Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Наталія
Доброго дня. Дитина інвалід о 18 років. ЗНО складала. Які пільги всупу до ВНЗ? І документи подавати тільки в паперовому вигляді? Чи в електроному виді можна завантажити посвідчення? Ще вона дитина учасника бойових дій. Дякую
Влад
Для Наталія: дзвоніть в приймальну комісію ВНЗ куди збираєтесь, є певний перелік хвороб, за якими вступають за квотою. Документи подаються в паперовому вигляді до 16 числа. Дитина УБД пільг при вступі немає. Має право на переведення з контракту на звільне місце теж за конкурсом
Коментувати
Максим
Якщо я дитина сирота, мені 18 років, я маю право на бюджетне місце за квотою 1? якщо так то коли мені потрібно подавати документи?
Влад
Для Максим: до 16 серпня в паперовому вигляді
Коментувати
Вікторія
Добрий день , якщо я сирота і не проживаю з батьком я маю право на вступ без ЗНО ?Які документи для цього потрібні?
Влад
Для Вікторія: якщо в тебе є батько, ты вже не являєшся сиротою і пільг немає.
Галина
Для Вікторія: якщо батько позбавлений батьківських прав, то прирівнюєшся до дітей-сиріт. Дзвоніть щодо документів в приймальну комісію
Коментувати
Ліна
Чи мають особи з інвалідністю (дитина інвалід до 18 років) пільги при вступі до ВУЗів?
Влад
Для Ліна: при певному переліку хвороб. Дзвоніть у ВНЗ
Коментувати
Тетяна
Моя донька - інвалід до 18 років, здала ЗНО на 140 балів. Чи є для неї пільга при вступі на державну форму навчання?
Влад
Для Тетяна: припевному переліку хвороб. Дзвоніть в ВНЗ
Коментувати
Мар'ян
Доброго дня, скажіть будь ласка, так як у мене малозабезпечена сім’я, мати домогосподарка, батько помер, у сім’ї ще є дві сестри, чи можуть мене взяти на державну форму навчання?
Влад
Для Мар’ян: ні, не можуть. До чого тут твоя сім’ я? Вчитися треба гарно
Мар'ян
У мене немає своєї сім’ї, моя мама дає держава гроші, так як малозабеспечена сім’я. А напів сирота не рахується, так як батька немає?
Галина
Для Мар’ян: домогосподаркою вона бути не може. Для цього її хтось має утримувати (зазвичай чоловік). Домогосподарки бувають в багатих сім’ях, де дружина може дозволити собі не працювати оскільки доходи чоловіка знані і покривають всі витрати сім’ї. А вона просто не працює і сидить на наших шиях (платників податків). Хочете і Ви на наші шиї сісти? Дзуськи. Немає такої пільової категорії для вступу. Треба було вчитись (нехай би непрацююча матуся допомагала навчання опановувати)
Коментувати
Анна
Чи може дитина з багатодітної сім’ї вступити за квотою на державне навчання і навчатись ?
Влад
Для Анна: пільг при вступі не має. Якщо сім’я має 5 і більше дітей, то має право на переведення з контракту на вакантне місце
Olga
Для Анна: Дитина з багатодітної сім ї може старанно навчатись і гарно здати ЗНО, щоб не доводилося клянчити пільги!
Коментувати
Галина
Дитина має статус "Дитина інваліда війни" . Чи за критерієм є якісь пільги при вступі ?
Надія
Добрий вечір,моя дитина має право на квоту 1, так як вона інвалід з дитинства, чи варто нам пробувати подавати заяви на омріяну спеціальність, якщо прохідний бал на неї 180, а в неї приблизний середній бал за ЗНО буде 165. Хочемо на бюджет.
Влад
Для Надія: звісно! Подавайте, документи вам треба подавати особисто до 16 серпня!
Коментувати
Лілія
Якщо у мене квота 1, до якого числа я маю подавати документи у паперовій формі? Я склала ЗНО, я маю прийти у приймальну комісію з паперовими документами в там буде оформлення кабінету? Чи я буду складати якісь вступні іспити при університеті?
Влад
Для Лілія: з до 16 серпня. Потрібно ЗНО, нічого більше складати не потрібно
Коментувати
Лариса
Доброго дня.Скажіть,чи має пільги при вступі інвалід 2 групи?Від ЗНО не звільнений.Що означає "може бути зарахований на вакантні місця"?
Влад
Для Лариса: це значить, якщо дитина вступила на контракт, але звільнилося бюджетне місце, то воно є вакантне і дитина може бути переведена.
Коментувати
Анна
Добрий день. Чи маю я право на сільський коефіціет, якщо проживаю в селі але навчалась в міській школі. Буду вдячна за відповідь
Влад
Для Анна: ні
Коментувати
Діана
Добрий день, скажіть будь-ласка, чи можу я подати заяву на зарахування до вишу по квоті, на заочне навчання, якщо я вже була зарахована у 2016 році по квоті сирота, та була відрахована після другоі сессій?
Влад
Для Діана: можеш, сплативши сумму за навчання яку витратила на твоє навчання держава
Коментувати
Влад
Добрий день. До якої квоти відноситься інвалід 2 групи? І чи діє вона при вступі?
Лілія
Добрий день. Чи не могли б ви пояснити, що таке вступні іспити при університеті на бакалавра за квотою 1? Як вони проходять? Чи це означає, що не потрібно складати ЗНО? Де можна знайти інформацію про це?
989
Для Лілія: так ЗНО не потрібно. Проходять в універі. Яку інформацію?
Лілія
Тобто якщо я вже склала ЗНО, я не можу використати свою квоту? Я думала це відбувається під час подання заяв і до них прикріплюються документи, які підтверджують квоту. Як взагалі складати вступні іспити і що це таке? Це знайти про них інформацію? У кожному університеті вони різні? Не розумію нічого...
989
Для Лілія: Чому ж не можете. можете. просто ті, хто мають право на квоту 1, можуть не здавати ЗНО, а вступати за вступними іспитами. Можуть це не повинні. ЗНО краще.
Коментувати
Олена Грошева
Доброго дня! По квоті-1 йдуть діти шахтарів, так чи ні? І в які Вузи можна потрапити за квотою?
Галина
Для Олена Грошева: Квота 1 для всіх вишів. Діти шахтарів при вступі пільг не мають
Коментувати
Vlad
Добрий день, підкажіть будь ласка, якщо я інвалід ІІ групи, то до якої категорії квоти я відношусь? І чи діє вона при вступі на основі молодшого спеціаліста? Наперед дякую)
Alexi
СКАЖІТЬ, БУДЬ ЛАСКА, ЧИ Є ПІЛЬГИ І ЯКІ ДЛЯ ДІТЕЙ-ІНВАЛІДІВ? Чим конкретінше - тим краще!) Дякую!)))
Hala
Для Alexi: маєте право на квоту-1 та вступ за співбесідою, якщо через захворювання не можете відвідувати навчальний заклад, або за вступними іспитами, якщо маєте захворювання, яке звільняє від ЗНО
Коментувати
LianaDr
Добрий день. Шукаю інформацію про те, чи мають якісь переваги при всупі діти учасників АТО? Вони потрапляють під якусь квоту чи ні? Я так зрозуміла, що такі діти мають першочергове право на переведення з контракту на бюджет. Але чи це стосується усіх спеціальностей чи лише конкретно визначених вишом? Дякую.
Hala
Для LianaDr: квот немає. Квоти мають лише самі АТОвці. Щодо першочерговості, то разом з іншими пільговиками за конкурсом (у пого з пільговиків вищий бал, того й переведуть, незалежно від того яка пільга). Всі спеціальності, але за наявності вакантних місць, а в провідних вишах на популярних спеціальностях, таких місць може просто не виявитись.
Коментувати
Юлія
Я повна сирота без батька і матері, маю лише опікуна. є документ про сирітство. чи може бути для мене квота в такому разі? або ,наприклад, зниженгя ціни на навчання або гутрожиток
Hala
Для Юлія: так. Ви підпадаєте під квоту 1. Гуртожиток, в цьому випадку безкоштовний. Але зверніть увагу, що пільгових місць лише 10 відсотків від бюджетних ( тобто, якщо бюджетних місць 10, то пільговика візьмуть лише 1).
Коментувати