Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Анастасия Залевская
Мені здається , що потрібно звернутися з проханням ввести загальний конкурсний бал (150-160) , так буде краще всім , адже є люди які не дотянули математику і ті , які трішки не дотягнули біологію (наприклад 148 , а не 150) , введення конкурсного балу буде найкращим рішенням для усіх.
Даша
Я пропоную звернутися до міністерства з проханням забрати прохідний бал з математики , залишити з біології!!
Віка
Для Даша: приєднуйтеся, ми плануємо звертатися
Ірина
Куди приєднуватись , є якась группа?
Віка
https://www.facebook.com/groups/276575076977990/
Коментувати
Віка
ДАВАЙТЕ НАПИШЕМО В МІНІСТЕРСТВО! Нехай знижують бал, адже математика це не профільний предмет
Olya
Для Віка: мій лист готовий! Куди відправляємо листи-звернення? Рекомендованим листом?
Віка
Рекомендованим дуже довго буде. Треба написати звернення до президента, в МОЗ, МОН,також на телеканали, треба все робити оперативно і чим більше людей, тим краще
Olya
Найвірогідніше те,що нас «почує» телебачення . Тоді нас побачить МОН, МОЗ.Давайте організуємось,цього року абітурієнтам-правникам на магістратуру понизили бал саме завдяки тому,що звертались в телеканали.
Коментувати
Ірина
Я вообще не понимаю почему для мовы проходной 130, а для математики 150. Врачи не пишут ничего в своей практике? Или для державы мова не приоритете? Для адвокатов математических наук прошу открыть тесты по биологии и химии. Порешать эти задачи и только после этого говорить, что в этих предметах нет логики.
Sofia
Для Ірина: Просто про таке поняття, як комунікація з пацієнтом, ніхто ніколи не чув.
Коментувати
Фан
Безпороговий вступ за ЗНО або іспитами в мед. коледж з можливістю продовження навчання на 2 курсах академій та університетів. https://www.facebook.com/pbmk.poltava/
Тася
Біологія 198 ,а математика 149. Одного балу не вистачає. Ті ,хто пишуть ,що біологію можна зазубарити,ви хоч колись її вчили? Щоб скласти біологію на 190+ потрібно мати логічне мислення та глибоке розуміння предмету. Математика,на жаль,була для мене ,як пробне ЗНО . Я цілу ніч не спала та думала ,що це дуже страшно. Саме факт страху вплинув на результат. Мова також має бути 185+ ,проте кого це хвилює. Головне ж медику математику знати)))
Ілля
Для Тася: Така ж само проблема. І куди тепер думаєш вступати, бо я зовсім тепер не знаю.
Margarita
Для Ілля: давайте спробуємо організуватися, та подати листи в міністерства, спробувати завжди варто!
Тася
Я здавала ще географію, здала приблизно на 193. Думаю ,можливо,екологію або щось у географічній сфері обрати) Або в КПІ на біомедичну інженерію....Там ,здається, маю пройти на бюджет) Якщо нічого не припаде до душі ,то у 2021 році перездам математику аби все таки піти в мед.університет.
Коментувати
Шон
Просто дивуюся тим, хто каже в стилі, що якщо людина не здала математику на більше ніж 150, то якісь "бєздарь" чи "не дано".. Тому розумію, що у нашій країні, очевидно, глибокі проблеми не в знаннях, а у підході, тод вважаю, не допоможе і 200 балів з математики.
Юля
Я вважаю , що потрібно ввести загальний конкурсний бал з усіх предметів , адже не у всіх виходить скласти , наприклад , математику на 150 , але вдається скласти біологію та українську мову на високі бали . Можна би було зробити середній бал 150-170 , та і взагалі , на всіх інших спеціальностях встановлений лише загальний конкурсний бал , а на "Медицину" з двох останніх предметів по 150.
Богдан
Скажіть будь ласка чи можна вступити в медичні університети після закінчення медколеджу з дипломом на 2 курс, і як це можливо?
К
Для Богдан: хто вам щось скаже.Колись було років 15 тому і на 3 або на 4 курс,поступали,скоріш на 4 точно не памятаю.А зараз не знаю.
Oleg Poeskov
https://drive.google.com/file/d/1xZ9xX-FN0k2qjEDrgwuPRwvvl1wEbqJE/view
Коментувати
Margarita
Margarita Усі, хто зараз відстоює математику в медичних вузах, мабуть, просто не розуміють як важко відмовлятись від мрії, коли тобі бракує лише 1 бала! Натомість на фізико-математичний потрібно мати мінімум 100 з фізики і математики, то байдуже які потім педагоги вчитимуть наших дітей? У мене є 180+ з біології та хімії, але 149 з математики, при тому на бюджет чи на платне пройдуть учні, які якраз перейшли 150 балів зі всіх предметів, бо так було минулі роки. Тобто, лікарю потрібно бути «математиком» , при тому з української мови мати лише 130 балів. Це нормально? Я не проти порогу 150 для профільних предметів, але аж ніяк не з математики
Den
Для Margarita: ЗНО по математике довольно легкое. И те, кто не способен набрать эти несчастные 150 баллов демонстрируют свою неготовность для получения медицинского образования, где придется анализировать и запоминать огромные пласты информации. "Математиком" для получения >=150 быть не надо, просто средних способностей человеком.
Margarita
Тобто один бал може вирішувати ,чи є логічне мислення, чи ні? Його можна перевірити хімією, яка є більш потрібна для вступу в медичні. Більше того, хімія і біологія там вивчаються впродовж багатьох років, а математика лише базова теорія на першому - другому курсах.
Sofia
Для Margarita: Якби поставити всіх людей, які так відчайдушно відстоюють математику зараз на місце дітей, яким не вистачило саме того одного балу, ніхто б і слова не сказав, що математика так важлива. Найбільше розчаровує те, що лікувальники мають по 155 середній бал, і все одно навчаються в медичному університеті. Тобто знати мову на 130 для лікарів зовсім нормально, це нікого не бентежить.
Коментувати
Микола
Всем, кто тут срется по поводу "сложной" математики, советую вспомнить время 3-х летней давности, когда ОБА обязательных предмета были биология и химия. На сколько сложнее набрать эти 150 баллов по химии, думаю объяснять не надо.
Ірина
Для Микола: Пусть учат свои профильные предметы и не распыляются на лишнее. Цель не поступить у будущих врачей должна быть , а набрать нужные знания в свои головы для медицинской практики.
Коментувати
К
Для Марта: і для всіх добре буде послухати.Передача на каналі Zik,16.07.20р.Там були теми:гральний бізнес,мова і (:не всі пам’ятаю),але подивіться мова і в кінці цієї теми (може 5 хв до кінця цієї теми),що ведуча (Наталя ...)сказала.Звісно якщо це не забрали потім тому,що це було в прямому ефірі.
К
перепрошую передача:Народ проти.
Коментувати
Марта
То, значить, за логікою більшості коментаторів,- страшно допустити до мед універу людину із балами 130... а ДАНЄЦКІХ без ЗНО і на державне не страшно ?
Роман
Для Марта: Шановна, Вы розпалюєте ворожнечу, стравлюєте людей між собою. Такі паскуди довели країну до хаосу і зубожіння
Марта
я сказала все по факту.
Данило
БРАВО ПО ФАКТУ! задолбали эти КВОТЫ, дайте детям мечту исполнить, а после 3 курса они пишут КРОК, который и покажет кто на что годен
Коментувати
Андрей
У пользователя с именем "наталя", которая пишет про свои 198 баллов, немного беды с башкой.
Эш
Для Андрей: Ну, ета тралленг такой)) 0 смищной жи! Тут не беды с башкой... А хотя - да, беды с башкой, но в виде задержки психического развития. Так уныло троллить может только отсталый.
К
Для Андрей:це від балів-таке щастя,що дашок їде!Нічого почнеться навчання ,там багато лікарів-заспокоять.
Коментувати
Мама
Так цілком підтримую тих хто вважає що математика 150 то є високий бал... причому тільки на деякі медичні спеціальності...дискримінація . Таке враження, що нашій владі всеодно чи здібні діти поїдуть за кордон, а потім плачуть, що бракує спеціалістів
Sofia
Тільки через математику залишила свою мрію в стороні....Набрала 149 балів. З мови та біології 175+, та і середній бал вийшов досить високим.Все одно не змогла вступити на омріяну спеціальність. Хоча на лікувальному зараз вчаться люди зі значно нижчим середнім балом.
Леся
Для Sofia: саме ті предмети,які можна зазубрити ви і склали,а там де потрібне розуміння і аналітичне мислення ви і провалили..Можливо варто вступити у медколеджу,без математики,а там вже і оціните свої сили і можливості,чи варто вам вчитись на лікаря.
Ірина
Для Леся. Не матиматикою треба вимірювати схильність до медицини. Зазубрити що, мову? Лікарі повинні бути освідченими. Сучасна біологія не така як у радянські часи. Там є і задачі і логічне мислення. Генетику ніхто не відміняв. Нехай вираховкють в біології ризики розвитків спадкових хвороб, вірогідність мутаціїї генів , а не вчать котангенси. Хочемо досвідчених лікарів і заставляемо вчити нефахові предмети. Де логіка?
Наталія
Для Леся. Не заздріть тим, хто має змогу навчатися за власні кошти. Аналітичного мислення аж ніяк в медицині не потрібно. Медичні протоколи ще ніхто не відміняв. А їх створюють медичні світила Української Академії Медичних наук.
Коментувати
Люк
Усім вітання! Я репетитор з хімії і біології з 30 -річним стажем. Підготував багато абітурінтів, які навчаються успішно на лікарів! Цього року ЗНО з хімії підсилене розрахуноковими задачами. І вважаю це добре, лише дати треба було 180 хв. замість 150! А математику скласти на 150+ можна і треба, оскільки задачі з хімії дублюються за характером і в математиці. Так, що панове не робіть трагедії -математику скласти можна (сам склав цьогорічне ЗНО з математики 185 балів!). Успіхів Вам у здійсненні мрій! :)
Анютка
Для Люк: хватит врать! Г-но ты продажное!!
Ірина
Говорить людина, потираючі руки, як я рад, в мене тепер кількість дітей зросте, бо таке зно готувати стало самостійно набагато важче) в том то в діло часу мало на таку кільсть задач. Я була під ліцеем коли шло зно. Не було дітей котрі вихолили раніше бо вони завершили. А на біології дуже швидко виходили ті хто бистро справився. Ви самі собі заперечуїте. Як в хімії стільки розрахункових задач, навіщо їм тренувати математику? Нехай краще хімію вчать, вираховують концентрації і массові частки, це їх фахові знання, а не параболи з тангесами та векторами.
Наталія
Для Люк. Ви репетитор. Скільки років працюєте? Маєте хоч якусь професію(я такої не поважаю). А тут діти, які мріють про своє( можливо вона Вам не " по зубах"). Якщо Ви педагог, то повинні стати на сторону дітей, а не злословити.
Коментувати
Наталя
Що це за знущання над молодю? УСІ ДІТИ, які не набирають поріг 150 не мають можливості здійснити свою мрію навіть на платних умовах, це ще раз свідчить, що а ні батьки, а ні діти іншого вибору не мають, це не нормальні умови для демократичної держави. ТЕРМІНОВО знизьте поріг до 130
Для Наталя:
Чому Ви такі жорстокі? Тоді УСІ ДІТИ, які не набирають поріг 130, не матимуть можливості здійснити свою мрію навіть на платних умовах.
Олександра
Так, звісно знизити! А потім дивуватися які хороші в нас лікарі, якщо дитина не вчилася в школі, вона буде вчитися в університеті? Про які мрії Ви говорите? Мрію губити життя людей? Якщо вже мрієш стати лікарем, то будь ласка працюй над тим, щоб мати відповідні бали!
Местный
Для Наталя: Вы вообще осознаёте, что такое медицина и какова зона ответственности?
Коментувати
Cвітлана
Діти з березня навчалися дистанційно,зно складали не в найкращих умовах( маски, літня спека),тож якщо не змогли зробити завдання хоч трішки легшими, а зробили їх ще важчими ніж в минулих роках, то будьте людьми , зробіть нижчим прохідний бал.
СВІТЛАНА
Для Cвітлана: https://www.google.com/url?sa=t&source=web&rct=j&url=https://life.pravda.com.ua/health/2020/07/16/241658/&ved=2ahUKEwjdvL7WrdLqAhWhlosKHVJyAkkQFjAAegQIBxAB&usg=AOvVaw3xQpW0hxRb4Y_PCWM5snbO
Леся
Для Cвітлана: під час карантину діти вчилися 3місяці.Вихочете сказати,що це вплинуло на їх знання з математики?Може в математиці не карантин став каменем спотикання ,а стало не розуміння предмету?.Якщо за всі роки в школі ви не розуміли математики 3 місяці карантину аж ніяк не вплинуло на ваші знання..Математику не зазубриш ,як мак чи біологію.Її треба розуміти,а логіці і розумінню не навчиш.Дитина або логічна і математична або ні.
Коментувати
Инна
Стартувала інформаційна кампанія про програму спрощеного вступу для мешканців з тимчасово окупованих територій «Тебе тут чекають», що було запущено Міністерством освіти і науки України спільно з Міністерством з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України.  Мета програми – залучити якомога більше вступників із Криму та Донбасу до українських закладів вищої та фахової передвищої освіти. Вступники з Криму та Донбасу можуть вступати до українських закладів без складання зовнішнього незалежного оцінювання. А з нашими дітками що? І кого Ви хочете повернути. Досить. Їх батьки з робили вибір.