Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Назар
Що буде переважати при зарахуванні до внз: пріоритетність чи загальна сума балів?
...
Для Назар: для вас переважає пріоритетність. Для ЗВО переважає бал. Тобто ваші заяви система переглядає за пріоритетом. А до ЗВО зараховують тих, в кого вищі бали. Пройдуть ті, хто найкраще здав ЗНО по країні. А система розкине їх за найбажаніший ЗВО в межах ліцензійного бюджетного обсягу.
Назар
Чи правильно я зрозумів: у Львівській політехниці моя заява під першою пріоритетністю з балом 154,741. Я по списку під №188. Бюджетних місць 76. Отож, я не проходжу на бюджет?
Назар
Для ...: Чи правильно я зрозумів: у Львівській політехниці моя заява під першою пріоритетністю з балом 154,741. Я по списку під №188. Бюджетних місць 76. Отож, я не проходжу на бюджет?
Коментувати
Диана
Як будуть повідомляти те, що ти пройшов на бюджет? Дзвонити чи дивитися в рейтингових списках??
Коментатор
Для Диана: Читай http://osvita.ua/consultations/65169/
Коментувати
Ольга Бутка
Якщо по рейтинговій таблиці тій статус рекомендовано до зарахування , це означає що я можу їхати подавати оригінали ?
...
Для Ольга Бутка: ви маєте побачити цей статус у себе в е-кабінеті. І тоді їхати.
Коментувати
Victoria Braslavska
Якщо я проходжу за двома першими пріоритетами, але планую навчатися за другим, то що потрібно робити? Як відмовитись від 1?
Оля Адаменко
Для Victoria Braslavska: скасуйте заяву
...
За контрактом йдете туди, куди хочете. А на бюджет лише одна рекомендація. Якщо рекомендовано бюджет за першим пріоритетом, то на другий можете вступати лише на контракт. І скасувати сьогодні заяву вже не можна.
Коментувати
Андрій
Якщо я подавав заяви на 3 спеціальності, то чи можна подавати на контракт за четвертою?
Коментатор
Для Андрій: вже наступного року.
Коментувати
Маша
Я подала електронные заявки ,копии я не подавала. Когда мне подавать оригиналы ? С какого по какое число ?(Заявки подавала на бюджет но не прохожу,поэтому иду на контракт)
z
Для Маша:где хочешь учиться туда и вези оригиналы. Можешь подождать рекомендации 1 го числа
ірина
як ви знаєте, шо не проходите на бюджет
Коментувати
наталия
подскажите пожалуйста,если не проходишь на бюджет,то можна подавать документы сразу на контракт 27 числа и будут ли работать приёмные комиссии в субботу?
Маша
Звертаю вашу увагу на неподобство. В Львівському медуніверситеті на спеціальності Медицина вже є людина,яка не просто пройшла на бюджет,але й здала документи і стоїть першою у списку абітурієнтів.У цієї людини навіть середній бал стоїть нулі,ніяких квот немає. Коновалов є.о.
D
Для Маша: "Оприлюднення списків осіб, рекомендованих до зарахування за результатами співбесіди та за квотою-2, з повідомленням про отримання чи неотримання ними права здобувати вищу освіту за кошти державного або регіонального бюджету (за державним або регіональним замовленням) здійснюється не пізніше 12.00 години 20 липня. Вступники, які отримали рекомендації, мають виконати вимоги до зарахування на місця державного замовлення до 10.00 години 22 липня, а також подати письмову заяву про виключення заяв на інші місця державного замовлення. Зарахування цієї категорії вступників за державним замовленням відбувається не пізніше 15.00 години 22 липня. Заяви зарахованих осіб на інші місця державного замовлення виключаються впродовж 22 липня."
Маша
Дякую. Але квот немає в нього ніяких,і середній бал атестата трохи вищий 8. Як може вступати за співбесідою? За ним кілька людей з квотами,але без рекомендації до бюджету. Багато людей з середнім балом 200 також за ним.
D
"Проходять вступні випробування у формі співбесіди та в разі позитивного висновку про проходження співбесіди рекомендуються до зарахування: особи з інвалідністю внаслідок війни відповідно до пунктів 10–14 статті 7 Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту»; особи, яким Законом України «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» надано право на прийом без екзаменів до державних закладів вищої освіти за результатами співбесіди; особи з інвалідністю, які неспроможні відвідувати заклад освіти (за рекомендацією органів охорони здоров’я та соціального захисту населення)." Це не квота-2. Це людина з інвалідністю.
Коментувати
Тетяна
Бачу, є вступники по квоті з досить низьким балом,130-160. Але вони все-одно, першочергово вступлять на бюджет? Навіть обійдуть тих, хто має поза 185?
...
Для Тетяна: цілком можливо.
.
Для Тетяна: они не обуйдут, у них свой отдельный конкурс и места (максимальное число) для них заранее ставится. Возможно и такое, что мест по квоте всего одно, а людей, претендующих на него, три. Поступит 1 человек по квоте, у которого среди квотников самый высокий балл.
...
10 % від максимальної кількості бюджету. Тобто може бути 5 місць, абітурієнтів-квотників 10. Між ними конкурс на ці 5 місць. Але той, що п’ятий, має 1 пріоритет і конкурсний бал 130. Він вступить. А абітурієнт за широким конкурсом з балом 180 не вступить.
Коментувати
Наталія
А чому абіт поіск не оновлюється? Дата залишилась ще 21 липня... Ніхто не знає, чому так...
Віталій
Яка ймовірність вступу (переведення) на навчання на бюджеті, якщо складав іспит (творчий конкурс) в сесію для платників? Коли приїзджав реєструватися у ВУЗі на творчий конкурс, мені сказали, що я можу приїхати на будь яку сесію коли мені буде зручно, а вже коли приїхав здавати іспит, то мені повідомили, що сесії для бюдженитків вже закінчилися і це мої проблеми, що я не знав коли яка сесія на яку форму оплати. Мій конкурсний бал дозволяє претендувати на державне місце, проте заяву у електронному кабінеті прийняло лише на платну форму навчання. Чи реально сподіватися про переведення на навчання за бюджетні кошти? Щиро дякую на перед за відповідь.
777
Для Віталій: мала вірогідність. Треба щоб були вакантні бюджетні місця і щоб не було пільговиків, яких переведуть в першу чергу.
Коментувати
Галина
Добрий день. Чи можна побачити пріоритет " Рекомендовано " до 26 липня? Дякую!
Олександр
Для Галина: Можна, 26-це кінцевий термін надання рекомендацій, вони можуть появитися 23 зранку. Все залежить від вишу
Katya
Зайдіть на abit poisk і наберіть своє прізвище Іванов в.в. 2019, і там де буде біля вашого прізвища смайлик, туди і поступили. Перевірено роками
Галина
Якщо смайлик вчора був біля одного пріорітету, сьогодні іншого?
Коментувати
Олександр
Добрий день. Підкажіть будь ласка, чому всі вузи по різному пропонують контракт. Одні говорять, що можете хоч вчора приїхати, інший вуз (як западло той, в який ми найбільше хочемо поступити) говорить, що тільки після 27. Питання: не обманю я сам себе, коли не подам документи у вузи, які мені пропонують, а буду чекати той, куди хочу. А вдруг туди не візьмуть на контракт, а у вузах, які пропонують зараз уже буде пізно. Підкажіть, як бути. Дякую
989
Для Олександр: зараз беруть ті, хто боїться залишитись без студентів. Вони дурять абітурієнтів і залякують. До них встигнете і до 30 вересня. А ось в хороших вишах не спішать. Вони певні, що набируть студентів і хочуть аби все було законно. Результати конкурсу будуть 26-го. Ось тоді і вирішуйте куди нести документи.
Олександр
Тобто, 27 липня, якщо мені навіть і не запропонують контракт, можу їхати і подавати документи? Нічого страшного , що в цей період початок прийому бюджетників? Дякую
Коментувати
Юлія
Доброго вечора!!! Підкажіть будь -ласка термін діі медичноі довідки для абітуріента. Для медичного вуза .Дякую!!
Маша
Для Юлія: рік.
Коментувати
Тетяна
Добрий день! Прошу підказати,хто в курсі. Якщо я подала усі 7 заяв тільки на бюджет, то якщо не пройду ніде, то ВУЗ мені пропонуватиме контракт? Чи я сама маю подати на контракт? Чи вже не встигну і не вступлю цьогоріч?
Влад
Для Тетяна: заява на бюджет діє і на контракт. Якщо 26 бачиш, що тебе немає в списках на бюджет, береш документи і несе куди хочеш наконтракт
Коментувати
Петро
Добрий день....Люди добрі ,допоможіть! Якщо в мене за 1 пріоритетом бал 199,3 ,за 2 пріоритетом 200,то мене зарахують туди ,де вищий бал? Як працює система? Всі сайти облазив ,не можу знайти інформацію. Дійшли чутки ,що зараховують там ,де вищий бал,а у мене в тому університеті ,куди я хочу найбільше ,конкурсний бал вийшов найменшим ,в усіх інших вище 199,3 ,це виходить що я не можу пройти за першим пріоритетомм? ААААААААА ДОПОМОЖІТЬ БУДУ ВДЯЧНИЙ
...
Для Петро: якщо за вашим першим пріоритетом ваших балів вистачає для вступу, то другий пріоритет вже розглядатися не буде.
Петро
Вибачте ,а це точно?
Петро
Мені просто сказали ,що система працює за широким конкурсом (отією табличкою).Тобто я на 16 місці маю 200(2 пріорит). і мене туди зарахує ,хоча першим пріоритетом 199,3 на 60 місці в списку.-виходить воно розглядає за пріоритетами,так? Вибачте,що пять разів перепитую ,але одні говорять одне ,інші інше,офіційно ніде не написано
Коментувати
маслова
Сегодня вечером уже будет видно кто поступил, и если сразу не поступил, то позже есть такая вероятность, что что-то измениться?
...
Для маслова: хто вступив буде видно 26 липня. Цей коридор з 22 по 26 число є для того, щоб приймальні комісії встигли розглянути всі заяви.
Петро
а оцей коридор 22-26 липня буде сліпим? Тобто ми не зможемо бачити рейтинги ,кого вже відфасувало?
...
Офіційним результатом є статус Рекомендовано. Він з’явиться 26 липня. Все решта до 26-го може змінюватися, оскільки будуть додаватися допущені до конкурсу заяви.
Коментувати
Оксана
Якщо ми 550 по списку ,зареєстрованих 1300,по 1 пріоритету ми 55,а на б’юджет 90 приймають,чи ми попадаєм на державне?Дякую
zzz
Для Оксана: Это в списке универа или широкого конкурса? Смотрите список широкого конкурса. Отсеивайте тех, кто точно прошел в другое место или у кого несколько заяв. 55 мест точно уже занято
Коментувати
Юля
Я правильно розумію, що після 26 липня до 31, оригінали документів подають в унівеситети тільки бюджетники, а вже після 31 ті, хто на контракт?
Влад
Для Юля: на контракт і зараз подають
Коментувати
Виктория
А 2 приоритет при потере первого, только у меня будет считаться первым а в рейтинге как? проходят сразу все с 1 приоритетом, а потом я со вторым если попаду?
комментатор
Для Виктория: он будет считаться первым. Рейтинг строится по баллам, а не по приоритетам. Ты ничего не теряешь
zzz
Это не так работает _ проходят по баллам, а не по приоритетам. Если твои баллы выше, то ты и с 7 приоритетом обгонишь народ с 1-2
Виктория
Пожалуйста объясните, для тупых, если у меня 3 приоритет как 1 , то кто поступит в первую очередь передо мной и после меня в списке?
Коментувати

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!