Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Светлана
Подскажите,мы подали 7 заявлений на бюджет и если после 26 июля нас не зачислят ,то можем мы расчитывать на контракт автоматом сюда же или нужно подавать заявки на контракт через ел.кабинет до 01.08?
Вася
Для Светлана: заявы на бюджет это сразу и заявы на контракт. И есть еще отдельно только на контракт. Посмотрите в кабинете. и не волнуйтесь
Алла
На контракт , теж є конкурс! Тому , або телефонуйте в приймальну комісію, або чекайте результату.
Коментувати
Ольга
Якщо вступник не претендує на бюджет, можна везти документи раніше 1 серпня на контракт?
Вася
Для Ольга: можно, конечно, но сначала спросите приемную комиссию, может они просто заняты.
Алла
На контракт, теж може бути конкурс! Тому ,телефонуйте в приймальну комісію.
Коментувати
Ирина
Подали заявления в электронном виде. Выбирается только специальность, например, "Экономика", без выбора специализации, например, "Экономика предприятия", "Цифровая экономика" и т.д. В поданых заявлениях эта графа пустая. Это верно или неправильно подали заявления?
123
Для Ирина: вступ іде на спеціальність. Спеціалізація обирається вже у виші. Зазвичай на 2-му курсі
Вася
Думаю, вы не правы. У некоторых специализация сразу и вы туда и поступаете. А как у них указано? принимают просто на экономику или на специализации? Смотрите правила приема Уточните в приемной комиссии.
Мария
Вам нужно было заполнить графу "Освітні програми"
Коментувати
Вікторія
Питання щодо подачі оригіналів документів: Якщо мені вже зателефонували з ВНЗ в сказали, що є можливість вступити на контракт, це означає, що я вже можу завозити оригінали документів чи потрібно чекати 22 липня?
Влад
Для Вікторія: Якщо Ви подавали на контракт заяву, то везіть зараз, а якщо на бюджет і Вам пропонують на контакт, то чекайте 26 липня, списків на бюджет. Бо Вас просто можуть заманювати
z
Если это ваша мечта-учиться там на контракте.то везите.конечно
Юра
Мені здається потрібно чекати 22 липня, щоб університети до яких ви подали на "державне" могли побачити ,чи беруть вони вас на державне замовлення.( або я не розумію як це працює)
Коментувати
Інна
Підкажіть, будь ласка, якщо в особистому кабінеті вступника в статусі з 1 приорітетом стоїть "зареєстровано у навчальному закладі", а в наступних "допущено до конкурсу", то що це означає, що до вузу з 1 пріорітетом ми не допущені і чому?
Віталій
Я ЗДАВ ДОКУМЕНТИ У 2 ПАПКИ :на базі школи, і нв базі молодшого спеціаліста. На базі школи результати оприлюднять 26 липня. В на базі молодшого спеціаліста іспити відбудуться 30 липня. Як це буде??
989
Для Інна: ще не встигли обробити документи. Коли оброблять то буде або допущено або відмовлкно.
Коментувати
Надія
Заявки подані в суботу та неділю будуть опрацьовуватись відразу чи в робочі дні? Дякую.
Ірина
Можна подавати заявки , не послідовно розставляти пріорітетність. Також можна подати паралельно на бюджет і на контракт двома заявками? Дякую.
989
Для Ірина: 1 можна. 2 дві заявки не потрібні. Якщо подаєте на бюджет, то і на контракт. Не існує заяв лише на бюджет. Є заяви виключно контракт (вони без пріоритетів)
Коментувати
Елена
В заяві на вступ не поклали галочку - бал за успішне закінчення підготовчих курсів , вуз зможе сам добавити бали ?
z
Для Елена: нет. Откуда они знают.что Вы закончили курсы
z
Для Елена: Звоните в приемную комиссию
Елена
Вы думаете у них есть доступ , если не поставила эту галочку или всё таки придётся уничтожить заявление и новое создать ?
Коментувати
ValerieD
Так вийшло, що універ ,куди я не дуже хочу поступати , має пріоритет 1. Чи можу я видалити цю заяву ,навіть із втратою пріоритетності, і подати цю заявку ще раз на той самий універ , тільки з пріоритетом 3?Статус "Зареєстровано у навчальному закладі"
...
Для ValerieD: так. І 2 пріоритет буде розглядатися системою, як перший.
Алла
Втратите 1 приорит, якщо видалите цю заяву(
Коментувати
Андрій
поставили пріоритет .чи можна буде поступить в інший внз в разі проходження по пріоритету
Влад
Для Андрій: можна, тільки тоді навіщо подавати на бюджет і йти на контракт, щоб просто забрати в якоїсь дитини бюджет?
Коментувати
Лена
Якщо в заяві написано допущено, і я її скасую, чи можу я подати на другу спеціальність в цьому ж вузі, якщо це 7 пріотет (скасувавши 7, можна подати ще одну)?
989
Для Лена: вже ні. Якщо виш опрацював заяву, то скасувати звісно можете, але створити нову з цим пріоритетом ні
Коментувати
Катя
На сайті незрозуміло написано, поясніть будь ласка з якого і до якого числа можна подавати оригінали на бюджет? В заяві повинно бути написано рекомендовано щоб заносити оригінал?
Коментатор
Для Катя: після оприлюднення списку рекомендованих 26 (а скоріше вже з 27) по 31 липня. Так, в кабінеті мусить бути позначка біля заяви, куди саме рекомендовано — туди нести оригінали.
Коментувати
Олена
ООО! 26.07 - п’ятниця! Кароче, на все про все 3 дні 29-31 липня! Ото буде!:( буде!
user
Для Олена: п’ятниця, і що з того? Приймальні комісії порядних ЗВО в період вступної кампанії працюють в суботу та неділю, отже, 5 днів.
Влад
Значить не всі працюють. В Києві, знаю, працювали в суботу до 13.00, неділя вихідний
Коментувати
Марина
Отже, подавати заяви на основі ПЗСО можна до 22 липня, а рейтенгові списки зарахованих на державне замовлення оприлюднюється 26 липня. Оригінали документів треба відвести у ВНЗ до 31 липня. Виправте мене, будь ласка, якщо я десь помилилася)
Коментатор
Для Марина: Точно ????
Влад
Все вірно
Олена
Подали заяви і на контракт і на бюджет. На бюджет по рейтингу не попадаю , чи можна везти оригінали документів в ВУЗ на контактну форму , не чекаючи 23 липня, хоча в інші ВНЗ є заяви на бюджет.
Коментувати
Юлія
Добрий день, скажіть будь ласка, коли треба завозити оригінали документів? До 31 липня чи після 1 серпня?
123
Для Юлія: куди? на бюджет - до 30-го липня. на контракт до 30 вересня
Влад
До 31 липня. А на контракт хто перший подав, того і місце. До 30 вересня тільки на вакантні місця. До 6 серпня бажано. 7 серпня вже будуть списки зарахованих
Ольга
1 серпня оприлюднення рейтингу на контракт. 6 днів на подачу заяв?
Коментувати
Настя
У мене пріорітет можна поставити тільки до 7, натискаючи на 8 чи 9, всеодно пишеться 7. У чому проблема? І чи можна повторювати цифри в пріорітеті?(два перших і тд.)
123
Для Настя: Ви взагалі умови вступу не читаєте? Принципово чи читати не вмієте? Заяв на бюджет подається не більше 7-ми
Коментувати
Вікторія
Підкажіть, маю диплом молодшого спеціаліста, фельдшера, і хочу поступити на психолога на скорочену форму. Як і куди подавати документи і чи можна поступити на державну форму навчання?
123
Для Вікторія: Якщо на медичного психолога, то взнавайте в медвиші. Документи подають в паперовому вигляді. Якщо просто на психолога, то це інша галізь знань і вступати треба за ЗНО та балами атестату (заяви через електронний кабінет)
Коментувати
Петро
Підкажіть, будь ласка, - коли у кабінеті з’являться рекомендації по зарахуванню на контракт? Одночасно з бюджетом, 26.07?
z
Для Петро: нет, после 1 августа. Но документы можно нести сразу, не обязательно ждать рекомендации
Коментувати
Юлія
Навчаюсь на бюджеті Денна форма і хочу поступити ще на заочне контракт - друга освіта . Чи збережеться бюджетна форма, на якій я зараз навчаюся?
Коментатор
Для Юлія: так, збережеться.
Коментувати
Світлана
Якщо дитина вчилася з 1 класу і закінчила сільську школу, проживає в селі, але зареєстрована в місті, чи буде їй рахуватися сільський коефіцієнт?
kafedragrb
Для Світлана: ні, повинна бути реєстрація в селі
Коментувати