Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Artur
26 числа документи можна нести до приймальної комісії і о котрій годині будуть рейтингові списки на державне замовлення.
М
Для Artur: 26 липня до 18:00, списки мають бути. А документи на бюджет можна подавати до 12:00, 1 серпня
Влад
До яких 1 серпня? До 18. 00 31 липня. 1 серпня вже друкується наказ про зарахування
Коментувати
Лилик
До заяви,поданої в паперовій формі,я повинен додати згоду вступника на обробку персональних даних.Що це таке і як її зробити?
Коментатор
Для Лилик: це така згода, яку ви вимушені дати — інакше не візьмуть документи. Там є окремий пункт на заяві (її роздрукують в ЗВО), і ви його підпишете — voilà — все зроблено!
Коментувати
Таня
Добрий день! Скажіть, чи буде ще хвиля подчи документів для заочного навчання на контрактній основі? велике дякую!
Соломія
А 27 працює приймальна комісія доя подачі оригіналів документів? І ще маю одне питання, ще працює така схема - хто перший привезе документи того й місце?
Z
Для Соломія: а спроси в ПК работают ли они? Кто тут может знать куда ты повезёшь свои документы?
Експерт
Соломіє, цілком очевидно що той хто перший приїхав подавати документи той і займе бюджетне місце, тому рекомендуємо встати в чергу ще вночі.
Коментувати
Аня
Скажіть будь ласка чи потрібна присутність батьків при подачі оригіналів документів?
Елена
Для Аня: нет
Влад
Якщо тобі немає 18 років і ти йдеш на контракт. То потрібні
Коментувати
Елена
Если списки будут 26 июля, то 27 можно будет уже нести документы в вуз? Или нет, ведь это суббота?
Влад
Для Елена: можна
Коментувати
Дарина
Здрастуйте! Підкажіть, будь ласка: я так розумію, що конверти потрібні, щоб прийшов лист підтвердження. Він прийде обов’язково, не пізніше 26-го? При подачі оригіналів документів потрібно буде цей лист пред’явити? У мене просто може не буде можливості отримати цей лист, якщо ж можна дізнатися онлайн про свій статус
user
Для Дарина: «конверти ... щоб прийшов лист підтвердження» а-а-а-а-а-а-а-а-а-а-а-а-а-а.... Конверти для грошей!, і їх треба було завозити до 22.07. Сарказм ;-( Електронний кабінет вступника, електронні заяви, і, ні сіло ні впало — конверт з листом підтвердження. Це капець. Відкривай, Дарино, і читай вголос, декілька разів http://osvita.ua/consultations/65169/?fbclid=IwAR1S8FfB_VtI5hy1moqnkb-l5DiDvEbOSXRW5KuPfAnLmMn6LXY7l5MMIfk
Дарина
Я знаю про електронний рейтинг. Я вступаю за квотою і ми надсилали конверти, сказали прийде підтвердження.
Галина
Для Дарина: А навіщо Ви їх висилали? Ви в усі виші їх вислали? Конверти подають разом з оригіналами документів аби прийшов виклик на навчання. Він потрібен аби знятись з обліку в військоматі, для виписки з місця реєстрації та поселення в гуртожиток. Цей виклик приходить наприкінці серпня
Коментувати
Женя
Скажіть, будь-ласка, які документи по мінімуму потрібні і чи може хтось подати інший за мене? І чи можуть бути скидки для УБД?
z
Для Женя: документы только лично. Список смотри в этой статье выше.
Влад
Якщо ти сам учасник УБД, то треба було подавати документи особисто до 16 липня і йти за квотою на державне.
Коментувати
Алтейка
Добрий день. Якщо по 1 пріоритету ймовірно проходжу на контракт на денне навчання а по 7 преорітету на бюджет на заочне відділення. За законом, наче, можна паралельно навчатись на обох. Цікавить як на практиці, чи виникають проблеми при подачі документів? Наприклад, вуз в якому планую навчатись на денне (контракт), може відмовитись приймати завірені у нотаріуса копії документів та довідку (що оригінали знаходяться у них) з іншого вузу? Дякую.
z
Для Алтейка: вы имеете право учиться в двух местах. А с документами разберетесь на месте
Коментувати
Сергій
Підкажіть будьласка,якщо тебе прийняли в університет де пріоритетність була "1" і в той де вона була "2" то чи можна між ними вибирати? бо я вже перехотів поступати туди де пріоритетність "1"
...
Для Сергій: якщо рекомендовано на бюджет за 1 пріоритетом, то на 2 пріоритет ви зможете вступити лише на контракт. Якщо дуже не хочеться вступати за 1 пріоритетом, то заяву можна видалити. Тоді 2 пріоритет буде розглядатися системою як перший.
Коментувати
Андрій
Як бути коли на момент подачі орігіналу документів я буду відсутній в Україні ,чи можуть привезти документи батьки?
user
Для Андрій: Нічого страшного. Наступного року заплануєте на весь період вступної кампанії перебувати в Україні і власноруч привезете свої документи ;-)
z
Ахаха. Если сам не придешь-пролетишь
Коментувати
Олена
Доброго дня! Підскажіть будьласка,якщо сьогодні прийшла смс з пропозицією вступу на контракт , то якщо я відвезу вже завтра документи, то я 100 % буду зарахована
Z
Для Олена: думаю,да. А может вы ещё где-то на бюджет пройдёте? Подождите 26 число
Коментувати
Марта
Доброго дня, підкажіть будь ласка, чи потрібна медична довідка при вступі 2019????
Влад
Для Марта: чому Ви питаєте тут, а не в ЗВО, куди вступаєте? Скрізь правила різні
Коментувати
Андрій
Допоможіть хто може, в мене не грузиться файл з правилами вступу, може хтось сам скачати, подивитися і повідомити мені чи потрібно проходити медогляд для вступу в Львівську Політехніку і Університет Франка, буду безмежно вдячний!
Влад
Для Андрій: у Франка не треба, а в другий не знайшов. Передзвони в Приймальну комісію
Коментувати
Ростислав
Якщо я виписався,але ще не приписаний чи міг би я так подати документи, і там же приписатися в гуртожиток?
Влад
Для Ростислав: ні, бо при вступі потрібна приписка
Коментатор
Для Ростислав: подавай, а як вступиш — зареєструють. Не робіть з мухи слона, якось буде.
Коментувати
Тарас
Документ для військовозобов’язаних що це за документ? Чи він потрібен тільки для тих хто служив ?
Коментатор
Для Тарас: чому лише «для військовозобов’язаних»? Це для всіх, хто перебуває на обліку у військоматі, і не обов’язков щоб служив. Це може бути військовий, приписне свідоцтво чи тимчасове — будь-який документ з фотографією від військомата.
Kagant
Это прямоугольная бумажка где будет написано : Посвідчення про приписку до призивноі дідьниці. Там должно быть твое фото и печать на взятие или снятии с военного облика(точно по русски не знаю).
Коментувати
Гена
Добрий день. Виписуватися з місця прописки та військкомату для навчання в іншому місці потрібно до чи після (перед власне заселенням до гуртожитку) подання оригіналів документів?
Влад
Для Гена: до заселення.
Retro
После приказа о зачислении
Коментувати
Алена
При вступу до університету документ,що посвідчує особу можна замість паспорту і витягу примінити прописку?
Коментатор
Для Алена: там є ваше фото; серія та номер, щоб перевірити хто, кому та на якій підставі видав прописку? Ні.
Коментувати
Олена
Доброго дня. Вже навчаюсь в одному вузі і оригінал додатка до атестата зберігається там. Я можу завантажити скан чорно-білої копії цього документу?
Фергана
Добрий день! чому в електронному кабінеті фото відображається, а скани документів переглянути неможливо при цьому вони завантажуються в кабінет і вільно вивантажуються з нього (формат файлу - JPG і розмір - менше 1 Мб дотримано). Це нормально?
каса
Для Фергана: скани документів не відображаються в кабінеті, навіть якщо були завантажені, вони (коли натискаєте на значок лупи) відкриваються в новому вікні, але завичай комп‘ютер блокує це вспливаюче нове вікно (на телефоні ж взагалі ніби ніякої дії не відбувається). тому, якщо в графі для сканів видно назву фото і при вивантаженні на комп‘ютер його видно (і це дійсно потрібне вам фото), то не переймайтеся))
Коментувати