Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Евгений
Если в один Вуз 600 - ое место из 190 есть ли шанс поступить на контракт? В Вузе говорят сдавать документы, но гарантий не дают. Если сдать документы и ждать, не потеряем ли место в тот Вуз в который проходишь по баллами?
Галина
Для Евгений: А хто Вам дасть гарантії доки люди не здадуть документи. Ніхто ж не знає куди з тих 30 місць, у які вони подавали заяви, вони понесуть документи
Коментувати
Катерина
Коли буде відомо результати вступу на основі молодшого спеціаліста(на бюджет) ??
Александр
До какого числа можно подать оригиналы документов на заочную форму обучения на контракт ?
Ірина
Доброго дня. На контракт оригінали подаються тільки в один вуз чи можна в декілька? Якщо тільки в один, то при подачі оригіналів в один вуз, всі решта заяв в електронному кабінеті анулюється і по конкурсу йдете тільки в цей вуз, чи по решті заяв теж буде конкурс?
Яна
Доброго дня. Скажіть будь ласка, чи можна подати заяву на заочне навчання у серпні?
399
Для Яна: якщо заочне навчання рахувати НАВЧАННЯМ, то можна.
Коментувати
Людмила
Добрый день! Подскажите пожалуйста если не ждать рекомендаций от университета на контракт, а подать документы они все равно формируют списки и какая вероятность что в последствии не сообщат что на контракт не прошли?
Наталія
Доброго дня! Розкажіть будь ласка,якщо ми всі 5 заяв подати в один університет,але на різні спеціальності,тепер по трьом із них пишуть не рекомендовано бюджет,а по двом іншим допущено,у нас є шанс вступити на бюджет? Наш бал 182,07, кажуть везти документи документи,будуть переводити на вакантні місця. Що робити? Де гарантія,що ми пройдемо?
Галина
Для Наталія: на бюджет рекомендації були ще 28 числа. Про які шанси Ви говорите? Ви вже нікуди не пройшли. Переведуть на бюджет, якщо у Вас є якісь пільги (ну або у Вас там заяви на фіксовані пропозиції)
Коментувати
Даня
Уже 29!!! А там ще пише допущено до конкурсу!!! Що робити в такому випадку? Чи вже подавати документи чи чикати?
Юля
Що якщо в мене написано "допущено" що це означає я поступила чи ні? Чи можливо таке що коледж ще неоприлюднював результати?
ваіа
вже не можна подавати заяви на контракт?
Ірина
Доброго дня, ТЕЖ ЦІКАВИТЬ ДО ЯКОГО ЧИСЛА потрібно подати оригінали документів на контракт? ЗАРАЗ В ЕЛЕКТРОННОМУ КАБІНЕТІ ПРОСТО "ДОПУЩЕНО" Чи потрібно чекати рекомендацій від університету.
Федор Гончаров
Для Ірина: Сьогодні подали на контракт. Рекомендацій не чекали.
Коментувати
Інна
Доброго дня, Коли потрібно подавати оригінали документів на контракт? Чи потрібно чекати рекомендацій від університету.
Федор Гончаров
Для Інна: Вже можна подавати. Нічого не чекайте.
Коментувати
Пуганова Ольга
Доброго вечора. Таке запитання: коли потрібно підписувати контракт? Під час подачі оригіналу документів?
Федор Гончаров
Для Пуганова Ольга: Так
Коментувати
Марина
Чи можу я ще скасувати перші пріорітети, аби вступити на останній? Чи я втратила це право 23 липня?
Роман
Для Марина: Можете скасовувати пріорітети до 28
Коментувати
Богдан
Як відбувається вступ на контракт? Якщо з поступленням на державне місце все ясно, в кого вищий бал той і пройшов. То на контракті як, хто перший завіз оригінали документів, чи також по балах? Може бути таке, що я не пройду навіть контракт?
Тарас
Для Богдан: Швидкість подачі заяв не має ніякого відношення до шансів вступити на контракт. Конкурс на контракт, якщо і буде, то проходитиме за балами і вступлять абітурієнти з найвищим конкурсним балом серед тих, хто подав сюди оригінали документів на контракт. Але у більшості (фактично майже в усіх) ЗВО не буває конкурсу на контракт і беруть всіх бажаючих. Подивіться результати вступу на цю спеціальність в цей ЗВО у минулому році. Якщо в результаті було зараховано менше абітурієнтів, ніж було місць ліцензованого обсягу, то це означає, що був недобір і на контракт готові були взяти будь-кого незалежно від балів. Якщо ж все таки всі місця ліцензованого обсягу були заповнені (таке трапляється лише на найпрестижніших спеціальностях у дуже престижних ЗВО), то дивитесь, який був конкурсний бал в останнього зарахованого на загальних підставах абітурієнта і порівнюєте його зі своїм конкурсним балом. На основі цього можете зробити висновок про свої шанси вступу сюди на контракт.
Коментувати
Олег
Здравствуйте, якщо я займаю 45 000 місце( середній бал зно 172,) в широкому рейтингу, а місць на бюджет 8800, у мене є шанси потрапити на бюджет
Анон
Для Олег: лол, нет.
Коментувати
Джон
Доброго дня, якщо я в рейтингу 200, а бюджетних місць 80, чи можу я потрапити на бюджет, за умови, що 120 людей які знаходяться в рейтингу вище мене, підуть на навчання в інший ВУЗ за вищим пріоритетом?
Тарас
Для Джон: Якщо це відкрита конкурсна пропозиція, то все працює взагалі не так. В конкретному ЗВО немає 80 бюджетних місць, а може бути не більше 80 бюджетних місць, тобто насправді бюджетних місць може бути 50 або 30, або 10, або й 0. Це залежить від результатів широкого конкурсу. Важливе не місце абітурієнта в списку конкретного закладу вищої освіти, а його місце в списку широкого конкурсу на цю спеціальність (тобто його місце серед всіх абітурієнтів України, що вступають на цю спеціальність). Держава виділяє на конкретну спеціальність певну кількість бюджетних місць на всю Україну (так званий суперобсяг державного замовлення). Місця суперобсягу дістаються абітурієнтам з найвищими балами, що вступають на цю спеціальність і ще не отримали бюджет на іншій спеціальності за своїми вищими пріоритетами. Якщо абітурієнту вистачить балів, щоб потрапити в суперобсяг, то він отримає бюджетне місце, причому в тому ЗВО, який він сам обрав при подачі заяви.
Тарас
ЗВО не мають бюджетних місць до результатів широкого конкурсу, а отримують їх за рахунок абітурієнтів, які увійшли в суперобсяг і вступили на навчання саме в цей ЗВО. Тому для Вас ключову роль відіграє не те, що ви на 200 місці в рейтингу якогось ЗВО, а те, чи вистачить Вам балів, щоб увійти в суперобсяг за широким конкурсом. І лише у випадку, якщо Вам вистачить балів, щоб отримати бюджет за широким конкурсом потрібно дивитися, щоб конкретно в цьому ЗВО не було більше 80 людей, які також отримали бюджет саме тут. Насправді тут залишиться абітурієнти з першим пріоритетом та кілька абітурієнтів з нижчими пріоритетами (ті, в кого вищі пріоритети були на іншу спеціальність, де вони не пройшли за широким конкурсом). На практиці такий максимальний обсяг державного замовлення заповнюється рідко (на престижних спеціальностях в столичних ЗВО), а тому важливо просто отримати бюджет за широким конкурсом.
Джон
Дякую!!!))
Коментувати
Світлана
Доброго дня!Скажіть,будь ласка,оригінали документів треба надати у ВУЗ до 02.08?Вірно?Тобто лише три робочі дні є на це? І ще питання:якщо ми проходимо за 2 пріоритетом ,але оригінали не надали у ВУЗ ,чи є шанс потрапити на 1 пріоритет(можливо перед нами відмовляться чи інші причини).Дякую
Галина
Для Світлана: чому 3 дні? 28, 29, 30, 31, 1, 2. В приймальних комісій зазвичай немає вихідних, хоча краще передзвонити і взнати. 28 буде остаточний розподіл. Якщо хтось відмовиться від бюджету, то місце або згорить або віддадуть пільговикк
Роман
Для Світлана: Може бути лише одна рекомендація, через яку ви або подаєте документи(вступаєте), або не подаєте. Тобто якщо ви відмовляєтеся від єдиної рекомендації, то вступити зможете вже лише на контракт виключно на спеціальності за поданими заявами.
Коментувати
тамара
Чи працює електронний підпис? Замість того щоб везти оригінали до 2 серпня можна скористатись їм ?
Роман
Для тамара: Звичайно. Ось посилання на інструкцію: https://diia.gov.ua/services/pidpisannya-dokumentiv
Коментувати
Сабіна
Доброго дня, хотіла дізнатись, при подачі заяви я вказа вступ на бюждет, якщо мене не зачислять на бюджет, мене відразу відправлять на контракт ? Чи потрібно краще відразу вказати контракт ?
Тарас
Для Сабіна: Всі заяви на бюджет дійсні одночасно і на контракт. Тому окрему заяву на контракт подавати не потрібно.
Коментувати