Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Анастасія
Доброго дня. Якщо я сдаю доп.сессію ВНО яке відбудеться перше аж 9 липня чи можу я зареєструватися? Чи потрібно чекати результату ВНО?
Олексій
Добрий день. Підкажіть будьласка по яке число можна створити електронний кабінет? З 1-го липня і по яке число? Чи в часі це необмежена процедура?
Елена
Для Олексій: с 14 июля начнется прием заяв и документов,а 23 июля закончится.В статье есть ссылки,почитайте
Влад
По 23 липня
Коментувати
Наталія
Доброго дня. Вступ на основі диплому коледжу на заочну скорочену форму. Чи потрібно створювати електронний кабінет?
Андрій
Доброго дня! Раніше було запитання :Вступники можуть подати до 5 заяв на бюджетну форму навчання в будь-який заклад вищої освіти без обмеження щодо кількості спеціальностей, на які їх подають, та до 30 заяв на контракт." Що мається на увазі "без обмеження щодо кількості спеціальностей"? Відповідь надана Вами мені не зрозуміла. Так є обмеження чи ні?
Влад
Для Андрій: немає обмежень у виборі спеціальностей. Вам же не встановили, що має право подати на 2 спеціальності 5 заяв, чи на 3. Якщо написано немає обмежень у виборі спеціальності, то Ви можете 5 заяв подати на 5 спеціальностей, можете 5 заяв подати на одну спеціальність!
Якось так
Для Андрій: мається на увазі, що можна кожну бюджетну та контрактну заяву подавати на різні спеціальності, а можна на одну, дві, три, ... Ну і, звичайно, не можна подати п’ять бюджетних заяв на шість, сім, вісім, ... спеціальностей.
Коментувати
Василь Кіт
Добрий день. Підкажіть, будь ласка, обовязково зараз подавати документи у паперовому вигляді? Чи достатньо електронного?
Влад
Для Василь Кіт: у паперовому виглядують певні категорії вступників, всі інші електронні заяви з 14 по 23 липня через кабінет. Оригінали несуть після оголошення списків на бюджет, якщо не пройшли на бюджет, то несете куди хочете на контракт
Коментувати
Дар'я
Доброго дня. Якщо ми не з’явилися на екзамен по географії через погане почуття, є довідка лікаря, подали заяву на додаткову сесію. Екзамен буде 14 липня, результати 23 липня, оцінка має бути внесена до атестату. Тобто в нас не буде атестату до 23 липня, а може й довше. Ми не зможемо зареєструвати кабінет або подати документи до вузу без атестату? Результат з географії нам не потрібен для вступу, екзамени по предметам ми здали. Чи можна зараз відмовитися від внесення результату по географії до атестату? Невже ми не зможемо брати участь у вступі до вузу через накладки строків додаткової сесії та вступної кампанії?
Вчитель
Для Дар’я: навіщо ви ускладнюєте собі життя? Тим більше географія не потрібна для вступу. Напишіть заяву, що не бажаєте отримати оцінки за дпа в додаток до свідоцтва. Вам напишуть звільнена з усіх предметів і вступайте. Ваше свідоцтво вже в адміністрації школи на руках .
Коментувати
Вікторія
Доброго дня! Чи можна зареєструвати кабінет не 1 липня, а безпосередньо напередодні подачі заяв (наприклад, 12 липня)?
Влад
Для Вікторія: можна
Коментувати
Володимир
Чи потрібно створювати кабінет для вступу на базі диплому молодшого спеціаліста? В універах говорять по різному. Якщо подача з ел.кабінету, то які у такому випадку документи підвантажувати?
Галина
Для Володимир: читайте умови вступу. там перелічені ті, хто подають заяви не через електронний кабінет. пункт VI
Коментувати
Мари
Доброго дня ,якщо в мене паспорт виданий до 1998року то мені заявку потрібно подавати в самому закладі?і
Влад
Для Мари: так
Коментувати
Елена
Для Інна: можно,там пишут З 1 липня,А с 14 начнется прием заяв документов.В статье выше есть ссылка на Дорожную карту абитуриента :Протягом якого часу приймають заяви? Прийом заяв та документів від вступників розпочинається 14 липня (крім вищих військових навчальних закладів (закладів вищої освіти зі специфічними умовами навчання), військових навчальних підрозділів закладів вищої освіти) та закінчується: ....Вот пройдите по ссылке и почитайте
Олександр
Для Елена: прийом заяв з 14 липня до 18:00 23 липня
Коментувати
Інна
Доброго дня. А якщо в коледжі не віддають атестат тому, що він ще не виготовлений, чи можна буде зареєструвати електроний кабінет не 1 липня?
Надія
Доброго дня. А якщо у мене є квоти, куди і як їх можна завантажувати? Чи потрібно безпосередньо їхати у приймальну комісію? Наперед дякую!
Галина
Для Надія: за квотами треба подавати заяви в паперовому вигляді, а не через електронний кабінет
Коментувати
Антоніна
Доброго ранку. Підкажіть чи можна не їхати на четвертий обраний предмет ЗНО, якщо для вступу достатньо перших трьох?
Ксюха
Для Антоніна: так, якщо вас влаштовують результати, то ви можете просто не з’явитися у пункті проведення ЗНО. Телефонувати чекати і шукати вас ніхто не буде можна просто не поїхати
Антоніна
Дякую!
Коментувати
Марта
Доброго дня. Підкажіть, з якого і по яке число липня можна реєструватися в електронному кабінеті і? Чи можливо це робити не з 1 го липня, а пізніше? Дякую
Влад
Для Марта: з 1 по 23 липня
Коментувати
Олена
"Вступники можуть подати до 5 заяв на бюджетну форму навчання в будь-який заклад вищої освіти без обмеження щодо кількості спеціальностей, на які їх подають, та до 30 заяв на контракт." Що мається на увазі "без обмеження щодо кількості спеціальностей"?
I
Для Олена: На бюджетну форму навчання може бути максимум 5 спеціальностей. 1 заява - спеціальність 1, 2 заява - спеціальність 2, 3 заява - спеціальність 3, 4 заява - спеціальність 4, 5 заява - спеціальність 5.
Вікторія
Надана відповідь (одна заява - одна спеціальність) якраз говорить про обмеження кількості спеціальностей (їх максимум 5, хіба це не обмеження?) Якщо би обмеження не було, то можна було би подати в один заклад вищої освіти на декілька спеціальностей.
Андрей
Питання цікаве, а відповідь не зрозуміла. Прошу надати детальне розяснег. Дякую.
Коментувати
Я
Доброго дня. Скажіть будь ласка у вас є скорочена форма навчання ІПЗ? Коли проходить вступ і як можна поступити з результатами зно 2019?
Галина
Для Я: у вас? Це у кого?
Я
У Прикарпатському університеті в Ів-Фр
Галина
Для Я: а пишете чого сюди? запитуйте у них, або дивіться на їх сайті
Коментувати
Олена
Добрий день! Скажіть будь ласка, чи можна зареєструвати кабінет не маючи атестата та сертифіката ЗНО та вже будучи студентом іншого ВНЗ? Можливо спочатку вступити в інший університет, а потім відрахуватись з того де я навчаюсь?
Галина
Для Олена: оригінали Вам дійсно зараз не потрібні. якщо все є в електронному вигляді, то можете оригінали забрати потім
Коментувати
Олена
Доброго дня! Підкажіть будь-ласка, якщо минулого року електронний кабінет було створено , але в цьому році донька бажає на другу освіту ще вступати, чи потрібно новий кабінет робити?
Галина
Для Олена: звісно треба. Кабінети діють лише на час вступної кампанії, а не все життя
Олена
Дякую!
Коментувати
Вікторія
Доброго дня, підкажіть, будьте ласкаві, написано: « Для реєстрації електронного кабінету потрібно також внести дані: одного з сертифікатів ЗНО – номер, пін-код та рік...». А якщо абітурієнт відноситься до групи осіб (інвалідність), які не здають ЗНО, а здають екзамени та творчий конкурс у обраний для вступу ЗВО, то чи потрібно створювати електронний кабінет (чи подавати в паперовій формі). Якщо потрібно створювати кабінет, то як?
Влад
Для Вікторія: дзвоніть у приймальну комісію і взнавайте, чи має дитина пільги, є певний перелік захворювань. Якщо так, то там спитаєте в які дати везти оригінали документів, вони Вас там і зареєструють.
Вікторія
Дякую за відповідь, так має пільги, щоб не здавати ЗНО. Зрозуміла з Вашою відповіді, що нам створювати електронний кабінет не потрібно, правильно?
Влад
Вам його повинні створити, як привезете оригінали. Уточнюйте все це в приймальній комісії
Коментувати
Тетяна
Доброго дня! Якщо атестат отримала до 1998 року, то потрібно подавати документи особисто в заклад, а не в електронному кабінеті вступника?
Влад
Для Тетяна: так
Коментувати