Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Русило Діана
Добрий день. Чи можна подавати заяву на бюджетну форму навчання у ВУЗи (окрім військових ВНЗ), якщо не пройшла ІІ тур в університет внутрішніх справ?
Якось так
Для Русило Діана: не зустрічав таких обмежень. Ви ж заяву в університет внутрішніх справ подавали "вручну", а не через електронний кабінет.
Коментувати
Виталий
Доброго дня. Як зрозуміти, чи де буде опубліковано мінімально необхідний бал для можливого зарахування на контракт в ВНЗ на певну освітню пограму?
Галина
Для Виталий: такого не може бути опубліковано. Все вирішує виш. Оскільки в нас вишів більше ніж треба рази в 2, то в більшість з них, якщо немає загальних обмежень (як 140 на пларо) можна і зі 100 балати вступити на контракт. Лише в окремі виші на деякі спеціальності існує конкурс на контракт, і то це конкурс між тими хто дійсно подасть оригінали документів. Подивіться минулорічний набір, і порівняйте скільки ліцензійний обсяг з тим скільки людей дійсно набрали. На контракт підбирають всіх, хто навіть в коледжі вчитись не здатен за своїми здібностями.
Галина
Для Галина: вибачте 140 на право!
Коментувати
Виталий
Доброго дня, а є якісь терміни для надходжень напису в електронному кабінеті "рекомендовано на контракт"?
Якось так
Для Виталий: такий напис може не з’явитися взагалі. Тому, якщо не отримали надпис "рекомендовано на бюджет" можна (краще подзвонити в приймальну комісію і спитати, коли краще приїхати) наступного дня їхати і подавати документи на контракт.
Коментувати
Ірина
Добрий день. Кінцевий термін подання заяв для вступу на бюджет 23 липня, так? Оголошення результатів, хто вступив на бюджет 28 липня. Тобто оригінали документів потрібно завезти у проміжку між 28 липня і 2 серпня включно? Я все правильно зрозуміла?
Влад
Для Ірина: на бюджет так
Мар'яна
А на контракт хіба не так само?
Коментувати
Miroslava
Чи потрібно медична довідка для вступу до внз ? Десь пише що так , а десь пише , що на 2021 рік не потрібна
Якось так
Для Miroslava: все правильно пишуть. Десь потрібна довідка, а десь - ні (близько на 90% спеціальностей не потрібно). В цьому питанні кожен ЗВО може встановлювати її необхідність.
Коментувати
Оксана
Добрий день . Ми подали заявку на державне замовлення , їдемо здавати творчий конкурс , нам потрібно створювати електронний кабінет ,і там іще раз реєструватися , чи ні ?
Влад
Для Оксана: яку Ви заявку подали і куди, якщо заяви можна подавати тільки з 14 липня, тим більше у Вас і кабінету немає, щоб її подати
Коментувати
Нина
Доброго вечора, я хочу подати документи на заочну форму, чи можна це зробити через кабінет?
Влад
Для Нина: через кабінет Ви можете подати тільки заяву, прикріпивши скан додатку до свідоцтва. Оригінали або особисто, або уточнюйте у виші, чи приймуть вони поштою або електронною поштою з накладанням електронного підпису
Коментувати
Вікторія
Добрий день, скажіть, будь ласка, тому що я не знаю що робити, якщо я вступаю в університет із специфічними умовами навчання, і якщо я пройду туди на державне, а там зарахування до 20 липня, але разом з тим я хочу подавати заяви на державне ще в деякі університети, і якщо я пройду ще й туди на державне, а там зарахування з 28 липня, то як мені поступати далі, мене зарахують в університет із специфічними умовами навчання на державне і я не зможу вже піти на державне в інший університет, чи я зможу зачекати і дізнатися чи пройшла я ще на державне, а тоді вже обрати куди я хочу вступати? Будь ласка,???? дайте відповідь!!!
Вікторія
Доброго дня,скажіть чи можу я завести документи на контракт після оголошення бюджетних місць?
Влад
Для Вікторія: можете
Коментувати
Оксана
Добрий вечір.скажіть чи можу я поступити у ВНЗ без математики і куди можна поступити
Вікторія
Для Оксана: можете ,на журналістику ,українську або іноземну філологію ,на педагогічні спеціальності (укр мова і література, історія ,мабуть ще музичне мистецтво ,фіз культура , можливо біологія і географія ,політологія ). Перегляньте по цим спеціальностям ,якщо зацікавили ,чи підходите ви.
Коментувати
Володимир
Поясніть ще раз нормально. Ел.кабінети формуються з 01.07.21 по 13.07.21, а заяви подаються з 14.07.21 по 23.07.21?
Nastya Um
Для Володимир: так, все правильно
Влад
Для Володимир: кабінет можна створити аж до 30 вересня, тільки тоді вже на контакт. А якщо хочете на бюджет то до 23 липня
Коментувати
Анастасія
Доброго дня! Оригінали документів потрібно везти у вузи вже після того, як в електронному кабінеті тебе зарахували чи до того?
Влад
Для Анастасія: ні, зарахувати не можуть нікого, поки не привезуть оригінали. Якщо на дали рекомендацію на бюджет, то оригінали подаються до 2 серпня, якщо не надали рекомендацію на бюджет, берете свої оригінали і везете туди, де хочете навчатись. Конкурс на контракт по оригіналам
Коментувати
Наталія
Добрий день! Дитина отримала свідоцтво про закінчення школи з помилкою і ми передали в Київ для виготовлення нового.Реєстрація електронного кабінету починається з 01.07 , а закінчується 13.07 ?Чи ще пізніше можна створити електрон.кабінет , наприклад , 16.07 ,коли вже подавати заяви до вузів ?
Галина
Для Наталія: до 23.
Коментувати
ааааыв
ывафафыав ывафафывафав фывафффффффффффффффф... фффффффффффффффффффф... фффффффффффф... фывааааааааааааааааа... аааааааааааааааааааа... аааа...
Віка
Доброго дня Закінчила технікум і хочу подавати документи до університету за своєю спеціальністю (до зарахування на 2 курс).Але вступні екзамени в усіх вузах майже в один день. Можете порадити як краще зробити, оскільки я хотіла подати документи у різні міста,а іспити майже в один день у всіх університетах
Влад
Для Віка: що тут можна порадити? обирайте ті, куди встигаєте на іспити
Коментувати
Іванка
Скажіть будьласка, після того як я подала документи на контакт то це означає, що я вже зарахована чи потрібно буде ще чекати результатів?
Влад
Для Іванка: зарахована, це коли Ви побачите себе в наказі про зарахування
Коментувати
Лілі
Вітаю! Закінчила 2 курс коледжу. Склала ЗНО. Чи можна в коледжі взяти сканкопії документів щоб спробувати вступити до ВНЗ без відрахування з коледжу? І якщо не вступлю чи передумаю чи зможу продовжити навчання у коледжі на 3 курсі?
Дарина
Добрий день, підкажіть будь ласка, якщо буде рекомендація на контракт, як діяти далі? Чи є якісь терміни подання оригіналу документів на контракт? І чи буде ще вірогідність отримання пропозиції на бюджет після 2серпня?
Влад
Для Дарина: остаточні списки на бюджет 28 липня, нічого більше змінюватися не буде, якщо бюджет не отримали, берете оригінали і везете в той ЗВО, в якому хочете навчатися, не потрібно чекати ніяких рекомендацій, з статусом Допущено можна подавати оригінали. На контракт до 13 серпня
Виталий
Доброго дня, а є якісь терміни для надходжень напису в електронному кабінеті "рекомендовано на контракт"?
Коментувати
Ганна
Добрий день. Якщо я подаю заяву на бюджет і не проходжу, це означає,що по цій самій заяві я можу претендувати і на контракт? Чи треба окрему заяву на контракт подавати серед можливих 30?
Якось так
Для Ганна: 1) так. 2) ні.
Коментувати
Роман
Добрий день ,я зараз навчаюсь в коледжі 2 курс закінчив на контракті, чи можу я поступити в університет на бюджет а в коледжі перевестись на заочну форму ?