Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Василь
Можна ставити однаковий пріоритет на пару заяв? Наприклад, подати 2 заяви з першим пріоритетом?
понимаю))
Для Василь: вы хотите учится на 2х специальностях одновременно? Конечно нет, каждая заява - 1 приоритет, от 1 до 5(куда меньше хотите)
Коментувати
Андрій
Привіт , а як відсіюються абітурієнти що стоять вище по балам ? І якщо припустим одразу проходиш на бюджет скільки можна чекати до того поки не бдуть зарховувати ?
Тарас
Для Андрій: Абітурієнти, в яких вищі бали можуть отримати бюджет не на тій спеціальності, де Ви, а по одному зі своїх вищих пріоритетів на інших спеціальностях чи в інших закладах вищої освіти. Якщо Ви проходите на бюджет, то інформація про це має з’явитися 27 серпня. В такому разі Ви повинні до 31 серпня подати оригінали документів в той ЗВО, де Вас рекомендували на бюджет, інакше втратите право навчатися за державний кошт.
Ольга
Для Тарас: подскажите пожалуйста, какого числа можно уже везти оригиналы на контракт?
Тарас
Для Ольга: Можна везти з 27 серпня і десь до 10 вересня (кінцева дата може дещо відрізнятися в різних ЗВО). Але врахуйте, що до в період 27-31 серпня оригінали документів будуть подавати також всі бюджетники. Тому, якщо будете їхати в цей період, то готуйтеся до черг. Ну і звичайно невідомо, як буде з карантином в той період. Теоретично можуть змістити строки або розділити в часі подачі документів на бюджет і контракт. Тому будьте готові до того, що плани може бути потрібно переглянути.
Коментувати
Яна
В мене пільга ,, шахтаря" чи потрібно її зазначати в електронному кабінеті,чи просто пропустити цей пункт і подати її разом з оригіналами документів в університет. (ця пільга потрібна для переводу з контракту на бюджет) підкажіть будь ласка!
Ніна
Я подала 3 заяви до коледжів без урахування пріоритетів на бюджет. І хочу подати заяву до ВНЗ з урахуванням пріоритетів на бюджет. Питання: мені прийде запрошення на бюджет у ВНЗ і заяви, які я подавала до коледжів не розглядатимуться чи пройду на бюджет і в ВНЗ ,і в коледжі, а потім зможу обрати заклад?
Тарас
Для Ніна: Бюджет Вам може бути запропонований лише один. За найвищим вашим пріоритетом, де Вам вистачає балів, щоб отримати бюджетне місце. Тобто, якщо Ви подали заяви з пріоритетами на три спеціальності, і балів достатньо для того, щоб отримати бюджет за другим і третім пріоритетом, то Вам буде запропоновано бюджетне місце ЛИШЕ за другим пріоритетом (для першого не вистачає балів, а третій система навіть не розглядатиме, бо Ви вже отримали бюджетне місце за другим). Тобто вибирати бюджетне місце безпосередньо не вийде - Ви його обираєте, коли розставляєте пріоритети.
Тарас
Щодо того, чи можна обрати між бюджетом і контрактом, то так: Ви можете вступати на контракт на будь-яку спеціальність, куди подавали заяви, при цьому відмовившись від бюджетного місця за іншою спеціальністю. Але для чого це робити? Краще рішення про те куди Ви хочете вступати найбільше прийняти до того, як подавати заяви. Тобто, якщо ви більше хочете навчатися в коледжі на контракті замість того, щоб піти в інший заклад вищої освіти на бюджет, то це для себе треба вирішити зараз, і в такому разі взагалі не подавати заяву на бюджет. А якщо Ви вже подаєте заяву в якийсь ЗВО на бюджет, то це означає, що Ви хочете там навчатися і, у випадку, якщо Вам буде запропоновано бюджет, то краще йти саме туди.
Тарас
Тобто, Ви можете відмовитись від бюджету й піти на контракт по іншій спеціальності. Але таке рішення краще для себе уявно прийняти не після оголошення результатів, а на етапі подання заяв. Якщо Ви вирішите відмовитись від бюджету, то краще просто не подавати заяву. Це нічого не змінить особисто для Вас. Але в такому разі бюджетне місце замість Вас отримає абітурієнт, який справді хоче там навчатися. А якщо Вам запропонують бюджет, але Ви відмовитесь від місця, то цей абітурієнт ваше місце не отримає. Тому варто потратити деякий час, щоб змоделювати можливі ситуації й подавати заяви з пріоритетами лише туди, де Ви справді готові навчатися, якщо отримаєте бюджетне місце.
Коментувати
Михайло
Якщо я планую вчитись на конкретному факультеті і пробую поступити на бюджет, чи потрібно окремо подавати заяву на контракт на даний факультет, чи моя заява на бюджет перейде на контракт при непроходженні на бюджет.
Галина
Для Михайло: не треба.
Михайло
Дякую
Коментувати
Олена
В коледжі сказали , що заява до них враховується у тих 5 заяв, які можемо подавати, а в інституті , нічого про це не знають. Поясніть хто знає, 5 заяв це тількиу ВНЗ чи ВНЗ+ коледжі.
Галина
Для Олена: на який рівень в коледж Ви вступаєте? Якщо теж на бакалавра, то враховується, якщо ні, то не враховується.
Олена
Спеціальність звучить так: фаховий молодший бакалавр.
Коментувати
Татьяна
Добрый день! Имеют ли льготы при поступлении дети из многодетных семей? Спасибо.
Галина
Для Татьяна: ні
Коментувати
Тетяна
В 2020 году всеукраинских этапов олимпиад и МАН не было, следовательно баллы за успехи в учебе начисляться не будут никому?
Бодька
Для Тетяна: ну я писал олимпиаду от университета ... так что хз , если норм написал то мне +20 баллов к матану ... хотя у мя и так 185 , так что 5 баллов уйдут в никуда
Коментувати
Ірина
Доброго дня. Яким чином працює алгоритм при зарахуванні на бюджет, якщо, наприклад, у мене конкурсний бал при подачі документів до одного вуза 185 балів до іншого 193 бали, в зв"язу з тим, що різні коефіцієнти.
Галина
Для Ірина: Все залежить від пріоритету. Якщо за пріоритетом 1 у вас 185 бали, але їх достатньо для вступу, то наступні заяви не розглядатимуть, навіть якщо за ними бали вищі.
Коментувати
Ольга
Прохання выдповісти де можна побачити скільки заяв і з якими балами вже подано до вузу?
Ірина
Для Ольга: "Рейтингові списки 2020", але поки що там пусто.
Ольга
Дякую ,але з часом вони повинні будуть заповнюватися ,я правільно зрозуміла .наприклад завтра ?
Якось так
Для Ольга: на сайті ЄДЕБО вже видно більше 1500 заяв.
Коментувати
Ксения
доброго дня) якщо наприклад для зарахування на контракт потрібно 180 а в нас 149 чи зможимо ми потрапити на контракт
Економіст
Для Ксения: що означає "потрібно 180"?
Ксения
насайті в Каразіна написано що на котракт прохідний бал на котракт 180 а в нас 149
Економіст
Для Ксения: дайте ссилку на сторінку.
Коментувати
Юрій
Добрий день, якщо з фізкультури зараховано, то її не рахувати до кількості балів і кількості оцінок? Серія атестата ПЗСО немає значення, чи на латиниці, чи на кирилиці?
Ірина
Запитую ще раз. Яким чином додаються додаткові 20 балів до одного з предметів ЗНО за перемогу у олімпіаді яку проводив університет?
Андрій
Для Ірина: Ніяк ) Учасники IV етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2020 році не отримають додаткові бали при вступі до вишів. Про це під час участі у програмі «Сніданок з 1+1» сказала в.о. міністра освіти Любомира Мандзій. Таке рішення викликано тим, що у цього року Міністерство освіти відмовилось від їх проведення через невизначені терміни проведення карантину. «Що стосується 4-го етапу всеукраїнських олімпіад. Ми не будемо їх проводити, зважаючи на те, що ми не знаємо на сьогоднішній день термінів проведення карантину», - зазначила в.о. міністра освіти. За її словами, цього року додаткових балів при вступі до вишів призери не отримають. «Усі будуть у рівних умовах. Тому ніхто в Україні не отримає бали за результатами проведення 4-го етапу учнівських олімпіад», - сказала Любомира Мандзій.
Ірина
Дякую, але це не всеукраїнська олімпіада, за яку додавали 10 балів до конкурсу, це олімпіада яку проводить вуз з деяких предметів (н.п.: математика, укр. мова., біологія, хімія), а отримані бали мають додаватися до одного з предметів ЗНО. Тільки виникає питання як їх додавати?
Людмила Анатоліївна
Для Ірина: Запитуйте в того, хто олімпіаду проводив. Навіщо всім голову морочити? Хто за тебе має інформацію шукати?’
Коментувати
Леся
Скажіть , будь ласка,Де можна побачити скільки заяв і з якими балами вже подано до вузу?
Економіст
Для Леся: ще нід. спочатку їх побачать і опрацюють виші.
Коментувати
Якось так
Попри складнощі першого дня подачі заяв, спробував подати і я. З невеликими підторможуваннями пройшли до стадії вибору конкретної пропозиції. А ось після натискання подати заяву система "вмикає коліщатко" і за кілька хвилин видає червону помилку. Звичайно очікувано, але ж писали про те, що цього року (після тестування) проблем не виникатиме.
ДДОС
Для Якось так: правительство дудосит сайт, чтобы выпускники не смогли поступить. А там гляди и армия)
Коментувати
Білоус Олег
Якщо я подам 5 на бюджет , і пройду тільки по 5-тому , попередні 4 перейдуть на контракт ? Тоді якщо в якийсь із 4 пройду на контракт зможу вступити на бюджет за 5-тим або на контракт за якимось із попередніх 4? Я все правильно зрозумів ? Поясніть хто небудь
Галина
Для Білоус Олег: Ви хочете навчатись в двох місцях одночасно? Врахуйте, що на денній формі можна лише в одному місці. Тому краще на контракт вступати за заочку (оплата значно менша)
Тарас
Для Білоус Олег: Так, якщо Ви пройдете на бюджет за п’ятим пріоритетом, то зможете вступати або туди на бюджет, або на контракт за будь якою спеціальністю, куди подавали заяви. Але для системи значно краще, щоб Ви це рішення прийняли ще до того, як подасте заяви. Тобто правильніше подати заяви з пріоритетами лише туди, де хочете навчатися більше, ніж на контракті за іншою спеціальністю. Давайте змоделюємо ситуацію з вашого прикладу. Якщо Ви не хочете навчатися на спеціальності за 5 пріоритетом, а краще підете на контракт за одним з вищих пріоритетів, то краще заяву на 5 спеціальність не подавати взагалі. Адже Ви насправді не хочете навчатися там навіть на бюджеті, а місце яке Ви отримаєте і від якого відмовитесь (бо вступите на контракт за іншою спеціальністю) не отримає хтось, хто мріє навчатися саме тут. Тому продумайте для себе різні варіанти й заяви з пріоритетами подавайте лише туди, куди без вагань підете на бюджет, якщо Вам його запропонують.
Коментувати
Татьяна
Скажіть будь ласка можна подати 4 заяви( на контракт) в Вуз і 2 заяви в коледж( на контракт ) .
Тарас
Для Татьяна: ви можете подати 5 заяв з пріоритетами, тобто туди, де Ви претендуєте і на бюджет, і на контракт. Кількість заяв, де Ви претендуєте лише на контракт не обмежена. Тому Ви можете подати навіть більше заяв, ніж у вашому прикладі.
Галина
Для Татьяна: заяви в коледж системою пріоритетів не розглядаються. Зараз майже всі коледжі вийшли з системи вищої освіти і відносяться до системи передвищої, надаючи диплом "фахового молодшого бакалавра".
Коментувати
ВАЛЕНТИН
Якщо я хочу поступити до приватного вузу на контракт , але я можливо туди пройду тільки 3 хвилею . Як мені у разі не зарахування пройти у вуз з 1 пріоритетом на бюджет ?)
Тарас
Для ВАЛЕНТИН: про які хвилі Ви пишете? Систему з хвилями не використовують вже багато років. Зараз заяви подаються в електронному вигляді. Крім того, наскільки мені відомо, хвилі ніколи не використовувались для вступу на контракт. Не виключаю можливості, що щось подібне може бути в правилах цього приватного вузу, хоча це малоймовірно. У нас в державі справді є приватні вузи, де є конкурс на контракт, а не зараховують всіх бажаючих? В будь-якому разі на бюджет списки зарахованих будуть опубліковані 27 серпня. Якщо Вам запропонують бюджетне місце, то подати оригінали документів Ви повинні до 31 серпня. Якщо Ви цього не зробите, то жодного іншого способу отримати бюджетне місце цього року у Вас не буде.
Білоус Олег
Якщо я подам 5 на бюджет , і пройду тільки по 5-тому , попередні 4 перейдуть на контракт ? Тоді якщо в якийсь із 4 пройду на контракт зможу вступити на бюджет за 5-тим або на контракт за якимось із попередніх 4? Я все правильно зрозумів ?
МОН
Для Білоус Олег: да, но на контракт можно подавать больше заяв, а на бюджет только 5. Поэтому в пятерку входят выбирайте те универы, куда хотите только на бюджет (но если что, на контракт тоже сможете), а остальные уже только контракт, и если что, выбирать среди всех (первые 5 и остальные N заяв на контракт)
Коментувати
Діана
Доброго вечора, чи маю я змогу пройти на бюджет якщо, маю середній бал-125 та мій батько має посвідчення УБД?
Людмила Анатоліївна
Для Діана: Не маєш. Треба було вчитися, а не сподіватися на заслуги батька. Пільг у тебе немає.
Коментувати
Яна
Якщо я подаю 5 заяв на бюджет і не проходжу ні на одну, мене тоді мають перевести до конкурсу на контракт. І питання, чи буде мати ЗНАЧЕННЯ пріоритетність ( яку я ще спочатку зазначила на бюджет) на контрактному конкурсі? Чи в такому випадку ВСІ 5 заяв будуть брати участь в контрактному конкурсі? Буду вдячна за відповідь!))
Якось так
Для Яна: пріоритети лише для бюджетних пропозицій і ніяк не впливають на контракт. Тому конкурсного конкурсу не буде. А куди йти на контракт вирішувати лише Вам. Лише в дуже рідкиисних випадках Вам можуть відмовити у контракті.
Яна
Дякую за відповідь
Коментувати

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!