Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Дар'я
Підкажіть будь ласка. Я зараз у 8 класі,та хочу йти на хірурга. Які предмети мені потрібно для цього здавати?
Ніна
Для Дар’я: Зараз можу Вам надати інформацію, актуальну на 2021 рік, щоб Ви змогли ПРИБЛИЗНО орієнтуватися що саме треба більш серйозно вчити. Отже хірург - це спеціалізація (якби один з напрямів) спеціальності 222 Медицина. "222" - то шифр спеціальності, запамятайте його. Необхідін предмети: 1) Українська мова. 2) Математика 3) Фізика АБО Біологія АБО Хімія. Там третій предмет, де на вибір, Ви можете скласти будь-який з них один або два, і при вступі візьмете той, який склали з більшим балом. Наприклад, Ви обрали хімію та біологію. Хімію склали на 168, а біологію на 179, - звісно обираєте при вступі біологію, бо там у Вас вищий бал. Це обираєте Ви, приймальна комісія до цього не має жодного стосунку. І зверніть увагу, що на хірурга перший прдмет укр.мова - без літератури, це легше скласти, повірте. На цю спеціальність дають достатньо бюджету - прохідний бал на спеціальність Медицина у 2020 році був 154 бали. Успіхів Вам:)
Коментувати
Маргарита
Хочу пораду я ще вчусь в школі і хочу піти в училище на медичну сестру і які мені потрібні знати краще предмети і чи це гарний варіант ?
Ніна
Для Маргарита: Які предмети - дізнайтесь в училищі, куди плануєте вступати. Училище нижче за рівнем, ніж коледж і тим паче, ніж університет. Вони Вас з радістю заберуть, бо їх робота в училищі залежить від кількості студентів. Якщо там є бюджетні місця для 11-класників, то Ви можете вступити на бюджет. Але якщо Ви їм покажете, що підете навіть і на контракт, то Вам навіть не скажуть про наявність бюджетних місць. Нехай Вам допоможе хтось з батьків це дізнатися. Але Ви навсяк випад там з батьками мотайте головою типу нє-нє, на контракт, ну що Ви? І одразу зясується, що є бюджетні місцяі. Чи гарний Ваш вибір? Складно сказати. Медсестра є й у системі вищої освіти, туда вступити складніше, але шансів знайти гарну роботу потім більше.
Коментувати
Ira
Чи можна поступити якщо в ЗНО не вибрала укр.літ а замість біології,хімії... вибрала географію
Ніна
Для Ira: Уточніть на яку спеціальність Ви збираєтесь вступати та які предмети обрали - прям всі напишіть, тоді я Вам підкажу :)
Коментувати
Уляна
Чи можу я вступити в медуніверситет, якщо складаю укр мову разом з літературою? Чи там буде 2 оцінки?
Ніна
Для Уляна: Я так зрозуміла, що буде вкинуто дві оцінки за 200 бальною шкалою: перша - за мова+літра друга - мова Успіхів ВАм :)
Коментувати
Максим
Стосовно екзаменаційних предметів, особливо математики, потрібно здавати ЗНО на сертифікат лише профільного рівня предмету чи того, на якому викладали у вашому навчальному закладі (стандартний)?
Влад
Для Максим: ЗНО не має профілів. Профілі має ДПА, а ЗНО складається повністю. Ви повинні виконати всі завдання тестового зошиту
Коментувати
Олена
Маю вищу освіту психолога спеціаліст. Хочу отримати освіту медичної сестри, куди можна поступити, скільки навчатись, чи потрібне ЗНО в моєму випадку?
Галина
Для Олена: у Вас специфічний випадок. Краще самі відслідкуйте (Ви ж писали курсові та дипломні роботи, а отже вмієте шукати інформацію). справа в тім, що на медсестру можна навчатись у коледжі (це передвища освіта, вступатимете за атестатом, можна без ЗНО, але якщо із ЗНО, то отимаєте додатковий коефіцієнт). А можна в університет. ІІ вища освіта за вступними іспитами, от тільки чи є такі програми. Подивіться на сайті єдбо
Олена
Дякую! Шукаю, дуже мало інформації стосовно форми навчання, для 9-11 класів, все зрозуміло, для фахових спеціалістів теж, а в моєму випадку не зрозуміло. Тому й написала. Дякую за відповідь!
Ніна
Олено! Це має назву "перехресний вступ". Вам треба обрати найближчі медичні університети, куди Ви погодилися вступати, і телефонувати в приймальні комісії та питати ЧИ ПРОПИСАНО В НИХ ПЕРЕХРЕСНИЙ ВСТУП НА ЦЮ СПЕЦІАЛЬНІСТЬ. Якщо самі не зясуєте, напишіть сюди, сама спробую за невеличку оплату.
Коментувати
Галина
Чи потрібно ЗНО після коледжу на факультет "Медсестринства", заочна форма навчання
Галина
Для Галина: так
Коментувати
Таня
Пдкажітб, бцдь ласка, якщо в мене є результати ЗНО з минулих років з української мови та літератури, чи потрібно мені цьогоріч здавати ЗНО тільки з української мови. Чи можливий вступ в 2021 році з результатами української мови та літератури? Дякую
Влад
Для Таня: можете подавати той, що є. Не давніший 2018 року
Коментувати
Kovalskaulia2011@gmail.com
Добрый день, скажите пожалуйста после мед.коледжа(сестринское дело) какие екзамины надо задавать и сколько учится?
Марійка
Доброго дня, які предмети потрібно здавати на ЗНО, щоб поступити на фармацевта? І які прохідні бали? Чи обов’язково здавати біологію та хімію, чи можна якийсь один?
Влад
Для Марійка: вище в статті написано, які треба здавати предмети і який повинен бути конкурсний бал для подачі заяв. A з яким балом саме вступити, дивіться на сайті вступ освіта юа за минулий рік і прикинете свої шанси. Все залежить від балів інших абітурієнтів
Коментувати
Алена
Доброго дня.Чи можуть розраховувати на зарахування на 2 курс випускники мед.коледжу за спеціальність фармація?Чи тільки лікувальні справа?
Гриценко Ліліана Олегівна
Для Алена: можуть. Я так поступила після мед коледжа на другий курс фармація.
Марина
А для вступу після медичного коледжу потрібні результати ЗНО? І скільки всього триває заочне навчання на спеціальність фармація після коледжу?
Коментувати
Лана
Доброго дня)Скажіть,будь ласка, для вступу в мед.ВУЗ потрібна математика рівня стандарт чи профіль?
Ірина
Доьрого дня) Підкажіть, будь ласка, чи правда , що літературу все ж додали для вступу в мед? Просто у різних джерелах пише по різному.
катарина
а для ветеринарної медицини потрібні такі самі чи інші здавати? бо я зовсім заплуталась?
Tатьяна
Для катарина: предмети ті самі, але невідомо який прохідний бал
Ніна
Катарина! На ветеринарну медицину в 2021 році: 1. укр.мова 2. біологія АБО математика 3. хімія АБО фізика Прохідний бал минулого року - приблизно 157
Коментувати
Пользователь
Здравствуйте. Подскажите, пожалуйста, будут ли в профильном тесте по математике страницы с формулами?
Katerine
Чи обов’язково складати іспит з української літератури на вступ до медичних університетів?
Абитуриент
Здравствуйте,раньше при поступлении на лечебные специальности на контракт можно было вторым конкурсным предметом выбрать химию,во многих мед.институтах можно было выбирать между физикой и математикой,В 2021 при поступлении на контракт обязательна только математика?
Влад
Для Абитуриент: однаково, що контракт, що бюджет. Тільки математика
Влад
Але краще дивіться на контракт на сайтах вузів ще інформацію по ЗНО на контракт
Ніна
Не-не. Владе, в цьому році перелік на бюджет на контракт ОДНАКОВИЙ!!! Те, що вказано в додатку 4, тоє й на бюджет,й на контракт
Коментувати
Наталія
Доброго вечора.Скажіть будь ласка ,чи атестат грає роль при поступленні, Чи тільки ЗНО)? І скільки прохідний бал на ортопедії?
FreQl
Для Наталія: это зависит от университета. Где-то играет, но и то, коефициент равен 0.1, а во многих уже вообще не учитывается
Ніна
Наталія, якщо ортопедія - це спціалізація спеціальності 222 Медицина, приблизно, щоб Ви розуміли, прохідний бал минулого року 154.
Коментувати
Світлана
Доброго вечора , скажіть будь ласка якщо хочеш вступати на медсестру укр.літературу обов’язково здавати??
Альона
Доброго ранку! Якщо у мене є диплом медичної сестри ,то я можу вступити зразу на 2 курс ? Чи потрібно складати зно ?