Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Аліна
Доброго дня. Планую поступати на магістратуру за спецільністю 072 Фінанси, проте наразі є лише 3 бюджетних місця. Серед рейтингу претендентів впевнена в тому, що одна людина має квоту (сирота), проте про інших вступників невідомо. Підкажіть, будь ласка, даний вступник за квотою претендує на 1 місце з цих трьох чи йому буде виділятися окреме бюджетне місце? Тому, що всього 3 місця і раптом там в списку є ще студенти, які мають квоти, тоді маючи високі бали за ЄВІ і фаховий я все одно не пройду на бюджет, бо 3 місця можуть зайняти пільговики? Чи я спокійно претендую на одне з трьох бюджетних місць, а для вступників з квотою бубуть окремі? Насамперед дякую за відповідь.
Галина
Для Аліна: на магістратуру не діють жодні пільги всі вступають за загальним конкурсом
Оксана
Скажіть, будь ласка, яке ЗАГАЛЬНЕ число квот, якщо бюджетних місць 5? Виходить так, що людина, яка набрала 200 балів не потрапляє на бюджетне місце, бо ці місця за "квотниками". Тоді у чому сенс ЗНО? (бакалаврат)
Денис Сергеевич
Запитання: Чи діють квоти та пільги при вступі на магістратуру при наявності вільних бюджетних мість , і чи взагалі діють пільги при вступі на магістра.
Коментувати
Диана
здраствуйте,подавала заявкяу в университет имея льготу "ребёнок шахтёра". В какую катерорию я буду оноситься в рейтинговых списках ?
Галина
Для Диана: в загальних. У вас немає пільг при вступі. Лише пільги при переведенні з контракту
Лариса
Цікаво. А як же статус "Шахтарської праці?" Чому в 2015 році, моя дитина при вступі мала статус ПК, а тепер все відміняється?
Коментувати
Татьяна
Підскажіть будь ласка! Хочу розібратися і зрозуміти. Якщо в коледжі в пропозиції вказано лише 2 місця квоты 1. А в рейтингу квотників наприклад уже 6 чи 7. Тобто перших 6 чи 7 бюджетних місць в рейтингу віддадуть тім хто з квотою-1?
Галина
Для Татьяна: ні. Просто серед тих хто вступає за квотою теж є конкурс але свій. Хто не пройде, той проходить конкурс на загальних підставах
Коментувати
Ольга
Добрый день! Подскажите пожалуста, подали заявки в ВУЗЫ , УКАЗАЛИ ПРИОРИТЕТ! УЧАСТВУЕМ В КОНКУРСЕ! ИМЕеМ ПИЛЬГУ 117 ( ВПО), но в одном ВУЗЕ ПОСТАВИЛИ КРЕСТИК, МОЛ ПИЛЬГА В ЭТОМ ВУЗЕ НЕ УЧИТЫВАЕТСЯ. МОГУТ ЛИ ВУЗЫ САМИ ОТМЕНЯТЬ ЛЬГОТЫ? ВЗАРАНИЕ СПАСИБЛ.
Галина
Для Ольга: за квотою 2 можна вступити лише у вузи з переліку, які працюють за програмою "крим-донбас". В інші вступ на загальних підставах
Якось так
Для Галина: з минулого року абітурієнти з квотою 2 можуть вступати у БУДЬ-ЯКІ ЗВО України. Парламент вже в процесі вступної кампанії підтримав відповідну законодавчу ініціативу Глави держави. https://president.gov.ua/news/glava-derzhavi-pidpisav-zakon-shodo-mozhlivosti-vstupu-do-uk-62209?fbclid=IwAR2yTcI34Y0Nhovb_ve7SJF81eLgjIFaetJA89LCqmVMA8vyeWFrF7vXqrg
Коментувати
Олена Столяр
Моя донька цьогріч здала ЗНО. Заявки до ВУЗу ще не подавала. Переглядаючи вимоги до вступу зрозуміла, що можливий варіант пільги за станом здров’я. Чи можливо додати справку з висновком ще цієї вступної кампанії
Зоряна
Які потрібні документи для підтвердження квоти 3 у Національний університету імені Бориса Грінченка?
Якось так
Для Зоряна: ніяких окремих документів не потрібно. Вони самі, на основі загруженого Вами Свідоцтва, вносять інформацію в систему.
Коментувати
Марчук Ю.
Пане Міністре!! Чого Ви терпите цих грантожерів Шарова і Вітренка?? Вже тиждень йде вступна компанія, а держзамовлення у внз на базі коледжів та в магістратуру не відомі. Ганьба!!!! Гоніть іх під хвіст!
Оксана
Доброго дня. Дівчинка дитина-інвалід з дитинства здавала іспити на загальних умовах (категорично відмовилася від можливості уникнути ЗНО - мотивація "Я така як всі!!!" ). Середній бал 170. На бюджет омріяної спеціальності - навряд чи потрапимо, під квоти переселенців, дітей Майдану та героїв АТО не підпадаємо. Чи є якісь додаткові пільги для дітей-інвалідів?
Якось так
Для Оксана: незначні пільги є. Можуть бути переведені на вакантні місця державного або регіонального замовлення: особи з інвалідністю I, II груп та діти з інвалідністю віком до 18 років, яким не протипоказане навчання за обраною спеціальністю. Детальніше тут https://osvita.ua/consultations/bachelor/68926/
Ангеліна
Поясніть будь ласка які документи чи що потрібно куди подавати?
зае
Как же вы задрали, убогие, выклянчивать квоты, поблажки, деньги. То индвалидушка, то сиротинушка, то дите гироя, усретесь лишь бы своего скудоумного высерка за чужой счет учить. Все ученики находятся в равных условиях, если ваш биоматериал не потянул школьную программу, пускай улицы метет, надоели уже, ей-богу.
Коментувати
Олеся
Добрый день! подскажите, пожалуйста, предусмотрена ли квота для ребёнка-полусироты? (умер отец)
Анастасия
Для Олеся: Не предусмотрено, к сожалению. Ребёнок может только претендовать на какую-то скидку в общежитии и на бесплатные учебники. И то не всегда, потому что не все в курсе об этом, и как таковых льгот нет (за исключением тех случаев, когда отец - участник боевых действий и так далее, что попадает под определённые категории)
Олеся
спасибо за ответ)
Людмила Анатоліївна
На щастя, ваша дитина пільг не має. Якщо такі пільги були б, то діти з повних сімей не могли б і мріяти про бюджет. А взагалі, найкращі пільги - гарне навчання!
Коментувати
Виталий
Здравствуйте,сначала нужно регестрировать електронный кабинет или регистрировать льоту?
Саша
Для Виталий: Реєструєте кабінет. Ідете в приймальну комісію вищу з усіма документами, необхідними для вступу і документом, який підтверджує пільгу. Там реєструють і вносять в загальну базу позначку про категорію вашої пільги.
Коментувати
Ирина
Добрый день! Подскажите пожалуйста, есть ли льгота по утрате кормильца? Ребенку 17, есть мать, отца не стало 3мес.назад. Спасибо
Анастасія
Для Ирина: Не предусмотрено, к сожалению. Ребёнок может только претендовать на какую-то скидку в общежитии и на бесплатные учебники. И то не всегда, потому что не все в курсе об этом, и как таковых льгот нет (за исключением тех случаев, когда отец - участник боевых действий и так далее, что попадает под определённые категории)
Анна
Для Ирина: большинство детей воспитывается в неполных семьях. А насчет кормильца - в 17 уже В П О Л Н Е подрабатывать можно и ртом, и руками.
Адекват
Для Григорий : Желаю вам тоже дом потерять и семю оставить на зоне боевых действий и потом улицы подметать
Коментувати
Богдан
Здравствуйте , я переселенець , а также из многодетной семьи ,есть ли у меня квоты? В если есть , то какие?
Григорий
Для Богдан: а зачем вы сюда переселились, да еще и семью свою приперли? И квоты вам подавай? Идите улицы метите, работайте.
Адекват
Для Григорий : Желаю вам тоже дом потерять и семю оставить на зоне боевых действий и потом улицы подметать
Коментувати
Альона
Доброго дня! Чи є пільги для дітей УБД? Можливо більше шансів при вступі? І якщо так, то які документи потрібні?
Анастасия
Для Альона: Для дітей УБД є пільга, але вона при вступі не відіграє ролі. Тільки дає право на першочергове зарахування на вільне бюджетне місце, якщо воно звільниться, наприклад, після першого семестру. На сайтах вищих закладів зазвичай зазначується, які потрібні документи.
Коментувати
Анонім 1
Коли і як потрібно подавати документи для тих,хто хоче поступати за квотою?Підкажіть будь ласка
Вікторія
Доброго дня! Підскажіть будь ласка що означає квота 4 для вступу в медичний заклад?
Ірина Кухарчак
Добрий вечір! Підкажіть, будь ласка, чи є пільги на навчання у ВНЗ для дитини напівсироти (по втраті годувальника)?
Виталий
Здравствуйте, у меня отец участник боевых действий (афганец), какая у меня Льгота и квота. И что мне это может дать, при поступлении в ВУЗ
нн
Для Виталий: нема квоти
Аркаша
Для Виталий: нихуя ты зажрался.
СЛЭШ
Для Виталий: а дедушка у тебя не ветеран Великой течественной, случайно? Мудила ты.
Коментувати
Андрій
Добрий день, чи є пільга ( дитина-сирота) на вступ на магістратуру спеціальність право (якщо є закінчена освіта бакалавр спеціальність право)?
Андрей
Для Андрій: При поступлении в магистратуру никаких льгот не предусмотрено. Единственное: если уволился в этом году из убийц мирных жителей на Донбассе, то не нужно сдавтаь ВНО по иностранному языку
Doctor
Для Андрей: у Вас нет НИКАКОГО ПРАВА называть так защитников Украины . И очень жаль, что у таких как Вы ( мирные жители Донбасса) есть законная льгота при поступлении в ВУЗы Украины!
Костя
Согласен. Наших солдат так называть явно не стоит. Но и вы неправы! Дети Донбасса имели, имеют и будут иметь возможность воспользоваться помощью своей страны и поступить в вуз
Коментувати
Виталий
Здравствуйте,я ребенок,родител лишены родтельских прав,на меня распространяется Квота 1.Я хочу поступить на право,как я понимаю там конкурса быть не может?Дает ли возможность квота поступить на бюджет?
Влад
Для Виталий: є конкурс також, серед квотників. Оригінали подавати в паперовому вигляді. Дзвоніть в приймальну комісію вишу і питайте до якого числа їх потрібно привезти
Влад
Для Виталий: конкурсний бал повинен бути мінімум 140
Виталий
Я понимаю что ответить на этот вопрос нельзя,но все же если у меня мой бал где-то 148-152,вообще реально поступить на бюджет,факультет право?
Коментувати
Тетяна
Добрий вечір! Чи правильно я зрозуміла правила прийому 2021: згідно повного тексту наказу від 26.05.21, діти з інвалідністю можуть лише сподіватись на переведення з контрактного місця на бюджет ( якщо такі місця залишаться вільними), а до Квоти 1 тепер не належать?