Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Катерина
Добрий день! Я проживаю на тимчасово окупованій території у Донецької області. Чи маю я право на квоту-1? Якщо так, що для цього потрібно зробити?
ммм
Для Катерина: тут не підказують, вам треба в інтернеті шукати держ організацію, яка займається такими, як ви. шукайте через гугл "вступ до вузу з окупованих територій". піздно ви задаєтеся цим питанням, але час ще є.
Галина
Для Катерина: чому квоту-1? Ви сирота, інвалід, УДБ? Якщо ні, то можете претендувати лише на квоту-2. Але вона діє не в усіх вишах. Є чіткий перелік вишів. Подивіться цю інформацію на сайті МОН.
Коментувати
Марта
Доброго дня! Допоможіть, будь ласка. Якщо дитина є напівсиротою, а мати - інвалід ІІІ групи, то чи має вона право на квоту?? Наперед дякую.
Olga
Для Марта: Почалось! Не вдалося від ЗНО відкараськатись, так на пільгах хочуть до вузу впхатися. Немає у тебе пільг. Вчись!
Економіст
Для Марта: Ви що не здатні прочитати перелік тих, хто має право на пільгу за квотою? Пільга надається самому пільговику, а не його родичам (тобто інвалід має право на квоту, а не йоо донька). напвсирота - взаалі не існує такої пільгової категорії. за це Ви отримуєте пенсію.
ммм
Для Olga: а тебе жаба давить?
Коментувати
Адмін
Реальний вступ за внутришніми іспитами для всіх категорій вступників. https://www.facebook.com/193482491223374/posts/595891037649182/
леся
Де підтвердити квоту 4 який порядок.також дитина має інвалідність,бали середні чи є шанс
виктория
добрый день. относительно наличия военной кафедры, какие минусы если универ не имеет военной кафедры. спасибо
Лариса
Доброго дня.Інвалід 2ої групи,який здає ЗНО,як зараховується на вакантні місця.Як знати,чи є вакантні місця?
Олександр Морозов
Доброго дня! Скажіть, будь ласка, чи є якісь пільги при вступі для абітурієнта - інваліда дитинства. Дитина має діагноз - діабет І-го типу у важкій формі, дитина має довідку про звільнення від складання ДПА та ЗНО.
123
Для Олександр Морозов: квота 1
Olga
А як же вона сесії у вузі складатиме? Чи плануєте платити 4 роки?
Коментувати
Інна
Інна Доброго дня. Я вступила в університет на контракт, маю пільги-дитина сирота та дитина позбавлена батьківського піклування. Чи можу я розраховувати на переведення на державний бюджет ?
Ольга
Доброго дня. Чи пройшов хтось за квотою 4? Вийшло заключити угоду про відпрацювання 3 років в сільській місцевості?
Валентина
Доброго дня .моя дочка подала документи у навчальний заклад на контракт.тому що те зно не підходило щоб подати на бюджетні форму.у неї тато учасник авто чи може вона мати якісь пільги.
Влад
Для Валентина: може бути переведена на вакантні місця, якщо бал має різницю не більше 15 балів. Подати треба було документи про убд
Оля
Но нигде же не говориться про льготы при поступлении для детей атошников.! Я обзванивала вузы. Говоря только общага и нтернет и т. Д. И второе-где в личном кабинете есть место для копии убд? И как быть сейчас?Есть контракт. Возьмут ли на бюджет? Можно ли обжаловать приговор? Подписывать контракт?
Коментувати
Валентина
Я багатодітна мати 5 дітей , чоловік має посвідчення учасника бойових дій. Чи може моя дитина пройти по кв1.
...
Для Валентина: ні
Влад
Вашу дитину можуть перевести з контракту за наявності вакантних місць і за конкурсом. А вступ без квот
Коментувати
Sergey Plaksa
Якщо вступає до магістратури КНУ Шевченка людина з інвалідністю (інвалід дитинства), у разі вступу на контракт, якщо не вистачить балів для бюджету, та не всі бюджетні місця будуть заповнені (у разі, якщо хтось не виконає умови зарахування на бюджет); чи має право такий абітурієнт бути переведеним з контракту на бюджет? (Вступав на бакалавра за результатами ЗНО, ще не мав інвалідності на той час)
Єгор
Доброго дня! Якщо я подав заяву на контракт, але на Фіксовану(бюджетну) пропозицію. А я маю право на переведення на вакантні місця державного замовлення, то мене зможуть перевести, чи ні?
Бон
Маю статус дитини, позбавленої батьківського піклування, але подати документи в паперовій формі н1 встигла. Чи маю я право претендувати на підвищену стипендію чи безкоштовне проживання в гуртожитку?
Z
Для Бон: стипендіз будете отримувати. Якщо вступите на бюджет
777
Для Бон: Якщо вступите на бюджет, то зможете отримувати соціальну стипендію, як дитина позбавлена батьківського піклування (яка не має жодного стосунку до підвищенної) та інші соціальні виплати (на харчування, поповнення навчальної літератури, одягу). Безкоштовне проживання в гуртожитку Вам забезпечене навіть якщо будете вчитись на контракті
Коментувати
Оля
Доброго дня. Документи подавали на контракт (право), маємо пільги-дитина учасника бойових дій. Чи можемо розраховувати на державне?
Влад
Для Оля: щоб отримати державне, треба подавати заяви на бюджет. Але, пільги при вступі мають самі учасники бойових дій, а не їх діти. Дитина може бути переведена з контракту на вакантне місце за конкурсом серед інших пільговиків
Коментувати
Таісія
Доброго дня, тeлeфоную в приймальну комісію, гудок йдe, алe ніхто нe відповідає і так майжe з усіма ВУЗами, що робити?
forcateat.at.ua
Для Таісія: Написати на електронну адресу - і колись вам прийде відповідь
Коментувати
Таісія
Доброго дня, маю запитання, у мeнe є квота 2. Коли мeні можна нeю скористуватися? Як вона діє?
...
Для Таісія: З питань вступу з Криму та Донбасу (Фонд «Відкрита політика») (800) 50-45-70 (безкоштовно) +38 (068) 951-25-13 +38 (097) 983-65-91 +38 (095) 875-74-99 +38 (050) 550-54-11 (Viber/Тelegram/Whatsapp) Скайп: Dostupna Osvita UA)
Таісія
Квота “Про прeстижность шахтeрского труда”
Влад
Це не кота 2. Це спеціальна умова. Ви можете бути тільки переведені з контракту на вакантне місце за конкурсом. І то, це діє не в усіх вишах
Коментувати
Вікторія
Є питання щодо квоти 1. Що саме вона дає? Гарантоване бюджетне місце чи просто допуск до участі в конкурсі? Наприклад, у одного вступника рейтинг низький, але в нього ж квота 1, в іншого рейтинг високий, але квоти немає. Звідси питання : хто буде на бюджеті?
Влад
Для Вікторія: у них окремий конкурс серед пільговиків. Пройде той. У кого вищий бал
...
За квотою-1 приймають не більше 10%. У них є свій конкурс. Але вони дійсно можуть витіснити з бюджету абітурієнта з вищим балом.
Коментувати
Оксана
Доброго дня! Підкажіть будь-ласка яка квота для дітей учасників АТО? Дякую. Якщо квоти немає, то як відмітити в електронному кабінеті цю пільгу?
Влад
Для Оксана: ніякої квоти немає. Якби була квота, то ви б подавали не через електронний кабінет, а в паперовому вигляді. Дитину можуть перевести з контракту на вакантне місце, якщо іі конкурсний бал має різницю не більше 15 від прохідного балу і теж за конкурсом
Влад
Для Оксана: документи про ато принесете вже як будете підписувати контракт
Коментувати
Оксана
Доброго дня. Скажіть, будь ласка, чи є якісь льготи для дитини, яку виховує одна мама ( є відповідний документ). Дякую.
Влад
Для Оксана: в нас пів країни мами самі виховують. Всим давати пільги? Пільг ніяких немає
Коментувати