Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Влад
Я так розумію,що вступити на бюджет, це витянути щасливий квиток. Спочатку вступають ті, що мають квоти,хоч бали на багато менші, а потім - щасливчики. А якщо я із звичайної сім’ї., не маю квоти, маючи 182 бали, можу не вступити, бо вибрав не той вуз чи не ту спеціальність. Як не помилитися з вибором? Якщо не має коштів на навчання?
Влад
Для Влад: ті, у кого квоти, йдуть по окремому конкурсу. Їх вступає тільки 10%від кількості максимального обсягу. З 10 бюджетних місць тільки один вступить за квотою. Якщо ти вибрав спеціальність, де прохідний бал на бюджет 190, то зі своїми 182 не вступиш. Дивись за минулий рік мінімальні прохідні бали на спеціальності і вираховуй свої шанси на вступ освіта юа. Вони будуть приблизно однакові. Вибирай ту спеціальність, де прохідний нижче конкурсного балу в 182
Коментувати
Валя
Добрый день, які пільги при вступі має дитина учасника бойових дій? На сьогодні (період коіду) потрібна медична довідка ?
Мария
Дитина з сільської місцевості зараз навчається у спортивній школі-інтернаті,Барса, в м Суми.Чи збережеться за ним сільський коефіцієнт,
Влад
Для Мария: ні. Школа і прописка повинні бути в селі.
Коментувати
Таня Левченко
Добрий день підкажіть якщо сім’я багатодіна пільги якісь є.?То вчому вони полягають?І які є?
Влад
Для Таня Левченко: якщо в сім’ї 5 і більше дітей то можливе переведення на вакантні місця з контракту. Але ці місця можуть і не з’ явитися.
Коментувати
Вікторія
Добрий день, підскажіть будь ласка, а є якісь пільги для дітей сиріт(повної сироти)? Якщо є, то в чому вони полягають?
Влад
Для Вікторія: відносяться до квоти 1. Беруть участь в конкурсі серед пільговиків квоти 1. Якщо, наприклад, бюджетних місць по квоті 1 3, а пільговиків 5, то перші троє по списку отримають бюджет. Вам потрібно подавати документи особисто в університет. . Дзвоніть в приймальну комісію і питайте в які дати привезти документи. Вас зареєструють і все розкажуть.
Коментувати
Валерія Патля
Добрий вечір, підкажіть, будь ласка, чи може дитина, що належить до квоти-1 вступати за результатами ЗНО, а не вступних іспитів?
Яна
Доброго дня. Підскажіть будь-ласка, чи є пільги для дитини учасника бойових дій при вступі?
Яна
Доброго вечора якщо я сирота і вивчалась в ліцеї на кухаря то по закінченню 3 курсу мені 18 не буде я можу поступити на державне в вищий навчальний заклад?
Влад
Для Яна: Можеш, якщо пройдеш по конкурсу, серед пільговиків теж є конкурс
Коментувати
Тетяна
Доброго дня, якщо дитина вже навчається в університеті на другому курсі. То чи може вона перейти на іншу спеціальність, або взагалі заново вступити, але при цьому не втратити квоту(безкоштовне навчання та проживання,стипендію)?
Влад
Для Тетяна: безкоштовне навчання на певний ступінь дається один раз. Якщо знову хочете на бюджет, повертаєте гроші за навчання, а це набагато більше, ніж як платять за контракт
Коментувати
Саша
Добрий день, чи є пільги для зарахування на державну форму навчання у ВУЗі для дитини-напівсироти померлого інваліда війни Афганістану?
Влад
Для Саша: http://osvita.ua/consultations/bachelor/68926/
Коментувати
Саша
Добрый день, в мене оформлена квота по інвалідності з дитинства. Чи повинна вона відображатися у рейтингових списках вступників?
Вікторія
Для Саша: я бачила, що в деяких відображає квоту і вони по рейтингах вище. Але я не розумію, як це працює, бо я теж маю квоту, але в мене нічого не відображає. Хоча в електронному кабінеті галочка стоїть.
Надя
В нас теж є пільги, дитина інвалід до 18 років, в електронному кабінеті також є галочка, але ми поступаємо так як всі, проте якщо буде вакантне бюджетне місце, то нас можуть перевести на це місце, і то якщо наш бал буде відрізнятись на 15балів від балу останнього зарахованого на бюджет. І ще не факт що таке місце взагалі буде.
Коментувати
Валерия
Если бюджетные места, выделенные на квоты, остаются свободными, есть вероятность, что вуз зачислит обычных студентов на эти места? Или можно и не надеятся уже?
Влад
Для Валерия: їх перенаправлять на інші вузи на квоти
Влад
Для Валерия: взагалі то не вуз надає місця абітурієнта. А міністерство освіти по широкому конкурсу. Якщо Ви отримали бюджетне місце, то ви з ним приходите в вуз, який обирали.
Коментувати
хто я?
Здравствуйте. Если на специальности "Максимальне держзамовлення: 55", "Максимальне держзамовлення, квота 1: 3" то всего мест для людей без квот 52 или 55? Спасибо.
Влад
Для хто я?: 52
хто я?
Для Влад: а если эти 3 места никто не занял (0 чел. с квотами) то все равно 52?)
Ростислав
Доброго дня)Якою буде квота,якщо є пільги шахтаря ?
Коментувати
Тетяна
Добрий день, підкажіть будь ласка, чи є льготи при вступі до ВНЗ для дітей учасників бойових дій?
Влад
Для Тетяна: немає, вони мають тільки право на переведення на звільнене бюджетне місце
Коментувати
Наиалія
Добрий день. Підкажіть, як рахують держ. місця на квоти? Наприклад, якщо 50 місць держ. замовлення,по квоті1 - 1:6, квоті 2 - 2:6, і всі квоти заповнені, в такому випадку від 50 місць держ.замовлення віднімаєм 12 лише 38 йдуть на загальні умови? чи правильно я розумію?
Misha
Звонив до приймальної комісії ВНЗ, сказали що потрібно подавати документи по квоті-1 на їхню електронну пошту.
інна
доброго дня, де я можу побачити чи зареєстровано квоту1 ! у особистому кабінеті нічого не відображається?
Misha
Для інна: її не буде показувати в особистому кабінеті. Уточніть це питання в приймальній комісії ВНЗ у який подаєте заявки.
Коментувати
Ольга
Добрий день.Поясніть доступною мовою, що означає Квота-3? Завчасно дякую за відповідь!
Віта
Доброго дня ! Абітурієнт дитина з інвалідністю, хвороба є в переліку для вступу по квоті1, який документ потрібно взяти у лікаря для подачі при вступі ( форма документа), дякую
Ирина
Абітурієнт має чорнобильське посвідчення 3 категорії та віком до 18 років. В додатку до свідоцтва бали 10 та 11 (менше не має). Якщо я правильно зрозуміла то в нашому випадку діє квота 1. Це так? Та підскажіть які дії надалі, потрібно звернутися до ВНЗ з оригіналами документів до подачи заявок на вступ в електронному варіанті? (отримані бали по ЗНО 162,162,167 хочемо на бюджет)
Галина
Для Ирина: як можна при такому атестаті отримати такі низькі бали ЗНО? ставили за гарні очі? можете спробувати вступати за співбесідою
Val
Ваему абитуриент 18 лет и он был ликвидатором или проживал там? Как у вас получилось сводетельство 3й категории? Или я что-то не поняла? О какой квоте вы говорите. С такими балами только контракт. И оценки 10 и 11 не совсем сортветствуют балам ЗНО, это очевидно.
Галина
Для Val: чорнобильці - не лише ліквідатори. Це і діти, які постраждали в наслідок того, що народились в заражених батьків. А те що бали не відповідають оцінкам це очно. Якби не ковід, пролетіли б як фанера над Парижем зі своїм "відмінним атестатом"
Коментувати