Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Злата
Доброго дня! Я маю статус дитини-сироти, чи маю я пільги для вступу на магістрату у 2021 році, якщо не склала ЕВІ ?
Надія
Підскажіть, будь ласка, якщо подали заяву на держзамовлення, але на державне не пройшов, то чи потрібно подавати заяву на контракт, чи береш участь на платне автоматично
келсер
Для Надія: автоматично береш участь
Коментувати
Магістратура
Підкажіть будь-ласка, адже не знайшов інформації. За яким принципом будуть рекомендувати студента на бюджет, якщо, наприклад успішно були складені вступні іспити на більше ніж 1 спеціальність? Мова йде не про право, всюди є інформація що на спецільності відмінні від правничих пріоритетність при вступі на магістратуру не виставляється. Чи означає це що студента можуть рекомендувати на бюджет ща всіма 5 заявками? дуже цікавить дане питання.
Даниил
не має графи пріорітетність(подаю на бюджет) Підскажіть, можливо я щось зробив не так або просто не бачу
келсерdd
Для Даниил: посмотри видео на ютубе как подавать заявку на вступ, там все подробно. есть одна кнопочка на которую нужно нажать, для того чтобы графа приоритетности появилась.
Коментувати
Світлана
Добрий день, чи можна скасувати заяву зі статусом"допущено" - було подано на контракт, і переподати на бюджет ту саму спеціальнісь (причина - бачимо що є шанс попасти на бюджет).????
Олександра
Для Світлана: зателефонуйте в приймальну комісію і відмовтеся
Тарас
Для Світлана: При скасуванні заяви втрачається пріоритет. Але якщо Ви подавали заяву лише на контракт, значить вона була без пріоритету, а тому Ви нічого не втрачаєте. Тому можете скасувати цю заяву і подати нову з пріоритетом (на бюджет).
Коментувати
Liubomyr
У мене в кабінеті вступника в магістратуру графа "пріоритетність" пуста і не було можливості обрати пріоритети. Вона визначається черговістю подаяі заяв? P.S. Заява на бюджеті і на контракт.
Таня
Для Liubomyr: значить ти на контракт подав
Коментувати
Лиза
Чому не висвічувалася графа пріоритетність??! я вступаю на бюджет на магістра після коледжу .
Настя
Якщо я поступлю на державне, але відмовлюся від цього місця чи будуть мої заяви ,що подавались на контракт розглядатися Чи потрібно комусь повідомляти?
Тарас
Для Настя: Для чого відмовлятися від бюджету? Просто не подавайте туди заяви, якщо не хочете там навчатися. Цим самим Ви дозволите вступити туди на бюджет комусь, хто дійсно хоче там навчатися. Що ж стосується Вашого питання, то: "Вступники, які отримають бюджетні місця за результатами конкурсу, але захочуть, щоб інші їхні заяви брали участь у конкурсі на контракт, мають обов’язково повідомити про це приймальну комісію під час виконання вимог до зарахування (подання оригіналів документів). Для цього необхідно буде написати відповідну заяву. В іншому разі ці заяви автоматично будуть виключені з конкурсу на контракт." Джерело: https://mon.gov.ua/ua/news/vstup-2021-rozpochato-prijom-e-zayav-ta-dokumentiv-do-zakladiv-vishoyi-ta-fahovoyi-peredvishoyi-osviti
Коментувати
Yamate Kudasai
Що робити, якщо у мене немає поля для вибору приорітета факультету? Де його можна знайти і вибрати?
ноунейм
Для Yamate Kudasai: якщо ти подаєш на контракт, там неможливо вибрати приорітет
Yamate Kudasai
Значить, якшо всі подані заявки на контракт пройдуть відбір то я зможу вибрати любу заявку з поданих для подальшого навчання?
Тарас
Для Yamate Kudasai: Про який відбір заявок на контракт йде мова? Якщо Ви не пройшли на бюджет, то можете подавати оригінали документів на контракт на будь-яку спеціальність, куди Ви подавали заяви. Конкурсу на контракт майже ніколи немає (винятком є лише найпрестижніші спеціальності в дуже престижних ЗВО). Якщо ж конкурс таки буде, то він відбувається серед тих, хто подав оригінали документів. Тобто на контракт Ви самі обираєте бажану спеціальність і подаєте туди оригінали документів.
Коментувати
Євгенія
Що обирати у графі «освітній ступінь» при вступі до медичного???? Бакалавр чи магістр???
ноунейм
Для Євгенія: Якщо ти поступаєш з повною середньою освітою, тобі потрібно спочатку здобути освітній ступінь бакалавра
Нерогуль
Для ноунейм: У медицинских специальностей нет понятия "бакалавр", учи матчасть.
Коментувати
Назарій
Доброго дня, Не зовсім зрозуміло як відбувається вступ на контракт коли я вже привіз оригінали до університету, чи означає те, шо коли я привіз оригінали до ВНЗ то я одразу буду в списках до зарахування, чи я буду ще проходити якийсь відбір?
Ясно
Для Назарій: это самое мутное место во всей вступительной компании - написано, что универы своими правилами устанавливают порядок зачисления на контракт - типа кто больше занесет декану.
Тарас
Для Назарій: У більшості випадків ніякого відбору не буде. Тому що бажаючих вчитися на контракті майже завжди менше, ніж місць ліцензованого обсягу, а отже на контракт беруть всіх, хто виявляє таке бажання. Винятки трапляються у найпрестижніших ЗВО на дуже популярних спеціальностях. Тоді може бути конкурс на контракт серед всіх хто подав оригінали документів. В результаті вступить така кількість абітурієнтів з найбільшими балами, щоб заповнити всі місця ліцензованого обсягу.
Коментувати
Евгенія
Вітаю. Якщо пріоритет 1 (медичний) не проходимо на бюджет. А пріоритет 2,3,4…проходимо на бюджет. Чи не анулюється заява з пріоритетністю 1? Тобто, чи зможемо ми відмовитися від бюджетного місця в 2,3,4 внз, на користь навчання у внз з пріоритетом 1 (і погодитись на контракт). Як це все має відбуватися? Які наші дії в такому випадку?
вікторія
Скажіть ,будь ласка чи є шанс абітурієнту вступити на бажану спеціальнісь на бюджет,якщо середній бал становить 147?
Ірина
Скажіть, будь ласка, чи є шанс у абітурієнта вступити на бажану спеціальність якщо ЗНО з математики складено на 147, а потрібно 150? А середній бал 174.8 коли треба 175?
Якось так
Для Ірина: якщо бажана спеціальність медична, то Ви не зможете навіть подати заяву для вступу. Система не пропустить (або відмовить приймальна комісія). Це, якщо Ви під середнім балом маєте на увазі конкурсний бал і правильно його порахували.
Коментувати
Ганна
Якщо ми будемо подавати лише одну заяву на бюджет до закладу освіти, пріоритет можна не ставити? Дякую
Тарас
Для Ганна: Ви не зможете подати заяву на бюджет не вказавши пріоритет. Якщо заяву на бюджет будете подавати лише одну, то немає різниці, який саме це буде пріоритет. Якщо це єдина бажана для Вас спеціальність, то логічно поставити пріоритет 1. Крім того Ви ще зможете подумати і, за потреби, подати заяви з нижчими пріоритетами пізніше.
Коментувати
Алла
У нас є посвідчення багатодітної сім"ї (4 дітей). Але в умовах вишів є припис, що не менше 5 дітей. То ми в пільгу уже не входимо?
Даниил
Скажіть будь-ласка чи можна зараз побачити хто та з якими балами ЗНО подав заяву в мій внз, щоб знати чи є толк ставити цей внз першим пріоритетним. Завчасно дякую
Галина
Для Даниил: ще ні. заяву має перевірити виш, тоді вона з’явиться в базі. І пріоритети ставлялься за іншим принципом: 1 - куди хочеш потрапити найбільше
Д
https://vstup.edbo.gov.ua/offers/?qualification=1&education_base=40&speciality=123&region=80&education_form=1&course=1 Сюда зайди, несколько человек уже подали заявки.
Даниил
Для Галина: я розумію, але якщо в внз подають документи з високими балами(більшими ніж у мене), то вважаю що недоцільно буде ставити 1 пріорітет на цей заклад освіти. Ще одне запитання, заяви виставляють в базу до закінчення періоду їх відправлення чи вже після?
Коментувати
Алла
На бюджет подавати не будемо, середній бала ЗНО 127,7 і 6,4 атестату. Заяву на контракт теж подавати через електронку? Пріоритетність уже не враховується? Як краще?
Галина
Для Алла: всі заяви подають лише в електронному кабінеті. пріоритетність є лише у бюджета
Коментувати
Д
Що значить пріорітетність к? Чому у однієї людини десь написано к пріорітетність, а десь 1, 2, 3?
Тарас
Для Д: пріоритетність "К" означає, що заяви подані виключно на контракт. Система пріоритетів працює лише при розгляді заяв на бюджет: це порядок розгляду цих заяв (від 1 до 5). Якщо заява подана виключно на контракт, то бюджет там не може бути запропоновано взагалі, а, отже, і пріоритетності ці заяви не мають (замість цифри там позначка "–" або "К").
Коментувати
Роксолана
Скажіть будь ласка, якщо середній бал ЗНО 176 чи потрібно подавати заяви з приоритетністю, чи зразу на контракт? І якщо до прикладу я не проходжу на державні місця за пріоритетом, то чи мене автоматично зарахують на контракт чи потрібно наново подавати вже окрему заяву на контракт?
Тарас
Для Роксолана: Ви нічого не втрачаєте від того, що подаєте заяви з пріоритетністю. Зате матимете шанс отримати бюджетне місце. Головне подати заяви на бюджет лише туди, де справді хочете навчатися, щоб не доводилося від нього відмовлятися. Тобто подаєте заяви з пріоритетом на всі ті спеціальності, де бюджет для Вас буде бажанішим, ніж контракт на будь-якій іншій. Що стосується окремої заяви на контракт, то всі заяви на бюджет дійсні одночасно і на контракт. Якщо Ви не проходите на бюджет за жодним пріоритетом, то можете подавати документи на контракт у будь-який з тих ЗВО, куди подавали заяви (незалежно від того з пріоритетом, чи без). Автоматично Вас не зарахують. В теорії може бути конкурс і на контракт, але це дуже малоймовірно (трапляється лише на найпрестижніших спеціальностях у найпрестижніших ЗВО) і з Вашим балом за контракт переживати не варто.
Коментувати