Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Надія
Доброго дня моя дитина має малий прохідний бал 116 подавали на державне навчання бо маємо пільги ,але нам сказали чекати рейтингових списків.коли будуть готові ті рейтингові списки і чи нас зарахують на навчання хочаб на платне. Де можна дізнатися
Галина
Для Надія: "прохідний" - це конкурсний? Ви документи на контракт подали? чекайте
Галина
Для Надія: да і на бюджет не розраховуйте, бо бал занадто малий, знайдуться пільговики з вищим конкурсним балом
Коментувати
Іван
Доброго дня. Моя ситуація така - я подав заяви та 27го по першому приорітету мене було рекомендовано до зарахування за кошти державного бюджету. Я приніс оригінали та копії у ВНЗ 29го числа, заповнив та підписав всі необхідні документи, тобто зробив все, що треба було, до 31го числа. Моє питання таке: чи гарантовано мене приймуть на бюджетне місце? (З документами все ок). Чи може щось трапитися, що мене не буде включено до наказу 5го вересня? Якщо може щось трапитися, то що?
Анна
Для Іван: заспокойтесь???? нічого не може трапитись, аби були якісь проблеми з документами, то вам би одразу сказали)
Коментувати
Люда
Коли будуть змінені статуси,вступу в коледжі.А то до обіда звонять привозьте документи на бюджет,а після обіду вже на контракт.
Саша
Доброе утро. Я подала документы на контракт. Подписала контракт но мне на руки его не отдали сказали позже отдадут. Я уде волнуюсь может такое быть что на меня не будет наказа и я не поступлю? Может кто оо сталкивался? Спасибо.
Влад
Для Саша: є топові універи, які проводять конкурс серед подавших документи, де бажаючих багато, а місць мало. Так що чекаєте наказу. А договір майже скрізь віддають в вересні чи жовтні
Софія
Для Влад; а накази на контракт будуть після 6 вересня, чи в кожного університету може бути своя дата? Дякую!
Саша
Для Влад: а вдруг не будет наказу на меня что тогда делать? Вдруг меня не возьмут и на контракт? Но договор подписан или такого можно быть уверенным что я поступлю на контракт.
Коментувати
Юля
Доброго дня! Якщо я подала документи на контракт, чи можу я пройти на державне місце, якщо буде недобір на цю спеціальність (з фіксованою кількістю державних місць)
Анна
Для Юля: тільки пільговики можуть перейти на вакантне бюджетне місце. Ви зможете перейти на бюджет лише протягом року, якщо хтось із бюджетників покине навчання або «злетить» з бюджету через погані бали)
Влад
І то, пільговиків завжди в першу чергу. Протягом року навряд.
Анна
Я так перейшла на бюджет на першому курсі взимку, коли двоє бюджетників завалили іспити) пільг у мене немає
Коментувати
Марина
Хотіла дізнатися, якщо дитина не попала в ліцензійний обсяг (всього 54 , А вона 62). А в ньому багато дітей з вищим балом,проте з 5-ою пріоритетністю, тобто ці діти можуть не вибрати цей університет,то що стається з їхнім невикористаним місцем??
Влад
Для Марина: все не так відбувається, як Ви пешете. До чого тут пріоритетність? Це всього навсього порядок розгляду заяв системою....якщо хтось не принесе документи, то місце віддадуть пільговику.
Марина
Тобто,якщо дитина не попала в ліцензійний обсяг, то в неї є можливість ще туди попасти
...
Якщо ви не отримали бюджет, але хочете вступати на контракт, то просто везете оригінали за бажаною заявою. Пріоритети та ліцензійний обсяг вже не мають жодного значення. Найчастіше ЗВО не заповнюють весь ліцензійний обсяг. Просто везіть документи.
Коментувати
Анна
Коли можна вже буде везти подавати документи на магістратуру? Ніде не можу знайти інформацію щодо цього
Марина
Доброго дня. Якщо я подала документи на бюджет і передумала вступати за цим приорітетом чи можу я забрати документи для вступу на контракт в іншому вузі. Скільки часу займе процедура , щоб забрати документи і чи може вуз не віддати оригінали якщо ще не було наказу про зарахування. Дякую.
...
Для Марина: питайте в приймальній комісіі.
Коментувати
ТАНЯ
а що робити якщо пошкоджений додаток до свідоцтва?? і чи можна поступити??
Степан
Кто подал уже документы на бюджет, статус изменился на "Включенодо наказу"? Или он изменится после 31 числа?
Влад
Для Степан: наказ буде 5 чи 6 числа, не пам’ятаю
Коментувати
Стефанія
Добрый день. Мене цікавить чи можна вже подавати оригінальні документи до вузу на контракт, чи потрібно чекати оприлюднення списків рекомендованих на контракт?
гость
Для Стефанія: Можно, в прошлом году я сразу подал
Коментувати
Максим
Добрый день . Что делать если бюджетных мест 5 и я нахожусь на третьем месте в рейтинге. А проходной балл ниже необходимого . В статусе стоит Допущено. И теперь не знаю что делать, подавать на контракт или же ждать места на бюджет.
Влад
Для Максим: місця на бюджет вже розподілені і всім прийшли рекомендації ще 27 серпня. Якщо у Вас залишився статус допущено, то везете документы на контракт.
Влад
Для Максим: те, які Вы й рейтингу вузу, нічого не значить. Якщо Ви не набрали прохідний бал, то бюджету немає
Коментувати
Ольга
Доброго дня! Я проходжу на державне замовлення за пріоритетом 3, але хочу вчитися за пріоритетом 1.Чи можуяподати документи на контракт за пріоритетом 1?
Тарас
Для Ольга: Так, на контракт Ви можете подавати документи за будь-яким пріоритетом. Звичайно краще було б взагалі не подавати заяву з пріоритетом 3, де Ви не хочете вчитися, але вже нічого не вдієш.
Оксааана
Така сама ситуація. Тобто, якщо пріор.3 - бюджет, то за пріор. 1 бюджет не запропонують?
Тарас
Для Оксааана: Бюджет може бути запропонований лише один, тобто якщо Вам запропонували бюджетне місце за третім пріоритетом, то на всі інші спеціальності, куди подавали заяви, Ви можете вступати лише на контракт. Відмовившись від місця, яке запропоноване, Ви автоматично втрачаєте шанс навчатися на бюджеті в цьому році.
Коментувати
Віктор
Добрий день! Я проходжу на бюджет по пріоритету 2,але вже подав оригінал документів на пріоритет 1,де мрію вчитись, але допущений лише на контракт. Можу я ще забрати оригінали документів назад та подати на бюджет?
Влад
Для Віктор: Ви не встигнете
Тарас
Для Віктор: Теоретично так. Але на практиці буде складно забрати документи з конктракту так, щоб встигнути до 31 серпня ще подати їх на бюджет. Якщо вирішили вступати на бюджет, то уточніть в приймальній комісії першого ЗВО скільки часу займе повернення документів.
Дядько Сашко
Просто так вони свою здобич не відпустять, будуть всіляко тягнути з поверненням документів, тим більше що в цьому році з 4 днів відведених на подачу документів на бюджет, 2 - вихідних.
Коментувати
Олег
Доброї ночі! Підкажіть можливі варіанти в моїй ситуації. Я подав уже оригінали документів на контракт, навіть підписав угоду з деканатом, але ще нічого не оплачував,,по пріоритетному факультеті 1,хоча проходив на бюджет по пріоритеті 2 Тепер переживаю чи пройду на це контрактне місце, якщо ні, то чи зможу я ще раз подати документи на пріотитетне2 хоча б на контрактт чи ні? Якщо ні, то що тоді робити,подавати документи на наступний рік?
Влад
Для Олег: Ви можете дізнатися чи поподаєте на контракт аж 5 числа. А документи на бюджет треба подати до 31 серпня. Хто хоче всидіти да двох стільця, самі розумієте...
Тарас
Для Олег: Бюджет по другому пріоритету Ви втрачає однозначно. А от на контракт туди ще матимете шанс потрапити. Після того як будуть результати конкурсу на контракт в першому ЗВО можливі два варіанти: 1) Ви пройшли сюди на контракт (найімовірніша ситуація, бо якщо б це було не так, то Вам ще б не пропонували нічого підписувати, тобто приймальна комісія вважала, що з вступом сюди на контракт у Вас не буде проблем); 2) Ви таки не пройшли сюди на контракт. Тоді забираєте звідти документи й везете їх на спеціальність з другим пріоритетом. Швидше за все конкурс на контракт до цього часу там вже також відбудеться і якщо після цього буде недобір, тобто не будуть заповнені всі місця ліцензованого обсягу, то Ви ще зможете туди вступити.
Тарас
Є ще варіант не чекати конкурсу на контракт на першу спеціальність, а подати документи на другу. Якщо це зробити до 31 серпня, то точно отримаєте там бюджет, а якщо після 31 серпня, але до конкурсу на контракт у другому ЗВО, то точно отримаєте контракт (Ваших балів однозначно вистачить у конкурсі на контракт, якщо вистачило, щоб отримати там бюджет). Тобто Ви можете подзвонити в приймальну комісію першого ЗВО після того, як вже подадуть документи значна частина контрактників (але ще до конкурсу) й дізнатися свої шанси вступу на контракт. Якщо Вам скажуть, що шансів на контракт у Вас там мало, то Ви можете забрати документи з першого ЗВО й подати їх на спеціальність з другим пріоритетом і, якщо встигнете це зробити це до конкурсу на контракт, то точно отримаєте контрактне місце, а якщо не встигнете, то матимете шанс отримати контрактне місце, якщо на другій спеціальності залишаться вільні місця.
Коментувати
Ірина
Після публікації "не рекомендовано на бюджет" чи залишається можливість у мене до 5 вересня отримати бюджетне місце?
Олександр
Для Ірина: ні.
Коментувати
Миша
Как понять, что тебя зачислили в вуз (на контракт)? Они обязательно должны позвонить и проинформировать? Я смотрю по спискам, и, опираясь на количество мест, понимаю, что по-идее должен быть зачислен, но мне лично ничего не сообщали.
Александр
Для Миша: Ніхто телефонувати не буде. Везіть оригинали документів до навчального закладу, який Ви обрали на контракт. А краще зателефонуйте до приймальної комімссії , щоб бути впевненим
Коментувати
Максим
Якщо ви уклали угоду і оплатили вже перші 6 місяців навчання, то ви вже зараховані на контракт? Чи чекати якісь списки? ( ЛПНУ)
Viktoriia
Для Максим: Чекати наказу про зарахування.
Коментувати
Олександр
Чи може претендувати на переведення на вакантне бюджетне місце пільговик, якщо заява була подана по відкритій пропозиції але без вказання пріоритетності (опція "лише контракт")?
Влад
Для Олександр: ні
Дядько Сашко
Для Влад: Не знайшов про це в Умовах
Коментувати
Світлана
Доброго дня , підкажіть будьласка, для того щоб подати докумети до ВНЗ вступнику потрібна присутність одного з батьків, для укладання договору про навчання між закладом вищої освіти та вступником ? Якщо вступник е неповнолітньою особою?
Олександр
Для Світлана: Так. присутність потрібна.
Світлана
Дякую.
Коментувати