Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Галина
Дитина має статус "Дитина інваліда війни" . Чи за критерієм є якісь пільги при вступі ?
Надія
Добрий вечір,моя дитина має право на квоту 1, так як вона інвалід з дитинства, чи варто нам пробувати подавати заяви на омріяну спеціальність, якщо прохідний бал на неї 180, а в неї приблизний середній бал за ЗНО буде 165. Хочемо на бюджет.
Влад
Для Надія: звісно! Подавайте, документи вам треба подавати особисто до 16 серпня!
Коментувати
Лілія
Якщо у мене квота 1, до якого числа я маю подавати документи у паперовій формі? Я склала ЗНО, я маю прийти у приймальну комісію з паперовими документами в там буде оформлення кабінету? Чи я буду складати якісь вступні іспити при університеті?
Влад
Для Лілія: з до 16 серпня. Потрібно ЗНО, нічого більше складати не потрібно
Коментувати
Лариса
Доброго дня.Скажіть,чи має пільги при вступі інвалід 2 групи?Від ЗНО не звільнений.Що означає "може бути зарахований на вакантні місця"?
Влад
Для Лариса: це значить, якщо дитина вступила на контракт, але звільнилося бюджетне місце, то воно є вакантне і дитина може бути переведена.
Коментувати
Анна
Добрий день. Чи маю я право на сільський коефіціет, якщо проживаю в селі але навчалась в міській школі. Буду вдячна за відповідь
Влад
Для Анна: ні
Коментувати
Діана
Добрий день, скажіть будь-ласка, чи можу я подати заяву на зарахування до вишу по квоті, на заочне навчання, якщо я вже була зарахована у 2016 році по квоті сирота, та була відрахована після другоі сессій?
Влад
Для Діана: можеш, сплативши сумму за навчання яку витратила на твоє навчання держава
Коментувати
Влад
Добрий день. До якої квоти відноситься інвалід 2 групи? І чи діє вона при вступі?
Лілія
Добрий день. Чи не могли б ви пояснити, що таке вступні іспити при університеті на бакалавра за квотою 1? Як вони проходять? Чи це означає, що не потрібно складати ЗНО? Де можна знайти інформацію про це?
989
Для Лілія: так ЗНО не потрібно. Проходять в універі. Яку інформацію?
Лілія
Тобто якщо я вже склала ЗНО, я не можу використати свою квоту? Я думала це відбувається під час подання заяв і до них прикріплюються документи, які підтверджують квоту. Як взагалі складати вступні іспити і що це таке? Це знайти про них інформацію? У кожному університеті вони різні? Не розумію нічого...
989
Для Лілія: Чому ж не можете. можете. просто ті, хто мають право на квоту 1, можуть не здавати ЗНО, а вступати за вступними іспитами. Можуть це не повинні. ЗНО краще.
Коментувати
Олена Грошева
Доброго дня! По квоті-1 йдуть діти шахтарів, так чи ні? І в які Вузи можна потрапити за квотою?
Галина
Для Олена Грошева: Квота 1 для всіх вишів. Діти шахтарів при вступі пільг не мають
Коментувати
Vlad
Добрий день, підкажіть будь ласка, якщо я інвалід ІІ групи, то до якої категорії квоти я відношусь? І чи діє вона при вступі на основі молодшого спеціаліста? Наперед дякую)
Alexi
СКАЖІТЬ, БУДЬ ЛАСКА, ЧИ Є ПІЛЬГИ І ЯКІ ДЛЯ ДІТЕЙ-ІНВАЛІДІВ? Чим конкретінше - тим краще!) Дякую!)))
Hala
Для Alexi: маєте право на квоту-1 та вступ за співбесідою, якщо через захворювання не можете відвідувати навчальний заклад, або за вступними іспитами, якщо маєте захворювання, яке звільняє від ЗНО
Коментувати
LianaDr
Добрий день. Шукаю інформацію про те, чи мають якісь переваги при всупі діти учасників АТО? Вони потрапляють під якусь квоту чи ні? Я так зрозуміла, що такі діти мають першочергове право на переведення з контракту на бюджет. Але чи це стосується усіх спеціальностей чи лише конкретно визначених вишом? Дякую.
Hala
Для LianaDr: квот немає. Квоти мають лише самі АТОвці. Щодо першочерговості, то разом з іншими пільговиками за конкурсом (у пого з пільговиків вищий бал, того й переведуть, незалежно від того яка пільга). Всі спеціальності, але за наявності вакантних місць, а в провідних вишах на популярних спеціальностях, таких місць може просто не виявитись.
Коментувати
Юлія
Я повна сирота без батька і матері, маю лише опікуна. є документ про сирітство. чи може бути для мене квота в такому разі? або ,наприклад, зниженгя ціни на навчання або гутрожиток
Hala
Для Юлія: так. Ви підпадаєте під квоту 1. Гуртожиток, в цьому випадку безкоштовний. Але зверніть увагу, що пільгових місць лише 10 відсотків від бюджетних ( тобто, якщо бюджетних місць 10, то пільговика візьмуть лише 1).
Коментувати
Катерина
Добрий день! Я проживаю на тимчасово окупованій території у Донецької області. Чи маю я право на квоту-1? Якщо так, що для цього потрібно зробити?
ммм
Для Катерина: тут не підказують, вам треба в інтернеті шукати держ організацію, яка займається такими, як ви. шукайте через гугл "вступ до вузу з окупованих територій". піздно ви задаєтеся цим питанням, але час ще є.
Галина
Для Катерина: чому квоту-1? Ви сирота, інвалід, УДБ? Якщо ні, то можете претендувати лише на квоту-2. Але вона діє не в усіх вишах. Є чіткий перелік вишів. Подивіться цю інформацію на сайті МОН.
Коментувати
Марта
Доброго дня! Допоможіть, будь ласка. Якщо дитина є напівсиротою, а мати - інвалід ІІІ групи, то чи має вона право на квоту?? Наперед дякую.
Olga
Для Марта: Почалось! Не вдалося від ЗНО відкараськатись, так на пільгах хочуть до вузу впхатися. Немає у тебе пільг. Вчись!
Економіст
Для Марта: Ви що не здатні прочитати перелік тих, хто має право на пільгу за квотою? Пільга надається самому пільговику, а не його родичам (тобто інвалід має право на квоту, а не йоо донька). напвсирота - взаалі не існує такої пільгової категорії. за це Ви отримуєте пенсію.
ммм
Для Olga: а тебе жаба давить?
Коментувати
леся
Де підтвердити квоту 4 який порядок.також дитина має інвалідність,бали середні чи є шанс
виктория
добрый день. относительно наличия военной кафедры, какие минусы если универ не имеет военной кафедры. спасибо
Лариса
Доброго дня.Інвалід 2ої групи,який здає ЗНО,як зараховується на вакантні місця.Як знати,чи є вакантні місця?
Олександр Морозов
Доброго дня! Скажіть, будь ласка, чи є якісь пільги при вступі для абітурієнта - інваліда дитинства. Дитина має діагноз - діабет І-го типу у важкій формі, дитина має довідку про звільнення від складання ДПА та ЗНО.
123
Для Олександр Морозов: квота 1
Olga
А як же вона сесії у вузі складатиме? Чи плануєте платити 4 роки?
Коментувати
Інна
Інна Доброго дня. Я вступила в університет на контракт, маю пільги-дитина сирота та дитина позбавлена батьківського піклування. Чи можу я розраховувати на переведення на державний бюджет ?