Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Ол
Всім привіт! Скажіть,будь ласка,що означає "Квота-3".Поясніть Дякую наперед)])
D
Для Ол: деякі ЗВО за кошти регіональні або державні готують певних затребуваних спеціалістів саме в їхньому регіоні. Тобто місцеві бюджетні підприємства чи організації замовляють для себе спеціаліста. Агронома чи лісничого тощо. Це працює, якщо у конкретному ЗВО це прописано в Умовах вступу.
Коментувати
Дана
Підкажіть, будь ласка, що таке "три хвилі" при вступі на бюджет???.
Влад
Для Дана: не існує ніяких хвиль уже давно. Не заморочуйтесь цим питанням
Коментатор
Для Дана: від яких «динозаврів» ви почули цей архаїзм?
Коментувати
Надя
Скажіть, будь ласка, якщо я подавала заяви на бюджет, але на бюджет не потрапляю, то як я дізнаюся чи взяли мене на контракт і коли мені завозити оригінали документів?? Дякую)
Влад
Для Надя: 26 числа якщо не бачиш рекомендовано бюджет, береш документи і везеш куди хочеш вчитися
user
Для Надя: коли 26.07 в своєму кабінеті не побачити «рекомендовано на бюджет» та принесете оригінали документів по одній із поданих заяв, укладете угоду на навчання, побачите в кабінеті статус «включено до наказу» — означає «взяли»!
Коментувати
Роман
Есть небольшой вопрос.Абитуриенты будут получать "рекомендации к бюджету" вдоль 22-26 июля,или всё будет обнародовано в последний день - 26 июля?
Коментатор
Для Роман: «вдоль ... июля» ????????:D???? Ні, тільки поперек 26 липня.
Коментувати
Людмила
Документи на бюджет можна вже подавати,якщо по рейтингу проходиш,чи лише з 27липня по 31?
Коментатор
Для Людмила: з 26 по 31 липня
Коментувати
Ліліч
Скажіть будь ласка де побачити рейтинги на держ? І коли будуть?....і як впливають пріоритети?
Марина
Добрый вечер , я 21.07.19 подала електроные заявления в вузы на заочную форму обучения на бюджет, скажите пожалуйста не поздно?
Тетяна
Для Марина: не поздно
Коментувати
Ігор
Коли нести документи у ВИШ? Електорну заяву тільки чи всі? До якого числа їх принести?
Влад
Для Ігор: Якщо отримаєте бюджет. То з 26 по 31 липня. Якщо контракт, то дзвоніть в уточняйте в вузі
Коментувати
Олена
Доброго дня! Підкажіть, будь ласка, можно зараз ще додати 2 спеціальності, якщо було вибрано тільки 5?
Комментатор
Для Олена: вы правила не пробовали почитать? Или принципиально искать информацию самостоятельно отказываетесь? Вы можете подать 7 заяв на 4 специальности.
Влад
Максимально на бюджет 4 спеціальності. Як ви могли вибрати 5?може заяв подали 5?
Коментувати
Іра
Скажіть будь ласка ,вчора дзвонили з університету та запропонували подати заяву на одну спеціальність ,я подала заяву ,в поданих заявах пише що зареєстровано в навчальному закладі ,а в списках абітурієнтах немає ,що робити ? Там всього подало біля 20 людей на ту спеціальність ,а себе знайти не можу
Влад
Для Іра: з’явиться ще
Коментувати
Василь Волошин
Приймання заяв та документів до 22 липня. Із заявами все зрозуміло ,а ось із документами - не можу зрозуміти .Скажіть будь ласка щодо документів , це потрібно везти копії? але куди везти якщо ще не має офіційних списків , та ніхто з ВНЗ не телефонував? і чи взагалі потрібно везти ці документи в період до 22 липня якщо все одно прийдеться везти оригінали?
z
Для Василь Волошин: документ и повезете пiсля 26 числа якщо пройдете на бюджет. Зараз паперовi документ и подають пiльговики усякi. Iншi сидеть чекають 26 липня
Василь Волошин
Дякую
Коментувати
Анна
Скажіть будь ласка, якщо мені ще раніше подзвонили з вишу, я вже подала документи і підписала заяву, коли буде результат і де його можна побачити? Чи цей крок вже означає, що я поступлю сюди? Якщо щось, я поступаю за заочне, платне
Влад
Для Анна: ну да а як Ви думаєте? Що привезли оригінали. А тоді вам скажуть забирайтесь геть? Ну дивний народ
Коментувати
Анна
Скажіть будь ласка, якщо мені ще раніше подзвонили з вишу, я вже подала документи і підписала заяву, коли буде результат і де його можна побачити? Чи цей крок вже означає, що я поступлю сюди?
Вікторія
Прийом документів для осіб, які вступають на основі творчих конкурсів, закінчився 16 липня. Чому в НАУ (Національному авіаційному університеті) до сих пір йдеться прийом на спеціальність "Архітектура та містобудування"? Сьогодні в списках на архітектуру з’явилися декілька заяв, які вже прийняли. Я щось не зрозуміла чи це пряме порушення правил?
лена
Для Вікторія: такая же ситуация и с НУФВСУ (фізичне виховання)
Вікторія
і що робити?
Коментувати
Y_Y
Доброго дня! Не підкажете, якщо не потрапляєш на бюджетну форму навчання на певний факультет, то чи можливо використати цю ж заяву (той самий факультет) для вступу на контракт чи при поданні обов’язково треба дублювати як "навчання за контрактом", і виходить що одне й те саме, лише різна форма навчання? Дуже вдячний
Влад
Для Y_Y: Ви подаєте заяви не на факультет. А на спеціальність. Якщо Ви подаєте на бюджет, то ця заява дійсна і на контракт
Коментувати
перс
На молодшого спеціаліста Прийом заяв триває до 29 липня включно. ПБМК шукайте контакти в мережі.
Наалія
З якого числа потрібно везти документи у університет якщо я поступаю на контракт .
Влад
Для Наалія: в деякі ЗВО можна вже зараз, дзвони і уточнюй
Коментувати
Яна
Коли потрібно везти документи у університет якщо я поступаю на бюджет і які документи потрібно везти ?
Maruv
Для Яна: Якщо ви побачите себе в списку рекомендованих до зарахування на бюджет 26 липня, то ви маєте з 27 липня до 18:00 31 липня надати оригінали документів які вказані у вашому ВНЗ на офіційному сайті
Коментувати
Ольга47
Подскажите, пожалуйста, если я перевожусь на заочное на второй курс, то до какого числа вступительная кампания, и, имеют ли право отказать мне в подписании заявления на отчисление, аргументируя тем, что сейчас все в отпуске до конца августа, то как тогда быть с переводом в другой вуз, если я не могу отчислиться?
777
Для Ольга47: перевод, відрахування та вступ - це різні речі. яке відношення переведення має до вступної кампанії. переведення дійсно зазвичай здійснюють наприкінці серпня. І це Вам треба взнавати у виші. І треба саме переводитись, а не відраховуватись. Якщо відрахуєтесь, муситемете вступати заново.
Коментувати
Оксана
Підскажіть будь ласка! 1) Контрактники зараховуються по рейтингу (по балам) чи хто швидше принесе оригінали документів до ВНЗ? 2) Якщо не пройшов по жодній з поданих на бюджет заяв, то чи можливо таке що не пройду по жодній і на контракт? 3) Якщо не пройшов по жодній з поданих на бюджет заяв, але по балам на контракт проходжу наприклад на 3 з них, то мені прийде 3 рекомендації на контракт чи лише одна?
Влад
Для Оксана: 1)там де мало ліцензійних місць, то за конкурсом, де багато-всих підряд, хто подав документи 2)малоймовірно, кудись та вступите 3)на контракт звичайно приходять рекомендації на всі на які не пройшли на бюджет
Коментувати