Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Оля
Добрий день! Підкажіть, будь ласка, я хочу поступати на контракт як це позначати в електроній заяві?
Влад
Для Оля: вибрати і нажати в кабінеті де за кошти фізичних і юридичних осіб
Оля
А де там таке бо я не можу знайти
Коментувати
Ірина
Я правильно зрозуміла, що заяви до ВНЗ чи коледжів через мій кабінет проводимо з 10 липня?
Влад
Для Ірина: так
Коментувати
Іра
Якщо проходжу по конкурсу на пріоритет 2 і 3, то чи можу відмовитись від 2 для навчання на проритеті 3? Як це робиться і які терміни?
Влад
Для Іра: ти можеш пройти по конкурсу тільки на якийсь один пріоритет. Якщо хочеш на 3 вчиться, то став його першим. Якщо відмовилася від бюджету, то на інший пріоритет можеш вступити тільки на контракт
Коментувати
Meri
через скільки днів після вступного випробування на базі ОКР "Молодший спеціаліст" буде відомо результати? і у якій формі мене буде повідомлено, якщо вступ відбувається у паперовій?
Анна
Чи вірно розумію що завантажувати документи в електронному виді у персональні кабінети необхідно, починаючи з 10 липня? З 1-го можно реєструвати саме самі кабінети?
989
Для Анна: документи завантажувати можна зараз (якщо Ви про атестат і фото), а ось заяви подавати після 10-го
Коментувати
Юлия
Добрый день! Я в этом году закончила 11-й класс, и собираюсь поступать в ВУЗ. Являюсь переселенкой и живём с родителями на подконтрольной Украине территории в сельской местности, школу окончила так же сельскую. Какими льготами я могу воспользоваться при поступлении в ВУЗ? При получении паспорта (ID-карточки) прописку в додатке не указали в паспортном столе, есть только свидетельство переселенца, что проживала в Луганске, а сейчас в селе с указанием фактического места жительства. И может ли стать проблемой отсутствие прописки при поступлении в ВУЗ?
Борис
Для Юлия: Кто нибудь может ответить на этот комментарий? У меня похожая ситуация. Спасибо.
Влад
Квота 2. Дзвоніть в приймальну комісію або Донбас центр
Коментувати
женя
якщо я вже навчалась за рахунок державного бюджету але не завершила навчання, чи зможу я повторно подати електронні заяви чи можна тільки у паперовій формі?
Влад
Для женя: у паперовій
Галина
Для женя: можна в електронній. Там треба буде поставити відмітку, що вже здобували освіту за рахунок бюджету. І потім необхідно буде відшкодувати роки навчання за рахунок бюджету
Коментувати
Юля
В період з 10 по 22 липня можна завантажувати до електронного кабінету необхідні файли чи потрібно, щоб все було готово вже до 10го?
Влад
Для Юля: можна
Коментувати
юля
28 и 27 июля вузы работают без выходных? 28 и 27 июля вузы работают без выходных? 28 и 27 июля вузы работают без выходных?28 и 27 июля вузы работают без выходных? 28 и 27 июля вузы работают без выходных?28 и 27 июля вузы работают без выходных? 28 и 27 июля вузы работают без выходных?28 и 27 июля вузы работают без выходных?
Влад
Для юля: в суботу повинні робити до обіду. Уточняйте конкретно в тому вузі, куди збираєтесь подавати документи
Даша
Даша Я правильно розумію, що подача електронних заяв до ВНЗ розпочинається з 10 липня?
Коментувати
Уляна
Чи можна загрузити до електронного кабінету відсканований атестат після 10 липня ?
Влад
Для Уляна: так
Влад
Для Уляна: додаток до атестату, а не атестат
Коментувати
Роман
Які строки для подачі оригиналів документів на бюджет у виші? з якого по яке число?
Влад
Для Роман: 26-31 липня
Коментувати
Яна
Добрий день! Підскажіть будь ласка як розрахувати середній бал атестата якщо предметів разом 22 і чи потрібно рахувати оцінку за дпа у середній бал
Влад
Для Яна: рахуєте всі оцінки атестату і ДПА також і ділите на загальну кількість предметів разом з ДПА.
Witalina
Для Яна: ЦЕ ж як, потрібно було вчитися у школі, щоб НЕ ЗНАТИ як знайти середнє арифметичне? БЕЗ слів.
Artur
Ну не всі ж такі розумні як ти, можливо хтось гірше вчивсь.
Коментувати
Anna
Добрий день! Підкажіть, будь ласка, з 10-го по 16-те липня приймаються електроні заяви? А оригінали потім в університет привозять після публікації рейтингових списків?
Влад
Для Anna: до 22 липня. А так все вірно
Коментувати
Сергій
Скажіть Буть ласка якщо військкомат не видав ще документ про те що абітурієнт не придатний до військової служби а при подав Анні документів його треба що робити в такому випадку
111
Для Сергій: якій Анні і що подав?
Влад
В прийомній комісії роблять виключення, довезете потім. Головне це з ними узгодити
Коментувати
Вероніка Коропій
Вероніка Добрий вечір. Я навчаюсь в КЗЛОР "Самбірський педагогічний коледж імені Івана филипчака" на факультеті 0202 Педагогіка -- Образотворче мистецтво на четвертому курсі. Хочу наступного року поступати у ваш ВНЗ. Чи зможу я вступити на третій курс на заочну форму навчання?
Галина
Для Вероніка Коропій: до якого "вашого"? куди Ви звертаєтесь? Наразі Ви пишете під статтею на освітньому порталі.
Вероніка
Я звертаюсь до педагогів цього інституту
Влад
Ви думаєте що саме тут ваші педагоги вас читають? Серйозно?
Коментувати
Вероніка
Добрий вечір. Я навчалаюсь в КЗЛОР "Самбірський педагогічний коледж імені Івана филипчака" на факультеті 0202 Педагогіка -- Образотворче мистецтво на четвертому курсі. Хочу наступного року поступати у ваш ВНЗ. Чи зможу я вступити на третій курс на заочну форму навчання?
Олег
1. А будут работать приемные комиссии 27, 28 июля - это выходные дни? Документы надо подать до 31 июля, а это минус два дня. Или на эти дни в данной ситуации (вступительная компания) выходные не распространяются? 2. Если я поступил на бюджет (приоритет 2 или 3) и подал оригиналы документов в вуз до 31 июля, а к примеру 8 августа освобождается вакантное бюджетное место в вузе (приоритет указан в заявление - 1), тебе сообщают (каким образом?) что вы зачислены как успеть забрать и подать документы, если решишь поступать в вуз с приоритетом 1? И имеешь ли право остаться в вузе с приоритетом 2?
Влад
Для Олег: 1. Прийомна комісія працює в суботу до обіду. 2. Якщо ти вступив на 2 пріоритет, то ніхто не переведе тебе на 1 пріоритет. Такого не буває. Рекомендація надається один раз. Якщо ти відмовляється від другого пріоритету, на на перший можеш підти тільки на контракт
Влад
Для Олег: на вакантне місце переводять пільговиків з контракту даного вузу, якщо таких немає, місце згорає
Коментувати
Анжела
Студенти, напишіть будь ласка відгук про цей університет)Чи варто вступати?)
Вдад
Для Анжела: який?
Коментувати
Анастасія
підскажіть будь ласка в яких університетах України є факультети з англійською мовою викладання ?
Vitaliy
Для Анастасія: НАУ
Коментувати
Кентавр
Наше Мон так забюрократизувало вступну кампанію (під гаслами автономії) ,що просто капець! Дебільний широкий конкурс - коли вступає по 2-3 особи на спеціальність, розвал кафедр, викладач по7-10 предметів читає ... Яка якість і де таке є?
Іван
Для Кентавр: Бо якщо набір 2-3 особи треба не мучити викладачів і закривати такий ЗВО.
Коментувати