Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Наалія
З якого числа потрібно везти документи у університет якщо я поступаю на контракт .
Влад
Для Наалія: в деякі ЗВО можна вже зараз, дзвони і уточнюй
Коментувати
Яна
Коли потрібно везти документи у університет якщо я поступаю на бюджет і які документи потрібно везти ?
Maruv
Для Яна: Якщо ви побачите себе в списку рекомендованих до зарахування на бюджет 26 липня, то ви маєте з 27 липня до 18:00 31 липня надати оригінали документів які вказані у вашому ВНЗ на офіційному сайті
Коментувати
Ольга47
Подскажите, пожалуйста, если я перевожусь на заочное на второй курс, то до какого числа вступительная кампания, и, имеют ли право отказать мне в подписании заявления на отчисление, аргументируя тем, что сейчас все в отпуске до конца августа, то как тогда быть с переводом в другой вуз, если я не могу отчислиться?
777
Для Ольга47: перевод, відрахування та вступ - це різні речі. яке відношення переведення має до вступної кампанії. переведення дійсно зазвичай здійснюють наприкінці серпня. І це Вам треба взнавати у виші. І треба саме переводитись, а не відраховуватись. Якщо відрахуєтесь, муситемете вступати заново.
Коментувати
Оксана
Підскажіть будь ласка! 1) Контрактники зараховуються по рейтингу (по балам) чи хто швидше принесе оригінали документів до ВНЗ? 2) Якщо не пройшов по жодній з поданих на бюджет заяв, то чи можливо таке що не пройду по жодній і на контракт? 3) Якщо не пройшов по жодній з поданих на бюджет заяв, але по балам на контракт проходжу наприклад на 3 з них, то мені прийде 3 рекомендації на контракт чи лише одна?
Влад
Для Оксана: 1)там де мало ліцензійних місць, то за конкурсом, де багато-всих підряд, хто подав документи 2)малоймовірно, кудись та вступите 3)на контракт звичайно приходять рекомендації на всі на які не пройшли на бюджет
Коментувати
Роман
Списки на контракт 1 августа, а если я хочу раньше подать заявление? Звонить в приемную комиссию прошел ли я? Когда будет известен балл для прохождения на контракт, чтобы можно было понять прошел ли ты? Спасибо
Zorro
Для Роман: обратитесь в приемную комиссию, они обычно знают примерно, пройдёте ли вы. Доки можно и раньше отвезти. В конце концов их можно потом и забрать и отнести в другой вуз
Роман Гольцман
Спасибо, а когда ВУЗЫ публикуют конкурсный балл достаточный для прохождения на контракт и на бюджет?
user
Для Роман Гольцман: ви при своєму розумі, чи української геть зовсім не розумієте? Стаття, під якою ви зволили залишити своє «питання» має назву «Строки вступу на бакалавра у 2019 році» — почитай!
Коментувати
Роман
Прошу объяснить Переведення на вакантні місця державного, регіонального замовлення та на місця за рахунок цільових пільгових державних кредитів осіб, які зараховані на навчання за кошти фізичних та/або юридичних осіб на основі повної загальної середньої освіти — не пізніше 09 серпня. Какие критерии перевода с контракта на бюджет? Если уже подал документы на контракт и подписал его, возможно ли перевестись на бюджет ? Спасибо
Zorro
Для Роман: сможете первестись если останутся бюджетные места и если вы льготник
Коментувати
Володимир
Доброго дня, шановні! Підкажіть, будь-ласка, чи можна окрім семи заяв по пріоритетам подавати заяви на контракт, коли такі заяви будуть розглядатися (сподіваюсь після того, як не спрацює жодна із заяв за пріоритетами) і чи можна вступити на денну форму за контрактом після 26.07, якщо до цього часу не подавав електронних заяв на вступ за контрактом? Буду щиро вдячний за роз’яснення
Zorro
Для Володимир: можете подавать сколько угодно заяв на контракт. Заявы с приоритетами они сразу же считаются и на контракт. И ещё хоть 20 штук подавайте. Все до 22 числа.
Коментувати
Оксана
Середній бал атестату був 10.8. 17.07. ввечері на сайті Mon.gov. ua він чомусь змінився на 11.0. Як на це реагувати? Чи потрібно щось змінювати?
Віра
Документи до якого числа подаються в заклади?підкажіть будь ласка, боюсь не встигнути. .
Влад
Для Віра: Для Оксана: на бюджет до 31, на контракт до 6 серпня, а далі до 30 вересня на вакантні місця
Боєва Діана
Мені ще немає відповіді що робити
Коментувати
Андрій Мовчанюк
Що означає *Зареєстровано в єдиній базі*??? не можу зрозуміти!?ДЯКУЮ ЮЮЮЮЮЮЮЮЮЮЮ
D
Для Андрій Мовчанюк: http://osvita.ua/consultations/65048/
Коментувати
Андрій Мовчанюк
Підскажіть будь ласка! 26 мають бути остаточно результати? І до якого числа подавати оригінали?
D
Для Андрій Мовчанюк: так. "Вступники, які отримали рекомендації, мають виконати вимоги до зарахування на місця державного або регіонального замовлення до 18.00 години 31 липня. " Тобто подати оригінали документів.
Коментувати
Ірина
Заяви про вступ на державне подаються до 22 липня , а з 22 липня на заочне? Чи потрібно подавати в електронній формі і на державне і на заочне відразу?
D
Для Ірина: на заочне теж подають до 22 липня
Коментувати
Васька
Доброго дня. У ВНЗ можна одразу після 16 липня подавати паперові документи чи у всіх закладах індивідуально, проте головне, щоб до 1 серпня?
Коментатор
Для Васька: а що в нас такого сталося 16 липня, що з’явилась ідея подати паперові документи?
Влад
До 16 липня подають в паперовому вигляді пільговики, до 22 липня подають заяви через електронний кабінет. Оригінали везуть з 26 числа до 31 липня на бюджет. А звідки в тебе такі дати?
Ольга
Тобто 26 липня вже можна везти документи?
Коментувати
Богдана
Зарахування вступників за кошти державного або регіонального бюджету (за державним або регіональним замовленням) проводиться не пізніше 12.00 години 01 серпня 2019 року. То можна 31 документи ще привезти???? 31 включно???
Надія
Для Богдана: Вступники, які отримали рекомендації, мають виконати вимоги до зарахування на місця державного або регіонального замовлення до 18.00 години 31 липня.
Коментувати
Лілія
ДОБРОГО ВЕЧОРА. Підкажіть, будь ласка, якщо інвалід дитинства здав ЗНО з забезпеченням спеціальних умов, про що є довідка, маю я пільги при вступі за квотою 1?
Богдан
Для Лілія: хвороба має бути в Переліку захворювань, які звільняють від зовнішнього незалежного оцінювання. Наказ 1027/900, також має бути довідка 086/3о, затверджена цим наказом, в якій є код хвороби та примітка, що дитина звільнена від проходження ЗНО. Також має бути індивідуальна програма реабілітації дитини інваліда віком до 18 років з кодом хвороби, яка є в Переліку. Після цього можете збирати документи і їхати подавати в паперовій формі, але наскільки я знаю, вже неможливо подавати за квотою 1. Це робиться до 16 липня 18:00
Лілія
Дякую. Запитували тому, що в трьох ВУЗах прийняли документи, а у четвертому відмовили.
мить
Чим мотивували відмову?
Коментувати
Валерія
Доброго вечора! Підскажіть,будь ласка, за квотою 1 до якого числа потрібно подати документи за результатами іспитів?
Валерія
Тобто за результатами ЗНО
D
Дзвоніть в приймальну комісію. Якщо квота-1 і здавали ЗНО, то заяву подаєте в електронному та ПАПЕРОВОМУ вигляді. Якщо не подасте паперово, то будете приймати участь на загальних засадах. Так виглядає, що 16 липня останній день для паперової подачі. Обов’язково подзвоніть у приймальну комісію ЗВО, куди хочете вступити.
Коментувати
Олександр
Доброго дня, якщо не пройшов на держзамовлення, чи можливо до оголошення рекомендацій подати документи на контракт
989
Для Олександр: всі заяви подаються до 22 липня. З них зможете обирати
Anna
А если пока картина не ясна с бюджетом, после 26.07 мы автоматически попадаем на коммерческое? Мы сейчас пытались подать, но у нас не вышло...?
Коментувати
Anna1
Доброго дня, максимальний набір на мою спеціальність 120, я була 192 , а через декілька хвилин 204 зі 230 заяв.Є шанс пройти? Якщо не пройду, чи можна подати на заочне якщо є місця?
989
Для Anna1: ще тільки 15-те число. Ще можете стати 1000-ною. Можете подивитись результати вступної кампанії 2018 року аби зрозуміти які у Вас щанси. Більшість тих хто попереду може вступити в інші виші, якщо тут у них не 1-й пріоритет.
z
Для Anna1: еще многие уйдут по другим приоритетам, но и многие еще подадут документы. На заочное и сейчас можно подать
D
На заочне потрібна окрема заява. Якщо її не буде в е-кабінеті, то ви не зможете подати туди документи.
Коментувати
Микола
Якщо я хочу перепоступити на бюджет з відшкодуванням коштів, чи потрібно мені подавати документи у паперовій формі?
989
Для Микола: ні заяви треба подавати в електронному кабінеті. Компенсувати ватрість навчання будете, якщо вступите на бюджет
Коментувати
Оксана
Підкажіть будь - ласка, а як може бути таке, що одна дитина подавала з меншими балами та потрапила на бюджет ( телефонували), а та в якої більше сказали що контракт?
Вася
Для Оксана: Возможно тот ребенок льготник по Квотам. Да и им еще рано знать. Может, просто перепутали -им сказали, что на контракт, а они подумали бюджет.
Вася
ВОт смотрите: никто еще не знает прошел он на бюджет или нет. Формування рейтингових списків вступників, які вступають на основі результатів зовнішнього незалежного оцінювання, творчих конкурсів та вступних іспитів (у тому числі за квотою-1 та квотою-3, квотою-4), надання рекомендацій до зарахування та оприлюднення списку рекомендованих з повідомленням про отримання чи неотримання ними права здобувати вищу освіту за кошти державного або регіонального бюджету (за державним або регіональним замовленням) здійснюються не пізніше 18.00 години 26 липня.
Коментувати