Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
555
якщо я рекомендований на бюджет за заявою в універсетет а хочу піти в коледж на державне чи змозу поступити в коледж на державне?
Влад
Доброго вечора,я квотник ,чому зарахували на бюджет 2інших людей ,якщо мої бали вищі ніж у них (в нас однакова квота) ???
Якось так
Для Влад: без посилання на список та інших деталей, можна припустити, що Ви не подали оригінали документів вчасно. А квотники з меншими балами подали. Для квотників терміни рекомендації на бюджет закінчилися раніше. Або Вам було запропоновано бюджетне місце за Вашим вищим пріоритетом і інші заяви навіть не розглядалися системою.
Коментувати
Борат
Добрий вечір. Що означає якщо в мене в особистому кабінеті статус заяв лишився "допущено до конкурсу"? Це означає що мене не одібрали? Буду дуже вдячний.
Влад
Для Борат: ти не пройшов на бюджет
Борат
А на контракт?
Коментувати
Валерія
Добрий день. Підкажіть . В університеті 11 місць державного замовлення. А рекомендовано лише 3 людини . Мене з моїм пріоритетом 2 перекинуло на 5 пріоритет і зарахували за 5 пріоритетом. Чому .якщо ще залишалось 8 містць в тому університеті де я подавала за 2 пріорітетом
Якось так
Для Валерія: чому Ви віришили, що в університеті 11 місць державного замовлення? Бо там написано НЕ "обсяг держзамовлення 11". Там написано "МАКСИМАЛЬНИЙ обсяг держзамовлення 11". Як Ви розумієте "Максимальний" це не "мінімальний". Це означає, що держава замовила б у цьому ЗВО підготовку 11 бакалаврів, ЯКЩО всі вони подолали б прохідний бал на цю спеціальність за широким конкурсом (у всіх ЗВО в Україні, що навчають цій спеціальності). І в університеті за загальним правилом не залишилось 8 місць, бо місця державного замовлення є в МОН і він їх дає не університетам, а вступникам, які "несуть" ці місця в університети відповідно до набраних балів і визначених пріоритетів.
Коментувати
Роман
Добрий день. Вступаю на основі молодшого спеціаліста. Із закладу дзвонять, що я не пройшов на бюджет ні за одною пріоритетністю. І кажуть, щоб я подавав їм документи на контракт і спішив до 2 вересня . Хоча я бачив що рекомендації для МС повинні бути до 2 вересня і подача документів до 7 вересня. Скажіть будь ласка чи варто мені вестись на ці "запрошення"
Якось так
Для Роман: цей недоброчесний заклад вищої освіти не може знати, хто і куди вступив до оголошення МОНом списків рекомендованих і виманює з Вас оригінали документів. Є непоодинокі випадки, коли вступникам не віддають під надуманими приводами швидко документи і вони не можуть їх подати у встановлений термін до іншого ЗВО після отримання бюджетного місця або якщо надумали вступати на контракт до іншого ЗВО.
Коментувати
Оксана
Доброго дня. Якщо є рекомендація по 1 пріорітетності, то заяви по інших пріорітетах скасовуються автоматично, чи потрібно самому ставити якісь відповідні відмітки в ел.кабінеті?
Якось так
Для Оксана: решта заяв навіть не розглядалися системою вступу. Нічого скасовувати самостійно не потрібно.
Оксана
Для Якось так: Дякую
Коментувати
Степанія
Доброго дня , скажіть будь ласка, сьогодні прийшли списки , і в них пише що допущено рекомендовано на бюджет за пріоритетом 2 , що це означає , і заяву я подавала за пріоритетом 1
Якось так
Для Степанія: Ви подавали лише одну заяву з пріоритетом 1, а Вам в електронний кабінет прийшла рекомендація за пріоритетом 2?
Степанія
Ні в електронному кабінеті пише допущено до конкурсу . А в списках зарахування допущено Рек.на бюджет за пріоритетом 2. А заяви я подала на три спеціальності початкова освіта за пріоритетом 1 , дошкільна освіта за пріоритетом 2 , і середня за пріоритетом 3 ,
Якось так
Для Степанія: щось Ви зовсім мене і себе заплутали. Ви в електронному кабінеті дивитесь лише на те, що пише за першим пріоритетом? Чому не диветитеся на інші заяви? Наприклад на заяву з другим пріоритетом. Що там написано? Якщо там ( у Вашому кабінеті) і в рейтиноому списку куди Ви подавали заяву з другим пріоритетом написано рекомендовано на бюджет, то Ви не пройшли за першим пріоритетом, але Вам надається бюджетне місце за другим пріоритетом.
Коментувати
Станіслав
Добрий день. Подавав документи на бюджет за 3 пріоритетом. Сьогодні написано "рекомендовано на бюджет за пріоритетом №2". Що це означає? Дякую за відповідь.
Галина
Для Станіслав: Ви маєте подати документи за пріоритетом 2, а ні то вчитись за контрактом. Хто Вас просив спішити. Попробуйте ще забрати документи
Якось так
Для Станіслав: а чому Ви їх подавали за 3 пріоритетом до закінчення вступної кампанії? В університетах немає своїх бюджетних місць. Місця є в МОН і вони надаються вступникам, що подолали прохідний бал на спеціальність за широким конкурсом , але відповідно до встановленої вступником пріоритетності.
Коментувати
Валентина
Добрий день. Якщо мій син пройшов на бюджет за 4 пріоритетом ( але не дуже бажає там навчатися, бо далеко), а за 5 пріоритетом є ще місця на бюджет ( в обл. центрі), то є можливість в нього поступити на бюджет за 5 пріоритетом? Дякую.
Галина
Для Валентина: з чого Ви вирішили, що там є місця? Місце дається конкретному абітурієнту, а не вишу. Кількість бюджетних місць, яку Ви бачите, не ті, які в них є, та максимум, які їм могли надати. Ваш син сам обрав, що більше хоче навчатись за 4 пріоритетом, а не 5. Тепер за 5 пріоритетом лише на контракт
Коментувати
Надя
Добрий день , подавала документи на свій факультет на державне з 1 пріоритетністю. Пише ,,Не рекомендовано на бюджет" , в приймальній комісії мені сказали якщо не попадаю на державне то автоматично попадаю на контракт , що робити зараз? Чекати відповіді?
Якось так
Для Надя: можна вести документи, але зазвичай спочатку приймають документи у бюджетників.
Коментувати
Олена
Доброго дня. Підскажіть будь ласка, якщо не рекомендовано на бюджет але допущено, чи можна везти документи на контракт. Дозвонитись для інформації намагаємось але весь час зайнято.
Ілля
Добрий день! Скажіть, будь ласка, якщо я не пройшов на бюджет за квотою-2, то більше не маю права на участь у загальному конкурсі на бюджет?
Якось так
Для Ілля: звичайно маєте. І Ви вже взяли у ньому участь. Система вже все порахувала. Додаткових конкурсів вже не буде. Єдиний шанс на бюджет, це вступ на контракт і подальше переведення (за певних умов) на вакантні бюджетні місця, ЯКЩО вони з’являться.
Коментувати
Саша
Доброго дня. Як зрозуміти що я поступила чи ні? Я подавала на заочне навчання и пише допущена до конкурсу, для заочки потім будут списки чи як?
Василь
Доброго дня, підкажіть будь ласка якщо рекомендовано на бюджет за 5 пріоритетом чи можливо ще зарахування за вищим пріоритетом?
Якось так
Для Василь: лише, якщо Ви подасте туди документи на контракт. Однак не зрозуміло для чого було подавати заяву з 5 пріоритетом, якщо Ви не збирались там вчитися?
Василь
Якби не збиралися навчатися, то взагалі б не подавали туди.
Коментувати
Ольга
Доброго дня. Якщо на спеціальності вказано максимальне держзамовлення 5,але зараховано на бюджет тільки 1 учня з квотою,то змін більше не буде?
Якось так
Для Ольга: так, змін більше не буде.
Влад
Ні, зміни повинні бути, з квотою зараховують ще скоріше, чим конкурс закінчується! В моєму випадку зарахували ще до 20-го числа, коли подача документів та загальний уточнюючий рейтинг закінчувався 23 числа!
Коментувати
Галина
Доброго дня. Скажіть будьласка, якщо написано у всіх 5-ти пріоритетах "не рекомендовано на бюджет", що це означає. І чи ми можемо піти на платне, якщо подзвонили з преріотетністю 3. Де по балах прозодимо
Якось так
Для Галина: це означає, що Ви можете подавати документи на контракт за будь-яким з вашим "бюджетним пріоритетом". Якщо звичайно це не топ спеціальність в топ університеті, де щороку заповнюють максимальний обсяг контрактників.
Коментувати
Дарина
Доброго дня. Скажіть будь ласка, якщо я маю пільгу (інвалід), в мене є шанси на бюджет? чи може бути просто стипендія?
Якось так
Для Дарина: після того, як Ви вступите на контракт теоретично може з’явитися шанс на переведення на бюджет. Однак там дуже багато нюансів. Детальніше читайте тут: https://osvita.ua/consultations/bachelor/68926/
Коментувати
Аллусик
Доброго дня. "Рекомендовано бюджет" - що це означає? Чи ще чекати на якийсь статус? Дякую.
Якось так
Для Аллусик: це означає, що Вам ВЖЕ потрібно нести документи в приймальну комісію.
Коментувати
Настя
Підкажіть будь ласка, чому у мс ще не відомо, чи вступили вони на бюджет? Та коли будуть відомі результати для фахового молодшого бакалавра?
Влад
Для Настя: все написано на сайті, результати повинні були бути 29 числа, але мс також може затриматись до 2 вересня!
Коментувати
Діана
Якщо сьогодні 29.08 не змінився статус заяви, то його зміни вже не буде? Якщо нема рекомендації на бюджет зараз то шансу вже немає? Щоб подати заяви на контракт потрібно дочекатися зміни статусу "допущено до конкурсу" чи ні?
Якось так
Для Діана: шансу вступити на бюджет вже немає. Нести документи на контракт краще після уточнення цієї можливості в приймальній комісії за телефоном.
Владислав
Є шанси, до 2 вересня, якщо це мс!
Коментувати