Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Ольга
Доброго дня. Чи пройшов хтось за квотою 4? Вийшло заключити угоду про відпрацювання 3 років в сільській місцевості?
Валентина
Доброго дня .моя дочка подала документи у навчальний заклад на контракт.тому що те зно не підходило щоб подати на бюджетні форму.у неї тато учасник авто чи може вона мати якісь пільги.
Влад
Для Валентина: може бути переведена на вакантні місця, якщо бал має різницю не більше 15 балів. Подати треба було документи про убд
Оля
Но нигде же не говориться про льготы при поступлении для детей атошников.! Я обзванивала вузы. Говоря только общага и нтернет и т. Д. И второе-где в личном кабинете есть место для копии убд? И как быть сейчас?Есть контракт. Возьмут ли на бюджет? Можно ли обжаловать приговор? Подписывать контракт?
Коментувати
Валентина
Я багатодітна мати 5 дітей , чоловік має посвідчення учасника бойових дій. Чи може моя дитина пройти по кв1.
...
Для Валентина: ні
Влад
Вашу дитину можуть перевести з контракту за наявності вакантних місць і за конкурсом. А вступ без квот
Коментувати
Sergey Plaksa
Якщо вступає до магістратури КНУ Шевченка людина з інвалідністю (інвалід дитинства), у разі вступу на контракт, якщо не вистачить балів для бюджету, та не всі бюджетні місця будуть заповнені (у разі, якщо хтось не виконає умови зарахування на бюджет); чи має право такий абітурієнт бути переведеним з контракту на бюджет? (Вступав на бакалавра за результатами ЗНО, ще не мав інвалідності на той час)
Єгор
Доброго дня! Якщо я подав заяву на контракт, але на Фіксовану(бюджетну) пропозицію. А я маю право на переведення на вакантні місця державного замовлення, то мене зможуть перевести, чи ні?
Бон
Маю статус дитини, позбавленої батьківського піклування, але подати документи в паперовій формі н1 встигла. Чи маю я право претендувати на підвищену стипендію чи безкоштовне проживання в гуртожитку?
Z
Для Бон: стипендіз будете отримувати. Якщо вступите на бюджет
777
Для Бон: Якщо вступите на бюджет, то зможете отримувати соціальну стипендію, як дитина позбавлена батьківського піклування (яка не має жодного стосунку до підвищенної) та інші соціальні виплати (на харчування, поповнення навчальної літератури, одягу). Безкоштовне проживання в гуртожитку Вам забезпечене навіть якщо будете вчитись на контракті
Коментувати
Оля
Доброго дня. Документи подавали на контракт (право), маємо пільги-дитина учасника бойових дій. Чи можемо розраховувати на державне?
Влад
Для Оля: щоб отримати державне, треба подавати заяви на бюджет. Але, пільги при вступі мають самі учасники бойових дій, а не їх діти. Дитина може бути переведена з контракту на вакантне місце за конкурсом серед інших пільговиків
Коментувати
Таісія
Доброго дня, тeлeфоную в приймальну комісію, гудок йдe, алe ніхто нe відповідає і так майжe з усіма ВУЗами, що робити?
forcateat.at.ua
Для Таісія: Написати на електронну адресу - і колись вам прийде відповідь
Коментувати
Таісія
Доброго дня, маю запитання, у мeнe є квота 2. Коли мeні можна нeю скористуватися? Як вона діє?
...
Для Таісія: З питань вступу з Криму та Донбасу (Фонд «Відкрита політика») (800) 50-45-70 (безкоштовно) +38 (068) 951-25-13 +38 (097) 983-65-91 +38 (095) 875-74-99 +38 (050) 550-54-11 (Viber/Тelegram/Whatsapp) Скайп: Dostupna Osvita UA)
Таісія
Квота “Про прeстижность шахтeрского труда”
Влад
Це не кота 2. Це спеціальна умова. Ви можете бути тільки переведені з контракту на вакантне місце за конкурсом. І то, це діє не в усіх вишах
Коментувати
Вікторія
Є питання щодо квоти 1. Що саме вона дає? Гарантоване бюджетне місце чи просто допуск до участі в конкурсі? Наприклад, у одного вступника рейтинг низький, але в нього ж квота 1, в іншого рейтинг високий, але квоти немає. Звідси питання : хто буде на бюджеті?
Влад
Для Вікторія: у них окремий конкурс серед пільговиків. Пройде той. У кого вищий бал
...
За квотою-1 приймають не більше 10%. У них є свій конкурс. Але вони дійсно можуть витіснити з бюджету абітурієнта з вищим балом.
Коментувати
Оксана
Доброго дня! Підкажіть будь-ласка яка квота для дітей учасників АТО? Дякую. Якщо квоти немає, то як відмітити в електронному кабінеті цю пільгу?
Влад
Для Оксана: ніякої квоти немає. Якби була квота, то ви б подавали не через електронний кабінет, а в паперовому вигляді. Дитину можуть перевести з контракту на вакантне місце, якщо іі конкурсний бал має різницю не більше 15 від прохідного балу і теж за конкурсом
Влад
Для Оксана: документи про ато принесете вже як будете підписувати контракт
Коментувати
Оксана
Доброго дня. Скажіть, будь ласка, чи є якісь льготи для дитини, яку виховує одна мама ( є відповідний документ). Дякую.
Влад
Для Оксана: в нас пів країни мами самі виховують. Всим давати пільги? Пільг ніяких немає
Коментувати
Олександер
Доброго дня, я син загиблого в зоні АТО, а також дитина позбавлена батьківських прав, але мій старший брат став моїм опікуном. Як мені отримати квоту на вступ, яким чином я повинен подавати документи?
нап
Для Олександер: напевно, дитина, позбавлена батьківського піклування. Уважно прочитайте правила вступу, там все є. Якщо не зрозумієте, дзвоніть в приймальну комісію, розказуйте про свою ситуацію, питайте про пільги та необхідні документи для підтвердження цих пільг.
Коментувати
ОЛЯ
доброго дня, скажіть будь ласка, до якого числа потрібно підтвердити статус дитини-інваліда, якщо у разі не пройде на бюджет а може бути переведена на вакантні місця державного або регіонального замовлення в порядку, передбаченому цими Умовами, якщо вони зараховані на навчання за іншими джерелами фінансування на відкриту або фіксовану (закриту) конкурсну пропозицію, а також на місця за рахунок цільових пільгових державних кредитів осіб у порядку, передбаченому законодавством, якщо вони зараховані на навчання за рахунок коштів фізичних та/або юридичних осіб
Вася
Для ОЛЯ:Зарахування вступників за кошти державного або регіонального бюджету (за державним або регіональним замовленням) проводиться не пізніше 12.00 години 01 серпня 2019 року. Зарахування на навчання вступників за рахунок цільових пільгових державних кредитів, за кошти фізичних та/або юридичних осіб — не пізніше 30 вересня 2019 року. Переведення на вакантні місця державного, регіонального замовлення та на місця за рахунок цільових пільгових державних кредитів осіб, які зараховані на навчання за кошти фізичних та/або юридичних осіб на основі повної загальної середньої освіти — не пізніше 09 серпня.
Вася
Для ОЛЯ: ПОЛУЧАЕТСЯ, ЧЕМ РАНЬШЕ ПОДТВЕРДИТЕ, ТЕМ ЛУЧШЕ. но уж точно до 9 августа
Коментувати
Софія
Поясніть будь ласка за квоти. Якщо припустимо в якомусь університеті є факультет де є 10 держ.місць до прикладу і кількість місць для квоти 3 то для вступників без жодних пільг лишається 10 держ.місць чи уже 7?
123
Для Софія: квотників приймають не більше 10% від максимального обсягу бюджетних місць. Тобто, якщо максимум 10, то квотника приймуть 1. Але максимум не означає, що виш отримає саме 10 бюджетних місць. Все залежить від того з якими балами вступники. Конкурс загальний по країні. І якщо до вишу подали заяви з дуже низькими балами, то виш може отримати лише місце для квотника. На моїй пам’яті був випадок і тоді, коли виш отримав більше бюджетних місць ніж був максимум, бо абітурієнти були з високими балами
Софія
Дякую за відповідь, але маю перепитати, отже, зараз інформація на сайтах де пишуть кількість держ.місць є недостовірною? Тобто кількість держ.місць може й бути меншою?
Вася
Информация правдива, просто никто не обращает внимание на слова МАКСИМАЛЬНОЕ количество бюджетных мест. Т е не больше, но может быть и меньше
Коментувати
Ольга
які документи необхідно подати дитині-сироті або дитині позбавленній батьківського піклування для підтвердження квоти 1, дстатньо рішення про статус чи потрібен ще й витяг з обліково-статистичної картки дитини сироти?
Влад
Для Ольга: питайте в приймальній комісіі
Коментувати
Діна my
Якщо є квота 4 (договір) то це означає зарахування на бюджет... То чт має значення бали ЗНО за цією квотою? Будуть складати окремий список таких?
123
Для Діна my: Значення мають бали ЗНО. буде окремий конкурс за цією квотою
Діна my
Тобто квота не діє якщо в тебе хоч один бал (ЗНО³) нище ніж треба ( більше 150) , Спочатку потрібно по прозідним балам пройти а потім квота зараховується...Чи якщо за квотою то там нищі прохідні бали? Якщо такі є напишіть) бо в мене третій предмет по ЗНО менше ніж 150.. якщо поступати на лікарську справу...
Діна my
ДЯКУЮ
Коментувати
Антон
Доброго дня, чи можу я вступити за квотою 1, як такий, що мешкаю на території проведення антитерористичної операції? (місто Краматорськ). Заява вже подана в електронному кабінеті. Якщо можна з даною квотою, що треба зробити?
123
Для Антон: Кпота 1 для дітей-сиріт, інвалідів та АТОшників. Ви можете спробувати вступити за квотою2, але там прийом лише у певні виші. Спробуйте зателефонувати в освітній "Дондас-центр" і з’ясувати, що потрібно аби вступити за цією квотою та в які виші.
Влад
Краматорськ же на на українській території, яке АТО?
Коментувати
Юлія
Доброго дня) якщо я напів сирота(без батька), а мама-мати героїня у нас 5 дітей в сім’ї, є якісь пільги?
...
Для Юлія: ... "14. Можуть бути переведені на вакантні місця державного або регіонального замовлення в порядку, передбаченому цими Умовами, якщо вони зараховані на навчання за іншими джерелами фінансування на відкриту або фіксовану (закриту) конкурсну пропозицію, а також на місця за рахунок цільових пільгових державних кредитів осіб у порядку, передбаченому законодавством, якщо вони зараховані на навчання за рахунок коштів фізичних та/або юридичних осіб: особи, які є внутрішньо переміщеними особами відповідно до Закону України «Про забезпечення прав і свобод внутрішньо переміщених осіб»; діти з багатодітних сімей (п’ять і більше дітей)." При вступі пільг немає.
Коментувати
Олександр
Пільга: "медаліст-чорнобилець". У КНУ ім.Шевченка принаймі до чорнобильського посвідчення дитини вимагають додаткове вкладення що дитина має захворювання. :( Тож посвідчення серії Д + золотої медалі - недостатньо!