Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Мама
Доброго дня. Підкажіть, чи є пільги при всткпі для дітей, батьки яких є учосниками бойових дій на сході?
Марія
Для Мама: да конечно
Коментувати
Наталія
Доброго дня.для деяких вузів в цьому році необхідно лише українську мову, як будуть враховуватися бали,якщо сертифікат зно з мови та літератури?
Галина
Для Наталія: зно з мови потрібно не для вишів, а для спеціальностей. Відкрийте додаток до умов вступу, там вказано на які спеціальності які предмети потрібні. якщо здавали цього року, то будуть окремо бали за мову. А якщо минулого року, то просто подаєте сертифікат з мови і літератури, він приймається
Коментувати
Ольга
Доброго дня. Поясніть, будь ласка, які має пільги при вступі дитина, яка має інвалідність пов’язану з наслідками на ЧАЕС + золота медаль
Галина
Для Ольга: може встпати за співбесідою
Коментувати
Настя
Добрий день Як буде розраховуватися конкурсний бал якщо я буду використовувати для вступу сертифікат зно 2018 року з мови та літератури , а для вступу на медичний факультет потрібно лише мова ?? У приймальній комісії ВНЗ мені відповіли що не знають на випадок минулих років Наприклад якщо в мене 160 балів по укр мові та літературі (сертифікат 2018 року) то такий результат і залишиться ?
Student
А як зараховуються декілька абітурієнтів, що отримали однаково максимально можливу кількість балів?
алена
Для Student: по приоритету
Коментувати
Іван
Підскажіть будь-ласка, я подала заяву на спеціальність 191. Архітектура та містобудування, там треба було конкурсний малюнок, я не розумію, куди і коли його треба було скидати? Чи везти у університет; і чи є сенс зараз звонити у приймальні комісію, та питати про те, чи можна привезти малюнок, і документи? Дуже вам дякую за відповідь????
Якось так
Для Іван: вступна кампанія закінчена сьогодні о 18-00.
007
Для Іван: Ви що ідіот? Треба булопроходити творчий конкурс у виші
Коментувати
Мама
Підкажіть, чи застосовується сільський коефіцієнт, якщо проживаєш в селищі міського типу, але в школу ходив у селі ( і закінчив її там же).
Влад
Для Мама: ні
Людмила Анатоліївна
Для Мама: Потрібна прописка у селі і школа у селі. селище не проходить. Треба було потурбуватися про потрібну прописку хоча б за декілька місяців до вступної кампанії
Галина
Для Людмила Анатоліївна: які декілька місяців? Сам для таких хитреців і придумали 2 роки реєстрації в селі. бо свого часу, дітей з міст спеціально переводили в школи приміських сіл, аби покращити атестати.
Коментувати
Яна
Доброго дня, чи можна вступити на бюджет на Логопеда, якщо бали ЗНО такі українська мова-166, історія -141, біологія-149? Наперед дякую!
Влад
Для Яна: дивіться на сайті вступ освіта юа з яким найменшим КОНКУРСНИМ балом пройшли на бюджет. Просто окремо ЗНО нічого не значать. Вирахуйте конкурсний бал.
Людмила Анатоліївна
Для Яна: Наперед це знає тільки бог.
Коментувати
Юлія
Чи є можливість вступини в КНТЕУ на спеціальність 181Зарчові технології, якщо з сатематики не подолав пороговий бал?Дякую
Ксенія
Підскажіть, будь ласка, що означає надпис рекомендовано на бюджет за пріоритетом #1,2 тощо. Цей надпис є під заявами, у яких зазначено контракт. Чи можуть вступники, у яких є такий надпис, претендувати на зарахування на бюджет? І що цей надпис означає, які абітурієнти його отримують?
Діана
Підкажіть , який регіональний коефіцієнт буде в Києві у Вузах , якщо я живу в Луганській області?
Людмила Анатоліївна
Для Діана: 0
Галина
Для Людмила Анатоліївна: не 0, а 1
Коментувати
Мар'яна
Добрий ранок, срібна медаль дає додатків бали при вступі? Буду дуже вдячна за відповідь
Людмила Анатоліївна
Для Мар’яна: Ні
Коментувати
Ірина
Добрий день,підкажіть,будь ласка,чи спеціальність ’’біологія 091’’ дає можливість працювати вчителем,плануємо в ЛНУ.
Юлія
Добрий день! Підкажіть чи можна пройти на державне на психолога з такими балами: 181- українська мова, 119- математика, 147- біологія, середній бал атестата 9.9. Якщо не на денну, то хоч на заочну форму навчання
Влад
Для Юлія: ні, не зможеш. Тому що мінімальний бал для подачі заяви на бюджет повинен бути 125 балів. Та і конкурсний бал вийде занадто малий для бюджету
Коментувати
Alyona
Добрий день, підкажіть будь ласка, якщо я подаю документи у київ, але не ставлю його 1 у пріоритеті, то чи буде зараховуватись регіональний коефіцієнт допустимо для львівського вузу?
к
Для Alyona: для кожного вузу свій регіональний коефіцієнт . Немає різниці куди та яким пріорітетои подаєте
Коментувати
Катерина
Добрий день. Чи отримують у 2020р. якісь переваги переможці II етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів — членів Малої академії наук України та переможці III етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад, так як у зв’язку з пандемією всеукраїнські етапи олімпіад та конкурсів були відмінені?
Влад
Для Катерина: ні
Коментувати
Геннадий
Здравствуйте , подскажите , а какой в 2020 году региональный коэфициент в Харькове ?
Марина
Скежіть будь ласка які бали зно потрібно отримати щоб вступити до ддувс курсант
Ольга
Добрый день, кто может подсказать методику расчета проходного бала на бюджет на конкретную специальность?
Аліна
Доброго дня. КНУ Шевченка озвучив кокурсний бал на контракт мінімум 185 - чи є дана позиція законною. В правилах прийому про це не йдеться. Чи маємо ми право з балом 166 претендувати на контрактне місце?
Влад
Для Аліна: кожного року прохідний бал різний, його встановлює не вуз, а залежить від останнього абітурієнта, якому був наданий бюджет за широким конкурсом. Залежить від кількості абітурієнтів по країні і їхніх балів. В цьому році, наприклад, на філологію не пройшли навіть з 195 балами, хоча минулого року прохідний бал був 187. В минулому році було подано 25 тис заяв, в цьому 65 тис і вищі бали у абітурієнтів. Тому і бал прохідний вище 195.все законно. Так кожного року.
Влад
Для Аліна: Якщо контракт 20 місць, а бажаючі є 180 і вище бали, то візьмуть з більшими балами, Вам треба прийти в вуз з документами і все там вирішиться
zzz
Для Аліна: можете попробовать.конечно.Думаю они приблизительно прикинули сколько у них мест и сколько будет желающих.По их рассчетам дети с меньше 185 баллов просто не пройдут.Контракт же не резиновый.Выбирать вам
Коментувати