Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Надія
Вітаю напишіть будь ласка чи можливо після електронної подачі документів в одному вузі скасувати заяву а в другий подати буду вдячна
Гавриленко Віта
Скажіть будь ласка , чи діють пільги при подачі заяв до ВНЗ , і чи вказуються вони якимось чином в електронному кабінеті. Дитина має інвалідність пов’язану з ЧАЕС. ЧИ Чи дає така пільга можливість вступу на бюджет без НМТ. ДЯКУЮ.
Ганна
Потрібно запитати в університетах, які розглядаєте, про можливі варіанти вступу.
Вікторія
Нам пояснили, що потрібно зареєструвати цю пільгу ще до подачі заяв, в приймальній комісії одного з ВУЗів, у нас зустріч 1.07
Коментувати
Вікторія
Підкажіть будь ласка, чи можна ще подати документи на заочне форму навчання, якщо так, то до якого числа потрібно оформити заявку?
Тетяна
Підкажіть будь ласка(((вже не можна подати заявку на вступ??? Якщо прийшли терміни то чи можна щось змінити???
Андрій
Підкажіть, будь ласка, чому термін подачі заяв триває до 31 жовтня?
Інна
Доброго дня! Підкажіть будь ласка, де побачити можна ціну за контрактну форму навчання і перелік форм і спеціальностей бакалавр, магістр
Алла Нестерова
Доброго дня, чи можливе паралельне навчання на заочному навчанні, якщо вступила вже до одного навчального закладу і маю бажання та можливість навчатись ще в одному, але документи подавала як на очну форму навчання?
Маргарита
Підкажіть будь ласка, якщо я вступила на бюджет, у рейтингу перша, а всього бюджетників вийшло 2. Чи буду я отримувати стипендію? Бо наскільки знаю, то кількість отримувачів стипендії 40-45% з кількості усіх бюджетників у групі
Петя
Вітаю, дуже хвилююся з приводу вступу до університету, подавав 5 заяв у різні ВНЗ на одну спеціальність. Моє питання у тому чи маю я чекати дзвінка від усіх ВНЗ або подавати у ті, що зателефонували до 29 числа
Вікторія
Для Петя: так так!! Те ж саме
Коментувати
Володимир
Доброго дня, Мені зателефонували з навчального закладу, сказали, що можна принести документи до 16 вересня. Чи це означає, що мене приняли і залишилось лише виконати формальні вимоги? // Я ще не вирішив остаточно куди хочу поступити. Чи "згорить" моє місце, якщо я занесу документи не відразу, а на приклад десь 14-15 вересня? PS (!) Попри дзвінок з навчального закладу, стасус заяви у кабінеті вступника не помінявся. Це в нормі чи кабінет глючить?
Наталія
Скажіть,. будь ласка, коли будуть списки рекомендованих на. бюджет?
Роман
А чи буде другий/третій потік? Чи можливо взагалі подати заяву на вступ після 23 серпня? Наприклад тим, хто складає спеціальну сесію НМТ. Адже були якісь зміни щодо вступної кампанії, які дозволяють абітурієнтам вступати на бюджет за результатами спеціальної сесії.
989
Для Роман: ні. тепер лише на контракт. Хіба що не наберуть весь обсяг державного замовлення, то може міністерство і запровадить 2 етап.
оля
після 23 можна подати документи на платне?
Наталя
І мене турбує це питання
Коментувати
Катерина
Добрий день! Підскажіть, будь ласка, коли можна додатково подати заяву на вступ до ВНЗ за результатом НМТ через електронний кабінет вступника, якщо протерміновано прийом документів ( після 23 серпня)?
Артур
Для Катерина: ніяк
Коментувати
Тетяна
Підкажіть, будь ласка, якщо абітурієнт проживає закордоном, але пройшов за конкурсом на обрану спеціальність на контракт, чи може він навчатись дистанційно?
Галина
Для Тетяна: а яка форма навчання у виші на цій спеціальності? якщо повністю дистанційної форми немає, а є змішана, то як її зроблять спеціально для Вас? Вступайте на заочну.
Коментувати
Ірина
Добрий день. Скажіть, будь ласка, чи можна подати 2 заяви в один ВНЗ на одну спеціальність, якщо однакова спеціалізація, але різна освітня програма ?
Галина
Для Ірина: звісно ж можна. Хоч 3 або всі 5, якщо у виші є така можливість
Коментувати
Олена
Добрий вечір! Підкажіть будь ласка, чи заявки на заочну форму навчання на бюджетній основі враховуються в список 5-ти вузів денної форми? Чи можна заочно подавати окремо з пріоритетністю? Дякую!
Світлана
Добрий вечір, підкажіть будь ласка коли буде оприлюднення результату по тесту ,і з якого по яке число подається заява і документи в обраний заклад. Бо в електронному кобінеті ще написано допущено до конкурсу ,а з університетів телефонують щоб везли документи. Дитина йде по 1 квітів. Дякую
Анна
Для Світлана: Доброго дня. Результати (чи вступила дитина на бюджет чи ні) будуть не пізніше 29 серпня. Якщо все-таки вам буде рекомендовано бюджет, то заяву потрібно подати не пізніше 2 вересня (18:00). Не хвилюйтеся)
Коментувати
Ьетяна
Добрий вечір. Скажіть, будь ласка, чи може ВУЗ запропонувати зарахування на бюджет, коли ще не завершилася реєстрація абітурієнтів?
Юлія
Доброго дня. Термін дії ID картки закінчився,подали на паспорт(терміновий) але великі затримки на невизначений термін,сказали можливо ще місяць,я у розпачі,дали довідку про подання документів для оформ.паспорта. Як нам подавати оригінали на вступ без паспорта і до якого числа потрібно привезти документи у ВНЗ ?
Skrat_Skrat_
Усі зазначені документи мають певний строк дії. Однак ми розуміємо, що на період дії воєнного стану у громадян України, іноземців та осіб без громадянства обмежено можливість обміну документів, які посвідчують особу, підтверджують громадянство України чи спеціальний статус, або вклеювання фотокартки до паспорта громадянина України по досягненню 25-ти і 45-річного віку. Відтак, було запропоновано, що до відповідного нормативного врегулювання або відновлення роботи ДМС у повному обсязі, під час перевірки документів для посвідчення особи, підтвердження громадянства України чи спеціального статусу, вказані особи можуть пред’являти документ, строк дії якого закінчився, або документ, до якого своєчасно не вклеєно фотокартку, ЯК ДОКУМЕНТ, ЩО ПОСВІДЧУЄ ОСОБУ. Це передбачено вимогами Порядку перевірки документів у осіб, огляду речей, транспортних засобів, багажу та вантажів, службових приміщень і житла громадян під час забезпечення заходів правового режиму воєнного стану, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 29 грудня 2021 року № 1456. Зазначені документи у період запровадженого в Україні воєнного стану є такими, що дійсно посвідчують особу, підтверджують громадянство України чи спеціальний статус особи, та є чинними на території України в частині щодо посвідчення особи, підтвердження громадянства України чи її спеціального статусу.
Коментувати
Надія
Доброго дня! Я правельно зрозуміла, якщо побачили що рекомендовано то на наступний день можна привозить оригінали документів?