Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Наталія
доброго дня, медична довідка 0-86о потрібна для вступу до ВНЗ, якщо це не Фізкультурний факультет? Дякую
Влад
Для Наталія: у всіх вишах свої правила, взнававйте особисто
Коментувати
Влад
Добрий день. Оригінали документів у період з 28.07 по 02.08 потрібно самостійно везти до приймальної комісії чи можна онлайн?
Ірина
Для Влад: лише самостійно
Коментувати
Олена
Добрий день! Така ситуація: я хочу вступити в ВНЗ на денну форму навчання, але я зараз являюся студенткою іншого університету, але хочу відрахуватися. Чи не завадить мені реєструвати електронний кабінет те, що я вже навчаюся на денній формі? Дякую!
Галина
Для Олена: ні не завадить
Коментувати
Андріяна
Добрий день,чи можна подати документи в серпні місяці на заочну форму навчання? І які документи потрібні для вступу?
Тетяна
Якщо вступник переселенець - переїхав на контрольовану територію України до 21 року з Донецької області (НКТ України) - він не має права на квоту 2?
Ніка
《Рекомендація на бюджет для вступника, який не виконав вимог для зарахування за державним замовленням (не подав оригінали документів у визначені строки) анулюється, а його місце надається іншому вступнику за правилами переведення на вакантні місця держзамовлення, що визначені у розділі XІI Умов прийому.》 Як я зрозумію, що у ВНЗ, який мене #1 у пріорітетності і у який я спочатку не пройшла, з’явилось місце на бюджет, бо хтось не подав оригінали? Бо я подаватиму оригінали у якісь інші ВНЗ, далі по пріорітетності. Чи мені потрібно чекати?
Галина
Для Ніка: де Ви це читаєте? таке дє тільки на закриті конкурсні пропозиції. А в усіх інших випадках, Вам надається лише одне(або не надається взагалі) бюджетне місце. Історія з хвилями, коли треба чекати закінчилась років 6 тому
Коментувати
Олена
Добрий день. Реєстрація електронних кабінетів буде тривати тільки один день чи декілька?
Галина
Для Олена: до 23 липня
Коментувати
Владислав
Добрий день . Я трохи не розумію ,а що для вступу до ВНЗ ,крім ЗНО ще й вступні іспити потрібно здавати ? Поясніть будь ласка .
Ніка
Для Владислав: Вся інформація є на сайті університету - з чого скоадається конкурсний бал. Зазвичай необхідні лише сертифікати ЗНО та бал атестату, але у специфічні ВНЗ - як от війскові, також мистецькі спеціальності(архітерктура, акторське м, хореографвя) - необхідно проходити творчі конкурси.
Коментувати
Ольга
Доброго дня! Мій син 30 червня закінчує Олександрійський політехнічний коледж, хочемо вступити у ваш вуз на деннуформу навчання за спеціальністю електроніка на бюджет, до якого часу потрібно подати документи? Дякую.
Галина
Для Ольга: до якого "вашого"?
Ольга Юнак
Центральноукраїнський націоналий технічний університет м. Кропивницький.
Галина
Для Ольга Юнак: ну так і звертайтесь туди. це освітній портал, а не сайт якогось закладу
Коментувати
Яна
Доброго дня, я закінчила школу у 1993 році і маю атесстат з 5-бальною шкалою, чи маю я право всупу до ВНЗ на заочне відділення на бюджет?
Влад
Для Яна: маєте, якщо здасте наступного року ЗНО і Ваші бали будуть прохідні на бюджет. Не всі спеціальності і не в усих університетах мають бюджет на заочці
Коментувати
Юлія
Доброго дня в мене дитина напів сирота та інвалід дитинства тобто до 18 років , чи має вона пільги (бюджет ,контракт ) Якщо так то коли саме треба подавати медичні довідки
Галина
Для Юлія: такої категорії як напівсирота не існує. А от інваліди пільги мають. звертайтесь в приймальну комісію, де Вам підкажуть, бо за квотами заяви подаються не через електронний кабінет, а в паперовому вигляді
Коментувати
ТОХА
Доброго дня! Чи можна перевестись із спеціальності 227(бакалавр) 2 курс на спеціальність 228 (магістр) на 1 курс?
Ірина
Для ТОХА: ні, ви можете перевестись на іншу спеціальність в рамках одного освітнього рівня. Тобто з бакалавра на бакалавр. Для магістратури необхідно здавати окремі тести за ЗНО та мати закінчений освітній рівень ’ бакалавр’.
Коментувати
Umanska
Які документи треба подати через ел. кабінет? Коли буле ввдомий результат зарахування? Вступ після школи.
Галина
Для Umanska: кабінети створюють з 1 липня. заяви подають до 23 липня
Коментувати
hjhj
Добрий день! Чи можна подати оригінали документів не особисто, а надіслати електронною поштою, використовуючи електронний підпис?
Вита
Доброго дня. Якщо абітурієнт наразі навчається на бюджеті у коледжі та хоче поступати до ВНЗ на основі ЗНО (після 2 курсу коледжу та не здобувши ОКР молодшого спеціаліста) - чи вважається, що він вже використав право на освіту за бюджетні кошти? Тобто, чи може він навчатися на бюджеті у ВНЗ або може розраховувати лише на контракт?
Галина
Для Вита: це різні освітні рівні. на кожному рівні можна вчитись на бюджеті, але не одночасно
Коментувати
zhekazheka
Доброго дня. Підкажіть, якщо пройшов на бюджет за заявами по пріоритету №1 і №2, чи можна буде відмовитись від спеціальності №1 і подати оригінал на спеціальність №2? Чи вже нічого не можна буде змінити?
Якось так
Для zhekazheka: Вашу заяву за 2 пріоритетом система навіть розглядати не буде. Одночасно не можна пройти за двома пріоритетами. Тому Ви навіть теоретично не зможете подати за нею документи на бюджет. Лише на контракт.
Галина
Для zhekazheka: не можна пройти на бюджет за двома заявами одночасно. Вам нададуть лише одне місце, тому добре подумайте де саме найбільше хочете вчитись, і саме туди ставте пріоритет 1
Коментувати
Елена Селена
Доброго дня, пiдкажiть, будь ласка, де брати довiдку у формi 13? Скiльки дiйсна довiдка.
Влад
Для Елена Селена: Вам її повинні були видати разом з паспортом. Вона дійсна поки Ви проживаєте за даною адресою
Коментувати
Людмила
Доброго дня! Підкажіть, будь ласка: 1) якщо дитина подасть заяву на певну спеціальність, то їй самій необхідно буде вказати що вона обирає: "бюджет" чи "контракт"? І якщо, наприклад, обире "бюджет" і не пройде за конкурсом на нього чи можна їй буде лишитися на контракті на даному факультеті? 2)І чи можна в одному Вузі подати заяви на дві спеціальності? Дякую
Влад
Для Людмила: у заяві є дві опції бюджет і контракт, і окремо контакт. Якщо дитина подає на бюджет і контракт і їй не надали бюджет, то вона може подати документи по цій заяві на контракт. Що у Вашому розумінні залишається на контракті? Якщо бали низькі, а є діти з більш високими балами, а місць мало, том візьмуть найсильніших. Якщо місць багато і вистачить всім, то візьмуть з любими балами. Можна в один вуз подати хоч на 5 різних спеціальностей.
Коментувати
Володимир
Чи потрібно ЗНО для вступу на заочну форму навчання.Чи підходить ЗНО на основі ДПА
Влад
Для Володимир: не існує ЗНО у формі ДПА. Є ДПА у формі ЗНО. Це коли оцінка у 12 бальній системі виставляється в свідоцтво і до вступу ніякого відношення не має. Для вступу треба ЗНО.
Коментувати
Наталя
Добрий день. Син закінчує 1 курс( бюджет). Хоче вступати в інший навчальний заклад.Це має бути інша спеціальність? Можна подавати заяви в декілька університетів?
К.К
Для Наталя: На контракт хоч сто заяв в будь які вузи на будь які спеціальност))і.Але на контракт,бюджет вам не можливий.Або сплатіть все в перший вуз(оплату навчання і стипендію,що отримали там за рік).Тоді да,можливий і бюджет
Влад
Для К.К: на контракт до 30 заяв
Коментувати