Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Світлана
На бюджет немає рекомендації,в приймальній комісії УДФСУ говорять, що виділено 30 державних місць, щоб привозили документи,оформляли контракт і вже потім буде проводитись конкурс і добиратись серед контрактників 25 людей на бюджетні місця.на кого це розраховано?
Галина
Для Світлана: у вас фіксована чи відкрита пропозиція? Якщо відкрита, то розраховано на лохів, бо ніяких місць вишу не виділяють, лише самим абітурієнтам.
Влад
Для Світлана: такого не може бути, бо бюджет вже розподілений і з контракту на нього перейти не можливо)
Коментувати
Антон
Я 1825 у списку з балом 151.062 та 7.9, з пріор. №1 і мені не рекомедовано на бюджет, але після мене 1834 учаснику з балами 150.654 та 7.3, з пріор. №3 пише "Рек. на бюджет за пріор. #1", тобто він пройшов на бюджет з нижчими балами,а я з вищими ні
МОН
Для Антон: в каком списке?
МОН
Для Антон: он поступил на другую специальность с баллами ниже, возможно, это совершенно другая специальность. Поэтому только контракт
Антон
https://vstup.osvita.ua/y2020/r14/282/721961/ ось цей список
Коментувати
Олександр
Добрий день! Скажіть, будь ласка, чи має шанс абітурієнт отримати рекомендацію на бюджет, якщо той, кого було зарекомендовано на бюджет, не подасть документи в зазначений термін? Чи отримає він його місце?
Влад
Для Олександр: Ви читати вмієте? Нижче є вже відповідь по Вашому питанню
Тарас
Для Олександр: Ні, списки остаточні і якщо ще немає рекомендації на бюджет, то вже нічого не зміниться. Якщо абітурієнт, який рекомендований на бюджет не подасть документи, то на це місце може бути переведений лише пільговик, що вступив сюди на контракт.
Коментувати
Гоша
Если ктото не принесёт до 31 августа документы ,то когда моё заявление перенесут в список бюджетных ?
Влад
Для Гоша: а з чого Ви взяли, що його взагалі будуть переносити. Ви пільговик?
Тарас
Для Гоша: Вашу заяву ніхто вже не буде нікуди переносити. Списки остаточні. Якщо Ви не отримали бюджету, то вже нічого не зміниться. На ті місця, які можуть звільнитися через те, що хтось не подасть документи на бюджет, будуть переводити пільговиків, які вступили на сюди контракт а якщо таких не буде, то місце повернеться МОН. Тобто заяву абітурієнта без пільг на бюджет переносити вже не будуть за будь-яких обставин.
Коментувати
Ромео
Якщо рекомендовано на бюджет за 2 пріоритетом а є Квота 1 то чи є шанс попасти в той же самий вуз але інший факультет(пріоритет 1).
Влад
Для Ромео: ні
Коментувати
Вікторія
Доброго вечора! Скажіть, будь ласка, чи можу я отримати бюджетне місце, якщо абітурієнт в списку передімною ,який вступив на бюджет на цю спеціальність, відмовиться від свого бюджетного місця і таким чином списки ’’посунуться’’ і я зможу зайняти вільне місце на бюджет . якщо не вступила за жодним пріоритетом? Чи це місце анулюється?
Влад
Для Вікторія: сьогодні були остаточні списки. Ніхто нікуди вже не посунеться, якщо хтось не принесе документи, то місце займе пільговик. Або воно анулюється
Тарас
Для Вікторія: Ні, списки остаточні й ніхто вже "сунутись" не буде. Якщо абітурієнт відмовиться від бюджету, то на це місце буде переведений хтось з пільговиків, який буде зарахований сюди на контракт.
Коментувати
Марія
Як бісять ці тупі люди, які не вміють читати. УВАЖНО ДИВІТЬСЯ НА ПРІОРИТЕТ ВКАЗАНИЙ У ЗАЯВІ І ПРІОРИТЕТ, ЗА ЯКИМ ДИТИНА РЕКОМЕНДОВАНА НА БЮДЖЕТ. Просто цього року інша система і дітей які не пройшли на бюджет на одну спеціальність, а пройшли на іншу, все одно лишали в загальному списку, просто з припискою «Рекомендовано на бюджет (інший пріоритет)»
Влад
Для Марія: так уже більше трьох років, а не тільки цього року...
Марія
Аа зрозуміло, я просто вступала 4 роки тому, коли списки посувались)) але тупість людей не змінилась
Марина
Для Марии. Если вас бесят "тупые люди" - выйдите с сайта и не пытайтесь, что либо объснять. Подлечите сначала свои нервы, прежде чем оскорблять людей.
Коментувати
Віталій
Поясніть будь ласка чому може бути "не рекомендовано за жодним пріоритетом" хоча обсяг максимального держзамовлення дозволяє взяти землі людей на бюджет?
Тарас
Для Віталій: Тому що обсяг максимального держзамовлення - це не реальна кількість бюджетних місць. Бюджетні місця абітурієнти отримують за широким конкурсом, конкуруючи з усіма абітурієнтами в Україні, що вступають на цю спеціальність. Ті, хто серед цих абітурієнтів мають найкращі в Україні бали отримують бюджетні місця саме в тих ЗВО, куди вони подавали заяви. Тобто, нема різниці, яке максимальне державне замовлення, бо якщо балів не вистачило, щоб за широким конкурсом потрапити на бюджет, то бюджетного місця й не буде. В свою чергу максимальний обсяг державного замовлення просто показує скільки бюджетників ЗВО готовий прийняти, якщо вони захочуть навчатися саме тут.
Тарас
Тобто, якщо у ЗВО максимальний обсяг держзамовлення 100 місць, а сюди вступає 70 абітурієнтів, які отримали бюджет за широким конкурсом, то на бюджет буде зараховано 70 абітурієнтів (бо інші бюджетні місця кращі абітурієнти понесли в інші ЗВО), а якщо вступатиме 150 абітурієнтів-переможців широкого конкурсу, то на бюджет зарахують лише 100 (бо це максимальна кількість бюджетних місць, яка може бути в цьому ЗВО). Таким чином максимальний обсяг бюджетного замовлення показує кількість, більше від якої бюджетних місць тут не може бути. Але менша кількість бюджетних місць цілком ймовірна, тому що розподіл бюджетних місць відбувається за широким конкурсом, тобто кразі абітурієнти України самі обирають в якому ЗВО отримають бюджетне місце.
Коментувати
Марина
Тот же вуз _ НУБИП Факультет филологии немецкий - абитуриент №23 Варава А.В. Допущено (Не рекомендовано на бюджет) приоритет -1 175.440 балла, а № 25 Бухенко О.В. Допущено (-Рек. на бюджет за пріор. #1) - с указанным в начале приоритетом - 4 и баллы ниже - 174.300 И так по всем факультетам. Если внимательно просмотреть то почти на каждом факультете есть такие варианты. Кто может объяснить, как это получается?
Марія
Для Марина: де ви бачите, що Бухенко рекомендовано на навчання з пріоритетом 4 в нубіп?
Марія
Це означає, що Бухенко подала заяву з пріорітитом 1 у внз, де в дітей не такі високі середні бали і успішно пройшла туди на бюджет (не в нубіп, бо тут у неї заява з пріоритетом 4), а от Варава поподавала заяви туди, де в дітей високі бали і не змогла нікуди пройти, от і все
Коментувати
Світлана
Добрий вечір. Чи можна подавати копії документів на декілька факультетів на контракт? Так як прочитала нижче, що можна не пройти на одному зних? І до котрого числа це можна зробити в ЛНУ ІМ.І.ФРАНКА на факультет прикладної лінгвістики?
Марина
Объясните пожалуйста, почему из двух поступющих, ктр. указали одинаковые приоритеты, например 2, рекомендовано в системе "допущено на бюджет с приоритетом 5" тому, у ктр. меньшие баллы? Вот скопировано НУБИПа ( факультет филологии немецкий) - № 74 Кастарнов -150,7 баллов с 2 приоритетом - " НЕ рекомендован на бюджет", а № 77 -Селезненко В.В. - 150,3 балла с 2 приоритеом - "рекомендован на бюджет за приоритетом 5". И это не значит, что первого допустили по другому приоритету на бюджет. Вообще не допущен. А тот, у ктр. баллы меньше - рекомендован. Интересно чем это объсняется? Как выбирает система?
Марія
Для Марина: ну так ви бачите, куди він рекомендований? За пріоритетом 5, значить це в інший внз. Ви маєте дивитись тільки на свої результати у себе в кабінеті
Тарас
Для Марина: Жоден з цих абітурієнтів не пройшов на бюджет на цю спеціальність. Але в другого абітурієнта була заява з пріоритетом 5 на іншу спеціальність, де менший прохідний бал й він пройшов туди на бюджет. Якщо б перший абітурієнт з вищими балами теж подавав заяву на цю другу спеціальність, то він би також пройшов туди. Але в нього всі заяви були лише на спеціальності, де йому не вистачило балів і в результаті він взагалі не отримав бюджет. Тобто важливо правильно оцінити свої можливості і тоді можна знайти собі підходящий "запасний варіант", де отримати бюджет більше шансів.
Марина
Спасибо, Тарас. Вы доходчиво объяснили.
Коментувати
Валентина
Добрий вечір, у нас така сама ситуація. По 1 приоритету у нас бал 168 і також не рекомендовано бюджет. Що це означає?
Влад
Для Валентина: як що? Ще бюджет Вам не надали, контракт тільки може бути
Коментувати
Марія
Якщо у нас (не рекомендовано на бюджет) у всіх вузах,чи можемо ми пройти на контракт
Тарас
Для Марія: Так, Ви можете подавати документи на контракт на будь-яку спеціальність, куди подавали заяви.
Dmytro
А яка вірогідність того що зарахують на контракт? І як взнати скільки абітурієнтів претендує на контракт?
Тарас
Для Dmytro: Вірогідність залежить від спеціальності. На більшість спеціальностей нема конкурсу на контракт, тому беруть з будь-якими балами. В такому разі шанс вступити дорівнює 100%. Якщо ж це дуже популярна спеціальність в одному з найпрестижніших ЗВО й там є на контракт, то все залежить від Ваших балів. Прикинути шанси можна проаналізувавши те, з якими балами абітурієнти в минулому році вступили сюди. Але гарантій нема, що в цьому році буде так само. Тому шанси вступити на спеціальність, де є конкурс, тим вищі, чим вищий конкурсний бал. Ви не можете знати скільки абітурієнтів претендуватиме на контракт до того, як вони подадуть сюди оригінали документи. Тобто в будь-якому випадку спочатку подаєте документи на контракт, а вже тоді буде відомо чи буде тут конкурс на контракт, а якщо таки буде, то якого балу буде достатньо, щоб пройти.
Коментувати
Олена
Добрий вечір,чому з приоритетністю 1,середнім балом 160 не рекомендовано на бюджет,іншим абітурієнтам з нижчим балом і з приоритетністю 3,4,5рекомендовано бюджет?
А
Для Олена: вы не одни такие. У нас нще выше бал и не рекомендовано на бюджет. Зато у детей на много менго июменьше ни каких льгот и прошли на бюджет. Я очень возмущаюсь. Вобще ни какой корупции. Браво!!! Я не пойму зачем было ставить приоритеты если дети поступили с 5 приоритетом с маленьким прходным балом на бюджет на ту же самую специальность что имы с высокими балами. Я просто в шоке.
...
Яка спеціальність і який ЗВО?
Елена
Такая же ситуация. Балл 160 ни по одному приоритету не попали на бюддет. А с меньшими баллами попали.
Коментувати
Ольга
Доброго вечора. Підкажіть, будь-ласка, для заочної форми навчання існують бюджетні місця, бо ніде не можу знайти дану інформацію. І крім «допущено» ні в кого з абітурієнтів на заочну форму іншого не написано. Дякую
Тарас
Для Ольга: Бюджетні місця на заочну форму існують, але їх значно менше, ніж на стаціонар. При цьому вони теж розподіляються за широким конкурсом. Тобто статус "Допущено" вказує на те, що конкретно в цьому ЗВО бюджету не отримав ніхто.
Коментувати
Ангелина
Чому з пріорітетністю 1 , середнім балом 167,9 не рекомендовано на бюджет ,а з пріорітетністю 4 і середнім балом 166,2 рекомендовано на бюджет
...
Для Ангелина: різні спеціальності.
Ангелина
Дякую за відповідь. Спеціальність та сама .
Тарас
Для Ангелина: Уважно подивіться на абітурієнта зі 166,2 бала. Швидше за все, що його рекомендовано не на цю спеціальність, яку Ви переглядаєте, а за одним з його інших пріоритетів.
Коментувати
Аня
Здравствуйте , если в електронном кабинете пишется допущено до конкурсу во всех Универах в которые подавала , то это уже автоматом конкурс на контракт , тоесть мне не нужно повторно подавать заявку на контракт ? А можно спокойно везти документы ?
Влад
Для Аня: так, можна везти
Коментувати
Mykhailo
Добрий день. Отримав бюджетне місце, але в мене є кращий варіант для навчання. Як відмовитись від вступу на бюджет?
...
Для Mykhailo: не принести документи
Коментувати
Юлія
Чи обов’язково чекати дзвінка з приймальної комісії щоб везти документи, якщо вже є рекомендація на бюджет??? І чи взагалі вони мають телефонувати???
...
Для Юлія: ніхто не буде дзвонити. Везіть документи.
Коментувати
Лілія
В кабінеті написано допущено до конкурсу.Що це значить?Подавали заяви на бюджет.
Тарас
Для Лілія: Це означає, що Ви не отримали бюджетне місце, але допущені до конкурсу на контракт.
Коментувати

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!