Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Оксана
Прошу пояснити, чому абітурієнт з порядковим номером у списку 20, конкурсний бал: 176,100, пріоритет - 4 має запис "не рекомендовано на бюджет". У цьому ж списку абітурієнт з порядковим №25, конкурсний бал:175,1, пріоритет 4, отримав "рекомендовано на бюджет за пріоритетом №3".
Комментатор
Для Оксана: Посмотрите внимательно ещё раз. №25 получил рекомендацию не на ту специальность, на которую вы смотрите. На эту у него приоритет 4 и он не прошёл по баллам. А прошёл по своему приоритету №3 на другую специальность. Видимо, там проходной балл ниже и ему достался бюджет.
Ann_C
Тому що у абітурієнта, який отримав бюджетне місце, є свої 7 пріоритетів, а у вас свої 7. І якщо він подавався в виш з доволі низьким конкурсом, а ви, наприклад, в Києво-Могилянську академію (чи інший топ-внз), то цілком вірогідно, що при однакових рейтингових балах, він на бюджет пройде, а ви ні.
Коментувати
Ольга
Что значит приоритет—К,и стоит д сих пор статус зареестровано А напротив іспиту 0 перечеркнут,напротив другого,есть оценка Спасибо
Ann_C
Для Ольга: К означає, що заявку подавали лише на контракт (а у контракту намає пріоритету, пріоритети 1-7 це тільки для бюджетних заяв). Іспит з перекресленим нулем означає, що іспит не зданий, або результати ще не надійшли в базу єдбо, а біля зданого іспиту є його оцінка.
Коментувати
Андрій
Якщо стоїть відмова спеціальність026 сценічне мистецтво чи є можливість поступити на контракт .творчий конкурс 112 при прохідному 130 балів
Галина
Для Андрій: Якщо відмова, значить Вам взагалі відмовили (і на контракт також) Вочевидь Ви не виконали якісь умови вступу.
2601
Андрій, Ви самі відповіли на своє запитання: якщо прохідний бал творчого конкурсу складає 130, а ви склали його нажаль лише на 112 - саме тому Вам відмовили.
Коментувати
Назар
Як це розуміти зарахування за кошти фізичних та/або юридичних осіб - не пізніше 30 вересня 2019 року, тобто якщо я подав документи на контракт,то в мене навчання починається з 30 вересня чи що?
Комментатор
Для Назар: нет))) учеба начнётся с 1 сентября как у всех. А если будут места на контракте то до 30 сентября ещё можно поступить. Называется « донабор»
Назар
Спасибо большое за ответ)
Маша
Для Назар: зарахування означає,що вийде наказ ВИШу про те,що списки студентів сформовано,набір закінчено,і Ви- офіційно студент
Коментувати
Наталя
Доброго часу доби. Підкажіть, будь ласка, де можна переглянути прохідний бал на спеціальність 121 Інженерія програмного забезпечення? Ситуація наступна: у вузі є 10 бюдж. місць на цю спеціальність. "Рекомендовано (бюджет)" отримали 8 абітурієнтів. Ми у списку 9-ті (1-й пріоритет), але в приймальній комісії пояснили, що ми не проходимо, оскільки в нас конкурсний бал низький - 181.064 Чесно кажучи, я ніде не читала про цей прохідний бал. Коли розставляли пріоритети - думала, що якщо попадаємо в "десятку" - то проходимо на бюджет. Розясніть, будь ласка, таку "кашку". Заздалегідь вдячна)
Retro
Для Наталя: 10 мест-это максимально возможное количество, а реально мест будет столько, сколько из желающих учиться в этом вузе победят в широком конкурсе за бюджетное место. Проходной балл можно поискать на сайте edbo, а позже опубликуют аналитику ( в августе)
Наталя
Дякую, Retro, за роз’яснення. Успіхів Вам!
Коментувати
Валентин
у мене пріоритет №1 і бал160,898 та я не проходжуна бюджет,а нижче в таблиці абітурієтн має такі результати рекомендовано на бюджет 160,334 і пріоритет №3. бюджетного місця мені не запропоновано ніде. Чому так? Дякую за відповідь.
Retro
Для Валентин: этот абитуриент получил бюджет в другом вузе, где у него будет и другой балл, которого хватило на бюджет. А вы переоценили себя и не получили бюджетное место
Комментатор
Третий приоритет у него по другой специальности. И там ему хватило баллов чтобы пройти.
Коментувати
Тетяна
Підкажіть будь ласка, прохожу на бюджет за 3 пріоритетом, але хочу навчатись за другим. Там загалом 270 місць, я 267 в списку.Коли я буду знати, що можу поступити туди на контракт хочаб?
Zzz
Для Тетяна: 270 мест всего Ты 267 Разве не ясно что ты проходишь на контракт?! Надо разжевать и в рот положить или сама догадаешься, что проходишь?!
Коментувати
тетяна
https://vstup.edbo.gov.ua/ статус допущено. Вступаємо не небюджетну конкурсну пропозицію. Що означає статус допущено?
Влад
Для тетяна: не дивіться на той статус і везіть документи на контракт, вже всі подають
Коментувати
тетяна
добрий день! що означає :Рейтингові списки на небюджетні конкурсні пропозиції?від 27.07.19р
Retro
Для тетяна: информируют вас о рейтинге подавших документы на контракт
Коментувати
Валерій
Доброго дня. Поступили на бюджет по 2 пріорітету. І є ще рекомендовано на бюджет по 4 пріорітету. Чи може дитина вчитися на бюджет по 4 пріорітету. Дякую.
Комментатор
Для Валерій: этого не может быть. Рекомендация даётся только одна. Будьте внимательны! Смотрите в кабинете, а не на сайтах вузов
Коментувати
Вікторія
Доброго дня. Хотіла б спитати чому бюджетні місця з одного факультету перекидають на інші факультети?
Влад
Для Вікторія: місця надаються абітурієнту, а не вузу, щоб він міг ними кидатися.
Наталья Устинова
Спрос диктует предложения! Де більше конкурс, де вище прохідний бал там і більше бюджет, все логічно
Коментувати
Елена
Прошли на бюджет по 2 приоритету. Но отказываемся и идем на 1 приоритет. Если там освободится место бюджетное, есть ли шанс туда попасть? Спасибо.
гість
Для Елена: НЕТ!
Сергій
Сколько вас прошло? Может,хватит,вот эти " мы" употреблять? Сын прошел или дочь прошла. Прошли эти времена,сын бородатый,а у дочки грудь больше Вашей. Хорошо бы штраф ввести за отказ от бюджета, тогда б головой думали,прежде чем кнопки тыкать и лишать других людей права на бюджет.
Administration
Если человек отказался от бюджета и не подал документы, то следующий по списку получает бюджет
Коментувати
Наталія
В нас взагалі ще нема результатів, ніяких, чому? Списки повинні були бути 26.07 в 18.00. Куди звертатись?
гість
Для Наталія: если у вас стоит "допущено", то вы не поступили на бюджет, только контракт, выбирайте и уже сейчас везите документы
Дмитрий
А если везде написано не "допущено" , а "допущено до конкурсу"?
Влад
Це те саме!
Коментувати
Алексей
Добрый день! Вопрос уже задавали, но я не нахожу ответа. Если прошел на бюджет по 1-му приоритету (Рекомендовано (бюджет), могу ли я отказаться и подать документы по 3-му приоритету (Допущено Рек. на бюджет за пріор. #1)? Заранее большое спасибо за ответ.
zzz
Для Алексей: 3 й только на контракт. У тебя же везде написано что на бюджет по 1 приоритету.
Коментувати
Юля
Якщо я повезу документи на контракт у вівторок, це буде пізно? За понеділок всі місця займуть? Бал прохідний
Retro
Для Юля: не знаю ни одного вуза, где все места контракта были бы заполнены. Зачисление на контракт до конца сентября. Всё успеете)
Коментувати
Катерина
Добрий день. Питання: дитина пройшла з пріоритетом 2 на бюджет, а хоче навчатися за 5 пріоритетом. По 5 вона 11 за списком вузу, бюджетних місць там 9. Бали вишче ніж у прпередніх 10. Чи є вірогідність вступу на бюджет, якщо 2 або 3 з бюджетників відмовляться?
Retro
Для Катерина: подтягивания списка на бюджет уже не будет. Вы потеряете бюджетное место по 2 приоритету и можете поступить только на контракт по 5 приоритету. Контрактникам предлагают бюджетное место только если они льготники
Катерина
Для Retro. Дякую за відповідь
Коментувати
Марія
В нас в кабінеті нічо не в казано куда нас беруть.Але прислали смс з запрошенням на контракт.Нам їхати заключати договір.
Retro
Для Марія: куда идти на контракт, вы решите сами. Вас будут рады взять практически везде. Главное, чтоб деньги были. А бюджета у вас действительно нет
Коментувати
Тетяна
Хочу сказати "Дякую" тим мудакам з високими балами, які подали заяви з пріоритетами 2,3.4-7 , і залишили дітей з нижчими балами без бюджетних місць.
Тетяна
ПС: Діти ж були з пріоритетом 1.
Іван
І що? Діти пройшли за 2-7 пріоритетами. В даному випадку Ви не на тих лайку застосували. Той,хто не зміг нормально зно скласти більше під це поняття підпадає
Анатолій
Як Вам не соромно? Доросла жінка,а такі пакості на чужих дітей кажете. Фу. Діти розумні,а Ваше дитя- неук. Вчіть за кошти.
Коментувати
Мила
Як взнати результати раніше понеділка ,якщо їх ще немає на сайті? В рейтингових списках стоіть "Зареєстровано в нз"
Retro
Для Мила: что у вас в личном кабинете? Если есть рекомендация, то надо нести оригиналы на бюджет. А если только "допущено", то решайте, куда идти на контракт. На сайте вуза списки обновляются с опозданием
Коментувати
Ольга
Скажите, пожалуйста, если сттусы в кабинете не изменились с 18.00вчера. Уже изменений не ждать?
Влад
Для Ольга: не ждать. Подавайте на контракт
Коментувати

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!