Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Ніка
Добрий вечір. Коли будуть результати зарахування на контрак та коли починається прийом документів на контракт?
Тарас
Для Ніка: документи на контракт можна подавати вже. Результати зарахування на контракт будуть відомі після того, як документи подадуть всі бажаючі, тобто вже після 10 вересня
Коментувати
Лілія
Вже відомі всі результати?Написано "допущено",і не рекомендовано на бюджет ,що це значить?
Тарас
Для Лілія: Результати вже відомі. Такий напис означає, що Ви, на жаль, не пройшли на бюджет за жодною спеціальністю.
Коментувати
Ная
Якщо я вступаю на контракт,то до якого числа я можу завезти документи в університет?
...
Для Ная: до 10 вересня, в деяких ЗВО до 31 вересня.
Ная
Ная: могу ли я 28 отвезти?
...
На контракт майже всі ЗВО вже приймають документи щонайменше тиждень.
Коментувати
Олена
Прошу підказати, що означає: Допущено Рекомендовано на бюджет за пріорітетом #1 ?
Тарас
Для Олена: Ви отримаєте бюджетне місце лише на спеціальності, яка була у Вас з першим пріоритетом, якщо до 31 серпня подасте туди оригінали документів.
Коментувати
Вероніка
Доброго дня. Коли будуть результати зарахування на контракт? Мене зараховано на бюджет але я хочу на контракт за іншою спеціальність але хвилююся , що якщо я не подас документи на бюджет то не може й бути шансу попасти на контракт . Чи можу ч подати документи на бюджет , а потім і на контракт чи мені вже не прийде зарахування якщо я подам на бюджет?
Медвідь Дарія
Для Вероніка: на контракт можна поступати у всі нз, в які ви подавали на пріорітетності. Документи та оригінали ви завозите в той нз, в якому вже хочете вчитися. Звісно, забрати документи можна, але не всі нз хочуть їх віддавати
Вероніка
Тобто якщо я не повезу документи на бюджет я в любому випадку попадаю на контракт?
Вероніка
На скільки я розумію на контрактні місця пріоритетність не ставиться
Коментувати
Андрій
Підкажіть будь ласка,як відбувається вступ на контракт на престижні спеціальності,де багато абітурієнтів з високими балами і мало контрактних місць?
Тарас
Для Андрій: До 10 числа абітурієнти, які хочуть навчатися на контракті саме тут подають сюди оригінали документів. Далі відбувається конкурс на контракт, тобто контрактне місце пропонують абітурієнтам з найвищими балами. Їх кількість не може бути більшою за ліцензований обсяг мінус бюджетні місця. Тобто якщо ліцензований обсяг 50 місць і 30 осіб сюди вступило на бюджет, то на контракт вступить 20 абітурієнтів з найвищими балами серед тих, хто подав сюди оригінали документів. Але, насправді конкурс на контракт відбувається на дуже малій кількості спеціальностей (лише найпрестижніші в дуже престижних ЗВО), а на більшість інших на контракт зараховують всіх бажаючих.
Андрій
Для Тарас: Дякую. Тобто треба подати документи і зробити оплату,а потім чекати конкурс? Львівська політехніка,спеціальність 121 інженерія програмного забезпечення,140 бюджетних місць,контрактних місць 23
Тарас
Для Андрій: Послвдовність дещо інша: подаєте документи; чекаєте конкурсу на контракт, якщо Ви отримали місце, то заключаєте контракт і лише тоді оплачуєте навчання.
Коментувати
Настя
Доброго дня! Маю таке питання. На першому курсі буде дистанційне ??? Якщо ні то з якого числа почнеться навчання?
Абітурієнт
Для Настя: Добрий день, навчання для перших курсів має початися десь 15-21 вересня (у всіх інститутів по-різному). Чи буде воно дистанційним, буде залежати від зони, в яку попаде область. Усі університети червоної зони будуть на дистанційному навчанні.
Коментувати
Наталія
Якщо вказано що максимельний обсяг держзамовлення 23 місця, а за даними osvita.ua рекомендовано на бюджет всього 7 заявам. Що буде з 16 бюджетними місцями?
...
Для Наталія: нічого. Іх там і немає. Бюджетне місце приходить у ЗВО з абітурієнтом, який переміг у широкому конкурсі на дану спеціальність. Максимальний обсяг- це 23 або менше.
Наталія
А навіщо тоді проставляти приоритети? І як відбувається корегування про котре написано вище у статті? Чому зі списку не виключені заяви , по яких зарахування пройшло за вищім приоритети?
Влад
Для Наталія: пріоритети, це послідовність розгляду Ваших заяв системою. Як відбувається коригування подивіться в ю тубі. Шаров про розподіл бюджету. Навіщо виключати їх зі списку? Це відкриті списки, і кожен може побачити хто куди пройшов.
Коментувати
Зоряна
Доброго дня. Заява з пріорітетом 1 з позначкою- рекомендовано до зарахування на бюджет. Чи можу вибрати заяву 2 (також з позначкою рекомендовано на бюджет) і чи збережеться при цьому можливість державної форми навчання (бюджет)?
...
Для Зоряна: рекомендація на бюджет може бути лише одна. Все решта - це, мабудь, Допущено, Рекомендовано бюджет за пріоритетом номер . Такі заяви можна використати лише на контракт.
Коментувати
Надя
Якщо я вступаю на контракт,то до якого числа я можу завезти документи в університет?
Антон
Якщо не зарахували на бюджет ("не рекомендовано на бюджет"), як дізнатися що ти пройшов на контракт?
...
Для Антон: завезти документи в ЗВО, оплатити, підписати контракт і дочекатися наказу про зарахування.
Марія
Що ви розказуєте, яке оплатити? Оплата відбувається, коли ви вже вступили, підписали договір, аж тоді оплачуєте навчання!
Коментувати
Марта
Якщо я вступаю на контракт,то до якого числа я можу завезти документи в університет?
Питання
Скільки часу може тривати коригування рейтингу вступників ? Бо я пройшов за 2 пріоритетом,можливо, вдасться ще за першим.
...
Для Питання: конкурс відбувся остаточно. Нічого вже не зміниться.
Коментувати
Тарас
Добрий день. Я подав заявку на 3 спеціальності в одній пишеться рекомендовано на бюджет, а на інший допущено рекомендовано на бюджет за пріорітетом 3. Це я дивився на вступ освіта юа. Незнаю що робити підкажіть будь ласка
Галина
Для Тарас: Як що робити? нести документи туди куди подавати заяву з пріоритетом 3 (куди рекомендовано на бюджет)
...
Для Тарас: ви вступили на бюджет за 3 заявою. Везіть документи.
Коментувати
Саша
Добрий день. Якщо на всіх бюджетних заявах:"Допущено Рекомендовано на бюджет за пріорітетом #2" Тоді я поступив на бюджет у всі університети?
Галина
Для Саша: НІ лише за заявою з пріоритетом 2 (Вам же це написали)!
Коментувати
Вячеслав
Допущено Рекомендовано на бюджет за пріорітетом #2 Допоможіть будь ласка,що це означає?
...
Для Вячеслав: ви вступили на бюджет за заявою з 2 пріоритетом.
Коментувати
Марія
Якщо у списку вказано "не рекомендовано на бюджет", чи маю я право подавати документи на контракт?
...
Для Марія: так
Коментувати
fkgp_fsf
Добрий день. Якщо на всіх бюджетних заявах так і залишився статус "допущено", але при цьому на сайтах самих цих п’яти університетів у відповідних розділах списки рекомендованих на бюджет взагалі відсутні, то як це розуміти? Все ж таки пролетіли з бюджетом чи ще чекати?
...
Для fkgp_fsf: подивіться списки ЄДЕБО.
Галина
Для fkgp_fsf: чекати вже нічого
Коментувати
Дмитро
Мабуть щось не правильно сформувалися списки рекомендованих на бюджет. У 2019 мінімальний прохідний бал на бюджет на спеціальність інженерія програмного забезпечення був приблизно 180 - 182 . А в списку рекомендованих на бюджет є такі , що з прохідним балом 163 є у списку рекомендованих на бюджет ( без квот ) .
Галина
Для Дмитро: Значить бажаючих вступити було менше. Система відсіює з існуючих зав. Якщо поданих заяв було менше, заяви були з нижчими балами, то і прохідний нижче
Василь
Для Дмитро: все правильно, в цьому році збільшили число бюджетних місць для ’інноваційно-технологічних’ спеціальностей
Коментувати
Ветеран Донбасу
Що означає рекомендовано на бюджет за пріоритетом #2? Якщо хтось шарить, то прошу пояснити, буду дуже вдячний
...
Для Ветеран Донбасу: ви вступили на бюджет за 2 пріоритетом. Везіть документи.
Коментувати

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!