Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Аліна
Добрий день,чи можна вступити на фармацевта,якщо набрав менше ніж 130 білів на зно?
Якось так
Для Аліна: а статтю під якою пишете питання читати не пробували? Здається там є відповідь на Ваше питання. Підказка - відповідь виділено жирним шрифтом.
Коментувати
Марина
Дайте конкретный ответ на заданный вопрос , а не чушью занимаетесь ошибки в укр выискивать))) на стоматолога за деньги поступить сколько достаточно балов?
Марина
Добрий вечір ,Якщо по зно набрав бал нижче чім 150 чі можно вступити по контракту?
Влад
Для Марина: можна, якщо навчишся писати "чим" замість "чім". Але не на стоматологію, медицину і педіатрію.
Марина
Интересует стоматология и а не что-то другое
Коментувати
Аліса
Я хочу вступити у вищий навчальний заклад, не в коледж,тому я в вас запитую....
Влад
Для Аліса: а тут і написана інформація по вступу у вищий навчальний заклад.
Коментувати
Аліса
Доброго дня, я хочу у вас запитати, що потрібно здавати на фармацевта, укр мова та літ., математика. Історія та біологія, можна на фармацевта не здавати зно з хімії, але здавати зно з біології?
Якось так
Для Аліса: якщо Вам чомусь недостатньо інформації розміщеній у цій статті, то можна почитати тут https://osvita.ua/consultations/bachelor/10025/
Коментувати
Nazar
Доброго дня,дня поступлення в мед. Потрібно здавати виключно мову,чи можна мову та літературу
Влад
Для Nazar: можна мову і літературу
Коментувати
Вікторія
добрий день.Чи дійсно треба першим конкурсним предметом здавати укр.мову та літературу.Не раз телефонувала в приймальні комісії медичних ВУЗів-може бути лише укр. мова
Влад
Для Вікторія: в цій статті помилка. Потрібна тільки українська мова
уу
Здавайте так як запланували - в одному сертифікаті отримаєте оцінку з дпа , бали з української мови, бали з української літератури.
Якось так
Для Вікторія: Ви молодець! В цій статті ПОМИЛКА! Насправді відповідно до Умов прийому на навчання для здобуття вищої освіти в 2021 році потрібно ЗНО з української мови.
Коментувати
Марія
Добрий вечір, хочу вступати до медичного коледжу на спеціальність фізична терапія. Які предмети мені потрібні для вступу і кількість балів? Дякую
Влад
Для Марія: заходьте на сайт коледжу, там є правила вступу.
Коментувати
Таміла
Доброго дня, в мене таке питання. Я вже закінчую 9 клас та планую подавати документи до вступу в Ніжинський медичний коледж "Лікувальна справа (фельдшер)". То які іспити будуть? З яких предметів?
Галина
Для Таміла: дивіться сайт Ніжинського медичного коледжу. Ви пишите під статтею про вступ на магістра до університету. у коледжів своє законодавство та свої умови вступу
Коментувати
Людмила
Доброго вечора.Я закінчую бакалавра і хочу поступати на магістратуру чи потрібно здавати ЗНО з іноземної мови, бо я читала що відбудеться ЗНО реєстрація з 11 травня по 3 червня ,це як?
Влад
Для Людмила: треба здавати не ЗНО, а ЄВІ. Реєстрація на ЄВІ з 11 по 3 червня. Реєструєтеся в приймальній комісії вишу.
Ніна
Людмила! Так треба скласти так званий єдиний вступний іспит, що робиться за технологією ЗНО. Реєстрація з 11.05 до 03.06, реєстрацію виконують приймальні комісії університетів. Краще реєструйтесь в універі, до якого плануєте вступати. Якщо самі не зможете приїхати, буде можливість напрваити документи поштою. Зателефонуйте ближче до 11 травня, Вам все пояснять. Цей іспит можете складати на вибір з англ. мови, або німецької, або французької, або іспанської. Він відбудеться 30 червня 2021 року.
Коментувати
Тетяна
Я зараз навчаюсь у 9 класі хочу поступати в мед коледж скажіть будь ласка при вступі будуть якісь тестування чи буде конкурс атестатів
Ніна
Для Тетяна: Звісно будуть вступні іспити. За одним лише середнім балом свідоцтва про базову освіту (те, що Ви назвали "атестатом") розподілити абітурієнтів не можна. Але Вам бажано мати "атестат" з гарними балами, прикладіть зусиллля, щоб підняти річні оцінки максимально як тільки зможете, тому що вступні іспити проводить коледж і звісно одним з вагомих орієнтирів "кого підтянути" а "кого кидати й на контракт" будуть Ваші оцінки у свідоцтві та звісно знання. Походіть на підготовчі курси до коледжу, за це додають бали. Ці курси можуть бути навіть дистанційними з огляду на пандемію. Успіхів Вам =)
Коментувати
Марина
Доброго дня, я зараз навчаюся у 10 класі, і мені вже потрібно готуватися до зно, підкажіть будь-ласка які предмети потрібно здавати на професію фармацевт-провізор
Влад
Для Марина: вище в статті написано. Тільки не укр мова і літ, а укр мова
Влад
Але! Це умови вступу 2021. В 2022 можуть бути зміни.
Ніна
Марино, точно готуйте укр.мову (без літерутури). Не думаю, що сильно зміниться на наступний рік, тому можете готувати математику (це обовязковий в цьому році предмет на спеціальність 226 "Фармація, промислова фармація"), потім третій предмет йде на вибір: хімія АБО фізика АБО біологія. Біологію та хімію наврядчи приберуть з медичних спеціальностей. Тому можете готуватися вже. Якщо ж наприклад біологію катастрофічно "не знаєте", то вчить сильніше хімію і навпаки. Зрозуміло? Успіхів Вам=)
Коментувати
Анастасія
Доброго дня, можна у вас запитати, чи на професію фармацевта можна здавати таке зно: _укр мова та укр літ _математика _історія _біологія
Влад
Для Анастасія: історія для вступу не потрібна як ЗНО. Вы її будете складати як ДПА
Ніна
Настя, на фармацевта готуйте: 1) укр.мова 2) математика 3) фізика АБО хімія АБО біологія. Рекомендую Вам не готувати укр. літературу - Вам вона взагалі не потрібна, якщо мова йде саме про фармацевта. Успіхів Вам =)
Коментувати
Войтенко Олена
Доброго дня , я закінчила медичний коледж і закінчила медичний університет , фармацевтичний факультет. Чи можу я поступити на 2 чи 3 курс на факультет медицина. І чи є вечірнє навчання в медичному університеті?
Ольга
Для Войтенко Олена: ці питання Ви повинні задавати в університеті, чи є взагалі місця, щоб вступити на 2 чи 3 курс, визначити академ різницю і т. Д.
Коментувати
Юлія Салівончик
Доброго дня.Маю диплом Акушерки(закінчила в 2012р),весь цей час працювала в медицині.Чи можу я вступити без ЗНО і на який курс чи спеціальність??
Ніна
Для Юлія Салівончик: Уточніть будь-ласка який саме заклад Ви закінчили у 2012 році? Університет? Медичний коледж?
Коментувати
Юля
Маю повну вищу юридичну освіту, хочу вступити на спеціальність Медицина, мені потрібно ЗНО чи можуть взяти на основі балів диплому? Чи є шанс вступити на 2 курс і чи взагалі є сенс змінювати профіль у 31 рік? Дякую!
Ніна
Для Таня: Для Юля: ЗНО Вам треба складати в будь-якому випадку. Дуже сумніваюсь, що можна вступити на 2 курс медичної спеціальності на основі юридичної. Вам вірогідніше доведеться вступати на 1 курс повного терміну навчання, а це для обраної спеціальності 222 Медицина 6 років. Рекомендую Вам зателефонувати у обраний медич.університет, та спитати лише одне - чи можливий ПЕРЕХРЕСНИЙ ВСТУП на 2 курс. Якщо можливий, то це буде виключно контракт. Але все одно ЗНО необхідно складати. Там 1) укр.мова 2) на вибір будь-який з усіх інших предметів. Звісно зателефонуйте у два-три краще університети, можливо десь є цей перехресний вступ (це має бути дозволено міністерстовм освіти та міністерстов охорони здоровя та ПРОПИСАНЕ!!! у правилах прийому до певного універу.) Далі - якщо ж перехресний вступ неможливий, то на 1 курс ЗНО з: 1) укр.мова 2) матем. 3) хімія АБО біологія АБО фізика. Реєстрація на ЗНО вже завершилась. Якщо ви не реєструвалися до 05 березня, то тоді в наступному році.
Ніна
Для Юля: Вибачте, що там на початку два імені, то я так некоректно натиснула кнопку
Юля
Дуже дякую Вам за відповідь!
Коментувати
Наталія
Піся мед коледжу, на які спеціальності можна вступити на 2 курс, дякую, який бал повинен бути кроку
Тетяна
Доброго дня. Які предмети потрібно здавати на анестезіолога-рейніматолога? Який мінімальний прохідний бал та мінімальний конкурсний бал??
Ніна
Для Тетяна: Нема саме такої спеціальності " анестезіолог-рейніматолог". Є спеціальність 222 Медицина. Туди Вам і треба вступати, необхідно скласти ЗНО з 1) укр.мова 2) математ. 3) хімія АБО біологія АБО фізика. Мінімальний прохідний конкурсний бал по Україні минулого року був 154 бали.
Коментувати
Таня
Мені 37років чи можу поступити на фармацевта на заочну форму які потрібні документи
Надія
Закінчила медичний коледж в 2006 році, чи потрібно здавати ЗНО , щоб продовжити навчання.