Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Софія
Доброго дня ! Скажіть будь ласка як і коли я зможу дізнатись чи вступила я на бюджет?
Тарас
Для Софія: Інформація з’явиться в електронному кабінеті 28 липня. Якщо Вам буде запропоновано бюджетне місце, то навпроти відповідної заяви буде напис "Рекомендовано до зарахування". Якщо такий статус не з’явиться, то бюджету Ви не отримали. Зверніть увагу, що не треба плутати статуси "Рекомендовано до зарахування" (саме він означає вступ на бюджет) та "Рекомендовано до зарахування (навчання за кошти фізичних і юридичних осіб)" (це рекомендація на контракт, але навіть якщо цей статус не з’явився, Ви все одно можете вступати на контракт за будь-якою з поданих заяв).
Коментувати
Аліна
Доброго дня , скажіть коли подача документів на заочне вступнику , не після 11 класів , а після пту?
Світлана
Добрий день! Маю запитання: якщо я в цьому році вступила на контракт, можу я в наступному році добре перездати ЗНО і продовжити навчання на бюджеті за обраною спеціальністю на 2м курсі? Або треба вступати знову на 1й курс? Зазделегідь дякую за відповідь)
Айрін
Для Світлана: Ні, здані в наступному році ЗНО не впливають на форму навчання. Ви можете перевестись на 2-ий курс на бюджет, якщо з вашого курсу багато бюджетників вилетять під час сесій. А на основі ЗНО в наступному році Ви можете тільки спробувати поступити на 1 курс на бюджет.
Світлана
Для Айрін: Дякую за відповідь))
Коментувати
Світлана
Добрий день, підкажіть, будь ласка, якщо не вступив на бюджет, але вступив на контракт, який термін подачі документів?
Роман
Для Світлана: 2.07-11.07 - виконання вимог до зарухування для вступників за КФО
Коментувати
Наталя
Добрий день,таке запитання.Якщо я подала електронну заяву в університет на бюджет ,після 11 класу тільки за результатами ЗНО,без іспитів та конкурсів на денну форму навчання на спеціальність музичне мистецтво,коли будуть результати чи я пройшла на державне і коли потрібно подавати документи(оригінали) з якого числа по який?
Галина
Для Наталя: це куди на музичне мистецтво приймають без творчого іспиту?
Роман
Для Наталя: За умови, що ви отримаєте рекомендацію на бюджет, пожача оригіналів з 28.07 по 02.07. Якщо ж ідете на контракт - 02.07-11.07
Коментувати
Наталя
Добрий день, якщо я не пройду на бюджет, але хочу навчатися за обраною спеціальностю на контракті, чи можна везти оригінали документів до приймальної комісії 28 липня? Чи потрібно це робити пізніше?
Галина
Для Наталя: анулюйте заяви на бюджет за якими не хочете вчитись аби хтось інший міг вступити на це місце і воно не згоріло
Айрін
Для Наталя: краще передзвонити в приймальну комісію обраного внз і уточнити у них терміни прийому документів на контракт. Не дуже популярні внз можуть вже зараз починати прийом документів на контракт.
Коментувати
Зайчук
Здавала ЗНО на додатковій сесії 7 липня,до якого числа можна подавати електронну заяву
Влад
Для Зайчук: до 23
Коментувати
Александр
Добрый день. Если я школу закончил 20 лет назад. И сейчас хочу продолжить учебу на бакалавр мне нужно будит сдавать ЗНО?
Андрей
Для Александр: Да хоть 60 лет назад - сдавать теперь всё равно нужно.
Коментувати
Юля
Подача оригіналів документів буде з 28 липня по 2 серпня. Але 31 та 1 числа - вихідні, чи будуть працювати приймальні комісії у ці дні?
Тарас
Для Юля: Графік роботи приймальних комісій є на сайті кожного закладу вищої освіти. Тому перед тим як везти документи, ознайомтеся з цією інформацією. Досвід показує, що в більшості ЗВО приймальні комісії будуть працювати (в деяких може бути скорочений робочий день). Але Вас в цей час буде цікавити лише одна конкретна приймальна комісія і тому доречно пересвідчитись, що саме вона точно буде працювати і дізнатися її години роботи.
Юля
Дякую!
Коментувати
Катя
Доброго дня, таке запитання. Я подала електронну заяву на навчання в Університет на заочну форму в друге місто, що потрібно робити ? Чекати від них дзвінка чи повідомлення ? І що робити з документами, їх потрібно подавати після того як мені відпишуть чи до того ? Дякую
Тарас
Для Катя: Якщо претендуєте на бюджет, то чекаєте результатів 28 липня. Після цього потрібно подати оригінали документів у цей університет (до 2 серпня, якщо отримали бюджетне місце). Якщо на бюджет не претендуєте, то можете самі зателефонувати у приймальну комісію й дізнатися, коли краще привезти документи на контракт.
Коментувати
Ігор
"Зарахування вступників на навчання за рахунок цільових пільгових державних кредитів та за кошти фізичних та/або юридичних осіб (контракт) — не пізніше ніж 30 вересня 2021 року." , тобто ті хто йде на контракт можуть почати навчання 30 вересня?
Галина
Для Ігор: навчання почнеться з 1 вересня. Але добір ще до 30 вересня відбуватиметься
Коментувати
Олена
При подачі заяви у електроному кабінеті пропонує вказати рекультати зно або мови , або мови та літератри? На сайті унііверситету вказано мова. Чому тоді програма надає вибір? І як тоді обирати тим, хто вступає за результатами минулих років, де не було розподілення зно з мови і мови лтератури? тож питання чи є в мене вибір ( бо результат зно з мови та літератури більший) чи потрібно вказати лие результат зно з мови?
Тарас
Для Олена: Так, Ви маєте вибір. Якщо з української мови та літератури бал ЗНО вищий, то можете використовувати саме його.
Коментувати
Ганна
Чи можна реєструватися одночасно в декілька університетів ? В мене середня спеціальна освіта. Вже навчаюся в одному з університеті на заочному два роки.
Катерина
Я склала творчий конкурс 3 липня, який в мене термiн закiнчення подачi заяви? Чи можна подати спочатку заяву на спецiальнiсть з творчим конкурсом, а через декiлька днiв на спецiальнiсть за резльтатами ЗНО?
Ірина
Як я маю знати, чи проходжу на контракт у вуз? Це буде відомо лише у вересні? Чи Вуз якось дає про це знати?
Наталі
Для Ірина: дає знати, вам зателефонують, або напишуть на пошту вказану у кабінеті, а загалом краще самій дізнаватись, я коли поступала(19-ий рік) подавала в політех львівський на бюджет (прикладна лінгвістика) то не пройшла, але поїхала в деканат, і мені сказали що я можу сміливо подавати свої документи. їЗДИЛА ПИТАТИ БО МАЛА ДЕРЖ МІСЦЕ
Коментувати
Denis_28
Denis_28 У мене зараз 3 заявки в один вуз я налужу до пільгової категорі ( як я побачу що я пройшов???
Денис
Доброго Дня, помітив, що у мене недопройдений воєнкомат, а вже 14 число. Скільки потрібно часу для отримання даного документа, який потрібен для поступлення. Встигаю по строкам?
Галина
Для Денис: приписне потрібно при поданні оригіналів документів а зави подають без нього
Коментувати
Катя
Доброго дня. Хочу поступати у 2 ВУЗИ одночасно. 1 денна форма навчання в моєму місті на бюджет , а інша - заочна форма в іншому місті на контракт. Що робити ? Як з документами розібратися ?
Галина
Для Катя: оригінали здаєте туди де навчаттметесь на бюджеті, і візьмете довідку, що оригінали знаходяться в них. А туди, куди вступаєте на контракт несете довідку і копії документів
Коментувати
Александр
Добрый день. Имею диплом младшего специалиста судовождение . Нужно поступить на бакалавр. В октябре прихожу с рейса. На какой период времени я могу зарегистрироваться для сдачи зно?
Андрей
Для Александр: В этом году регистрировались с 1 февраля по 5 марта, а с 21 мая по 15 июня проходило само тестирование. На следующий год также ориентируйтесь на регисртацию с начала февраля по начало марта.
Александр
А если я в следующем году в мае снова буду в рейсе. Раньше или позже сдать зно можно? У меня весной не получается быть дома. Не как не могу поступить уже 2 года.
Андрей
Участвовать в дополнительной экз. сессии можно только при наличии уважительных причин (одна из них: "перебуватимуть за кордоном"). Подробнее https://testportal.gov.ua/dodsession/ Сроки этой доп. сесии сдигаются на +5 недель от основной (в этом году 29 июня - 14 июля).
Коментувати
Юля
Добрий день, чи потрібно реєструватися в електронному кабінеті на основі диплому молодшого спеціаліста?
Галина
Для Юля: так
Людмила
У мене не виходить. Чому?
Коментувати