Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Олег
Так в цьому і питання. Інформація, чи проходжу я на контракт по пріоритету 1 і інформація про зарахування на бюджет по пріоритету 3 буде надходити одночасно? Мені потрібно скасувати заяву на бюджет до 23.07, чи можна пізніше? Якщо я не подаю документи на бюджет після 28.07 - це місце згорає, чи передається наступному абітурієнту? Як краще зробити, щоб не блокувати місце чужого, якщо не впевнений чи проходиш на контракт по пріоритету 1?
Ирина
Для Олег: если не хотите идти на бюджет по рекомендованному приоритету, лучше сейчас отмените , иначе Ваше место потом достанется льготнику с низкими баллами. А так обычный умный ребёнок поступит. С чуть меньшим баллом, чем у Вас.
Тарас
Для Олег: Інформація про контракт буде вже після того, як на бюджет завершиться прийом оригіналів документів. Тому якщо збираєтесь вступати на контракт за пріоритетом 1, то від бюджету за третім пріоритетом все одно доведеться відмовитись ще до того, як з контрактом буде щось відомо. Заяву можна скасувати лише до 23 липня. Якщо Ви не скасуєте заяву, отримаєте бюджет і не подасте туди документи, то це місце точно не отримає абітурієнт, якому не вистачило десятих часток бала і, який мріяв навчатися саме тут. На це місце пізніше зможуть перевести пільговика, який вступить сюди на контракт або воно повернеться МОН ("згорить"). Тому, якщо Ви не бажаєте навчатися за третім пріоритетом навіть на бюджеті, то найкращий варіант це скасувати цю заяву до 23 липня.
Олег
Дякую.
Коментувати
Олег
Доброго дня! Підкажіть, будь-ласка, якщо я пройшов на бюджет по пріоритетності 3, чи є в мене змога і коли подавати документи на пріоритетнісь 1 за контрактом? Дякую
Влад
Для Олег: якщо Ви не збираєтеся вчитися у вузі 3 пріоритету, то навіщо подавали заяву? Скасуйте її, дайте можливість іншій дитині вступити. На контракт коли подавати, питайте у вузі 1 пріоритету. Деякі вже приймають.
Коментувати
Олена
Добрый день. Скажите, пожалуйста, я правильно поняла, что, если я по рейтингу 35я по балллам, а бюджетных мест 20,то и нет смысла вообще подавать заявление на бюджет, т. Е не занимать приоритет. А сразу подавать на контракт на эту специальность? Спасибо
Галина
Для Олена: зовсім ні. це зовсім нічого не значить. Попереді Вас люди з різними пріоритетами. Вони можуть отримати бюджетне місце за іншими заявами. А взагалі краще орієнтуватись на прохідні бали на спеціальність минулого року.
Якось так
Для Олена: з іншої сторони потрібно враховувати, що там НЕМАЄ 20 бюджетних місць, там є ДО 20 бюджетних місць. 0 місць це також ДО 20 бюджетних місць. І так буде, якщо серед абітурієнтів, які подали туди заяви не буде квотників та осіб, які подолали прохідний бал на спеціальність по Україні за широким конкурсом.
Коментувати
Іван
Доброго дня. Підскажіть будь-ласка часові рамки появи заяви вступника у рейтенговому списку. Заяви подавались 20.07.2021, станом на теперішній час відсутні.
Влад
Для Іван: в кабінеті вони є? Якщо є, то в рейтинговому списку дивіться в самому низу.
Коментувати
Анастасія
Доброго дня. Скажіть будласка чи обов’язково присутність абітурієнта при подачі оригіналів документів,чи достатньо щоб батьки подали документи?
Якось так
Для Анастасія: документи подаються ОСОБИСТО вступником. А якщо вступник неповнолітній, то потрібен один з батьків для підписання Договору про навчання.
Коментувати
Наталія
Доброго дня. У заявах минулих років у деяких абітурієнтів була така замітка. Рекомендовано на бюджет за прворитетністю #1 а заява була подана з пр. 2. Розясніть будласка що це означає?
Якось так
Для Наталія: це означає, що абітурієнт рекомендований на бюджет за іншою, ніж дивитесь Ви, освітньою пропозицією (можливо за іншою спеціальністю; в інший ЗВО). І заява з 2 пріоритетом, яку Ви бачите, навіть не розглядалася.
Коментувати
Саша
Добрий день, підкажіть я можу скасувати заяву з пріоритетністю 1, і подати її з пріоритетністю 4, і тоді мої заяви посунуться на перед, і втрачу тільки одне місце на бюджет??
Олена
Добрий день! Хотілося скасувати заяву з 5 пріорітетністю. Заява вже зареєстрована в університеті. Чи не втрачаю я можливості на 5 бюджетне місце.Оскільки це остання пріоритетність , то я так розумію нічого не змінюється.
Елена
Для Олена: если удалите заяву,то и приоритет потеряете и место соответственно..Останутся только 4
Коментувати
Галина Ковдриш
Доброго дня. Скажіть ,будь даска , заява подана без пріоритету ,чи є можливість потрапити на державне? Дякую!
Галина
Для Галина Ковдриш: Ви на який рівень вступаєте? На бакалавра? Заяви без пріоритету є заявами на контракт
Коментувати
Ася
Скажіть, будь ласка, що означає коли навпроти БМ n/a? ВНЗ немає бюджетних місць чи просто їх кількість невідома?
Галина
Для Ася: фіксована пропозиція.
Ася
Не зовсім так, адже навпроти пропозиції "відкрита". Я й тому здивувалась, пропозиція відкрита, але знак n/a.
Коментувати
Анжелика
Будь ласка, підкажіть коли будуть відомі бюджетні місця для вступу на магістратуру по вишам?
Володимир
Дитина помилково виставила в 2 заявах пріоритети. Чи можна ці дві заяви анулювати і заново подати з іншими пріоритетами?
Галина
Для Володимир: якщо заяви вже зареєстровані у виші, то втратите ці пріоритети
Коментувати
Наталія
Доброго дня. Скажіть будласка, якщо дитина проходить на бюдже з 1 і 2 пріоритетом, чи має дитина вибір?
Тарас
Для Наталія: Бюджетне місце може бути запропоновано лише одне. Тобто, якщо абітурієнт отримує бюджет за першим пріоритетом, то заява з другим пріоритетом взагалі не розглядається. Тому неможливо отримати бюджет за двома пріоритетами одночасно і, відповідно, ніякого вибору, де вчитися на бюджеті у абітурієнта бути не може.
Коментувати
Віталій
Доброго дня. Є таке питання. Якщо дитина проходить на бюджет, чи анулюється заява в приватний заклад за контрактом? В пріоритеті приватний і відразу результата не буде. Що в такому випадку робити? Дякую.
Галина
Для Віталій: якщо Ви хочете вчитись на контракті, то відмініть заяви на бюджет. Документи на бюджет подаються до 2 липня. Якщо Вам виділять бюджетне місцеа Ви його не займете, значить Ви вкрадете його в наступної за загальним списком людини, яка не здатна платити за контракт і через Васвтратить можливість навчатись. Не будьте собакою на сіні
Віталій
Дякую за відповідь. Ви так вмієте гарно пояснити і допомогти.
Коментувати
Гість
Доброго дня. Чому не видає жодної конкурсної пропозиції конкретного ВНЗ, хоч інформація пошуку введена правильно?
Галина
Для Гість: напишіть виш та рівень
Гість
ЛІЕТ, бакалавр
Якось так
Для Гість: дійсно цікава ситуація. В ЄДЕБО цей ЗВО є, але пропозицій не видає. Та й сайт інституту висить.
Коментувати
Катерина
доброго дня! підкажіть будь ласка, що означають пріоритети "б" та "к" при вступі до медичного коледжу?
Павло
Якщо я скасую пріоритет з поданою заявкою я можу ще раз подати заявку з цим пріоритет?
Лариса
Для Павло: Дивлячись, який статус маэ Ваша заява, якщо Зареэстровано або Допущено, то втратите цей пріоритет, залишиться у Вас 4 заяви. Якщо статау Заява надійшла з сайту, скасовуйте "без потерь".
Коментувати
Vika
Підкажіть будь ласка. Подали 5 заяв до вузів на бакалавра за пріоритетами. І одну на фахового молодшого бакалавра без пріоритету. Куди розподілить система якщо всюди прохожу ? За першим пріоритетом?
Яяя
Для Vika: система начнёт анализировать с приоритета 1. Если вы прошли, то остальные заявы она даже не расссматривает, сразу аннулирует. Если не прошли по 1, то рассматривает 2й и тд. Всюду проходить вы вряд ли можете. Или у вас очень высокий балл или вы не понимаете, что такое широкий конкурс?
Vika
Пільвик,за квотою
Коментувати
Марія
Доброго дня! Дитина подала 5 заявок на бюджет на одну спеціальність до різних ВНЗ. Подати параллельно заявки на ті самі спеціальності/ВНЗ система не дозволяє. Чи означає це, що якщо на бюджетні місця в жодний з цих ВНЗ не потрапить за конкурсом, то на контракт вже теж - ні? Дякую.
Тарас
Для Марія: Заяви подані на бюджет дійсні одночасно і на контракт. Система не дозволяє подати окремо заяву на контракт, бо в цьому немає жодного сенсу: Ви вже подали цих 5 заяв на бюджет або контракт (у випадку якщо бюджет не буде запропоновано). Тому якщо не потрапите на бюджет за жодним пріоритетом, то зможете подавати оригінали документів у будь-який з цих ЗВО на контракт.
Марія
Дякую дуже за роз’яснення!
Коментувати
Наталія
Напишіть порядок як буде проводитися відбір на бюджет... Чи варто ставити перший пріорітер у даному випадку? Наприклад: Макс обсяг на бюджет 50 осіб. Перших 60 заявок з вищими балами ніж у нас. Але з тих 60-ти осіб тільки 35 осіб відмітили перший пріорітет... Чи є можливість хоча б приблизно в такій ситуації попасти на бюджет? Якщо ми поставимо 1 пріорітер?
Якось так
Для Наталія: подивіться скільки минулого року було фактично виділено бюджетних місць з максимального обсягу. Навіть, якщо у Вас сюди буде 5 пріоритет, то все залежатиме від Вашого конкурсного балу (потрібно подолати прохідний бал, який БУДЕ встановлено на цю спеціальність за результатами вступної кампанії) та кількості виділених бюджетних місць і кількості абітурієнтів з вищим конкурсним балом.
Галина
Для Наталія: все про що Ви пишете немає значення. Конкурс загальний по країні, якщоваших балів висачить для вступу то пройдете. Пріориети треба ставити в порядку куди найбільше хочете вступити, а не куди, на вашу думку, проходите.тим більше ще далеко не всі заяви подали
Тарас
Для Наталія: Пріоритети потрібно ставити лише від Вашого бажання навчатися на конкретній спеціальності конкретного ЗВО (там, де найбільше хочеться навчатися ставите перший пріоритет). Порядок пріоритетів не повинен залежати від інших абітурієнтів. Якщо це відкрита конкурсна пропозиція, то наведені Вами цифри не мають відношення до реального розподілу бюджетних місць, бо він буде залежати від широкого конкурсу. Тобто абітурієнти, що вступають на цю спеціальність у всі ЗВО України будуть конкурувати між собою і кращі отримають бюджетні місця. Тому можливість отримати бюджет залежить не від того скільки осіб перед Вами у списку конкретного ЗВО, а від того чи вистачить Вам балів за широким конкурсом (прикинути свої шанси можна за тим, яким був прохідний бал на цю спеціальність минулого року, але потрібно розуміти, що все дуже приблизно).
Коментувати