Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Якось так
Відосік МОН про пріоритетність подачі "бюджетних" заяв https://youtu.be/1SWU8-eJi6E
Оксана
Добрий день. Як правильно ставити пріорітетність в межах одного закладу, на два різні факультети? Уточнюю: буде вважатися, що подано заяву в один ВНЗ чи в два?
Галина
Для Оксана: рахують не виші, а заяви. всі заяви можуть бути в один виш, а можуть по одній в кожен. найвищий пріоритет туди, куди найбільше хочете
Якось так
Для Оксана: не має ніякого значення чи Ви подаєте заяву в один ЗВО, чи в два, чи п’ять. Заяви рахуються на кожну освітню пропозицію, а не в ЗВО/інститути/факультети. І розглядаються почергово, починаючи з першого пріоритету.
Оксана
Дякую за відповідь
Коментувати
Оксана
Добрий день. А якщо один з вибраних вишів є приватним ( навчання тільки по контракту), пріорітетність треба виставляти? Чи вона виставляється тільки на державні місця?
Галина
Для Оксана: тільки в заявах на бюджет ставляться пріоритети
Коментувати
Валентина
Добрый день . Какие оригиналы документов необходимо подать в ВУЗ в случае зачисления на бюджет?
Галина
Для Валентина: весь перелік документів читайте на сайті вишу. приймають лише оригінали, а не копії
Коментувати
Наталья
Підскажіть будь ласка. Подаэ о документи в 5 вищих один з них МВД(по пріоритету 5). Зарахування в МВД буде я так зрозуміла швидше за інші виші. Чи анулюються автоматично ті заяви які в пріоритетів стояли першими. Чи є шанс поступити в внший вуз, крім МВД
Черкаси
Система вступу в нас не розумна, десятки тисяч дітей відмовляються йти у внз куди його запхнув комп’ютер .... Такої дурні немає , окрім Грузії. Пропадають тисячі безкоштовних місць, видно такий задум. Треба , щоб після Зно абітурієнти подавали сертифікати самі , кУди вони самі бажають...
Гостя
Для Черкаси: комп’ютер не може "запхнути“ дитину туди, куди вона не подавала заявку. Не хочеш у певний внз - не подаєш туди. Обов’язку виставити всі 5 пріоритетів нема. До цього з хвилями було гірше. Чиста лотерея, чи нести документи в запасний в першу хвилю, чи молитись на третю.
М.М
Для Черкаси: Компютер значить не розумний,а не абітурієнт,який виставляє пріоритети))) Мудрий український народ і все таке інше...Нічого добавити
Гончаренко Юлія
як компю’тер може вас запхнути туди, куди ви не хочете? мама мама боже боже)) Не подавайте туди заяву!!
Коментувати
Тамара
Скажіть,будь ласка, чи можна подавати документи після 9 класу не в один коледж ,а в кілька? Вступні екзамени попадають на ті самі дати...
Олеся
Для Тамара: Якщо у вас екзамени проходять в один той самий день, але написання екзамену по групах, можете ж один здати вранці, а інший попроситись в кінець.
Коментувати
Аналітика
Так , пріоритет впливає на місце в рейтингу щодо навчання за рахунок коштів державного бюджету.
Тетяна
Добрий день. Донька цього року закінчила школу. Планує подавати документи у 3 вузи. Підкажіть будь ласка як впливає вибір приоритетності на вступ? Чи означає,що невірно обрана приоритетність ,може позбавити можливості вступу на бюджет?
Влад
Для Тетяна: пріоритетність - це порядок розгляду заяв системою. Спочатку система розглядає перший пріоритет, якщо балів достатньо, надають бюджет, якщо не достатньо - розглядає другий пріоритет. Якщо і на другому недостатньо - третій. І так всі 5 заяв. Якщо ніде балів не достатньо, то тільки контракт. Пріоритети розставляти в такому порядку : сюди хочу найбільше йти вчитися - 1 пріоритет, сюди хочу, якщо не пройду по першому - 2 пріоритет і так далі до найменш бажаного 5 пріоритет. Ви звісно можете порахувати свій конкурсний бал і подивитися рейтингові списки поступивших за минулі роки і прикинути свої шанси. Якщо Вас цікавить тільки бюджет, не важливо яка спеціальність, то дивіться по минулим рокам, куди вистачає Ваших балів і вже серед тих спеціальностей і вишів обираєте куди подавати.
Гостя
Є спеціальності з державною підтримкою (здебільшого непопулярна серед вступників інженерія), до яких застосовується галузевий коефіцієнт, якщо заява на цю спеціальність йде з 1 чи 2 пріоритетом. Тобто конкурсний бал домножається на 1.02. Має сенс враховувати це при проставлені пріоритетів, якщо мета - будь-куди, аби на бюджетне, а бали десь на межі проходу. В іншому пріоритети просто позначають, куди ви хочете найбільше, а який вуз/факультет запасний. Зважайте, що якщо пройдете по 1, то підете на 1, а не зможете обирати будь-що. Щасти вам при вступі)
Коментувати
Софія
Добрий день, підкажіть будь ласка чи можна подавати заяви для вступу у один університет на кілька різних спеціальностей?
Olga
Для Софія: Да
Коментувати
Тамара
Добрий день. Скажіть, будь ласка, чи є квоти при вступі для дітей із малозабезпечених багатодітних сімей? Дякую.
Діана
Для Тамара: Є. Подивіться на професію на яку ви хочете поступати. Там буде вказано чи є квотні місця
Елена
Для Діана: многодетные и малообеспеченные квот не имеют! Возможен перевод с контракта на вакантное место если в семье 5 и больше детей и то, при определённых условиях!
Коментувати
Віка
Добрий день! Якщо абітурієнт не набрав необхідну кількість балів на бюджет, але на контракт набрав, як тоді формувати заяви..
Влад
Для Віка: Ви можете подати заяву на бюджет, вона ж дійсна і на контракт. Якщо бюджет Вам не нададуть, берете документи і несете туди, де хочете навчатися. Все просто.
Влад
Для Віка: якщо ж Ви бачите, що конкурсний бал дуже малий, близький до 100, то відразу подаєте на небюджетну пропозицію.
Віка
Дякую, ще питання.. ЗНО здаєм з 4 предметів. Чи можна вибрати з двох на вибір. Один з більшим набраним балом. Наприклад з англ. мови менший бал з ЗНО, а з географії більший. І його вказати при подачі заяви..
Коментувати
Олена
Добрий день. Поясніть, будь ласка. Тобто, якщо ми зареєструвалтся на бюджет, тотдодатково реєструватися на контракт в тому самому університеті не треба? У разі , якщо ми не проходимо на бюджет, нас автоматично переводять у список на контракт? Я правильно розумію?
Влад
Для Олена: Ви не реєструєтеся, а подаєте заяву. Заява на бюджет дійсна і на контракт. Список той самий. Просто одні отримають бюджет, а інші ні. Якщо не отримали бюджет, берете оригінали і несете туди, де хочете навчатись.
Коментувати
Ирина
Добрий день,підкажіть будь ласка, якщо ми вступаємо до інституту МВД ,він у нас третій по пріоритету, але результати вступу будуть раніше інших,і ми проходимо на бюджет, чи анулюються заяви на вступ інститутів ті що перші по пріоритету?
Тамара
Добрий день! Скажіть ,будь ласка, чи можна, при подаванні заяв у ВУЗи, першу заяву на контракт ,а потім 5 на бюджет?переживаємо, щоб першу заяву (бюджет)не спортити .Чи так не можна? Дякую
Галина
Для Тамара: на контракт можете скільки хочете (до 30). Вони на бюджет не впливають
Влад
Можна
Коментувати
Вікторія
Добрий день, скажіть, будь ласка, якщо я подала всі 5 заяв на бюджет, розставила пріоритетність, але нікуди не пройшла на бюджет, то можна буде вступити на контракт в якийсь із тих 5 вузів?
Галина
Для Вікторія: звісно можна
К.К
Для Вікторія: Можна,якщо виберете таку опцію при поданні заяви
Галина
Для К.К: зараз немає можливості вибрати лише бюжет, як було в 2017 році. Зараз заяви на бюджет, автоматично вважаються і заявами на контракт
Коментувати
Тамара Танасюк
Добрый день. Объясните пожалуйста по приоритетам на бюджет. Если мы планируем подать документы в одно заведение , но две разные специальности, и в другое заведение так же? Получится ? Или есть ограничения? Написано только , что можно подать 5 заявлений, конкретных объяснений нет. Спасибо.
Галина
Для Тамара Танасюк: А яке тут може бути пояснення. пріоритет 1 ставите тій заяві де хочете навчатись найбільше, а пріоритет 5 - де найменше.
Якось так
Для Тамара Танасюк: трохи не зрозуміло про, що ж Ви питаєте? Про пріоритетність чи про кількість і спосіб розміщення заяв на бюджет? Заяви можна подати і так, як Ви написали. А можна і всі п’ять в один ЗВО подати.
Тамара Танасюк
Дякую, мене як раз це і цікавило.
Коментувати
ЕВГЕНИЙ
Добрый день. Будьте добры подскажите есть ли льготы для поступающих детей (отец участник АТО)
Галина
Для ЕВГЕНИЙ: при вступі немає. пільга є у Вашого батька
Коментувати
Катерина
Здравствуйте , какой должен быть балл ЗНО , чтобы поступить на маркетолога ? Самый маленький балл вообще какой?
Ольга
Для Катерина: 100
Катерина
Спасибо большое
Коментувати
Адмін
Вступ за медичними спеціальностями за ЗНО або іспитами: https://www.facebook.com/pbmk.poltava/