Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Настя
Добрый день. Как я могу узнать балы по экзаменам ?Экзамены писали вчера и сегодня.
Єгор
Скажите,если прохожу по 1 му приоритету и по 2 му тоже, могу ли я отказаться от 1 го и пойти на 2 й ( бюджет) ?Удаливши заяву по 1-му.
Натка
Для Єгор: Ні. Вже пізно
Коментувати
Олександр
У мережі є інформація від ДП «ІНФОРЕСУРС»: У зв’язку з проведенням підготовчих робіт та виконанням алгоритму адресного розміщення державного та регіонального замовлення в 2019 році можлива відсутність доступу до ЄДЕБО з 11.30 до 17.00 26.07.2019.
Дарина
Скажіть, а результати у же у когось Є? на 11,38 ..не бачу//Чи вони надійдуть після 18,00
rrr
Для Дарина: до 18.00. ЖДИ. Они будут у всех сразу. И сайт "ляжет")
Коментувати
Тетяна
Добрий день,хто знає, чи в суботу завтра працює приймальна комісія ЛНУ Франка? На сайті вказано, що вихідний.
123
Для Тетяна: чому Ви питаєте тут? в приймальної комісії ЛНУ немає телефонів?
rrr
Для Тетяна: Вот на сайте сказано выходной, а я сейчас скажу, что они работают! И что? поедешь туда? Мы же лучше знаем, правда? ПОЗВОНИ ИМ!!!
Швидка допомога за бабки
1234 4523 4586 1452 за 100 грн на цю картку, можуъм зателефонувати ы вам тут написати чи вони завтра працюють.
Коментувати
Даша
Добрый день. Подскажите пожалуйста, может ли поступающий абитуриент 2019 , рассчитывать на бюджет на заочную форму обучения, если он учится на стационаре на бюджете с 2018 года?
rrr
Для Даша: Может, но надо вернуть деньги за год обучения на бюджете. Почему бы просто не первестись на заочное? Или другая специальность?
Мария
По-моему, на заочной форме нет бюджета
Коментувати
Олена
Добрий день, підскажіть будь ласка, що означає пріоритет "К"? Це вступ за квотою чи заявка подана лише на контракт?
Влад
Для Олена: контракт
Коментувати
Ольга
Добрий день.Підкажіть, будь ласка. Якщо абітурієнт подав заяву в один той самий ВУЗ на перший та на другий курс (скорочений) навчання - при цьому пріоритет поставлений 1 в обох, і він проходить на держбюджет і туди і туди. Якщо він обирає скорочений курс навчання (2курс) чи звільняється його державне місце на 1 курс для іншого абітурієнта з меншим балом.
123
Для Ольга: Не може бути дві заяви з 1-м пріоритетом. вочевидь це тезки. Абітуєнтам надають лише 1 бюджетне місце а не 2 на вибіт.
Коментувати
Наталі
Доброї ночі. Підкажіть, будь ласка. Якщо абітурієнт потрапляє на бюджет за спеціальністю як з більшим пріоритетом, так і з меншим пріоритетом до іншого Вишу. Чи може абітурієнт обрати ВНЗ з меншим пріоритетом ( навіть якщо на абітпошуку в нього стоїть смайлик навпроти більшого пріоритета) ?
Лика
Для Наталі: абитуриент претендует только на ОДНО бюджетное место. Если он прошел, к примеру, с 1-м приоритетом, то остальные аннулируются, и туда он может идти только на контракт. Если не прошел по 1-му приоритету, а прошел по 2-му, то аннулируются 3-7 приоритеты и так далее, пока не доходит до самого последнего, 7-го. То есть, в вашем случае, если вы попали на бюджет с большим приоритетом, то можете поступить на бюджет только туда. На другие приоритеты (несмотря на баллы) - контракт.
Коментувати
Наталья
Добрый вечер! Когда могут появится результаты, до 18 часов очень не определённо? Как было в прошлом году?
Марта
Для Наталья: Мне сказали, что в прошлом году в 12 часов
Коментувати
Злата
Добрий день, підкажіть будь ласка, якщо я прохожу на державне місце в університет чи можу я відмовитися від навчання та подати документи на бюджет в коледж?
Влад
Для Злата: можеш, тільки вже в наступному році
Коментувати
Наталья Устинова
А чому рейтингові списки на абіт пошук і на вступ освіта відрізняються? тобто наш номер у списках не співпадає на цих двох офіційних порталах
Комментатор
Для Наталья Устинова: абит обновляется позже
Коментувати
Тетяна
Добрий день! Прошу поради. Я бачу, що на бюджет не потрапляю. Чи варто вже поспішати везти документи на контракт чи дочекатися 1 серпня? На цю спеціальність всьго 50 місць(з них 16 бюджет). Боюся, що залишуся без контракту.
Комментатор
Для Тетяна: подождите до завтра и если точно не прошли на бюджет, то везите документы на контракт. Мест мало. Но обычно всем хватает. Если это не КНУ или КПИ( некоторые специальности), то места ещё и останутся. Не так много людей способны оплатить контракт
Влад
Якщо завтра не буде бюджета з 27 числа вези на контракт
Коментувати
Александр
Здравствуйте, подскажите пожалуйста, для училища 26 июля списки на бюджет вывешиваются или это касается только университетов и институтов?
Александр
Здравствуйте. Не подскажете, где можно посмотреть списки широкого конкурса на специальность 125? В прошлом году они были отдельно, теперь где-то прочитал, что будут "галузево" (мол, все комп.специальности), но в списках МОН нет никакого распределения по галузям; есть только 121 специальность.
Коментатор
Для Александр: а 12 є?
Александр
Не туда смотрел. Открывал случайно 012 (дошкiльна освiта). Cпасибо большое)
Коментувати
Руслана
Чи будуть працювати приймальні комісії у суботу та неділю 27 та 28 липня? Чи тільки 3 дні що б завезти документи?
комментатор
Для Руслана: а вы зайдите на сайт вуза и посмотрите. или позвоните в ПК
Коментувати
Руслана
Ми вже завезли документи за 3 пріоритетом, там сказали, що син проходить на бюджет. Перший пріоритет у нас скасований. А зараз з’явився смайлик на 2 пріоритет. Що робити? Їхати забирати документи? Смайлик-це остаточно проходить на 2пріритет чи ні? Допоможіть розуміти.
z
Для Руслана: Зачем такие проблемы сами себе устроили? Завтра будет известно куда ваш сын поступил. Понесенте туда документы. Что бегаете как наскипидаренные?! Тот вуз не мог знать проходит ли ваш сын и документы не имели право брать, разве что на контракт.Бред какой-то
777
Для Руслана: навіщо Ви возите документи до 26.07? тільки 26-го будуть офіційні результати. Якщо на бюджет пройдете на інший пріоритет, то за 3-м вступите лише на контракт. Навіщо лізти поперед батька впекло?
комментатор
сидите ровно и ждите завтрашнего статуса в Кабинете. ВСЕ. Взрослые ж люди... Миайлики, звонки какие-то, боты - это все самодеятельность. Смотрите статус в кабинете и взрослейте уже
Коментувати
Олена
Мій син подав лише на 2 спеціальності в один вуз. По першому приорітету він не проходить на бюджет , по другому проходить , Ми ж можимо відмовитись від бюджету по 2 приорітету і підти на контракт по 1?
Коментатор
Для Олена: можете
Коментувати
Гість
Зарахування на бюджет і взагалі результат вступу до 26 липня чи тільки 26 липня.
Влад
Для Гість: Ви взагалі самі розумієте, що написали?
Коментатор
Для Гість: нічого з переліченого
Юля
Завтра буде відомо хто вступив на бюджет. Статтю на цьому сайті прочитайте, там все розписано!
Коментувати
Ната
Якщо стояв смайлик а потім він зник чи є шанс пройти на бюджет? Можливо вже зараз подавати на контракт?

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!