Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Анонім 1
Коли і як потрібно подавати документи для тих,хто хоче поступати за квотою?Підкажіть будь ласка
Вікторія
Доброго дня! Підскажіть будь ласка що означає квота 4 для вступу в медичний заклад?
Ірина Кухарчак
Добрий вечір! Підкажіть, будь ласка, чи є пільги на навчання у ВНЗ для дитини напівсироти (по втраті годувальника)?
Виталий
Здравствуйте, у меня отец участник боевых действий (афганец), какая у меня Льгота и квота. И что мне это может дать, при поступлении в ВУЗ
нн
Для Виталий: нема квоти
Аркаша
Для Виталий: нихуя ты зажрался.
СЛЭШ
Для Виталий: а дедушка у тебя не ветеран Великой течественной, случайно? Мудила ты.
Коментувати
Андрій
Добрий день, чи є пільга ( дитина-сирота) на вступ на магістратуру спеціальність право (якщо є закінчена освіта бакалавр спеціальність право)?
Андрей
Для Андрій: При поступлении в магистратуру никаких льгот не предусмотрено. Единственное: если уволился в этом году из убийц мирных жителей на Донбассе, то не нужно сдавтаь ВНО по иностранному языку
Doctor
Для Андрей: у Вас нет НИКАКОГО ПРАВА называть так защитников Украины . И очень жаль, что у таких как Вы ( мирные жители Донбасса) есть законная льгота при поступлении в ВУЗы Украины!
Костя
Согласен. Наших солдат так называть явно не стоит. Но и вы неправы! Дети Донбасса имели, имеют и будут иметь возможность воспользоваться помощью своей страны и поступить в вуз
Коментувати
Виталий
Здравствуйте,я ребенок,родител лишены родтельских прав,на меня распространяется Квота 1.Я хочу поступить на право,как я понимаю там конкурса быть не может?Дает ли возможность квота поступить на бюджет?
Влад
Для Виталий: є конкурс також, серед квотників. Оригінали подавати в паперовому вигляді. Дзвоніть в приймальну комісію вишу і питайте до якого числа їх потрібно привезти
Влад
Для Виталий: конкурсний бал повинен бути мінімум 140
Виталий
Я понимаю что ответить на этот вопрос нельзя,но все же если у меня мой бал где-то 148-152,вообще реально поступить на бюджет,факультет право?
Коментувати
Тетяна
Добрий вечір! Чи правильно я зрозуміла правила прийому 2021: згідно повного тексту наказу від 26.05.21, діти з інвалідністю можуть лише сподіватись на переведення з контрактного місця на бюджет ( якщо такі місця залишаться вільними), а до Квоти 1 тепер не належать?
Влад
Я так розумію,що вступити на бюджет, це витянути щасливий квиток. Спочатку вступають ті, що мають квоти,хоч бали на багато менші, а потім - щасливчики. А якщо я із звичайної сім’ї., не маю квоти, маючи 182 бали, можу не вступити, бо вибрав не той вуз чи не ту спеціальність. Як не помилитися з вибором? Якщо не має коштів на навчання?
Влад
Для Влад: ті, у кого квоти, йдуть по окремому конкурсу. Їх вступає тільки 10%від кількості максимального обсягу. З 10 бюджетних місць тільки один вступить за квотою. Якщо ти вибрав спеціальність, де прохідний бал на бюджет 190, то зі своїми 182 не вступиш. Дивись за минулий рік мінімальні прохідні бали на спеціальності і вираховуй свої шанси на вступ освіта юа. Вони будуть приблизно однакові. Вибирай ту спеціальність, де прохідний нижче конкурсного балу в 182
Коментувати
Валя
Добрый день, які пільги при вступі має дитина учасника бойових дій? На сьогодні (період коіду) потрібна медична довідка ?
Мария
Дитина з сільської місцевості зараз навчається у спортивній школі-інтернаті,Барса, в м Суми.Чи збережеться за ним сільський коефіцієнт,
Влад
Для Мария: ні. Школа і прописка повинні бути в селі.
Коментувати
Таня Левченко
Добрий день підкажіть якщо сім’я багатодіна пільги якісь є.?То вчому вони полягають?І які є?
Влад
Для Таня Левченко: якщо в сім’ї 5 і більше дітей то можливе переведення на вакантні місця з контракту. Але ці місця можуть і не з’ явитися.
Коментувати
Вікторія
Добрий день, підскажіть будь ласка, а є якісь пільги для дітей сиріт(повної сироти)? Якщо є, то в чому вони полягають?
Влад
Для Вікторія: відносяться до квоти 1. Беруть участь в конкурсі серед пільговиків квоти 1. Якщо, наприклад, бюджетних місць по квоті 1 3, а пільговиків 5, то перші троє по списку отримають бюджет. Вам потрібно подавати документи особисто в університет. . Дзвоніть в приймальну комісію і питайте в які дати привезти документи. Вас зареєструють і все розкажуть.
Коментувати
Валерія Патля
Добрий вечір, підкажіть, будь ласка, чи може дитина, що належить до квоти-1 вступати за результатами ЗНО, а не вступних іспитів?
Яна
Доброго дня. Підскажіть будь-ласка, чи є пільги для дитини учасника бойових дій при вступі?
Яна
Доброго вечора якщо я сирота і вивчалась в ліцеї на кухаря то по закінченню 3 курсу мені 18 не буде я можу поступити на державне в вищий навчальний заклад?
Влад
Для Яна: Можеш, якщо пройдеш по конкурсу, серед пільговиків теж є конкурс
Коментувати
Тетяна
Доброго дня, якщо дитина вже навчається в університеті на другому курсі. То чи може вона перейти на іншу спеціальність, або взагалі заново вступити, але при цьому не втратити квоту(безкоштовне навчання та проживання,стипендію)?
Влад
Для Тетяна: безкоштовне навчання на певний ступінь дається один раз. Якщо знову хочете на бюджет, повертаєте гроші за навчання, а це набагато більше, ніж як платять за контракт
Коментувати
Саша
Добрий день, чи є пільги для зарахування на державну форму навчання у ВУЗі для дитини-напівсироти померлого інваліда війни Афганістану?
Влад
Для Саша: http://osvita.ua/consultations/bachelor/68926/
Коментувати
Саша
Добрый день, в мене оформлена квота по інвалідності з дитинства. Чи повинна вона відображатися у рейтингових списках вступників?
Вікторія
Для Саша: я бачила, що в деяких відображає квоту і вони по рейтингах вище. Але я не розумію, як це працює, бо я теж маю квоту, але в мене нічого не відображає. Хоча в електронному кабінеті галочка стоїть.
Надя
В нас теж є пільги, дитина інвалід до 18 років, в електронному кабінеті також є галочка, але ми поступаємо так як всі, проте якщо буде вакантне бюджетне місце, то нас можуть перевести на це місце, і то якщо наш бал буде відрізнятись на 15балів від балу останнього зарахованого на бюджет. І ще не факт що таке місце взагалі буде.
Коментувати
Валерия
Если бюджетные места, выделенные на квоты, остаются свободными, есть вероятность, что вуз зачислит обычных студентов на эти места? Или можно и не надеятся уже?
Влад
Для Валерия: їх перенаправлять на інші вузи на квоти
Влад
Для Валерия: взагалі то не вуз надає місця абітурієнта. А міністерство освіти по широкому конкурсу. Якщо Ви отримали бюджетне місце, то ви з ним приходите в вуз, який обирали.
Коментувати
хто я?
Здравствуйте. Если на специальности "Максимальне держзамовлення: 55", "Максимальне держзамовлення, квота 1: 3" то всего мест для людей без квот 52 или 55? Спасибо.
Влад
Для хто я?: 52
хто я?
Для Влад: а если эти 3 места никто не занял (0 чел. с квотами) то все равно 52?)
Ростислав
Доброго дня)Якою буде квота,якщо є пільги шахтаря ?
Коментувати