Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Катя
Доброго дня. Підкажіть будь ласка, що потрібно здавати на факультет "лікувальна справа": 1. (Українська мова і література) та (математика першого рівня складності); ЧИ 2. (українська мова) та (математика другого рівня складності). P.S. Другим конкурсним предметом, я вибрала біологію. Дуже дякую!
Галина
Для Катя: Ви взагалі куди вступаєте? в коледж чи університет? Якщо в університет, то перелік предметів в статті, під якою Ви пишете. І ніяких рівнів складності в ЗНО не існує.
Коментувати
Анастасія
Підкажіть будь-ласка, я здаватиму у 11 класі укр мову, математику, історію, біологію,чи можу я навчатися на медика з цими предметами?
...
Для Анастасія: прочитайте перший абзац (до кінця) статті під якою Ви пишите запитання. Якщо Ваше питання залишаються актуальним, то вища освіта, то не Ваше.
Світлана
Для ...: Це цікавляться діти яким по 15 -16 років які ніколи те ЗНО не здавали,які хвилюються щоб вступити до омріяного ВУЗУ. А ви якщо поставлені відповідати,то майте повагу і відповідайте.
Коментувати
Ела
Підкажіть, будь ласка. Якщо вступати в КОЛЕДЖ на спеціальність "Медсестринство" або "Лікувальна справа", то теж потрібен цей перелік предметів із ЗНО?
Назар
От бидла ці міністри чи хто це придумав, нафіга потрібно посеред навчального року таке творити бо їм так захотілося щоб ті що готувались до певних предметів провалилися і вступили на платне. Короче до чого я корупціїя і теорія змови. Тільки хтось попробує сказати що я не правий пошлю під три чорти. Ясно!
Назар
От бидла ці міністри чи хто це придумав, нафіга потрібно посеред навчального року таке творити бо їм так захотілося щоб ті що готувались до певних предметів провалилися і вступили на платне. Короче до чого я корупціїя і теорія змови. Тільки хтось попробує сказати що я не правий пошлю під три чорти. Ясно!
Оксана
Ужас!!! Куди не сунишся, 95 квартал! Два роки готувалися до одних предметів, а тепер за півроку повідомили про хімію, Ще й 150 балів. Ще й в такий важкий час пандемії, коли половина навчання дистанційно. І де є совість у людей? За їх розум я взагалі вже не буду говорити. Хто знає, як можна вийти на журналістів чи якось підняти громадськість?
Наталія А
Доброго дня. Які в 22 році потрібно здавати зно для зубного техніка після 11 класу
Влад
Для Наталія А: ті, які вказані в цій статті, чи Ви читати не вмієте?
Куцин Надія
Вам так важко написати?
Коментувати
Ольга
Діти наші до школи ходять. А ось хто їх навчає хімії? Учителі географії, математики...І повірте таких шкіл чимало в Україні. Гроші витрачали на репетитора біології, математики, а тепер ще хіміка шукай та плати. Які ж ви нелюди!!!
Василь
Із коментарів складається таке враження, що діти в школу взагалі не ходять, або ходять, але не вчать нічого.
Олександр
Наша держава чим думає? Попередели за пів року, ще місяць назад потрібно було здавати математику ,біологію, укр мову. А зараз ще хімію , а математику або біологію, як я маю за пів року набратись знань з хімії на 150балів? Навіщо я тоді ходив і на математику і на біологію?
Сержант Куча
Для Олександр: Какая это ваша и в каком смысле "держава"? На Окраине (Диком Гуляй-поле) уже давно и не стесняясь правят само-богоизбранные и серванты вроде заднепосвященных "нациков". Так что всё логично и понятно кто скот на убой.
Бандера
Мокша, йшов би ти на московію жабів ловити
Коментувати
Наталья
Чи можна використати для вступу результати ЗНО з української мови і літератури замість Укр.мови???
Петро
Ахто знає який прохідний Бал з Укр Мови для вступу в медичний університет? ... ...
artak
Для Петро: Прохідний для української мінімальний ,в деяких універах 130
Коментувати
artak
Доброго дня, я закінчую мед колледж за спеціальність сс і планую вступати до медичного університету на базі молодшого спеціаліста на другий курс , які іспити для цього необхідно скласти ?
Галина
Для artak: іспит з фаху. і мають бути 2 зно: з укр.мови та математики (Ви їх здавали на 2 курсі)
artak
дякую,а іспити з фаху для кожного університету індивідуальні чи є одні для всіх ,і як до них готуватись ?
Галина
Для artak: у кожного свої. Зайдіть на сайт вишу, там мають бути програми вступних іспитів.
Коментувати
Ойкава
Йдучи на фармацевта потрібно здавати українську літературу чи можна лише мову? Чи ці предмети йдуть разом?
Ойчай
Для Ойкава: а в другому абзаці статті під якою Ви пишите запитання, що написано? Ой, відповідь.
Коментувати
Максим
А якщо є сертифікати ЗНО 21 року з мови, математики і біології. Можливо з ними вступити на медичні спеціальності у 22 чи потрібно ще скласти фізику або хімію
Галина
Для Максим: Вище наведено перелік предметів, які потрібно подати для вступу! Що з Вами не так? Може не варто вступати на лікаря? може поки спробуйте хоч на фельшера в коледж?
Максим
Для Галина: Можливо Вам краще не давати людям порад?
Якось так
Для Максим: ну Ви ж виступатиме у 2022 році. Відповідно до Умов 2022 року. Система електронного вступу просто не дасть можливість подати заяву без сертифікатів ЗНО, які визначенні в актуальних Умовах вступу. У Вашому випадку це фізика або хімія, як третій конкурсний предмет.
Коментувати
Ольга
Можливо я щось не розумію . Поясніть будь ласка для чого в медичній спеціальності фізика.І як можна ставити на вибір біологія чи математика? Кому таке прийшло в голову? Це дибілізм. В цьому році був набагато кращий перелік предметів аніж пропонують нині!
Оракул
Для Ольга: Багато приладів та медичних маніпуляцій передбачають фізичний вплив на організм людини. А як можна їх призначати пацієнту майбутньому лікарю, якщо він не розуміє природу і наслідки такого впливу чи фізичний принцип роботи приладу?
Вот бестолочи!!!
Для Ольга: для получения качественного подукта типа "ДОКТОР ПРОФЕССИОНАЛ" нодоть бы и биологию, и математику, и физику. А они, чтобы не сказать хуже, безгамотные, ещё думают, что тупеноьких деточек своих кормильев не смогут принять в студенты для того, тчобы их родители тешились. Вот ведь /
Коментувати
Ілля
Якщо я вчусь в медичному коледжі на 2 курсі то всеодно дпа з математики здати З давати ? І на рахунок хімії і фізики
Галина
Для Ілля: на 2 курсі коледжу Ви здаєте предмети не для вступу, а для випуску зі "школи". А точніше для отримання свідоцтва про повну середню освіту. Перелік ДПА такий: 1. укр.мова, 2. математика, 3. історія або іноземна, 4. на вибір.
Коментувати
Анна
Як можна робити на вибір складання математики чи біології в МЕДИЧНИЙ вуз, зате хімію і фізику зробити обов’язковими?! Поверніть набір предметів, які були для вступу в медичний цього року. Ми з одногрупниками навчаємося на 4 курсі медколеджу, на 2 курсі склали необхідні ЗНО, аби гарно скласти КРОК на 4 курсі, а тут для нас сюрприз - хімія, фізика.
Роман
То виходить, якщо другим предметом вибираєш біологію, то математику можна взагалі не здавати, бо вже немає обов’язкових предметів, чи її прийдеться здавати, як п’ятий предмет?
Юлія
Для Роман: математику потрібно здавати - це обов’язковий предмет ДПА!
Якось так
Для Роман: Для Юлія: Це стаття про вступ до ЗВО, а не про випуск зі школи. Ви плутаєте чи ототожнюєте ЗНО для вступу до вишів і ДПА у формі ЗНО, яке потрібне для отримання Свідоцтва про закінчення школи. Обов’язкові предмети є лише для ДПА. Обов’язкова Математика для здачі ДПА має рівні. І якщо в школі її викладають на базовому рівні, то й оцінка ДПА буде лише за базовий компонент. Для вступу до ЗВО ЗНО з математики потрібне ЛИШЕ за умови, якщо вона є єдиним другим чи третім предметом для вступу на конкретну спеціальність. Цього року ЗНО з математики для вступу на медичні спеціальності НЕ обов’язкове, бо замість нього можна подати сертифікат ЗНО з біології. Тобто у абітурієнтів є вибір між цими двома предметами.
Коментувати
Ольга
Порадьте як готуватися до зно з хімії найбільш ефективно! Якою літературою користуватися,щоб і теорія і задачі були доступно пояснені і максимально наближені до програми зно . Дуже дякую ! (Готували математику тепер галопом кинулись на хімію)
Антоніна
Для Ольга: Жодного посібника з хімії, де була б і теорія і задачі немає. Хімію знищували як предмет протягом останніх 10 років, замінюючи ї на математику. Прямо бачу майбутнього лікаря, який здав ЗНО з математики та фізики і на першому курсі вивчає м"язи, наприклад. Найраще готуватись, виконуючи завдання минулих років. Задачі можуть бути які завгодно, там незрозуміло, хто їх складає, а тести приблизно одинакові щороку. Хоча останніми роками полюбляють гідроліз солей та хімічну рівновагу
Коментувати