Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Роксолана
Щоб поступити в медичний університет , достатньо здати ЗНО з : укр.мови і літератури , математики і біології , чи ще потрібно хімію ? ???? Наперед вдячна за відповідь
Влад
Для Роксолана: достатньо
ґґґ
або хімія або біологія -на ваш вибір
Коментувати
Наталія
Чи діє регіональний коефіцієнт якщо я вступаю до Львова? Допоможіть з цим розібратися)
Влад
Для Наталія: 1.02
Коментувати
Anna
Чи можна вступити на бюджет у Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого на міжнародне право з такими балами: Укр.мова - 198, Історія - 194 та Англійська - 180? Допоможіть будь ласка, бо я ніяк не можу розрахувати конкурсний бал.
Легард
Для Anna: ці дебіли скоротили до 0 держзамовлення , вступити практично неможливо. Хіба на контракт.
Влад
Який бал атестату? Коефіцієнти знаєш?
989
Для Anna: зайдіть на вступ.інфо і перегляньте минулорічний конкурс. Надто відрізнятись не буде
Коментувати
Юлія
Доброго ранку! А чи можна потрапити на бюджет на право з балами ЗНО(укр.мова-186,анг.мова-189 та історія-161) середній бал атестату 11,0
Влад
Для Юлія: розрахунку свій конкурсний бал. В минулому році на бюджет потрібно було не менше 183
Влад
Для Юлія: розрахуй*
Коментувати
Олександр
Доброго дня. Підкажіть будь-ласка чи можна вступити на бюджет на право, якщо укр.мова - 188, математика - 159, історія - 161, середній бал атестата - 11,3
Галина
Для Олександр: Навряд. Дивіться минулорічні показники на вступ.інфо. Але результати ЗНО у Вас дуже низькі, особливо враховуючи середній бал атестату.
Влад
В минулому році 183 прохідний був на бюджет. У Вас скільки не буде
нап
Пробуйте. У ЗВО, де ГК 1.04, шанси вищі.
Коментувати
Марія
Доброго дня. Підкажіть будьласка ВУЗ , в якому начаються за спеціальністю ГЕНЕТИКА
Влад
Для Марія: http://poprofessii.in.ua/genetik
Марія
Дякую
Студент
Нубіп України ,найкраще.
Коментувати
Вікторія
Добрий день.Підскажіть будь-ласка чи можливо вступити на бюджет на філологію чи середню освіту Англ.мова з зно укр.мова 167,історія 158,Англ 134 сер.бал атестату(свідоцтва) 9,4+ск
Влад
Для Вікторія: нажаль на бюджет ні
Влад
По давай все рівно на бюджет. На той випадок, якщо будуть подавати з низькими балами, можливо і проскочиш. Але це дуже малі бали. А на філологію в минулому році треба було мати мінімум 187 балів мінімальний конкурсний бал Хочу додати. З балом 134 англ тобі ой як важко буде вчити англійську
Коментувати
Оксана
Як порахувати бал за підготовчі курси в шкалі 100-200, якщо вони є в шкалі 0-100?
Ксения
Підкажіть будь ласка, чи можливо вступити на Досудове розслідування спеціальність слідчий з рейтинговим балом 135?
989
Для Ксения: НЕмає такої спеціальності "досудове розслідування" (це вже спеціалізація, а спеціальність "правоохоронна діяльність"). І там Вам ніхто не допоможе. Цієї спеціальності немає в базі (документи подаються в паперовому вигляді). Все залежить як Ви здасте творчий конкурс і чи пройдете медкомісію. Син моєї подруги пройшов з невеликими балами ЗНО, але він випускник училища фізкультури і дуже добре здав спортивні нормативи.
Коментувати
Рома
Під скажіть будь-ласка ,якщо математика 137 хімія 170 мова 170 загальний 160, чи реально пройти медицину
Влад
Для Рома: математика повинна бути мінімум 150
Юля
мінімум 140
989
Для Юля: звідки Ви взяли Цю цифру? з математики - мінімум 150!
Коментувати
Марина
Чи зараховують ЗНО з чотирьох предметів. Якщо в переліку предметів за вибором вони є.
Влад
Для Марина: зараховують той, який ви оберете для вступу
Коментувати
Оксана Козачок
Чи потрібно подавати в особистому кабінеті при вступі диплом переможця МАН?Чи це зарахування відбувається автоматично.
орп
Доки існуватиме це ганебне явище корупційних МАНів, олімпіад та підготовчих курсів?! Якщо абітурієнт був настільки "успішним" у цих сферах, то бали ЗНО мали б підтвердити цю успішність! Особливе обурення викликають маніпуляції з балом за "успішне" закінчення підготовчих курсів: в цьому випадку "успішникам" не просто додають 1-2 бали до конкурсного, а ще й відбирають 6-10 балів в інших, хто не мав потреби та бажання користуватись цими корупційними норами. Як взагалі можна вважати справедливим конкурс, де в одному списку конкурують і ті, у кого сума коефіцієнтів конкурсного балу дорівнює 1, і ті, у кого вона 0,95?!
Іван
Для орп: Доти доки ви не напишете заяву до прокуратури з вказанням конкретних прізвищ які брали хабарі з датою та точною сумою. Бо всі кажуть про хабарі, а як доходить до діла так я нічого не бачив.
орп
Та хай тішаться своїми олімпіадними балами! Але як можна допускати суму коефіцієнтів 0,95 і 1 в одному і тому ж рейтинговому списку?!
Іван
Сума коефіцієнтів завжди дорівнює 1,00. Якщо ви не виконали якийсь вид роботи, щоб набрати максимальну кількість балів - це лише ваші проблеми. Зрештою ви можете обрати спеціальності, де немає підготовчих курсів й нічого не втратити.
Коментувати
Олег
Чи впливає на першочергове зарахування на державне зам. наявність інвалідності
Іван
Для Олег: Враховуючи що першочергового зарахування вже багато років немає - то звісно що ні.
Коментувати
Дана
Підскажіть, будь ласка,що означає коефіцієнт і чому він потрібен до кожного сертифіката? Наприклад спеціальність написано 0.10 то, що навпроти кожного сертифіката пишу коефіцієнт спеціальності 0.10 ( якось я не розумію) А чомусь потрібгі щоб у сумі вони були не менше 1 .?Поясніть детальніше як це вирахувати?? .Буду дуже вдячна!Дуже-дуже боюсь помилитись.
Влад
Для Дана: навіщо Вам його вираховувати? За Вас все зробить система, як подасте заяви. Ви вводите результати Ваших зно при подачі заяви із випадаючого списка ваших зно. І Ви тільки середній бал атестата вираховуєте і вводите при реєстрації. Все. Після того, як відправити електронну заяву, система все сама вирахує і на сайті vstup. osvita. ua або edbo. gov.ua з’явиться ваша заява у списку уже з конкурсний балом, вирахуваним до конкретного ВНЗ
Влад
https://www.youtube.com/watch?v=L1Rjqx8TjPI тут детально показано, як створити кабінет і як подавати заяви. Ви особисто вираховуєте тільки середній бал атестату .
Дана
Ок .Дякую
Коментувати
Володимир
При розрахунку КБ враховуються 3 предмети ЗНО і коефіцієнти, а також бал атестата переведений у бал ЗНО, чому у формулі є лише 1 і 3 предмет, це помилка?
123
Для Володимир: де Ви таке побачили? Там є три предмети. Лише коли розписуються показники, то вказується, що П3 - це може бути або 3-м предметом або балом за творчий конкурс.
Володимир
Просто у другій формулі 2 предм. пропущений...
123
Для Володимир: на молодшого бакалавра подають сертифікати лише по 2 предметам, або 1 предмет (укр.мова і література) і творчий конкурс.
Коментувати
Ліліана
Скільки балів за тест,якщо рейтинговий-118?

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!