Osvita.ua Вступна кампанія Вступ на бакалавра Чтение публикации
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Валерія
Доброго вечора! Підскажіть,будь ласка, за квотою 1 до якого числа потрібно подати документи за результатами іспитів?
Валерія
Тобто за результатами ЗНО
D
Дзвоніть в приймальну комісію. Якщо квота-1 і здавали ЗНО, то заяву подаєте в електронному та ПАПЕРОВОМУ вигляді. Якщо не подасте паперово, то будете приймати участь на загальних засадах. Так виглядає, що 16 липня останній день для паперової подачі. Обов’язково подзвоніть у приймальну комісію ЗВО, куди хочете вступити.
Коментувати
Олександр
Доброго дня, якщо не пройшов на держзамовлення, чи можливо до оголошення рекомендацій подати документи на контракт
989
Для Олександр: всі заяви подаються до 22 липня. З них зможете обирати
Anna
А если пока картина не ясна с бюджетом, после 26.07 мы автоматически попадаем на коммерческое? Мы сейчас пытались подать, но у нас не вышло...?
Коментувати
Anna1
Доброго дня, максимальний набір на мою спеціальність 120, я була 192 , а через декілька хвилин 204 зі 230 заяв.Є шанс пройти? Якщо не пройду, чи можна подати на заочне якщо є місця?
989
Для Anna1: ще тільки 15-те число. Ще можете стати 1000-ною. Можете подивитись результати вступної кампанії 2018 року аби зрозуміти які у Вас щанси. Більшість тих хто попереду може вступити в інші виші, якщо тут у них не 1-й пріоритет.
z
Для Anna1: еще многие уйдут по другим приоритетам, но и многие еще подадут документы. На заочное и сейчас можно подать
D
На заочне потрібна окрема заява. Якщо її не буде в е-кабінеті, то ви не зможете подати туди документи.
Коментувати
Микола
Якщо я хочу перепоступити на бюджет з відшкодуванням коштів, чи потрібно мені подавати документи у паперовій формі?
989
Для Микола: ні заяви треба подавати в електронному кабінеті. Компенсувати ватрість навчання будете, якщо вступите на бюджет
Коментувати
Оксана
Підкажіть будь - ласка, а як може бути таке, що одна дитина подавала з меншими балами та потрапила на бюджет ( телефонували), а та в якої більше сказали що контракт?
Вася
Для Оксана: Возможно тот ребенок льготник по Квотам. Да и им еще рано знать. Может, просто перепутали -им сказали, что на контракт, а они подумали бюджет.
Вася
ВОт смотрите: никто еще не знает прошел он на бюджет или нет. Формування рейтингових списків вступників, які вступають на основі результатів зовнішнього незалежного оцінювання, творчих конкурсів та вступних іспитів (у тому числі за квотою-1 та квотою-3, квотою-4), надання рекомендацій до зарахування та оприлюднення списку рекомендованих з повідомленням про отримання чи неотримання ними права здобувати вищу освіту за кошти державного або регіонального бюджету (за державним або регіональним замовленням) здійснюються не пізніше 18.00 години 26 липня.
Коментувати
Светлана
Подскажите,мы подали 7 заявлений на бюджет и если после 26 июля нас не зачислят ,то можем мы расчитывать на контракт автоматом сюда же или нужно подавать заявки на контракт через ел.кабинет до 01.08?
Вася
Для Светлана: заявы на бюджет это сразу и заявы на контракт. И есть еще отдельно только на контракт. Посмотрите в кабинете. и не волнуйтесь
Алла
На контракт , теж є конкурс! Тому , або телефонуйте в приймальну комісію, або чекайте результату.
Коментувати
Ольга
Якщо вступник не претендує на бюджет, можна везти документи раніше 1 серпня на контракт?
Вася
Для Ольга: можно, конечно, но сначала спросите приемную комиссию, может они просто заняты.
Алла
На контракт, теж може бути конкурс! Тому ,телефонуйте в приймальну комісію.
Коментувати
Ирина
Подали заявления в электронном виде. Выбирается только специальность, например, "Экономика", без выбора специализации, например, "Экономика предприятия", "Цифровая экономика" и т.д. В поданых заявлениях эта графа пустая. Это верно или неправильно подали заявления?
123
Для Ирина: вступ іде на спеціальність. Спеціалізація обирається вже у виші. Зазвичай на 2-му курсі
Вася
Думаю, вы не правы. У некоторых специализация сразу и вы туда и поступаете. А как у них указано? принимают просто на экономику или на специализации? Смотрите правила приема Уточните в приемной комиссии.
Мария
Вам нужно было заполнить графу "Освітні програми"
Коментувати
Вікторія
Питання щодо подачі оригіналів документів: Якщо мені вже зателефонували з ВНЗ в сказали, що є можливість вступити на контракт, це означає, що я вже можу завозити оригінали документів чи потрібно чекати 22 липня?
Влад
Для Вікторія: Якщо Ви подавали на контракт заяву, то везіть зараз, а якщо на бюджет і Вам пропонують на контакт, то чекайте 26 липня, списків на бюджет. Бо Вас просто можуть заманювати
z
Если это ваша мечта-учиться там на контракте.то везите.конечно
Юра
Мені здається потрібно чекати 22 липня, щоб університети до яких ви подали на "державне" могли побачити ,чи беруть вони вас на державне замовлення.( або я не розумію як це працює)
Коментувати
Інна
Підкажіть, будь ласка, якщо в особистому кабінеті вступника в статусі з 1 приорітетом стоїть "зареєстровано у навчальному закладі", а в наступних "допущено до конкурсу", то що це означає, що до вузу з 1 пріорітетом ми не допущені і чому?
Віталій
Я ЗДАВ ДОКУМЕНТИ У 2 ПАПКИ :на базі школи, і нв базі молодшого спеціаліста. На базі школи результати оприлюднять 26 липня. В на базі молодшого спеціаліста іспити відбудуться 30 липня. Як це буде??
989
Для Інна: ще не встигли обробити документи. Коли оброблять то буде або допущено або відмовлкно.
Коментувати
Надія
Заявки подані в суботу та неділю будуть опрацьовуватись відразу чи в робочі дні? Дякую.
Ірина
Можна подавати заявки , не послідовно розставляти пріорітетність. Також можна подати паралельно на бюджет і на контракт двома заявками? Дякую.
989
Для Ірина: 1 можна. 2 дві заявки не потрібні. Якщо подаєте на бюджет, то і на контракт. Не існує заяв лише на бюджет. Є заяви виключно контракт (вони без пріоритетів)
Коментувати
Елена
В заяві на вступ не поклали галочку - бал за успішне закінчення підготовчих курсів , вуз зможе сам добавити бали ?
z
Для Елена: нет. Откуда они знают.что Вы закончили курсы
z
Для Елена: Звоните в приемную комиссию
Елена
Вы думаете у них есть доступ , если не поставила эту галочку или всё таки придётся уничтожить заявление и новое создать ?
Коментувати
ValerieD
Так вийшло, що універ ,куди я не дуже хочу поступати , має пріоритет 1. Чи можу я видалити цю заяву ,навіть із втратою пріоритетності, і подати цю заявку ще раз на той самий універ , тільки з пріоритетом 3?Статус "Зареєстровано у навчальному закладі"
...
Для ValerieD: так. І 2 пріоритет буде розглядатися системою, як перший.
Алла
Втратите 1 приорит, якщо видалите цю заяву(
Коментувати
Андрій
поставили пріоритет .чи можна буде поступить в інший внз в разі проходження по пріоритету
Влад
Для Андрій: можна, тільки тоді навіщо подавати на бюджет і йти на контракт, щоб просто забрати в якоїсь дитини бюджет?
Коментувати
Лена
Якщо в заяві написано допущено, і я її скасую, чи можу я подати на другу спеціальність в цьому ж вузі, якщо це 7 пріотет (скасувавши 7, можна подати ще одну)?
989
Для Лена: вже ні. Якщо виш опрацював заяву, то скасувати звісно можете, але створити нову з цим пріоритетом ні
Коментувати
Катя
На сайті незрозуміло написано, поясніть будь ласка з якого і до якого числа можна подавати оригінали на бюджет? В заяві повинно бути написано рекомендовано щоб заносити оригінал?
Коментатор
Для Катя: після оприлюднення списку рекомендованих 26 (а скоріше вже з 27) по 31 липня. Так, в кабінеті мусить бути позначка біля заяви, куди саме рекомендовано — туди нести оригінали.
Коментувати
Олена
ООО! 26.07 - п’ятниця! Кароче, на все про все 3 дні 29-31 липня! Ото буде!:( буде!
user
Для Олена: п’ятниця, і що з того? Приймальні комісії порядних ЗВО в період вступної кампанії працюють в суботу та неділю, отже, 5 днів.
Влад
Значить не всі працюють. В Києві, знаю, працювали в суботу до 13.00, неділя вихідний
Коментувати
Марина
Отже, подавати заяви на основі ПЗСО можна до 22 липня, а рейтенгові списки зарахованих на державне замовлення оприлюднюється 26 липня. Оригінали документів треба відвести у ВНЗ до 31 липня. Виправте мене, будь ласка, якщо я десь помилилася)
Коментатор
Для Марина: Точно ????
Влад
Все вірно
Олена
Подали заяви і на контракт і на бюджет. На бюджет по рейтингу не попадаю , чи можна везти оригінали документів в ВУЗ на контактну форму , не чекаючи 23 липня, хоча в інші ВНЗ є заяви на бюджет.
Коментувати
Юлія
Добрий день, скажіть будь ласка, коли треба завозити оригінали документів? До 31 липня чи після 1 серпня?
123
Для Юлія: куди? на бюджет - до 30-го липня. на контракт до 30 вересня
Влад
До 31 липня. А на контракт хто перший подав, того і місце. До 30 вересня тільки на вакантні місця. До 6 серпня бажано. 7 серпня вже будуть списки зарахованих
Ольга
1 серпня оприлюднення рейтингу на контракт. 6 днів на подачу заяв?
Коментувати

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!