 13 для нарахування сільського коефіцієнту?
Коментувати
Оксана
Доброго дня! Заяви на контракт - це у приватні університети, типу УКУ? Там теж потрібна пріоритетність? Дякую
Галина
Для Оксана: приорітетність вказуються лише на бюджет. Для того, аби програма визначила, яке місце Вам надати. На контракт пріоритетів немає, не залежно приватний чи державний виш.
Коментувати
Александра
Доброго дня. Як зрозуміти мені потрібно за співбесідою вступати чи за сертифікатом ЗНО?
Олександра
Для Александра: На сайті бажаного Вами ВНЗу має бути зазначена така інформація
Коментувати
Iryna
Доброго дня, здаю математику на додаткову сесію 7 липня,а результати мають бути до 23 липня.Коли мені подавати заяви на вступ?
Влад
Для Iryna: 23 останній день подачі заяв
Коментувати
Lidia
Якщо на різні спеціальності різні треба здавати предмети,то виходить,що7-8 предметів треба здавати?
Влад
Для Lidia: ВИ НАСТІЛЬКИ РІЗНОСТОРОННЯ ЛЮДИНА, ЩО МОЖЕТЕ ПОДАТИ НА ЛІКАРЯ, АЙТІШНИКА, МАРКЕТОЛОГА І ВІЙСЬКОВОГО ЩОБ СТІЛЬКИ ЗНО СКЛАДАТИ? НАВЕДІТЬ ПРИКЛАД, ЯКІ ВИ РОЗГЛЯДАЄТЕ СПЕЦІАЛЬНОСТІ ДЕ ТАМ СТІЛЬКИ ПРЕДМЕТІВ НАРАХУВАЛИ
Коментувати
Юлія
Доброго вечора! Вибачте, але не зрозуміло, заяви для вступу можна подавати тільки в один вищий заклад на кілька спеціальностей? Чи можна подавати у декілька вищих закладів?
Влад
Для Юлія: можна в один виш 5 заяв на різні спеціальності, можна в 5 вишів на різні спеціальності, можна в 5 вишів на одну й ту ж спеціальність, будь як, але всього повинно бути не більше 5 заяв на бюджет. На контракт до 30 заяв
Олена
"Вступники можуть подати до 5 заяв на бюджетну форму навчання в будь-який заклад вищої освіти без обмеження щодо кількості спеціальностей, на які їх подають, та до 30 заяв на контракт." Що мається на увазі "без обмеження щодо кількості спеціальностей"?
Коментувати
Марія
Доброго дня! Скадіть, будь ласка, якого числа можна створити електронний кабінет? Яка остання дата?.
Влад
Для Марія: з 1 по до 23 липня
Марія
Дякую
Оксана
Доброго дня! Заяви на контракт - це у приватні університети, типу УКУ? Там теж потрібна пріоритетність? Дякую
Коментувати