Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Магда
Чи є пільги для дітей учасника бойових дій ,який не загинув і не інвалідеальний?
Євген
Чи є пільги при вступі для дітей учасників АТО? Якщо є то як подати правильно документи? документи
Влад
Для Євген: немає. Є право на перевід з контракту, якщо звільнить я місце. Коли подавати месте вже паперові документы, тоді покажете УБД. Заява повинна бути на бюджет. Але цього місця можна і не дочекатися. Бачите як в нас, діти сепарів мають право на бюджет, а ваша дитина ні. Зе команда. Думай Те
Коментувати
Олесь
При поданні документів не реєструються пільговики (діти учасників АТО) з другої черги. щоб перевестися з контрактного місця на звільнене бюджетне. Як будуть вирішувати хто ж займе те місце? Дякую.
Влад
Для Олесь: в кого найвищий бал, того і візьмуть
Коментувати
Ірина
Чи можуть діти учасника АТО.претендувати на переведення на вакантне місце державного замовлення.Чи мають вони спеціальні умови.Дякую!!!
Влад
Для Ірина: мають право на переведення з контракту на вакантне місце за конкурсом
Інна
Дуже прикро, що діти з непідконтрольних територій із рейтинговим балом 143 проходять на бюджет, а наші діти, які провчилися 11 років у рідній українській школі, отримали свідоцтво з відзнакою, підтвердили свої знання ЗНО, і місця їм на бюджет не має. Як мені пояснити дитині чому така несправедливість? На контракт можна піти і з рейтинговим балом 130-140 і 185-190. Оплата однакова. Чи розумні діти, які мешкають на території нашої держави їй же рідній і не потрібні?
Люся
Абсолютно згідна з Вами.У дітей забрали право на освіту і право вибору
Коментувати

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!